Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab



0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Simonab Pozri príspevok


........obľúbený .......
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Nezabudnuteľným zážitkom pre mňa boli dcérušky jednej nemenovanej poraďáčky , veru jedna bola krajšia ako druhá ...hezounké celkom po mamine .........ale komické na tom bolo to , že sa na ne zastrájal jeden mladý fešný , že ich zoberie na disco a kofču do LM resp.Rbk....... ale nic z toho nebilo .....
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová


Tak takto sme sa tam aj cítili... len opačne
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Zita5 Pozri príspevok
Nezabudnuteľným zážitkom pre mňa boli dcérušky jednej nemenovanej poraďáčky , veru jedna bola krajšia ako druhá ...hezounké celkom po mamine .........ale komické na tom bolo to , že sa na ne zastrájal jeden mladý fešný , že ich zoberie na disco a kofču do LM resp.Rbk....... ale nic z toho nebilo .....
Bilo...nebilo... tangáče tiež neboli... škoda... taký pršiplášť sme mohli vidieť len raz v živote....
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Elena Navrátilová Pozri príspevok
........obľúbený .......
... a veeeeeľmi často používaný.......
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Noooooo, chvalabohu, že nie som sama, ktorej to dnes nedá a furt sem nakúka, aby si mohla predĺžiť tú víkendovú pohodu Ale začo stojí dnes moja robota, to sa radšej nebudem vyjadrovať
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Ahooooj 17-tky . Som rada že ste naspäť a ako čítam príspevky ešte viac Vám závidím .Dúfam že nabudúce aj ja môžem ísť na takéto stretko .
Naposledy upravil andi : 29.05.07 at 19:56
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Dievčatáááááááááááááááá však ja sa nejdem prepracovať na koniec. Monitor mám oprskaný,pretože čo slovo to mi napadne nejaká situácia a už sa cerím.
Ja som hľadala horného suseda,ale takého pekného ako si pricapila Ty Elenka N .som nenašla. Tú snehulienku - poviem Vám rovnaká myšlienka ma napadla ,ani sa mi nechce veriť ,že rovnako zmýšľame. A toto mi pripadá ako dozvuky po maturitom večierku.
Čítam Vás aj s Grillmannom.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Takže zdravím pána Grillmanna. Bude mi cťou a potešením aj na budúce... robiť v takej spoločnosti "opekačku"...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Melnick Pozri príspevok
Dievčatáááááááááááááááá však ja sa nejdem prepracovať na koniec. Monitor mám oprskaný,pretože čo slovo to mi napadne nejaká situácia a už sa cerím.
Ja som hľadala horného suseda,ale takého pekného ako si pricapila Ty Elenka N .som nenašla. Tú snehulienku - poviem Vám rovnaká myšlienka ma napadla ,ani sa mi nechce veriť ,že rovnako zmýšľame. A toto mi pripadá ako dozvuky po maturitom večierku.
Čítam Vás aj s Grillmannom.

Majka Grillman si zaslúži "Řád zlaté obracačky " jeho produkty pre konečného spotrebiteľa boli veľmi chutné a sýte .....






Ono to potom skoro dopadlo s nami takto

Naposledy upravil Zita5 : 28.05.07 at 17:06
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
[/quote]Ono to potom skoro dopadlo s nami takto

[/quote]


Skoro ,Zitka ,skoro? povedala by som ,že úplne tak.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Zituľka, to si tú sekeru na výrobu takéhoto vajca potrebovala sekeru? Tak to mne stačí takýto budzogáň...
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Ono to potom skoro dopadlo s nami takto

[/quote]


Skoro ,Zitka ,skoro? povedala by som ,že úplne tak. [/QUOTE]

Podaktorý (to je jednotné číslo, aby ste vedeli ) si dokonca museli ľahnúť, čo to fyzicky nezvládli Takú kopu grilovaných kureniec uvidím zase asi až na ďalšom CCCC stretku Pomaly konzumujem napečené, Majka, musíme sa pochváliť, dobre sme napiekli
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
No Evi ,len aby všetci nechceli naše "rodinné "recepty.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Veď nech zháňajú vo všetkých veľkoobchodoch značku "LEGA"
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Melnick Pozri príspevok
No Evi ,len aby všetci nechceli naše "rodinné "recepty.
Jááááj, to si treba na nete objednať RECEPTÁR LEGA a ten len tak hocikde nedostať Nemám na budúce stretko doniesť aj kvasnice?
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

No škoda, že netuším o čom točíte.... ale aj tak sa bavím...
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

abel Pozri príspevok
Veď nech zháňajú vo všetkých veľkoobchodoch značku "LEGA"
Majka sa nemýlila, myslíme rovnako
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Eulalia Pozri príspevok
Noooooo, chvalabohu, že nie som sama, ktorej to dnes nedá a furt sem nakúka, aby si mohla predĺžiť tú víkendovú pohodu Ale začo stojí dnes moja robota, to sa radšej nebudem vyjadrovať
Evka, nechcem byť invektívna, aj moja za to stojí. Ledva som sa prinútila napísať jeden list, a keď som bola pri vetičke "S pozdravom" ozvali sa hromy, blesky, zhasla elektrika a bolo po mojej celodennej práci. Musím si tu dať spraviť PC na brušný pohon
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať