Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Dievčatám z perníkovej chalúpky "skoroporaďák" ďakuje za blahoželanie , posiela pekný pozdrav a cmuk na líčko ...... každej osobitne .

Elenka , ževraj sekerka je dobrá .....zíde sa
Naposledy upravil Zita5 : 27.06.07 at 19:02
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Evička naša, vitaj... dúfam, že si sa patrične zrekreovala a môžeš ďalej vyvíjať Tvoje aktivitky.
Elenka, štyri dni po návrate už sa mi o pláži a slnečníku môže iba snívať Keby som sa občas nepozrela do zrkadla a nevidela ešte nezmiznuté opálenie na tvári, tak už neverím, že som niekde bola Znova som v jednom kole a sem si chodím pre úsmev a dobrú náladu.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Zita5 Pozri príspevok
Dievčatám z perníkovej chalúpky "skoroporaďák" ďakuje za blahoželanie , posiela pekný pozdrav a cmuk na líčko ...... každej osobitne .

Elenka , ževraj sekerka je dobrá .....zíde sa
Zitka a použije ju na ďalšom stretku aj napr. na narúbanie dreva do krbu? Alebo len ako zvyčajne?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Evka moja, veru, teraz je toho zas... takéto príjemné spomienky, zas vždy dodajú sily a energiu a tak sa dá zvládnuť toho viac a viac. Kým nás niekto pochváli , je to vždy na vydržanie. Kým si nájdem na seba čas, predstava spoločných veselých chvíľ, je vždy super.
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Dobrú noc , pekné sny a krásne prebudenie na krásny víkend
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Ahoooojteee! Taaaak, a prazdniny v plnom prude...

Dodatocne, malemu Lackovi vsetko naj, naj

My sme vcera tiez trosku pooslavovali, gratulovali, stredny syncek mal meniny.

Nasi princovia dostali k vysvedceniam, okrem tradicnej nanukovej torty, specialne prekvapenie. Pribudli nam dvaja clenovia rodiny.
29062007(003).jpg  
29062007(005).jpg  
30062007(001).jpg  
1/1
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Ďakujem za gratuláciu aj tebe Imino v mene synčeka .
Vášmu synovi prajem takisto veľa zdravia, šťastia, úspechov a lásky.
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Vdaka.

Veru, bar by vsetky daturence mali zdravia za plne priehrstia... Ale tie, ktore ho nemaju dopriate, nech maju aspon laskavych a milujucich rodicov a pribuznych a vsetkych naokolo, ktory im vedia to chybajuca zdravie ciastocne nahradit inak...

Pekny vecer, dievcence.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Iminko,
všetko najlepšie prajem tvojmu synčekovi. Nech má stále po ruke skvelých rodičov, vždy o svojich detičkách hovoríš s láskou.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Iminko, dobre som si zapamätala? Ale nie som si istá, ale kedysi si spomínal aj mená detičiek... keby náhodou vymením, dobre?Nech je stále zdravý, spokojný a šťastný.
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 02.07.07 at 07:11
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Dobré ránko všetkým vospolok Ja viem, že pre mnohých z Vás začína trápenie, ako sa postarať o deti cez prázdniny, keď je málo dovolenky a starí rodičia nie sú nablízku, ale deťúrence sa na tento čas tešili celý rok, tak im všetkým želám, aby si to krásne užili.

A Iminko, taký prírastok do rodiny na mňa čaká tiež, už má pár týždňov, tak sa už o chvíľu ku mne nasťahuje. Len je to nádherná biela gulička s modrými očkami Vymeníme fotky Ako ich deti pomenovali? A nechceli by vymyslieť meno aj pre tú moju bielu guličku? Len ešte neviem, či je ona, či je on tak prosím dve varianty
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Evka, teším sa na Tvoj prírastok. Našla som stránku s mačacími menami - vyber si podľa písmenka
http://www.petrix.com/catnames/a.html

Najprv som sa potešila, že som sa stala takmer milióntou návštevníčkou a vyhrala pekný balík dolárikov, ale bohužiaľ - nie je to určené pre slovenských poraďákov
Naposledy upravil abel : 01.07.07 at 16:51
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Pre zaujímavosť som tú stránku navštívila ešte asi 3x a stále som - pre zmenu - 10.000-ou návštevníčkou.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Elenka, neboj, nie si sama, aj mňa stále presviedčali, že som 10.000-ci návštevník a že to nie je žart a že som vyhrala Ale stihla si si pozrieť aj niektoré mená? Sú tam skutočné rarity, na ktorých sa Slovák môže dobre pobaviť. Od Apolla cez Kadaffiho až po Kubalu... Tie ďalšie som už pre istotu neotvárala, lebo som nevedela, čo ma ešte po Arnoldovi môže čakať Ale ako posledný záchytný bod mám doma mačací kalendár na tento rok. Sú tam nádherné fotky mačiatok a aj mačacie mená. Tak ak nikto neporadí, budem hľadať tam
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Evka taký kalendárik mám aj ja, aj keď je zpred 2 či 3 rokov.
Ja som mala obľúbené meno Linda, a aj Murka.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Lenka, takú Murku má každý. To musí mať cveng - nemôžem si spomenúť na toho psa Hrušinského vo Vesničke strediskovej - ??? von Bahnhof ???
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Ja som rozmýšľala... ale to asi treba kandidátov vidieť,... podľa výzoru. Takej cicuške aj Lady, nie? A keby bol kocúrik aj Lord by mohol byť.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Ešte tu je reálna hrozba konkurencie... to by jej pasovalo meno USB, NICK, CD-ečko, disketka možno aj myška. Ktovie či už niekto pomenoval mačiatko myškou... ale ak bude takto úžasne žmurkať, môže byť žmurkom, srdiečkom, chvostíkom, ťapkou, labkou, uškom, mickou, pusinkou, ... jednoducho vyjadrením vlastných pocitov.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Aj LADY EULÁLIA by mohla byť a kocúrik ABEL, alebo MICCCCA a MICCCCI
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Tento by bol miláčikom, takýto bruško, a tento zas Elenka
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať