Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Isteže, pracujem na tom, som blízko cieľa, dajte chladiť šampanské
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Práve si pozerám fotografie z promócii na Univerzite tretieho veku, ktoré sme mali pred mesiacom. / pre tých čo nevedia o čo ide, je to štúdium pre seniorov - ženy nad 40 rokov a muži nad 45 rokov, trvá tri roky, nenahrádza vysokoškolské štúdium, obdržali sme "len" osvedčenie/.

Inzerát som objavila v novinách pred štyrmi rokmi a dnes vôbec neľutujem znovustrávený čas v školských laviciach.

Takže milé 17-ky, nechcete to skúsiť aj vy ?

--------
Veronika
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

veronikasad Pozri príspevok
Práve si pozerám fotografie z promócii na Univerzite tretieho veku, ktoré sme mali pred mesiacom. / pre tých čo nevedia o čo ide, je to štúdium pre seniorov - ženy nad 40 rokov a muži nad 45 rokov, trvá tri roky, nenahrádza vysokoškolské štúdium, obdržali sme "len" osvedčenie/.

Inzerát som objavila v novinách pred štyrmi rokmi a dnes vôbec neľutujem znovustrávený čas v školských laviciach.

Takže milé 17-ky, nechcete to skúsiť aj vy ?

--------
Veronika
Však ešte musíme vydržať času ako zrno klasu, nebojkaj. Gratulujem.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

abel Pozri príspevok
Isteže, pracujem na tom, som blízko cieľa, dajte chladiť šampanské
Elenka, tak tu niečo vetrím Žeby sa blýskalo na lepšie časy?
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
GRATULUJEM Veronika
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

abel Pozri príspevok
Teraz som bola v téme zaváranie uhoriek a tak ma napadlo: nedalo by sa pozavárať na zimu aj to teplo? V zime otvoríme pohár -litrový, 4-litrový, podľa potreby, a ani sterilizovať by sme ho nemuseli

Elenka ale aj takto sa dá prísť k slušnej životnej úrovni jeho telefónne číslo prepošlem cez ss. Nebudem mu robiť neplatenú reklamu.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

abel Pozri príspevok
Evi, ale ani ten snehuliak to nemôže vydržať a vylieza z kože.
No tak aj takto sa dá odolávať slniečku, nie? V správne klimatizovanom priestore... Aj toto je praktické
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Danila Pozri príspevok
GRATULUJEM Veronika
Ďakujem všetkým za gratulácie.

Ešte doplním - toto "štúdium" naozaj nie je o vzdelaní. Preto som príspevok zaradila do rubriky "Ak sa cítiš zle". Stretli sme sa partia ľudí rôzneho veku /40-65 rokov/ a vzdelania /od upratovačky, policajta, veterinára, právnika a neviem ešte aké iné profesie/. Absolvovala som zameranie právo - zdravá výživa. Trošku zvláštna kombinácia, ale tie prednášky z jednej aj druhej oblasti stáli za to. Prednášky sme mali v PD, ale promocie priamo v SPU v Nitre, spolu s inými pobočkami z viacerých miest Slovenska. Počúvať záverečný príhovor za "študentov" herečky Evy Večerovej, ktorá absolvovala štúdium UTV v odbore záhradná architektúra, to bol zážitok, na ktorý budem dlho spomínať...
Na PORADE čítam veľa príspevkov, v ktorých sa pisatelia vyznávajú ku svojej láske k prírode, kvetom ... a súčasne množstvo príspevkov v rubrike "panická porucha". Čo tak spojiť to dokopy a skúsiť ?

Pekný večer

----------
Veronika
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

veronikasad Pozri príspevok
Práve si pozerám fotografie z promócii na Univerzite tretieho veku, ktoré sme mali pred mesiacom. / pre tých čo nevedia o čo ide, je to štúdium pre seniorov - ženy nad 40 rokov a muži nad 45 rokov, trvá tri roky, nenahrádza vysokoškolské štúdium, obdržali sme "len" osvedčenie/.

Inzerát som objavila v novinách pred štyrmi rokmi a dnes vôbec neľutujem znovustrávený čas v školských laviciach.

Takže milé 17-ky, nechcete to skúsiť aj vy ?

--------
Veronika
Veronika, srdečne blahoželám, to si zaslúži potlesk. A aby si vedela, už som začala skúmať, aké odbory sa dajú študovať. Len ešte najprv musím dočkať penzie, aby som na to mala čas.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Eulalia Pozri príspevok
Veronika, srdečne blahoželám, to si zaslúži potlesk. A aby si vedela, už som začala skúmať, aké odbory sa dajú študovať. Len ešte najprv musím dočkať penzie, aby som na to mala čas.
Eulalia, do dôchodku mám aj ja ešte ďaleko. Ak si vyberieš ten správny odbor, čas si určite nájdeš. Za tri roky som vymeškala jednu-jedinú prednášku. Prednášky sú len 2-krát do mesiaca.
Ďakujem za blahoželanie.

---------
Veronika
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

abel Pozri príspevok
Isteže, pracujem na tom, som blízko cieľa, dajte chladiť šampanské


Už sa chladí
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Evka, veď Veronika píše, že je to pre seniorov - ženy nad 40, takže my 17-ky máme ešte čas. Juj, či sa teším, keď budem stará seniorka. Už viem, čo budem robiť
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

abel Pozri príspevok
Evka, veď Veronika píše, že je to pre seniorov - ženy nad 40, takže my 17-ky máme ešte čas. Juj, či sa teším, keď budem stará seniorka. Už viem, čo budem robiť
Ale Elenka, veď som písala, že musím počkať do penzie
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Ale snáď by si nechcela už za 23 rokov - v štyridsiatke do penzie? (Priznávam, že 40 - 17 som počítala na kalkulačke, snáď aspoň tá je dnes spoľahlivá)
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

abel Pozri príspevok
Ale snáď by si nechcela už za 23 rokov - v štyridsiatke do penzie? (Priznávam, že 40 - 17 som počítala na kalkulačke, snáď aspoň tá je dnes spoľahlivá)
Moja, pri dnešných výškach penzií určite nie Ale keby mi ako penzia zostal plat, tak by som to brala všetkými desiatimi Vieš, čo všetko by sa dalo v takom mladom penzijnom veku podnikať?
P.S. Ak Ti kalkulačku nespálilo to horko, alebo si ju nezavarila usilovnou prácou, tak by mohla byť spoľahlivá
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Elena Navrátilová Pozri príspevok

Elenka ale aj takto sa dá prísť k slušnej životnej úrovni jeho telefónne číslo prepošlem cez ss. Nebudem mu robiť neplatenú reklamu.
Na ten telefón si zabudla? Kde nič - tu nič
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Evka kto si pýtal cez ss-ku už info má... takže... skús aj Ty
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Evka, dostala som ich cez ss, ale poviem ti - nič moc. Ja mám vyššie nároky
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Však nároky... tie treba premeniť na zisk za výkon. Nie vždy je výkon zodpovedajúci potrebám.... tu neplatí priama úmera.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Keby šlo len o premenu zisku, to ja dokážem, ale najčastejšie je z tej premeny strata
Oni ten zisk nedajú zadarmo a na tie protislužby ja mám slabý žalúdok. Ale pri mladom a peknom by som ten dočasný odpor dokázala prekonať

P. S. Len či aj on? .... ....
Naposledy upravil abel : 21.07.07 at 09:31
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať