Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Elena Navrátilová Pozri príspevok
Tak táto brušná tanečnica /či tanečník/ teda nemá chybu. Toto bude asi prvok kto má krajšie stočený chvostík....

Vieš že brušné tanečnice ...to je moja parketa ......
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Zita5 Pozri príspevok
Vieš že brušné tanečnice ...to je moja parketa ......
Jasné... aj mojou. Ale chvostík nemám...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Elena Navrátilová Pozri príspevok
Jasné... aj mojou. Ale chvostík nemám...

Neboooooj .....niečo vymyslíme
keď len chvostík Ťa trápi .....
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Elenka idem pohľadať nejaký chvostík , dúfam že sa do večera vrátim .....ak ak nie aspoň nejakú napodobeninu pricapím ......
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Zitka pár ti ich prilepím.....


tento?

alebo tento ? či?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

DanielaSĽ Pozri príspevok
Zitka pár ti ich prilepím.....


tento?

alebo tento ? či?
Danka, ja neviem, ale nekrochká nejako nahlas?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Elena Navrátilová Pozri príspevok
Danka, ja neviem, ale nekrochká nejako nahlas?
Ja neviem moja , nie sú mi jasné Tvoje predstavy , najskôr si chcela chvostík , a teraz sa už Tvoj príspevok opiera o krochkanie , či dané zvieratko nahlas nekrochká .....nie je to tým počasím ?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Samozrejme, za všetko môže počasie... Tak sa mi hlava krúti a vieš, raz počujem krochkanie, raz tá brušná tanečnica chvostíkom vrtí a ja nech robím čo robím, nemôžem chvostíkom krútiť...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Elena Navrátilová Pozri príspevok
Samozrejme, za všetko môže počasie... Tak sa mi hlava krúti a vieš, raz počujem krochkanie, raz tá brušná tanečnica chvostíkom vrtí a ja nech robím čo robím, nemôžem chvostíkom krútiť...
hmmm..........čo na to povedať , Ty nemôžeš krútiť s chvôstikom ........
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Zita5 Pozri príspevok
Eulália - Evička , tak sa túlam a pozerám obrázky a pri jednom z nich ma tak napadlo ....................
že či aj Tvoj Micko takto ........?
Zitka, ešte nie, ale už to asi dlho trvať nebude Obľúbenou postieľkou mu je umývadlo v kúpelni. Asistuje mi pravidelne pri umývaní zubov - zadné labky na vani, predné na umývadle a hlávku dobreže nie pod prúdom vody. Potom mi skontroluje vaňu, či sa tam náhodou niekto nepovolaný neskrýva, či je tam pre mňa bezpečno a keď ho vyložím a idem sa sprchovať, tak sa o chvíľu ku mne pridá.
Takého kocúra, ktorý by mal rád vodu, som ešte nevidela, ale Micko je asi nejaký zázračný kocúr. Možno by som mu mala dať zobrať mieru na čižmy. Len ešte trošku počkám, kým dorastie, aby ho potom netlačili.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

No prosím, prečítala som posledné dve strany, čo ste sem pridali za mojej neprítomnosti a už mám monitor oprskaný
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Zita5 Pozri príspevok
hmmm..........čo na to povedať , Ty nemôžeš krútiť s chvôstikom ........
No musím uznať. Čo sa nosí predsa len ovláda /ozaj nie to tá milionárka? No akosi mi nepríde jej meno na um... ale chodí na nákupy do Talianska, do Milána a tak... /. Aj na hlave sa nosia presne takéto "vrchnáky"...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Hej 17-tky je Vám akosi veselo, Vás asi nebolia kĺby pri zmene počasia ako tie 50 ročné a staršie babky. Hádam idem obuť baletky a pridať sa k Vám, alebo,žeby som radšj začala presadzovať nejaký môj vyhranený názor??????
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Zita5 Pozri príspevok
Eulália - Evička , tak sa túlam a pozerám obrázky a pri jednom z nich ma tak napadlo ....................
že či aj Tvoj Micko takto ........?
Evi, ja teda neviem ale Micko pozerá a kuká... dávaš mu Actíviu alebo Actimel? Asi by potrebova kocku "gutamaxu"... Očikukne má problém a chúďa neviem, ale asi musí riadnu námahu vynaložiť.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Elena Navrátilová Pozri príspevok
No musím uznať. Čo sa nosí predsa len ovláda /ozaj nie to tá milionárka? No akosi mi nepríde jej meno na um... ale chodí na nákupy do Talianska, do Milána a tak... /. Aj na hlave sa nosia presne takéto "vrchnáky"...

Ty myslíš totú účtovníčku ekonómku Móriku? Ta to nie je ona , to je len podoba ....
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Zita5 Pozri príspevok
Ty myslíš totú účtovníčku ekonómku Móriku? Ta to nie je ona , to je len podoba ....
Fakt len podoba? Hmmmmm ... nebola inkognito?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Melnick Pozri príspevok
Hej 17-tky je Vám akosi veselo, Vás asi nebolia kĺby pri zmene počasia ako tie 50 ročné a staršie babky. Hádam idem obuť baletky a pridať sa k Vám, alebo,žeby som radšj začala presadzovať nejaký môj vyhranený názor??????

Majka v týchto si bola skvelá , dovoľ ,aby som priložila fotto staršieho dáta

0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

tiez som si akurat poutierala monitor ...
tak vam chcem podakovat ... dvom z vas som to uz poslala, tak sa necudujte... ale toto skratka MUSIA vidiet vsetci, nech sa kazdemu zlepsi nalada

p.s.: aby ste to videli ostrejsie, treba to trosku zmensit ... v pravom dolnom rozku je taka volba, staci kliknut - treba vyskusat
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Baby vy ste kozenky Normálne z vás nechápem čo sa vo vás skrýva, nekopli ste sa náhodou trošku s povolaním
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Majka samochvála smrdí síce , ale z môjho archívu som vybrala túto fotto ........neviem neviem posúď


0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať