Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Danila Pozri príspevok
Ešte som sa s ňou nestretla. Ale ak raz - tak viem, že predo mnou bude sedieť láskavosť, múdrosť, dobrota a skromnosť v jednom. Už vidím jej no,no,no, až sem náhodou mrkne.
Never, že no, no... skôr bude k slzám dojatá.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Vlastička:
anjeliček od nás pre Teba:
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Danila Pozri príspevok
Ešte som sa s ňou nestretla. Ale ak raz - tak viem, že predo mnou bude sedieť láskavosť, múdrosť, dobrota a skromnosť v jednom. Už vidím jej no,no,no, až sem náhodou mrkne.
Danka nie je problém sa stretnúť, všetky cesty vedú tam, kde žijú ľudia, preto je krásne stretnúť sa s človekom... Už poznám viacerých osobne, je to veľmi
milé a príjemné.
Potešili ste ma, aj teplota klesla...
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
ondrejvla Pozri príspevok
Danka nie je problém sa stretnúť, všetky cesty vedú tam, kde žijú ľudia, preto je krásne stretnúť sa s človekom... Už poznám viacerých osobne, je to veľmi
milé a príjemné.
Potešili ste ma, aj teplota klesla...
.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
lenkak Pozri príspevok
Vlastička:
anjeliček od nás pre Teba:
CMUK!
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Pekný večer dievčatá

Vlastička skoré uzdravenie želám .
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Vlastička, dnes už nie sú vzdialenosti problémom. A Žilina je čoby kameňom dohodil Takže na niektorom stretku sa určite s Tebou stretneme. Vždy obdivujem tvoje veršíky, ktoré píšeš oslávencom. To je niečo, čo ja nedokážem.
Ale priznávam, že mi veľmi dobre padla táto nedeľná chvíľka poézie. Keď som čítala Marínu, čo sem dala Danilka, neviem prečo, ale úplne som v duchu počula Machatov hlas. A hneď mi prišiel na um aj Záborský s Detvanom. To, čo som kedysi ako povinné čítanie v škole nie veľmi musela, sa mi teraz, ako zrelej sedemnástke, začína veľmi páčiť. Ktovie, čím to je?
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Eulalia Pozri príspevok
Vlastička, dnes už nie sú vzdialenosti problémom. A Žilina je čoby kameňom dohodil Takže na niektorom stretku sa určite s Tebou stretneme. Vždy obdivujem tvoje veršíky, ktoré píšeš oslávencom. To je niečo, čo ja nedokážem.
Ale priznávam, že mi veľmi dobre padla táto nedeľná chvíľka poézie. Keď som čítala Marínu, čo sem dala Danilka, neviem prečo, ale úplne som v duchu počula Machatov hlas. A hneď mi prišiel na um aj Záborský s Detvanom. To, čo som kedysi ako povinné čítanie v škole nie veľmi musela, sa mi teraz, ako zrelej sedemnástke, začína veľmi páčiť. Ktovie, čím to je?
Evička je to vekom... - preto, že nestarneme a pamätáme si.
Ďakujem dievčatá aj za prianie aj za príjemný nedeľný večer.
Veľa zdravia všetkým.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

K tej poézii trochu intímneho osvetlenia
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
A ja vám posielam takýto milý obrázok...
image01212.jpg  
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

ondrejvla Pozri príspevok
Evička je to vekom... - preto, že nestarneme a pamätáme si.
Ďakujem dievčatá aj za prianie aj za príjemný nedeľný večer.
Veľa zdravia všetkým.
Za tri roky už môžeme ísť robiť aj sekretárky. Budeme presne také, aké si šéfovia predstavujú - dvadsaťročné s tridsaťročnými skúsenosťami. Ale zatiaľ sa vylieč, lebo také so soplíkom neberú
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

[quote=Eulalia;539330]Vlastička, dnes už nie sú vzdialenosti problémom. A Žilina je čoby kameňom dohodil Takže na niektorom stretku sa určite s Tebou stretneme. Vždy obdivujem tvoje veršíky, ktoré píšeš oslávencom. To je niečo, čo ja nedokážem.

Do Žiliny chodím každý druhý mesiac. Až tam pôjdem nabudúce, budem hádzať oči na všetky strany a možno jedno oko padne na ondrejvla a ja ju uvidííím
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Kazu ,bacha,aby nepadlo na cestu ked tade práve pôjde auto a neuvidíš .
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

No vidíííš, to ma nenapadlo. Tak ich prilepím na anténu a keď zídem špatne z kruhovému objazdu pojazdím krížom krážom celú Žilinu, ako minule keď som hľadala Tesco. To by vyzeralo, aby som ondrejvlu nezbadala.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Keď budete cez týždeň dobré,tak budúcu nedeľu Vám sem do nedeľnej chvíľky poézie prispejem básňou od E.Čepčekovej - Písané na oblak.
Je dosť dlhá ,tak ak ju niekto nájdete niekde napísanú,dovolím Vám, prilepiť ju sem. Keď nie, tak to snáď doďobem za večer.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Ale veď my sme dobré cez každý týždeň
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Len neviem,či by tá báseň prešla cenzúrou ,lebo sa mi pri tvorbe EČ ani nevyGooglila.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Nebud si taka ista, ja som sa Vlasticky dost nahladala a to ma navigovala aj telefonom. Nakoniec som ju ale predsa-len nasla a bolo z toho veeelmi mile posedenie
Kazu Pozri príspevok
No vidíííš, to ma nenapadlo. Tak ich prilepím na anténu a keď zídem špatne z kruhovému objazdu pojazdím krížom krážom celú Žilinu, ako minule keď som hľadala Tesco. To by vyzeralo, aby som ondrejvlu nezbadala.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Možno máš aj pravdu. Ale v Žiline sa viem dostať do mesta, čo sa mi v Martine nepodarilo. Z jednej strany som videla tabuľu začiatok Martina, išla som, išla až som zbadala benzínpumpu a tabuľu koniec Martina. Pozerala som ako puk. Ná čo vy ani mesto nemáte? Kávu som si musela dať na benzínke a šla som hladná až do Prievidze.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Cha,cha a mňa si chcela nájsť na konkrétnej ulici a Martin si ani nenašla.
/ Škodoradostného smajla nemám- škoda./
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať