Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Evička srdečne ďakujem , aj mne sa zídu , také ešte nemám .....júúúúúúuj ako sa teším .....

0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Bacha Zitka, aby si si v tom prezlečení neuhnala zápal pľúc.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Kazu Pozri príspevok
Aj vy budete keď vám napíšem ako dlho sa to budem učiť. Jedným prstom po texte a v druhej ruke myš. Takéto budem mat oči Aj sa mi ruky pomiešajú kým sa to naučím. Keď si len predstavím, ako som sa snažila nacpať chechtáčika do textu ...alebo link a teraz toto?!?!
Ale ďakujem, ďakujem, ďakujem. Velice pjekne s to napísaua. Počítam, že prvý týždeň, kým to pochopím, bude mi písmenko prd platné.
Teraz si to nechám v hlave uležať a za chvíľu to budem skúšať.
Kazu, skúšaj takto - veď to nie je ani desatoro:
1.) Vyber si obrázok, ktorý chceš priložiť
2.) Klikni naň pravým tlačítkom myši - zobrazí sa ti tabuľka, kde v poslednom riadku sú vlastnosti. Klikni na tieto vlastnosti a zobrazí sa ti druhá tabuľka, kde je adresa toho obrázka, alebo umiestnenie - vyzerá to asi takto http://www.gify.nou.cz/smajlici_soubory/z124.gif

3.) Túto adresu si skopíruj - klikni ľavým tlačítkom myši na začiatok adresy, potiahni až po koniec adresy, tlačítko myši pusti a stlač klávesy CTRL a C
4.) Teraz sa premiestni tam, kde chceš obrázok pripojiť. V hornej lište máš rôzne ikonky, tak ty klikni na ten žltý štvorček so slniečkom a tam prekopíruješ tú adresu prílohy - stlačíš CTRL a V
5.) Stlač OK a je to.
Ľahkoduché, nie? Keď som sa to ja naučila...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Melnick Pozri príspevok
Bacha Zitka, aby si si v tom prezlečení neuhnala zápal pľúc.
Majka .... neboj
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Bez komentára ....
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Posielam aj do klubu CCCC správne vychladené šapmáňo a niečo na zahryznutie: nech sa páči.
PS: Zitke - mamulienke moc nenalievajte, bo ona je potom prudkej povahy


a samozrejme aj tortičku, ako by to inak bolo:

DOBRÚ CHUŤ a NA ZDRAVÍČKO
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
to Kazu:
Mňa to vnuk naučil za 10 minút. Zabudla som to za 10 sekúnd. A tak sa chodím len vytešovať.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
bv_alexandra Pozri príspevok
Posielam aj do klubu CCCC správne vychladené šapmáňo a niečo na zahryznutie: nech sa páči.
PS: Zitke - mamulienke moc nenalievajte, bo ona je potom prudkej povahy
To mám za materinskú lásku a moju dobrotu ? Decko jedno nempodarené
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Dievčatá, vzala som si pekne okuliariky , naštudovala som si návod na použitie a teraz sa pekne vytešujem, ako som to zvládla . Radšej idem ďalej, lebo ma naháňa asi toto . Vaša .
PS: Zvládla som to?
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Zita5 Pozri príspevok
To mám za materinskú lásku a moju dobrotu ? Decko jedno nempodarené
No šak som to vravela a to si dala len jeden pohárik a ochvilu ked dá ešte jeden tak ma zas určite bude chcieť biť.
Mňa takého anjelika
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Miška super ...gratulujem ...zvládla si to za jedna ....
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Zita5 Pozri príspevok
Miška super ...gratulujem ...zvládla si to za jedna ....
Zitka, ešte raz ďakujem, však som sa to naučila od Vás všetkých. A za odmenu malé pohostenie a ešte čosi na vypitie
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Vychladené ŠAP-MÁŇO, to mám najradšej. Z toho ani hlava nebolí
a náladička je z toho výborná
tiež sa pripájam so srdečnou gratuláciou za také super pohostenie
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu


Tééda, mala som s toho takéééhoto strašiaka, ale babuľky, vy ste jedničky. Perfektne ste mi to napísali, a keď som mala dva papiere pred sebou tak som to zvládla a teraz sa cítim super a udelila som si cestovný príkaz na výlet. Tak ja letííím
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Kazu Pozri príspevok

Tééda, mala som s toho takéééhoto strašiaka, ale babuľky, vy ste jedničky. Perfektne ste mi to napísali, a keď som mala dva papiere pred sebou tak som to zvládla a teraz sa cítim super a udelila som si cestovný príkaz na výlet. Tak ja letííím
Moja a kde letíš , kde máš metlu ? však tam zostal len X
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Kazu Pozri príspevok

Tééda, mala som s toho takéééhoto strašiaka, ale babuľky, vy ste jedničky. Perfektne ste mi to napísali, a keď som mala dva papiere pred sebou tak som to zvládla a teraz sa cítim super a udelila som si cestovný príkaz na výlet. Tak ja letííím

Kazu, kam si uletela????
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ja to robím asik jednoduchšie , ja sa postavím s kurzorom na obrázok , ľavým tlačítkom si od prava do ľava potiahnem a osvietim , stalčím CTRL C ......potom ak píšem odpoveď tak do príspevku ho vložím tak ,že si postavím kurzor na miesto kde potrebujem a stlačím potom CTRL V ....to je všetko .....



P.S.To že si ho osvietim , mi vlastne zmodrie ....
Naposledy upravil Zita5 : 06.10.07 at 16:40
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Kazu, asi si si niečo so sebou nevzala
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Ná nikde neletím. A rýchle som to chcela zmazať, ale tá moja zdochlá bedňa, kým sa rozkýve, celé Slovensko to má zatiaľ prečítané No čo, chybička se vloudila. Idem skúšať znovu. A tak som sa tešila, že to viem
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Kazu Pozri príspevok
Ná nikde neletím. A rýchle som to chcela zmazať, ale tá moja zdochlá bedňa, kým sa rozkýve, celé Slovensko to má zatiaľ prečítané No čo, chybička se vloudila. Idem skúšať znovu. A tak som sa tešila, že to viem
Kazu, nebuď smutná. skús to tak ako Ti to píše Zitka.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať