Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Majka, ani vy s Nerom ste ešte neskončili?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Dnes som veľmi pekne "aportovala" a on sa prizeral. No myslím,že sme si vymenili úlohy. Dúfam,že neskončím tak,že budem strážiť dom a Nero si bude váľať telo na koberci pri krbe.
Požral všetky odmeňovacie kostičky a mal ma na háku- utiekol keď som si odbehla iba pre mobil. To je vďaka.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Dievčatá ,chýba mi tu camelka. Čo je s ňou ? Asi zaneprázdnená. Ja sa tiež musím rozlúčiť a obmedziť návštevy. Z časových dôvodov. Ale budem na Vás dohliadať aj keď sa nezapojím.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Tak dodépéháčkovania
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Majka, rozcitlivela si ma chvíľkou poézie a už utekáš Vari je už Nero pred krbom a Ty ideš strážiť pred búdu?
Ale aj ja mám jednu básničku, ktorú som roky mala napísanú v zošite a často som si ju hovorila - Nezval: Sbohem a šáteček. Len už si ju nepamätám, škoda, je krásna.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Evi to do Teba som tak vrčala? Ty si ma odhalila.
Ale vážne.
Nie dievčatá, nechcete vari ,aby som mala veľký sklz. Navyše budem mať zaoceánsku návštevu - 5 osôb.Takže mám sa čo obracať. a už na mňa nevolajte, lebo zasa sem dobehnem.

Evi pre Teba:
http://www.cesky-jazyk.cz/citanka/vi...a-satecek.html
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Melnick Pozri príspevok
Dnes som veľmi pekne "aportovala" a on sa prizeral. No myslím,že sme si vymenili úlohy. Dúfam,že neskončím tak,že budem strážiť dom a Nero si bude váľať telo na koberci pri krbe.
Požral všetky odmeňovacie kostičky a mal ma na háku- utiekol keď som si odbehla iba pre mobil. To je vďaka.
Celkom dobre sa to otočilo , Ty budeš strážiť dom , Nero sa bude váľať na koberci pri krbe ......no a tu by som doporučila aby to nezostalo len pri válaní , ešte ho zauč do účtovníctva a nech si zafixuje , kedy má utekať na DÚ s dépeháčkou ......a to by bolo už komplet . Bude mať ťažké chvíle

ale už čo , keď nechce poslúchať .

O prácach v domácnosti nehovorím zatiaľ , lebo bude mať dosť toho pokiaľ preštuduje zákony ...varenie a nákup začas nechaj zatiaľ na Juraja ...... potom mladý nech maká
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

abel Pozri príspevok
Kazu, ty si včera tak rýchlo odfrčala
až sme sa o Teba báli. A ako, spustila si sa na chalupe cez komín? A už priznaj, či si odfrčala už na tej novej a ako fachčí...
Ále čoby, utekala som.To zase nie je tak ďaleko. Metlu som nebrala, ešte by som ju v tých kríkoch došklbala a Nero by závidel, že som lepší metlodizajnér. Ale zámok sa pokazil a manžel musel prísť s brúskou a surovo ho ufakliť inak by sa nedostali dovnútra. A komínom? Hm, už dávno sa kvôli zadku cez komín neprepchám.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Vidím Melnick, že ťa čakajú riadne fofry. A v tejto polohe ti ten chlpáč veľmi nápomocný nebude, tak ti posielam pár pracovitých ručičiek
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Dievčatá nestihla som prečítať všetkých vyše 20 strán, ale Majkina báseň ma rozcitlivela. Ja som si tiež spomenula na jednu, ktorú sme sa učili na ruštine na strednej škole. Vtedy som ronila strašné slzy a aj teraz si občas pri nej poplačem. Vedela som ju aj po rusky, ale žiaľ už si nespomínam. Slovenská verzia prekladu sa mi vryla do pamäti a dodnes si ju občas zarecitujem.

Pieseň o psici

V búrke bola ranná chvíľa,
Na otiepkach slamených,
Sedmoro ich okotila,
Sedem šteniat ryšavých.

Do mrku ich ulízala,
Česala ich jazykom.
Snežnej vody struj sa liala,
Pod jej teplým životom.

Navečer keď liezla spiatky,
Prenocovať na svoj pánt,
Do vreca ich vložil všetkých sedem
Zamračený pán.

Ona behom za ním ta šla
Zo záveja na závej.
Hladina sa dlho triasla,
Vody nezamrznutej.

Keď sa ledva vliekla spiatky,
Pot si lížuc popri tom,
Mesiac nad hrebeňom chatky
Videl sa je šteňaťom.

Hľadela ta ako keby,
sa jej prekrásny sen snil.
No mesiac sa kĺzal v nebi,
A za kopcami sa skryl.

A tu zrazu sťa keď skaly,
Hádzali do nej z posmechu,
Psie oči sa skotúľali,
Sťa zlaté hviezdy do snehu.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Škoda, že končí víkend. bola tu zábava Pekný, ale nie veľmi namáhavý týždeň želám!
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia


Majočka, ďakujem
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Prajem krásny dníček, úspešné zvládnutie povinností v každej podobe veeeeeeeeeeeeľa dôvodov na tanec.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

fúúúú, to bola teda fuška prelúskať čo ste tu cez víkend postvárali, ja som doma odpísaná, takže ťažký absťák bez PC. Ale náladičku ste mi na pondelňajšie ráno vyčarovali skvelú.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Simonka ja . spomenula som si na moju Lindu a jej 7 malých šteniatok. Auto muselo ísť z garáže von, lebo bol január,keď ich vrhla do snehu . 3-4 x v noci som stávala kŕmiť tú malú hladnú háveď ,lebo ich mama ich počala veľmi skoro a nebola ktovie aká zodpovedná. Darilo sa mi kŕmiť ich iba cez fľašku a namiesto cumľa pili iba cez molitan- ale kým som na to prišla!!!!! Vtedy som Vás mala mať pri sebe sudičky a radkyne. No to nebolo všetko. Najťažšie chvíle ešte iba prišli,keď dorástli a bolo ich treba darovať. Dievčatá, plakala som v kuse asi rok- to bol dátum, kedy odišiel posledný, najmilší. A dlho potom som z domu neodišla bez keksíkov, pretože býval u pani, ktorá bývala , pri ceste po ktorej som denne chodila do práce. Počul ma vždy už zďaleka a čakal ma pri bránke. Neuveriteľné, aj keď mal najlepších pánov spomedzi všetkých. Smiala som sa keď som uvidela ,že nová pani mu na jeho známku dala napísať:Tarzan Novák./priezvisko som schválne zamenila , meno mal odo mňa . Bol taký strachopud keď bol maličký , že keď niekto išiel už aj mi vyskočil do náručia a odtiaľ sa tváril veľmi smelo - preto Tarzan. Takže zaspomínala som si uprostred DPH.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Melnick Pozri príspevok
Simonka ja . spomenula som si na moju Lindu a jej 7 malých šteniatok. Auto muselo ísť z garáže von, lebo bol január,keď ich vrhla do snehu . 3-4 x v noci som stávala kŕmiť tú malú hladnú háveď ,lebo ich mama ich počala veľmi skoro a nebola ktovie aká zodpovedná. Darilo sa mi kŕmiť ich iba cez fľašku a namiesto cumľa pili iba cez molitan- ale kým som na to prišla!!!!! Vtedy som Vás mala mať pri sebe sudičky a radkyne. No to nebolo všetko. Najťažšie chvíle ešte iba prišli,keď dorástli a bolo ich treba darovať. Dievčatá, plakala som v kuse asi rok- to bol dátum, kedy odišiel posledný, najmilší. A dlho potom som z domu neodišla bez keksíkov, pretože býval u pani, ktorá bývala , pri ceste po ktorej som denne chodila do práce. Počul ma vždy už zďaleka a čakal ma pri bránke. Neuveriteľné, aj keď mal najlepších pánov spomedzi všetkých. Smiala som sa keď som uvidela ,že nová pani mu na jeho známku dala napísať:Tarzan Novák./priezvisko som schválne zamenila , meno mal odo mňa . Bol taký strachopud keď bol maličký , že keď niekto išiel už aj mi vyskočil do náručia a odtiaľ sa tváril veľmi smelo - preto Tarzan. Takže zaspomínala som si uprostred DPH.
Majka, krásne, dojímavé... Toto je celý Jorík,... Nie je úžasný?
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Melnick Pozri príspevok
Simonka ja . spomenula som si na moju Lindu a jej 7 malých šteniatok. Auto muselo ísť z garáže von, lebo bol január,keď ich vrhla do snehu . 3-4 x v noci som stávala kŕmiť tú malú hladnú háveď ,lebo ich mama ich počala veľmi skoro a nebola ktovie aká zodpovedná. Darilo sa mi kŕmiť ich iba cez fľašku a namiesto cumľa pili iba cez molitan- ale kým som na to prišla!!!!! Vtedy som Vás mala mať pri sebe sudičky a radkyne. No to nebolo všetko. Najťažšie chvíle ešte iba prišli,keď dorástli a bolo ich treba darovať. Dievčatá, plakala som v kuse asi rok- to bol dátum, kedy odišiel posledný, najmilší. A dlho potom som z domu neodišla bez keksíkov, pretože býval u pani, ktorá bývala , pri ceste po ktorej som denne chodila do práce. Počul ma vždy už zďaleka a čakal ma pri bránke. Neuveriteľné, aj keď mal najlepších pánov spomedzi všetkých. Smiala som sa keď som uvidela ,že nová pani mu na jeho známku dala napísať:Tarzan Novák./priezvisko som schválne zamenila , meno mal odo mňa . Bol taký strachopud keď bol maličký , že keď niekto išiel už aj mi vyskočil do náručia a odtiaľ sa tváril veľmi smelo - preto Tarzan. Takže zaspomínala som si uprostred DPH.

Majka krásne, presne ako Tvoja dušička. Tu sú slová zbytočné....
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Milá naša stránka, vzhľadom k tomu, že sme tu samé 17-ky, tak si pravdepodobne na 17 dní odsúdená k nečinnosti. Ale je možné, že nejaké dobré duše, ktoré nie sú postihnuté DPH, sem občas prispejú, aby sme aj my pookriali, keď sem jedným očkom nakukneme.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Majka s TARZANOM NOVÁKOM si mi pripomenula piatok , kedy moji dvaja statní mackovia /60 kg vlčiak a 40 kg labrador /išli na očkovanie k veterinárovi . Keď sa vrátili , tak synátor mi ukazoval ...pozri mami dal som Alanovi vystaviť nový preukaz ...a tam bolo .....ALAN DELON/Delon vymyslené ,nebudem zverejňovať predsa svoje prizvisko / tak som to obzerala , že hotový člen rodiny , ešte aj priezvisko nesie naše.
Ale ich oboch milujem , jeden pochádza z Liptova - Turík ......s tým máme problém celé roky , má pod očkom nevyliečiteľný ekzém a teraz pán doktor povedal , že to preto lebo málo ........ . On nejako nelúbi psie baby ....neviem aj ho ľutujem , ešte mu staré kolená šibne , chudák .
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Keď objednávam moju Mišku na strihanie, vždy ju vererinárka zapisuje ako Mišku Novákovú /samozrejme tiež neuvádzam moje priezvisko/. Tiež je členom našej rodiny.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať