Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

abel Pozri príspevok
Milá naša stránka, vzhľadom k tomu, že sme tu samé 17-ky, tak si pravdepodobne na 17 dní odsúdená k nečinnosti. Ale je možné, že nejaké dobré duše, ktoré nie sú postihnuté DPH, sem občas prispejú, aby sme aj my pookriali, keď sem jedným očkom nakukneme.
A "čto takóje" ???
"ja neznaju".

Tak Vám aspoň niečo pekné pošlem. Chcela som - ale nejako mi to blbne!
Pekný večer
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

mysimis Pozri príspevok
Keď objednávam moju Mišku na strihanie, vždy ju vererinárka zapisuje ako Mišku Novákovú /samozrejme tiež neuvádzam moje priezvisko/. Tiež je členom našej rodiny.
Máš tiež Joríka? Simonkinho? No tak aspoň nech sa Miška s Jorkom stretnú a budú mať spoločné priezvisko: Porada... Poradová, nie?
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Nie som postihnutá DPH, ani poriadne neviem, čo to je. Ja mám slabosť na veršíky, poéziu, a tak vám pre potešenie prikladám:
Domov sú ruky, na ktorých smieš plakať.
Skryjú tvoju tvár, vlhkú od potu a od sĺz.
Môžu pritúliť, zachrániť a zohriať.
Ale aj priložiť prsty na hrdlo a stisnúť.
Každý deň si uväzujem kravatu,
každý deň myslím presne na to isté.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Katy a R Pozri príspevok
A "čto takóje" ???
"ja neznaju".

Tak Vám aspoň niečo pekné pošlem. Chcela som - ale nejako mi to blbne!
Pekný večer
Ach, Katy, ty šťastná osôbka. DPH je veľmi často Dôvod Pre Hospitalizáciu.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Zitkááááááááááá musím padať - hnisá mi pod očami. Žeby z monitoru?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Melnick Pozri príspevok
Zitkááááááááááá musím padať - hnisá mi pod očami. Žeby z monitoru?
Majkááááááááááááááááááááááá ááááááá nekrič a rob niečo , zobudila si ma , zaspala som nad monitorom .


Naposledy upravil Zita5 : 08.10.07 at 19:43
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Melnick Pozri príspevok
Zitkááááááááááá musím padať - hnisá mi pod očami. Žeby z monitoru?
Majkááááááááááá hádam nechodíš k tomu istému lekárovi ako Zitka s Alanom?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Zita5 Pozri príspevok
Majkááááááááááááááááááááááá ááááááá nekrič a rob niečo , zobudila si ma , zaspala som nad monitorom .

Majka , ale teraz vážne , ja som sa postavila pre zrkadlo a vieš čo som zbadala aj ja ?........že aj mne začína hnisať pod očami .....ale upozorňujem je to v začiatkoch .....idem nájsť nejakú vhodnú medicínku .


0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Zita5 Pozri príspevok
Majka , ale teraz vážne , ja som sa postavila pre zrkadlo a vieš čo som zbadala aj ja ?........že aj mne začína hnisať pod očami .....ale upozorňujem je to v začiatkoch .....idem nájsť nejakú vhodnú medicínku .
Tak Ty máš spoločného lekára s Alanom? Aspoň Vám dáva hromadnú rodinnú zľavu? Na najbližšom stretku si Vás veru riadne poobzerám... Všetkých...
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Tak Ty máš spoločného lekára s Alanom? Aspoň Vám dáva hromadnú rodinnú zľavu? Na najbližšom stretku si Vás veru riadne poobzerám... Všetkých...
No tak ja si idem sadnúť k tomu zrkadlu, či náhodou nejaký ekzém aj ja neobjavím. Zituľka, máš to na papieri? Mám? Vidíte niečo? Ale aj podobnejšie sa odhalím, dobre? Ešte? Vidíte nejaký ekzém? Zituľka,keby dačo aj za mňa nech Ti pán doktor poskytne potom zľavu, prehlásim sa hneď k nemu.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Elenka dačo sa sa mi javí , že aj Ty budeš mať niečo nejaký ten ekzém nižšie , ale moja , musím byť otvorená ku Tebe a musím sa priznať ......pokiaľ nepriberieš , tak sa Ti rozhrkocú kostičky na nohách .....moja pozri ako rezonujú tie Tvoje kolienka .......
Naposledy upravil Zita5 : 08.10.07 at 19:49
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Chcela som si dať do profilu, že "modelka", no ale vidiac tieto krásavice som od svojho úmyslu upustila.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia


Ja ten ekzém radšej skrývam pod oblečením, nemusí hneď každý vedieť, že nemám poriadneho doktora
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Zita5 Pozri príspevok
Elenka dačo sa sa mi javí , že aj Ty budeš mať niečo nejaký ten ekzém nižšie , ale moja , musím byť otvorená ku Tebe a musím sa priznať ......pokiaľ nepriperieš , tak sa Ti rozhrkocú kostičky na nohách .....moja pozri ako rezonujú tie Tvoje kolienka .......
Však robím čo môžem, ale bez výsledku.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Elena Navrátilová Pozri príspevok
No tak ja si idem sadnúť k tomu zrkadlu, či náhodou nejaký ekzém aj ja neobjavím. Zituľka, máš to na papieri? Mám? Vidíte niečo? Ale aj podobnejšie sa odhalím, dobre? Ešte? Vidíte nejaký ekzém? Zituľka,keby dačo aj za mňa nech Ti pán doktor poskytne potom zľavu, prehlásim sa hneď k nemu.
Bóžinku, dnes som bola u neurológa /v spodnom prádielku/ a ako vieš, že som mala červené topánky a aj kabelku.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Danila Pozri príspevok
Nie som postihnutá DPH, ani poriadne neviem, čo to je. Ja mám slabosť na veršíky, poéziu, a tak vám pre potešenie prikladám:
Domov sú ruky, na ktorých smieš plakať.
Skryjú tvoju tvár, vlhkú od potu a od sĺz.
Môžu pritúliť, zachrániť a zohriať.
Ale aj priložiť prsty na hrdlo a stisnúť.
Každý deň si uväzujem kravatu,
každý deň myslím presne na to isté.
Danilka - Mihálik či Žáry? Dostanem sa až na 15. otázku?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

ALDA Pozri príspevok
Bóžinku, dnes som bola u neurológa /v spodnom prádielku/ a ako vieš, že som mala červené topánky a aj kabelku.
Helka zlatá, červená je predsa in... takže to ani nepochybuj, že by som sa promenádovala v inofarebnom spodnom prádielku. Aj ja som bola u lekára, ... síce u zubára, ale veď to je jedno.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia


Heli, nechcela si povedať červené prádielko, nie kabelku?
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Helka zlatá, červená je predsa in... takže to ani nepochybuj, že by som sa promenádovala v inofarebnom spodnom prádielku. Aj ja som bola u lekára, ... síce u zubára, ale veď to je jedno.
A potrebovala si u neho aj to spodné prádielko?
Bože, dievčatá, ešte nie je po 22-hej a my tu už vyvádzame, ako po celonočnom fláme
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Elena Navrátilová Pozri príspevok
Helka zlatá, červená je predsa in... takže to ani nepochybuj, že by som sa promenádovala v inofarebnom spodnom prádielku. Aj ja som bola u lekára, ... síce u zubára, ale veď to je jedno.
Nôžky mám pekné v hocijakom prádielku.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať