Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
rybanka Pozri príspevok
Nečakala som to. S takýmito obrázkami sa stretávam skôr v SMS.

Rybanka, pekne si popozeraj túto tému a uvidíš tu množstvo krásnych obrázkov
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

mysimis Pozri príspevok
Rybanka, pekne si popozeraj túto tému a uvidíš tu množstvo krásnych obrázkov
a nie len obrázkov, ale aj množstvo super dušičiek, ktoré ti pofúkajú boliestky, dajú fajn rady do života a pomôžu sa ti vymotať z bludiska. Ale vlastne to nie len v tejto téme ale vo všetkých.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
bv_alexandra Pozri príspevok
Tak tu je:
Toto s nami zvládneš za 2% Tvojho pracovného času. Čo budeš robiť ešte v tých 3%-ááááách?
0 0
rybanka rybanka

rybanka je offline (nepripojený) rybanka

Tak to sa teším, nechodila som na poradu často, len kvôli účtovníckym veciam, ale teraz tu určite budem častejšie. Pobavila som sa.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

bv_alexandra Pozri príspevok
ČO keby sme zaviedli v rámci cccklubu a tejto témy zaviedli kvázi doučko, vy by ste mi sem pricapili domáce úlohy s termínom ich urobenia a ja by som spätne prilepila vyriešené a dostala by som známku. Kokso šak by som potom mohla dostať aj vysvedčko z porady
Hm?
Momentálne by som potrebovala precvičit účtovnú triedu 1,2,3
Ja ti dám vysvečko. !!! Veď ty si nám tu zavírila celú tému. A čo ty nevieš, že na týchto stránkach sa robota nesmie spomínať? No veď počkaj, keď bude rodičko. Povedz mame, nech sa pripraví... Ani porisko zo sekere jej nepomôže. Jediné číslo, čo tu je povolené, je 17. A takú účtovnú triedu nempoznám.
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Fíha a kedy je rodičko, aby som vedela kedy to nemám povedať mamke
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
bv_alexandra Pozri príspevok
Fíha a kedy je rodičko, aby som vedela kedy to nemám povedať mamke
Čo to moja zlatá zasa na mňa chystáte ....
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

abel Pozri príspevok
Ja ti dám vysvečko. !!! Veď ty si nám tu zavírila celú tému. A čo ty nevieš, že na týchto stránkach sa robota nesmie spomínať? No veď počkaj, keď bude rodičko. Povedz mame, nech sa pripraví... Ani porisko zo sekere jej nepomôže. Jediné číslo, čo tu je povolené, je 17. A takú účtovnú triedu nempoznám.
ja by som tiež - aj napriek varovaniu - pomôžete s účtovníctvom? Zatiaľ len tak informatívne - bez konkrétnych čísel.
A aby ste sa nehnevali tak niečo vložím (že či som od minula nezabudla)
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Zita5 Pozri príspevok
Čo to moja zlatá zasa na mňa chystáte ....
Čo ja nič také vážne len zatajiť ti rodičko ale baby jagy sa na teba chystajú
Ja ti dám vysvečko. !!! Veď ty si nám tu zavírila celú tému. A čo ty nevieš, že na týchto stránkach sa robota nesmie spomínať? No veď počkaj, keď bude rodičko. Povedz mame, nech sa pripraví... Ani porisko zo sekere jej nepomôže. Jediné číslo, čo tu je povolené, je 17. A takú účtovnú triedu nempoznám.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
bv_alexandra Pozri príspevok
Čo ja nič také vážne len zatajiť ti rodičko ale baby jagy sa na teba chystajú
Alexandra čo si to o nás myslíš????

0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Alexandra , ako to takto môžeš nazývať moje krásne sedemnástky ...no počkaj doma , dostaneš vylágoš, päť a dvadsať na zadok .
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Zita5 Pozri príspevok
Alexandra , ako to takto môžeš nazývať moje krásne sedemnástky ...no počkaj doma , dostaneš vylágoš, päť a dvadsať na zadok .
Bože čo som to zas povedala zas bude doma vylágoš a ostanem bez večere
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
bv_alexandra Pozri príspevok
Bože čo som to zas povedala zas bude doma vylágoš a ostanem bez večere
To vieš , ja si moje 17-stky musím chrániť , lebo som jedna z nich ....a druhý krát uváž ako ich nazveš...
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Zita5 Pozri príspevok
Alexandra , ako to takto môžeš nazývať moje krásne sedemnástky ...no počkaj doma , dostaneš vylágoš, päť a dvadsať na zadok .
Zitka, aj mne každý deň sľuboval doma ocko vylágoš. Večne na mňa učiteľ žaloval, že robím chlapcom zle. Ja som im v šatni uviazala rukávy na kabátoch, nestíhali na náboženstvo, lebo boli nešiky. A raz som sa požalovala Karolkovi, môjmu rómskemu dobrému spolužiakovi, že jajajaj Karolko, ja zase som v ohrození vylágoša. A Karolko, skoro som odpadla, prišiel k nám za mojim ockom. Ujo, veď to ja som tým chalanom urobil. Veď ona je dobrá žiačka. To si na ňu vymýšľajú. Ocko mu neveril, ale ocenil. A tak som bola vďaka Karolkovi aj v škole často bez...trestov... Alexandra, neboj, veď to asi Karolko....vyfasuje vylágoš...
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Danila Pozri príspevok
Zitka, aj mne každý deň sľuboval doma ocko vylágoš. Večne na mňa učiteľ žaloval, že robím chlapcom zle. Ja som im v šatni uviazala rukávy na kabátoch, nestíhali na náboženstvo, lebo boli nešiky. A raz som sa požalovala Karolkovi, môjmu rómskemu dobrému spolužiakovi, že jajajaj Karolko, ja zase som v ohrození vylágoša. A Karolko, skoro som odpadla, prišiel k nám za mojim ockom. Ujo, veď to ja som tým chalanom urobil. Veď ona je dobrá žiačka. To si na ňu vymýšľajú. Ocko mu neveril, ale ocenil. A tak som bola vďaka Karolkovi aj v škole často bez...trestov... Alexandra, neboj, veď to asi Karolko....vyfasuje vylágoš...
Danilka nie nie veru, ty nempoznáš čo mi mame doma za bosorku
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Aby mamina nepovedala že som dala iba jej fotku z rodinného albumu tak prilepím aj svoju. Hádam sa mi za to ujde oštiepok chleba na večeru
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Babýýý, ná čo vy už máte DPH hotovú??? Však keď ma budete takto baviť, odfaxujem zopár dokladov aj vám, lebo ja to veru takto samá samičká nestihnem
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Kazu, veru DPH ešte nemám, len sme tu Dočasne Postihnuté Humorom. A musela som sa postaviť do domobrany, lebo Zitkine nevydarené čertíča nás aj tu chcelo zaplaviť robotou.
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

abel Pozri príspevok
Kazu, veru DPH ešte nemám, len sme tu Dočasne Postihnuté Humorom. A musela som sa postaviť do domobrany, lebo Zitkine nevydarené čertíča nás aj tu chcelo zaplaviť robotou.
Aké čertíča?
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Teda 17-tky, pri Vás čas tak rýchlo letí
Vidno, že je piatok, nikomu sa už veľmi nechce robiť
Čo sa už chystáte na víkend?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať