Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Posielam maminke... jeden nikdy nevie kedy bude potrebovať toto super výchovné zariadenie...
Haloooo prosím vyhlasujem mier ja už nechcem bitku.
Ale inak tá sekerka by sa nám hodila bo má doma doma takúúúú zimu, škoda len že do radiátorov sa nedá drevom prikúriť, hned by som ju zobrala
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
bv_alexandra Pozri príspevok
Haloooo prosím vyhlasujem mier ja už nechcem bitku.
Ale inak tá sekerka by sa nám hodila bo má doma doma takúúúú zimu, škoda len že do radiátorov sa nedá drevom prikúriť, hned by som ju zobrala
Nika a čo Ty nepoznáš tatovú sekeru ? Však to je jeho pracovný nástroj .Nemvieš , aj brácha s ňou rúbal drevo , keď Ti opekal špekáčik.....ktorý Ti potom sééégra zjedla .
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

bv_alexandra Pozri príspevok
Haloooo prosím vyhlasujem mier ja už nechcem bitku.
Ale inak tá sekerka by sa nám hodila bo má doma doma takúúúú zimu, škoda len že do radiátorov sa nedá drevom prikúriť, hned by som ju zobrala
No jasné... ak máš chuť pracovať... po použití stačí vrátiť a je to. A toto vyzerá, že by dokázalo aj teplo vyrobiť... nech sa páči, nech máš teplúčko pri úlohách.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Zitka sa máš ,keď z jedným "špekáčikom SK" nakŕmiš celú rodinku.
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Melnick Pozri príspevok
Klofni nejakého 18 ročného.
Dobrý nápad, ba priam jeden z najlepších Že by som sa troška upravila
a niekam vyrazila?
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Zita5 Pozri príspevok
Nika a čo Ty nepoznáš tatovú sekeru ? Však to je jeho pracovný nástroj .Nemvieš , aj brácha s ňou rúbal drevo , keď Ti opekal špekáčik.....ktorý Ti potom sééégra zjedla .
jáááááj už vííím, som na to skoro zabudla
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Elena Navrátilová Pozri príspevok
No jasné... ak máš chuť pracovať... po použití stačí vrátiť a je to. A toto vyzerá, že by dokázalo aj teplo vyrobiť... nech sa páči, nech máš teplúčko pri úlohách.
Elenka ďakujem ti moja, si poklad. Hneď mi je teplejšie
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

cloe Pozri príspevok
Dobrý nápad, ba priam jeden z najlepších Že by som sa troška upravila
a niekam vyrazila?
Ako sa tak dívam, radšej sa už neupravuj, lebo sa budú chlapci pod zákonnou hranicou za Tebou obracať. No neviem,neviem...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
bv_alexandra Pozri príspevok
jáááááj už vííím, som na to skoro zabudla

Kuťa faja ako na to môžeš zabudnúť ?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Cloe aj nás zoberieš do partie ?
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Prosím Vás, som tu dobre v téme Ak sa cítiš zle? Lebo je mi nejako nanič, hlávka sa točí, ledva som pred chvíľkou domov prišla. Tak som sa nejako dopotácala zase len pred PC a stránka sa mi akosi sama otvorila. Môžem poprosiť o zaslanie trošky pozitívnej energie?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
abel Pozri príspevok
Prosím Vás, som tu dobre v téme Ak sa cítiš zle? Lebo je mi nejako nanič, hlávka sa točí, ledva som pred chvíľkou domov prišla. Tak som sa nejako dopotácala zase len pred PC a stránka sa mi akosi sama otvorila. Môžem poprosiť o zaslanie trošky pozitívnej energie?

Vítaj Elenka ........na Tvoju počesť zaspievam Ti trošku .

0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Zita5 Pozri príspevok
Cloe aj nás zoberieš do partie ?
A vy ešte nieste pripravené? A ja už uháňam na svojom Porche, že vás cestou poberiem a poriadne to niekde roztočíme
Naposledy upravil cloe : 12.10.07 at 20:57
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
cloe Pozri príspevok
A vy ešte nieste pripravené? A ja už uháňam na svojom Porche, že vás cestou poberiem a poriadne to niekde roztočímehttp://image008.mylivepage.com/chunk8/253981/244/Kuk%20.gif

Už sa teším
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Zitka, ďakujem, ja som tušila, že ma v tom nenecháš, a už som skoro takto . Ale radšej si pôjdem asi dadáckať. Ale energiu posielajte aj tak.
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Ja sa tak snažím prekopírovať nejaké obrázky až ma z toho hlava rozbolela Ale musím na to prísť, to by v tom bol čert! Raz mi to ide, raz mi nejde...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Zita5 Pozri príspevok
Vítaj Elenka ........na Tvoju počesť zaspievam Ti trošku .

Zitkáááááááá ,ale Elenka potrebuje pozitívnu energiu a nie štuple do uší.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

U nás svieti nádherné slniečko, babie leto ako vyšité Tak Vám trošku z neho posielam, aby ste mali slniečko aspoň v duši, keď už nie na oblohe

A maródom, čo sa budú celý víkend dadáckať, posielam z tej našej pozitívnej energie
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

čítam kukám dnes nemá predsa nik nahlásené voľno v tejto téme. Hm? Niečo za tym bude, ale čo?
0 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
A maródom, čo sa budú celý víkend dadáckať, posielam z tej našej pozitívnej energie[/quote]


Zdravím, som medzi tými maródmi čo ležia, pijú čajíky a potia sa.

Ďakujem Eulalia, že myslíš aj na nás. Prajem pekný deň a celý víkend






Marta
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať