Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
betka Pozri príspevok
Čaute. Nemáme našťastie susedov Ak vytopíme, vytopíme si kotolňu so špajzou.
Vytopená kotolňa nie je bohviečo, o špajzi ani nehovorím.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Rozalka Pozri príspevok
Asi cestujú, už sa upratujú hroby.
A spomíname...
Naposledy upravil Danila : 27.10.07 at 15:55
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Eulalia Pozri príspevok

Pozerám dokola, ale nikde nikto Sobota poobede, už upratané, nakúpené, vonku dážď a tu nikto nie je Kam ste sa všetci podeli?
Už je predsa aj po DPH

Evka, a vieš si predstaviť vhodnejší čas pre vlastnú údržbu? Napustíš si voňavý kúpeľ do vane, urobíš peeling, depiláciu, manikúru, pedikúru, zapáliš si v byte sviečky a čakáš, kedy vstúpi do nášho príbytku Brad Pitt . Snáď to do 20,00 stihnem.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

abel Pozri príspevok
Evka, a vieš si predstaviť vhodnejší čas pre vlastnú údržbu? Napustíš si voňavý kúpeľ do vane, urobíš peeling, depiláciu, manikúru, pedikúru, zapáliš si v byte sviečky a čakáš, kedy vstúpi do nášho príbytku Brad Pitt . Snáď to do 20,00 stihnem.
Želám Ti to, len prosím Ťa, pošli polovičku najprv s kamarátmi na pivo Aby náhodou Brad Pitt nemal komplexy
Ale to s tými dušičkami som si uvedomila neskôr aj ja, veď ja sa chystám tiež zajtra obiehať.

Je to škoda, že na niektorých ľudí mi zostali už len spomienky, ale na druhej strane za krásne spomienky som vďačná.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

cloe Pozri príspevok
"Záhul", to je z češtiny a znamená to asi toľko, že mi to riadne dalo zabrať
Povedala by som, že záhul je vtedy keď odo dverí nie je vidieť ani účtovníčku a sekera v lufte visí.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Zita5 Pozri príspevok
Ja viem dievčatá , že mi budete nápomocné , Kazu sa dostala ďalej ,ako len pod kopec ......delil nás možno 1 km .......ale pevne verím , že nám to toho 30.10. na stretku v NR vyjde .


P.S.To už bude 3.pokus ....a vraví sa , že do tretice všetko dobré
Jáj, nohy ma bolia ešte dnes. To nebol výlet do mesta, to bol turistický pochod. Do 15,00 som poctivo obdivovala všetky preťahovačky a zrovnávačky a híkala nad parametrami výsunu ....či posunu? Potom ma manžel vyvenčil v Metre. Za odmenu mi nechal voziť plný vozík a on sa išiel vyhíkať do oddelenia s vínom. Ale to najlepšie ma ešte len čakalo. Boli sme oslavovať 20 narodeniny po tridsiatke jednej obyvateľke mesta svätopkukovho. Celý večer som sa vykrúcala pri muzike až do nadrána. A dnes mám nohy vyčapatené, ledva chodím. Takže veľa toho nenapíšem, zhášam žižinu a idem si natrieť nohy Alpou. Však ja si to v utorok vynahradím.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Zitka, mne sa zdá, že Kazu ťa len šetrí. Najprv ti pripomeniem rozprávku o Mahuliene, zlatej panne. Najprv sa ten princ mohol pozrieť len po členky, na druhýkrát len po kolená a až tretíkrát na celú pannu, lebo inak by tuším razom skamenel. No a Kazu je ženská tak nabitá energiou, že to stretko tiež musela rozdávkovať, aby ťa naraz neprekoprclo. Teraz si už na to stretnutie dostatočne pripravená, Kazu, kľudne môžeš v utorok dofrčať. Smajlíkov si podomýšľajte, blbne mi PC.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia


Želám Vám peknú dlhú noc
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Dobreeeee raaaaaaanko hviezdicky...

Nezabudol a ani nezanevrel som na vas.... cestne pionierske

Drobci uz pobehuju po dome, uz aj pred telku zaliezli... Ahaaaa, tak uz aj kralovnicka sa nam ukazala.. ani v nedelu ju nenechaju si dlhsie pospat, ja som pekne potichucky vyklzol, ved sa cez tyzden zavcasu navstava......

Pozrite na nasich adoptivnych syncekov, z tychto bojazlivych klbiek sa takyto fesaci vykluli.

Tu mi asistuju pri fotografovani testovaneho mobilu...

PEKNU NEDIELKU!!!
kocurici.jpg  
kocurici_asistenti.jpg  
1/1
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Máš krásne mačiatka, tie tigrované tuším čakajú na telefonát.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Iminko, akurát dnes ráno som na Teba myslela, že si sa dávno medzi nami neukázal. Tí Tvoji adoptívni drobci by mali byť asi tak starí, ako môj Mico. Tiež sú to takí loptoši?
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Eulalia Pozri príspevok
Iminko, akurát dnes ráno som na Teba myslela, že si sa dávno medzi nami neukázal. Tí Tvoji adoptívni drobci by mali byť asi tak starí, ako môj Mico. Tiež sú to takí loptoši?
aj ja som na vas kazdy den myslel.... su to sintri, ale nasi su vonku, v sopke sme im spravili pelech, tak su tam, my sme ich asi ako 4-5 tyzdnovych dostali v posledny skolsky den v juni, to mali chlapci akoze za vysvedcenia... no a medzitym sa k nam "adoptoval", teda sam, tento dalsi nezbednik. najskor sme ho odhanali, ved po ulici sa nam potuluje kopa maciek, ale tento bol taky neodbytny, hladny, opusteny, ze... uz je nas..

My uz mame s kralovnickou aj kavicku za sebou, von sa zatial velmi neda ist... ale dnu je aspon pekne teplucko..
treti_adoptivny_kocurik.jpg  
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

heeeeeee, len ziadne dvojzmysly
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

imino Pozri príspevok
aj ja som na vas kazdy den myslel.... su to sintri, ale nasi su vonku, v sopke sme im spravili pelech, tak su tam, my sme ich asi ako 4-5 tyzdnovych dostali v posledny skolsky den v juni, to mali chlapci akoze za vysvedcenia... no a medzitym sa k nam "adoptoval", teda sam, tento dalsi nezbednik. najskor sme ho odhanali, ved po ulici sa nam potuluje kopa maciek, ale tento bol taky neodbytny, hladny, opusteny, ze... uz je nas..

My uz mame s kralovnickou aj kavicku za sebou, von sa zatial velmi neda ist... ale dnu je aspon pekne teplucko..
Do tretice všetko dobré.....
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Rozalka Pozri príspevok
Máš krásne mačiatka, tie tigrované tuším čakajú na telefonát.
Veru cakali... len co na nich vystrcim mobil, alebo fotak, tak uz obnuchavaju, pozuju, ako spravne modely..
kocurik_pozuje.jpg  
kocurik_pozuje2.jpg  
1/1
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /global.php(554) : eval()'d code on line 201
TOTO MÁM na obrazovke, keď chcem NOVÉ alebo DNEŠNÉ príspevky.
ČO robím zle?
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Rozalka Pozri príspevok

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /global.php(554) : eval()'d code on line 201
TOTO MÁM na obrazovke, keď chcem NOVÉ alebo DNEŠNÉ príspevky.
ČO robím zle?
Rozalka, nič nerobíš zle http://www.porada.sk/t63751-p3-co-sa...s-poradou.html , máme to všetci,len sme ešte mali o tú hodinku dlhšie spať
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
abel Pozri príspevok
Rozalka, nič nerobíš zle http://www.porada.sk/t63751-p3-co-sa...s-poradou.html , máme to všetci,len sme ešte mali o tú hodinku dlhšie spať
Ďakujem, Elenka. Máš pravdu, mali sme si všetci pospať. To je kvôli tomu
prechodu na SEČ:
http://www.porada.sk/t63737-navrat-k...o-znasate.html
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Pekný deň želám ja mám síce upršaný
Dúfam, že ste všetci takto pekne vyspinkaní po dlhej noci
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Ja som mala taký kráááásny víkend. Dúfam, že aj vy ste si všetci odýchli a poriadne sa zrelaxovali

Prajem krásny večer a úspešný týždeň
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať