Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
lubica_02 lubica_02

lubica_02 je offline (nepripojený) lubica_02

Eulalia Pozri príspevok
Myslíš Zitka, že si to nezaslúžim? To mi je ľúto A tak som sa tešila, keď som mohla priložiť nejaký pekný obrážtek na potešenie očí a duše
Mne sa ešte od začiatku ako som sem prišla nepodarilo ukázať ani jeden obrázok . Dostala som od Elenky super inštrukcie , ale aj tak nič - ale myslím si, EULALIA - chyba je niekde mimo nás, veď mi sme super šikovné dievčatá.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

lubica_02 Pozri príspevok
Mne sa ešte od začiatku ako som sem prišla nepodarilo ukázať ani jeden obrázok . Dostala som od Elenky super inštrukcie , ale aj tak nič - ale myslím si, EULALIA - chyba je niekde mimo nás, veď mi sme super šikovné dievčatá.
Ľubka, mne sa zdá že si bola aj úspešná? Nepodarilo sa Ti?... Nevadí je aj jednoduchší. Vymodriť ľavým tlačítkom na myši obrázok /myšou ľavým tlačítkom musíš prebehnúť súvisle kurzorom z ľavej strany na pravú až ostane obrázok vymodrený/ potom kurzo preč z obrázku a dať ctrl c, potom kurozom kliknúť kam chceš obrázok preniesť a ctrl-v a máš obrázok prekopírovaný kam chceš. Vyskúšaj... držím palce.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

lubica_02 Pozri príspevok
Mne sa ešte od začiatku ako som sem prišla nepodarilo ukázať ani jeden obrázok . Dostala som od Elenky super inštrukcie , ale aj tak nič - ale myslím si, EULALIA - chyba je niekde mimo nás, veď mi sme super šikovné dievčatá.
Len do toho pekne ďobkaj, nech ťa neodradí, že to hneď nejde. Raz to predsa len musí ísť. A keď som sa to aj ja naučila Dievčatá mi museli poslať celú stránku inštrukcií a nakoniec to predsa len šlo.
0 0
lubica_02 lubica_02

lubica_02 je offline (nepripojený) lubica_02

No tak Ty si veľmi šikovná, ja mám už také vyťukané prsty a oči až na monitore a ništ, ale nevzdávam sa....
Elenka ďakujem budem sa snažiť až sa mi to raz podarí - len aby som vedela , že ako sa stal ten zázrak.
Naposledy upravil lubica_02 : 02.11.07 at 12:59
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Pozri si stranu 722 od príspevku 7214. Tak podľa toho sa to určite naučíš, lebo tam mi to dievčatá vysvetľovali úplne polopatisticky a sú tam aj moje postrehy "ako sa blbá naučila". Verím, že až potiaľ to nebudeš čítať
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Mne to ide najjednoduchšie takto: Vyberiem obrázok, ktorý chcem vložiť, kliknem naň pravým tlačítkom myši, ukáže sa tabuľka. Úplne dole sú vlastnosti, kliknem na to, tam ukáže umiestnenie. Toto označím, dám Ctrl C. Potom idem do správy, ktorú chcem poslať, nastavím sa na miesto, kde chcem obrázok vložiť. Potom kliknem na takú malú pohľadničku, ktorá je umiestnená nad textom správy. Tam je políčko, kde sa nastavím a dám Ctrl V. A potom len OK. Keď sa ti v správe ukážu miesto obrázku len písmenká, to nevadí. Keď dáš správu odoslať, tak sa ti obrázok zobrazí
Naposledy upravil cloe : 02.11.07 at 19:07
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

cloe Pozri príspevok
Mne to ide najjednoduchšie takto: Vyberiem obrázok, ktorý chcem vložiť, kliknem naň prvím tlačítkom myši, ukáže sa tabuľka. Úplne dole sú vlastnosti, kliknem na to, tam ukáže umiestnenie. Toto označím, dám Ctrl C. Potom idem do správy, ktorú chcem poslať, nastavím sa na miesto, kde chcem obrázok vložiť. Potom kliknem na takú malú pohľadničku, ktorá je umiestnená nad textom správy. Tam je políčko, kde sa nastavím a dám Ctrl V. A potom len OK. Keď sa ti v správe ukážu miesto obrázku len písmenká, to nevadí. Keď dáš správu odoslať, tak sa ti obrázok zobrazí
A druhé je ktoré?
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Eulalia tieto obrázky sú pre teba
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

cloe Pozri príspevok
Mne to ide najjednoduchšie takto: Vyberiem obrázok, ktorý chcem vložiť, kliknem naň prvím tlačítkom myši, ukáže sa tabuľka. Úplne dole sú vlastnosti, kliknem na to, tam ukáže umiestnenie. Toto označím, dám Ctrl C. Potom idem do správy, ktorú chcem poslať, nastavím sa na miesto, kde chcem obrázok vložiť. Potom kliknem na takú malú pohľadničku, ktorá je umiestnená nad textom správy. Tam je políčko, kde sa nastavím a dám Ctrl V. A potom len OK. Keď sa ti v správe ukážu miesto obrázku len písmenká, to nevadí. Keď dáš správu odoslať, tak sa ti obrázok zobrazí
Ale Evka aj tak kopírovala obrázky ale jej to nešlo ani edným ani druhým spôsobom.
0 0
lubica_02 lubica_02

lubica_02 je offline (nepripojený) lubica_02

Tak som zvedavá aké to Elenka bude, po toľkých pokusoch sa mi to snáď podarí................ak áno, tak je to pre všetky mladice ne porade.
0 0
lubica_02 lubica_02

lubica_02 je offline (nepripojený) lubica_02

Hurá................ale je veľký havko.To je môj prvý obrázok.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

lubica_02 Pozri príspevok
Hurá................ale je veľký havko.To je môj prvý obrázok.
Však musí byť veľký keď má palicu... super Ľubka, som rada.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Eulália, posielam ti pracovníčku od nás s diagnostického oddelenie, tá by mala objaviť kde je skrytá závada a ide s ňou aj servisman ten tú závadu odstráni. Ak by sa im to nepodarilo, tak prifrčím ja a bol by v tom čert aby som tomu neurobila voľný priechod
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Evka,keby bolo na Zitke alebo na hociktorej z nás... tú radosť z prikladania obrázkov Ti úprimne želáme. Mne to príde, že Zitka myslela príčinu v Tvojom PC a nie v Tebe ako v Evke Elulálii. Ale keby sa dalo, tak ja do Tvojich príspevkov vložím obrázky podľa Tvojich predstáv...
Budem Ti písať SMS, ktorý obrázok máš vložiť - smajloš. Ja viem, ako to Zitka myslela, veď Vy ste také dobré duše, že Vám verím. No a o PC sa mi určite postaral tento môj biely čert. On tuším vážne na ten počítač žiarli.
Ale mám prísľub na reinštaláciu, tak dúfam, že čoskoro Vás budem tešiť aj obrážtekmi.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Zita5 Pozri príspevok
Dievčatá ja som nemyslela , že príčina bude u Evky ako samotnej , ale v PC resp. v postupe pridávania alebo ,už neviem čo to môže spôsobovať .

Evička skús napísať Richardovi , ja som Ti to už radila minule , možno Ťa Richard usmerní a zistíš kde je chyba .
Zitka, ja viem, že Ty si dobrá duša, že si myslela môj PC a nie mňa. Ale snáď po víkende budem mať PC v poriadku. Nechcem otravovať Richarda, keď najprv musím si "doma upratať". A tu si predstavte vyškerenca zeleného....
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Aha, pozrite čo ja viééém ..... a nepadááám
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Eulalia Pozri príspevok
Zitka, ja viem, že Ty si dobrá duša, že si myslela môj PC a nie mňa. Ale snáď po víkende budem mať PC v poriadku. Nechcem otravovať Richarda, keď najprv musím si "doma upratať". A tu si predstavte vyškerenca zeleného....
už ho tam máš, dúfam, že tam aj zostane
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

kde si to naučila?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať