Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Dobre ranko.

Doruzova vyspinkane(i)?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

imino Pozri príspevok
Dobre ranko.

Doruzova vyspinkane(i)?


Neváhaj....
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
mgm Pozri príspevok
Prajem Vám krásnu nôcku,
veľa pekných sníčkou a tiež príjemný celý víkend.
Marta
Martuška, prosím pridať mená macíkom, ber si príklad z Elenky.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Tak čo, dievčatá a chlapci, ako vyzeráte s nákupom vianočných darčekov? Treba rýchlo spraviť inventúru, čo ešte komu treba dokúpiť. Ale poviem vám, je to fuška... Ani nie tak kúpiť, ako vymyslieť.
Ja som dnes z nákupov kadečo doniesla, tak idem pokontrolovať, čo ešte treba. Môj miláčik Micko sa už hrá s vianočným darčekom. Začal škriabať po krabičke, tak som neodolala. Veď môže mať Vianoce aj dvakrát.
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Darčeky sú pokúpené, aj poschovávané, ešte ich potom všetky nájsť. Treba ešte nakúpiť potraviny, z toho mám vždy traumu aby som na niečo nezabudla, aj keď mám urobený zoznam čo treba.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Maruška54 Pozri príspevok
Darčeky sú pokúpené, aj poschovávané, ešte ich potom všetky nájsť. Treba ešte nakúpiť potraviny, z toho mám vždy traumu aby som na niečo nezabudla, aj keď mám urobený zoznam čo treba.
....a na Štedrý deň pôjdem do Blavy s plným autom. Keďže darčeky už budú pobalené, nemôžem ich len tak nahádzať, aby sa pomestili. A to nehovorím o plechoch s koláčmi.... Sú niektoré, ktoré sa očakávajú práve odo mňa. Aj taká je tradícia. Každý má svoj tajný recept.
0 0
Lydka R Lydka R

Lydka R je offline (nepripojený) Lydka R

Večný optimista so zmyslom pre humor, ale aj prísny detailista obľubujúci matematiku a logiku. ...viac
Maruška54 Pozri príspevok
Darčeky sú pokúpené, aj poschovávané, ešte ich potom všetky nájsť. Treba ešte nakúpiť potraviny, z toho mám vždy traumu aby som na niečo nezabudla, aj keď mám urobený zoznam čo treba.
Ja tak závidím ľuďom, ktorí sa nenaháňajú na poslednú chvíľu, ale už majú teraz všetko nakúpené a pobalené. Každý rok si hovorím, že nabudúce už musím začať v novembri, ale nie a nie sa donútiť. Ja mám akosi stále času. Horieť mi začne pod zadkom okolo 20-teho.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Lydka, niektoré darčeky mám už viac ako mesiac v skrini. Tiež som sa takto naháňala, ale našťastie už som sa to naučila.
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Eulalia Pozri príspevok
....a na Štedrý deň pôjdem do Blavy s plným autom. Keďže darčeky už budú pobalené, nemôžem ich len tak nahádzať, aby sa pomestili. A to nehovorím o plechoch s koláčmi.... Sú niektoré, ktoré sa očakávajú práve odo mňa. Aj taká je tradícia. Každý má svoj tajný recept.
Ja mám tiež pár receptov ktoré pečiem už roky, podotýkam že veľmi rada pečiem na Vianoce, to už patrí k tomu. Tento rok som ale trošku zmenila receptár, chcem upiecť aj marlenku podľa dobrých rád získaných tu na Porade. Tak mi držte palce aby sa podarila. Pečieme vždy spolu so sestrou, tak nám to ide.
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Eulalia Pozri príspevok
Lydka, niektoré darčeky mám už viac ako mesiac v skrini. Tiež som sa takto naháňala, ale našťastie už som sa to naučila.
Ja už mám tiež väčšinu v skrini ale ako sa poznám, naháňať sa budem aj tak.
Až do konca! Ja asi milujem ten predvianočný blázinec, pohodu mám až 24. ráno
0 0
Lydka R Lydka R

Lydka R je offline (nepripojený) Lydka R

Večný optimista so zmyslom pre humor, ale aj prísny detailista obľubujúci matematiku a logiku. ...viac
cloe Pozri príspevok
Ja už mám tiež väčšinu v skrini ale ako sa poznám, naháňať sa budem aj tak.
Až do konca! Ja asi milujem ten predvianočný blázinec, pohodu mám až 24. ráno
Ja až po večeri, ale potom si to až do nového roku užívam a konečne sa venujem rodine, ktorú (hlavne manžela) častokrát kvôli robote tak trochu zanedbávam.
0 0
Erika-ežka Erika-ežka

Erika-ežka je offline (nepripojený) Erika-ežka

Ja mám niečo v perináči a niečo ešte na pláne, no a niečo ešte treba vymyslieť a to je asi najhoršie. Ale teším sa, ideme všetci súrodenci s rodinami ku našej mame tak bude uričte veselo. Zvykneme si vymyslieť aj "humorné" darčeky a potom namiesto telky do pol desiatej rozbaľujeme darčeky a dobre sa na nich zabávame.Takže ešte po obchodoch určite budem behať, veď čo by to boli za Vianoce bez vianočnej naháňačky.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Ako sa len každý teší na tú príjemnú atmosféru... Krásna rodina Poradová...
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

A pre všetkých, ktorí "by mali v úmýsle" byť v tomto sviatočnom čase smutní
posielam


A keďže treba dať macíkom meno, tak ich krstím Šťastenko a Nádejko
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová


Dobrú noc... praje rodina Šťastných...
0 0
Lydka R Lydka R

Lydka R je offline (nepripojený) Lydka R

Večný optimista so zmyslom pre humor, ale aj prísny detailista obľubujúci matematiku a logiku. ...viac
Ja žasnem nad tvojimi obrázkami
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Musím sa vám zdôveriť, aký darček som vymyslela pre mojich synov.
Kúpila som 3 fotoalbumy. Na prvej strane je svadobné foto/moje s manželom/,
potom fotečky keď sa narodili, škôlka. škola, stušková, promócie, ich svadba ak bola a na záver pár fotečiek ich detí. Sú tam vsunuté aj fotečky ostatnej rodiny-starých rodičov, tiet, ujov, strýkov a pod. A nech si už ďalej naložia s nimi ako chcú, pretože teraz máme iba CD a dig. toťáky, kamery a v PC fotečky, musela som si dať nejaké aj urobiť.
Takže po večeroch namiesto lepenia dokladov sa premŕvám vo fotečkách a aj spomínam, hlavne na tých, ktorých už niet a nemôžem sa s nimi podeliť o radosti a starosti. Chlapci už s nami nebývajú tak chcem, aby mali spomienku.
Dobrý nápad nie?-musím sa pochváliť
Naposledy upravil ALDA : 08.12.07 at 22:19
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

ALDA Pozri príspevok
Musím sa vám zdôveriť, aký darček som vymyslela pre mojich synov.
Kúpila som 3 fotoalbumy. Na prvej strane je svadobné foto/moje s manželom/,
potom fotečky keď sa narodili, škôlka. škola, stušková, promócie, ich svadba ak bola a na záver pár fotečiek ich detí. Sú tam vsunuté aj fotečky ostatnej rodiny-starých rodičov, tiet, ujov, strýkov a pod. A nech si už ďalej naložia s nimi ako chcú, pretože teraz máme iba CD a dig. toťáky, kamery a v PC fotečky, musela som si dať nejaké aj urobiť.
Takže po večeroch namiesto lepenia dokladov sa premŕvám vo fotečkách a aj spomínam, hlavne na tých, ktorých už niet a nemôžem sa s nimi podeliť o radosti a starosti. Chlapci už s nami nebývajú tak chcem, aby mali spomienku.
Dobrý nápad nie?-musím sa pochváliť
Heli, toto je úplne super nápad! Naša generácia si ešte pamätá to nostalgické spomínanie nad albumami - alebo v mojom prípade - nad krabicami plnými starých fotiek. A koľkokrát práve tá fotka vyvolá nádhernú spomienku.
0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

Krásne ránko prajem každému. a máme tu druhú adventnú nedeľu
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Prajem krásne ránko... na splenie Vašich prianí Vám prikladám spoločníka, ktorý bude poctený plnením Vašich prianí. Nemá tvár vždy pomôže a podá "pomocnú ruku"... Ale ak by mal niekto potrebu byť sám... nech sa páči Samozrejme dnes je na rade druhá ...
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 09.12.07 at 06:46
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať