Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

lubica_02 Pozri príspevok
Aj by som je mi doma bez klasickej práce trochu smutno.
Ááále Ľubka, to nemyslíš važne? Mne teda nieje ľuto tej klasiky ... ale zajtra idem zase behať po paneláku, však vieš prečo na konci roka, tak si zas neoodýchnem od ľudí...alé už som si zvykla za tie roky
0 0
lubica_02 lubica_02

lubica_02 je offline (nepripojený) lubica_02

Slávka prajem Ti, aby sa Ti dobre darilo, aby si stretla len samých dobrých ľudí. Ja som si to naplánovala na začiatok januára.
Tak veľa šťastia.
A trochu smutno mi je - neklamem - mám tú prácu rada .
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

lubica_02 Pozri príspevok
Slávka prajem Ti, aby sa Ti dobre darilo, aby si stretla len samých dobrých ľudí. Ja som si to naplánovala na začiatok januára.
Tak veľa šťastia.
A trochu smutno mi je - neklamem - mám tú prácu rada .

Ďakujem za prianie Ľubka, viem, že stretnem aj veľa dobrých ľudí, minule keď som tak išla od jedného konca pančáku na druhy, všade mi chceli uliať na zdravie, tak som všetkým zablahoželala- okrem toho, že dostali každý do schranky pozdrav- a smiala som sa, že keby som si v každom byte dala na to zdravie, tak na koniec by som určite nedošla . A ty nebud smutná, tie vnúčatka ťa určite rozosmejú
0 0
jamis jamis

jamis je offline (nepripojený) jamis

Dnes sa ozaj cítim zle. Včera ráno som sa dozvedela, že mi zomrel šéf a teraz pred chvíľkou zasa, že pohreb je zajtra a ja ho veru nestihnem, lebo k nemu domov sa len tak autom nedá zabehnúť je to dajakých 12.000 km.
Ešte že mám dovolenku a nemusím ani do práce, neviem ako by som sa tam cítila.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Želám Vám všetkým pekné, posviatočné ránko.
Ľubka, aj keď by som zo srdca rada tú našu dohodu uzavrela, idem ja pekne do tej robotky sama. Jediná výhoda je, že tam bude dnes taká sviatočná nálada a nebude mať kto revať a buzerovať. A v pokoji sa aj lepšie robí.
Takže dovolenkári, myslite na nás, čo sa trápime v práci a môžete na povzbudenie prilepiť nejaký pekný obrázok. Dnes si hádam aj počas pracovnej doby nájdem čas aj na Poradu.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Janko, ďakujem
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice


Motto: 'Nejztracenější den našeho života je ten, kdy jsme se nezasmáli.'
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Olice Pozri príspevok

Motto: 'Nejztracenější den našeho života je ten, kdy jsme se nezasmáli.'
Tento návod pustím Mickovi, aby si svoju prebytočnú energiu vybíjal radšej v tanci, ako škriabaním paničky.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Eulalia Pozri príspevok
Tento návod pustím Mickovi, aby si svoju prebytočnú energiu vybíjal radšej v tanci, ako škriabaním paničky.
Len, keď mu to pustíš, budeš si musieť asi zatancovať s ním alebo mu zožeň mačičkovskú kamarátku na vybýjanie energie
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Olice Pozri príspevok
Len, keď mu to pustíš, budeš si musieť asi zatancovať s ním alebo mu zožeň mačičkovskú kamarátku na vybýjanie energie
A vieš, že som už o tom rozmýšľala? Veď keď ja som celý deň v robote, tak mu je chudáčikovi určite smutno. Ale keď sa pozriem na prázdny kvetinový stolík, tak začnem rozmýšľať, čo by som ešte musela obetovať. Do dnešného dňa bola pred ním v bezpečí len jedna skrinka - už nie je, už vyskočí aj na tú. Takže začnem upratovať asi aj veci z vrchu skrine......
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Prajem pohodový medzisviatkový večer. Oli, nemáš v zálohe nejaké tance aj pre nás?
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Elenka zlatá, že si to Ty
napríklad takýto veselý taneček, ako stvorený pre 17-násť ročné

alebo radšej niečo takéto

alebo máte chuť na takéto pohyby
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Olinka super. Ďakujem. Hlavne, že tie taštičky sú ľahké.... Takže už len nacvičiť.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Olinka super. Ďakujem. Hlavne, že tie taštičky sú ľahké.... Takže už len nacvičiť.
Elenka, ale s nacvičovaním ešte chvíľku počkaj, dobré? Aspoň dovtedy, kým bude vonku počasie na také oblečko aké majú tie dievčatá, dobre.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Samozrejme...
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Krásne ránko... Prajem vydarený dníček.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Krásne ránko... Prajem vydarený dníček.
Už som netrpezlivo čakala na Tvoj ranný pozdrav.
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Síce teraz si užívame ešte voľno, a spíme trochu dlhšie, ako cez pracovné dni, ale aj tak prvá cesta je pustiť PC, umyť zuby, uvariť kávu a pozrieť si príspevky v téme "ak sa cítiš zle"..., hneď vidím ten deň slnečný, krásny aj keď je vonku tak pochmúrno, ako u nás dnes.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová


Tak a nastávajú nám zas relaxačno-chaotické dni...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať