Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Nestraš... nie ja ten problém teda nemám a ani neviem či sa dá na jednom servri takto nadeliť nejaké škodné.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Aj ja mám zatiaľ celú tému aj Poradu v pohode. Mrkni si, čo Ti to ukazuje a prípadne sa opýtaj Richarda.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

cloe Pozri príspevok
Dievčence, nemáte dnes nejaký problém s touto témou? Vždy keď si ju otvorím, tak ma antivirák na niečo upozorňuje. Ako by tu bol nejaký vírus Myslím to fakt vážne, neviem či je to možné. Do iných tém - v pohode.
A ešte mám jeden kacírsky nápad - nenastavili Ti niečo špeciálne šikovní rodinní príslušníci? To vieš, možno žiarlia.....
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Nechcem strašiť, vážne. Pravdepodobne to bude niečo u mňa. Asi nejaký oneskorený vianočný darček Pôjdem zavolať niekoho, kto tomu lepšie rozumie než ja. Príjemný večer, babulky
0 0
Zuzka10 Zuzka10

Zuzka10 je offline (nepripojený) Zuzka10

jednoduchá žena,matka,babička ...viac
Dobré ránko!
Kde ste všetci, už tu chýbate. Iba ja som pri počítači a makám ?
tel5.jpg  
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Krásne ránko praje Lienka...
0 0
Zuzka10 Zuzka10

Zuzka10 je offline (nepripojený) Zuzka10

jednoduchá žena,matka,babička ...viac
Už sme sa začali makať , ešte nám chýba kávička ..... ale bude to hneď....
számitogépes maci.gif  
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Zuzka10 Pozri príspevok
Dobré ránko!
Kde ste všetci, už tu chýbate. Iba ja som pri počítači a makám ?
Ojój, pracujeme a ešte ako, až sa mi kopírka zasekla, ale v tomto prípade nevadí
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Zuzka10 Pozri príspevok
Už sme sa začali makať , ešte nám chýba kávička ..... ale bude to hneď....
Zuzka10 nič sa neboj, už som uvarila a pošlem aj Tebe
29.gif  
0 0
Zuzka10 Zuzka10

Zuzka10 je offline (nepripojený) Zuzka10

jednoduchá žena,matka,babička ...viac
VladoaKatka Pozri príspevok
Zuzka10 nič sa neboj, už som uvarila a pošlem aj Tebe
To bude fajn, ďakujem, ja teraz na kávičku nemám čas, až neskoršie...
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Dobré ráno, ja som už dnes vyprevadila návštevníka
a odteraz sa venujem len práci a porade
0 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
Ahojte kočky, už som zase tu. Pozerám, že Vy už makáte - prvý príspevok 6.49 hod. Zuzka10.

Prajem príjemný ničím nerušený dníček



Ja som sa zobudila na budík - po Silvestri ešte dospávam, musím niečo dorobiť a poobede ideme lyžovať. Malej sme to včera sľúbili. Malá sa teší, lebo je sneh /neviem dokedy - po minulom roku nič nie je nemožné/, tak si ho chce vychutnať, keď sú ešte prázdniny a nikto ju nestraší, že zajtra bude písomka ...




Dievčence, majte sa pekne a dopísania ...

Marta
Naposledy upravil mgm : 04.01.08 at 23:56
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

mgm Pozri príspevok
Ahojte kočky, už som zase tu. Pozerám, že Vy už makáte - prvý príspevok 6.49 hod. Zuzka10.

Prajem príjemný ničím nerušený dňíček



Ja som sa zobudila na budík - po Silvestri ešte dospávam, musím niečo dorobiť a poobede ideme lyžovať. Malej sme to včera sľúbili. Malá sa teší, lebo je sneh /neviem dokedy - po minulom roku nič nie je nemožné/, tak si ho chce vychutnať, keď sú ešte prázdniny a nikto ju nestraší, že zajtra bude písomka ...




Dievčence, majte sa pekne a dopísania ...

Marta
Tak si to pekne užite a postavte aj snehuliaka
0 0
Zuzka10 Zuzka10

Zuzka10 je offline (nepripojený) Zuzka10

jednoduchá žena,matka,babička ...viac
mgm Pozri príspevok
Ahojte kočky, už som zase tu. Pozerám, že Vy už makáte - prvý príspevok 6.49 hod. Zuzka10.

Prajem príjemný ničím nerušený dňíček



Ja som sa zobudila na budík - po Silvestri ešte dospávam, musím niečo dorobiť a poobede ideme lyžovať. Malej sme to včera sľúbili. Malá sa teší, lebo je sneh /neviem dokedy - po minulom roku nič nie je nemožné/, tak si ho chce vychutnať, keď sú ešte prázdniny a nikto ju nestraší, že zajtra bude písomka ...




Dievčence, majte sa pekne a dopísania ...

Marta
Keď prídem do roboty, tak si hneď zapnem počítač, keď som doma, to je prvé že si zapnem počítač.... a tak to ide dookola.Odkedy mi kmotra odporučila Poradu, každé ráno sa cítim lepšie - čo nestihnem prečítať v noci, prečítam si to hneď ráno, a hneď mi ide robota ľahšieUžite si krásnu lyžovačku v krásnom prostredí !
tel5.jpg  
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Pozdravujem vas, dievcence (a chlapci.. ) a zelam stastny novy rok plny Lasky radosti a Bozej milosti.
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

Všetkým PORAĎÁKOM želám z celého srdca ten najšťastnejší rok, s plným zdravím, veľkou láskou v srdiečku a večným úsmevom na tvári.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Želám všetkým dobré ránko. Pozor, dnes si zo sebou vezmite nejaké závažie, aby Vás vietor neodfúkol.... teda, pokiaľ ste ešte nezhodili tie vianočné kilečká, možno ani netreba - ja určite žiadne závažie potrebovať nebudem.

A je piatok, už sa začína víkend, ešte vydržať pár hodín v robote a bude zasa fajn.
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Eulalia Pozri príspevok
Želám všetkým dobré ránko. Pozor, dnes si zo sebou vezmite nejaké závažie, aby Vás vietor neodfúkol.... teda, pokiaľ ste ešte nezhodili tie vianočné kilečká, možno ani netreba - ja určite žiadne závažie potrebovať nebudem.

A je piatok, už sa začína víkend, ešte vydržať pár hodín v robote a bude zasa fajn.
Ja sa dnes z domu ani nepohnem.
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Užime si dnešný deň a ešte aj tento týždeň. Najbližší kratší pracovný týždeň budeme mať až v marci a hlavne nás čaká daňové obdobie, tak to budu veľmi tažké pracovné týždne
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia


Tak, krátky, ale relatívne úspešný pracovný týždeň mám za sebou a teším sa na leňošivý víkend. Dúfam, že aj Vy.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať