Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Kam chodia poraďáčky, tam nechodí lekár. Som od ucha po ucho. Letím pod sprchu a fungujem. A tí dvaja nadutci na dvore nech si trhnú nohou. Ale som dopadla. Najskôr P o r a d a - potom sprcha. Ale vždy lepšie, ako najskôr cigaretka a potom sprcha. Takže už letím.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

No to je fajn. Každý chodí tam, kde sa cíti najlepšie, nie? Síce naši prifaení smjlíkovia na výber nemajú, ale nie je ich poslaním si vyberať, ale nám pomáhať. Našla som aj takýto zvláštny strom, neviem či by nebolo vhodnejšie do srandičiek. Veď ho potom vymažem, dobre?
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 02.09.06 at 18:30
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Danilka ...ja len poskromne ....najlepší liek na dušu , je dobrá hudba ......a môj deň dnes tiež nie je najlepší ......
131.gif  
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Mne keď je ťažko, alebo prežívam deň blbec, dobre mi padne s niekým sa normálne porozprávať. Môže byť aj hudba, aj srandičky sú super, ale hlavne "spriaznená duša". To je nenahraditeľný balzam. Keď je k tomu toto všetko, vždy sa trochu zmení uhol pohľadu na problém. Už mi to nepripadá nempžné, ale riešiteľné, a vtedy je už fajn.:p Všetky problémy je dôležité pekne riešiť. V konečnom dôsledku každý deň blbec ako začne tak aj skončí.
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 02.09.06 at 18:29
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Zita5
Danilka ...ja len poskromne ....najlepší liek na dušu , je dobrá hudba ......a môj deň dnes tiež nie je najlepší ......
Absolútne súhlasím. Sedím na Porade a počúvam grécku hudbu. Budem ale končiť, lebo asi by bolo treba obedovať. No však ja sa zase vrátim, aby sme si tú náladu vylepšovali.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

No tak tá grécka hudba ma veeeeľmi zaujíma. Na CD?
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 02.09.06 at 18:29
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
niekedy postačí priateľ na vypočutie, a svet je hneď ľahší...
Tu ich nájdeš niekoľko.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Náhodou pre všetky nádejné brušné tanečnice oznamujem, že aj u nás sa dajú naučiť brušné tanice. Škoda, že v mojom okolí nie ste ani jedna. Ale asi to nakoniec skúsim sama.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Elena Navrátilová
Náhodou pre všetky nádejné brušné tanečnice oznamujem, že aj u nás sa dajú naučiť brušné tanice. Škoda, že v mojom okolí nie ste ani jedna. Ale asi to nakoniec skúsim sama.
Mohol by mi niekto prezradiť, ako ste sa dostali od Mentosu k brušným tancom?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Danila
Mohol by mi niekto prezradiť, ako ste sa dostali od Mentosu k brušným tancom?
Danilka v príspevku č. 94 od Zitky je prvotný nápad. Ale ovládať brušné tance s mentosom a colou, tak myslím super, nie?
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Elena Navrátilová
Danilka v príspevku č. 94 od Zitky je prvotný nápad. Ale ovládať brušné tance s mentosom a colou, tak myslím super, nie?
Elenka neviem si seba predstaviť pri brušných tancoch. Ja radšej bicykel.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Danilka, ale tu nejde o predstavu,ale vieš ako by sme sa perfektne zabavili, zasmiali a ešte by sme sa aj naučili tancovať brušné tance s mentom a colou a neostali by voľné kapacity na ostatné. Ale keby robili niekde kurz na brušné tance aj s ubytkom, celkom by som si nás tam vedela predstaviť, nemyslíš, že by to bolo fajn? Ja som o tom presvedčená.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Elena Navrátilová
Danilka, ale tu nejde o predstavu,ale vieš ako by sme sa perfektne zabavili, zasmiali a ešte by sme sa aj naučili tancovať brušné tance s mentom a colou a neostali by voľné kapacity na ostatné. Ale keby robili niekde kurz na brušné tance aj s ubytkom, celkom by som si nás tam vedela predstaviť, nemyslíš, že by to bolo fajn? Ja som o tom presvedčená.
Keby sme sa tam stretli v tejto zostave, tak nás do desiatich minút vyhodia.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Náhodou, ja som presvedčená, že by sme vymysleli také tanečné brušné kreácie, že by ich asi premenovali na komické brušné tance.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Elena Navrátilová
Náhodou, ja som presvedčená, že by sme vymysleli také tanečné brušné kreácie, že by ich asi premenovali na komické brušné tance.
Len neviem, kedy by sme ich tancovali. Všetok čas by sme prekecali a prerehotali.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Ale tancujúc. Keď sa chce, všetko sa dá. A my určite chceme.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Zita5
....to sú kúsky , ktoré mám najradšej..........začneme od 1.sptembra s brušným tancom.......:p :p :p
Zitka, 1. september už prešiel - niečo som zmeškala a musím čakať rok, alebo sa ešte dá prihlásiť do kurzu?
Naposledy upravil abel : 27.09.06 at 14:03
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

abel
Zitka, 1. september už prešiel - niečo som zmeškala a musím čakať rok, alebo sa ešte dá prihlásiť do kurzu?
Elenka, neotáčaj kalendár.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
http://www.skupinadzamal.szm.sk/
danc07.gif  
Tanec.gif  
1/1
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Zitka, aj ostatné tanečníčky.Pri Vás sa fakt nedá cítiť zle. Je to ambulancia smiechu. Do kurzu sa pekne hláste. Zitka už pripravuje choreografiu, ja budem nosiť občerstvenie. A tanečníkov.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať