Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Danila
Aj ja som sa vrátila z témy panická porucha. Neviem, prečo-začo, ocitla som sa. Dievčatá, verte mi! Aj toto sa dá v našom klube zvládnuť. Prekonala som to, čo prekonávate. Bez jedinej tabletky / chválabohu/ a vystačila som si s magnéziom a tvrdou drinou autotréningov. Ide to, a dá sa to. Ale nech si kto chce myslí čo chce, o tom, čo teraz napíšem. Tieto situácie a pocity sa občas, aj keď len zriedkavo opakujú. Či sa nám to páči, alebo nie. Neletím k cigarete, ako kedysi. Nemusím to vybehať okolo domu. Idem na Poradu. Idem rovno do témy Ak sa cítiš zle. A viem, že som za vodou. Veď stretnúť človeka, priateľa jedným klikom, je pre nás všetky veľkým darom. A mne sa s Vami darí.
Doplnila si to absolútne presne.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
abel
Ja som si práve uvedomila, že október je pre mňa len jeden dátum - 25 ( pre tých šťastnejších, čo nevedia, tak je to termín pre DPH) a potom už je hneď november, Vianoce a šialenstvo Toto je život
Elenkáááááá, skry tie hodiny,čo aj mne tak rýchlo merajú čas a oberajú o možnosť šantiť tu. Ale my to zvládneme . A všetkým ,čo im termíny nehoria za zadkom odkazujeme ,že to potom riadne roztočíme.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Držím Vám palce, všetkým čo sa trápite - s prácou, so zdravím, alebo s inými problémami

0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Danila
Aj ja som sa vrátila z témy panická porucha. Neviem, prečo-začo, ocitla som sa. Dievčatá, verte mi! Aj toto sa dá v našom klube zvládnuť. Prekonala som to, čo prekonávate. Bez jedinej tabletky / chválabohu/ a vystačila som si s magnéziom a tvrdou drinou autotréningov. Ide to, a dá sa to. Ale nech si kto chce myslí čo chce, o tom, čo teraz napíšem. Tieto situácie a pocity sa občas, aj keď len zriedkavo opakujú. Či sa nám to páči, alebo nie. Neletím k cigarete, ako kedysi. Nemusím to vybehať okolo domu. Idem na Poradu. Idem rovno do témy Ak sa cítiš zle. A viem, že som za vodou. Veď stretnúť človeka, priateľa jedným klikom, je pre nás všetky veľkým darom. A mne sa s Vami darí.
Danilka, ešte stále nechceš písať? Veď Ty to vieš všetko tak krásne poukladať.
0 0
liduska liduska

liduska je offline (nepripojený) liduska

Ako to robíte aby sa vám tie obrázky aj pohybovali, ja keď si ich prenesiem tak sa mi už nepohybujú ani keď ich niekomu pošlem. A také sú krásné.
0 0
alušik alušik

alušik je offline (nepripojený) alušik

Včera som Porade "odolávala", ale dnes mi to už nedalo. Musela som si hneď zrána prísť vylepšiť náladu... Škoda, že nie je predo mnou len tá DPH a mám toho viac. Mám pocit, že nič nestíham. Ďakujem Vám teda dievčence za všetky Vaše príspevky.
0 0
alušik alušik

alušik je offline (nepripojený) alušik

Jééééj, a objavila som aj tie Ivankyne kvetinové víly.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

liduska, skús ísť napr. na túto stránku http://www.gify.nou.cz/smajlici.htm vyber si smajlíka, ktorý sa ti páči a klikni naňho pravým tlačítkom myši. Máš tam: vlastnosti, odklikni ich a otvoria sa ti vlastnosti elementu. Tie si skopíruj -CTRL C a vráť sa pekne na Poradu. V správe, ktorú píšeš, si otvor Rozšírené možnosti - ODPOVEDAŤ a klikni na žltú ikonku kopčekov so slniečkom. A teraz už len stlač CTRL V a máš to. Skúšaj. Odborníci na výrazy prepáčia, ale všetko som sa naučila len a len tu na Porade
0 0
alušik alušik

alušik je offline (nepripojený) alušik

Elenka to napísala veľmi zrozumiteľne. Ak by to stále nešlo, liduška, naštuduj príspevky, ktoré začínajú v tejto téme na stránke 34 - tam sme o tom diskutovali... Veľa zdaru.
0 0
liduska liduska

liduska je offline (nepripojený) liduska

vôbec mi to nejde a to už som si všetko preštudovala
0 0
liduska liduska

liduska je offline (nepripojený) liduska

a takto sa mi to podarilo len neviem čo to zase je
0 0
liduska liduska

liduska je offline (nepripojený) liduska

Hurá , tak to teda viem, už som takto vyzerela, ďakujem
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

liduska
Hurá , tak to teda viem, už som takto vyzerela, ďakujem
Vidím, že si šikovnica šikovná.


to za odmenu
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

liduska
Hurá , tak to teda viem, už som takto vyzerela, ďakujem
No povedzte, či si toto nezaslúži tie ... oné ... rozsypané lentilky
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Idem si zopakovať naučené: hľadám klikám, prikladám
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

A opakovanie je matka múdrosti
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Elena Navrátilová
Danilka, ešte stále nechceš písať? Veď Ty to vieš všetko tak krásne poukladať.
Elenôčka, to nemyslíš vážne? Veď píšem o dušu. Rodina na mňa pozerá a už ani nič nehovorí. Vypla som auto, vyzula boty, sako mám na sebe, hladná som ako vlk, smädná ani nehovorím, a namiesto do hrncov už vykukujem na monitor, čo moje klubistky majú nové. Kým to všetko prečítam, čo som zameškala, rovno od hladu zahyniem.
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

Ahojte 17-nástky, už som tu.

Do koľkej to dneska odhadujete? Aspoň do polnoci. No nie? Lebo čím bližšie k 25-temu tým sa to bude skracovať.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Danila
Elenôčka, to nemyslíš vážne? Veď píšem o dušu. Rodina na mňa pozerá a už ani nič nehovorí. Vypla som auto, vyzula boty, sako mám na sebe, hladná som ako vlk, smädná ani nehovorím, a namiesto do hrncov už vykukujem na monitor, čo moje klubistky majú nové. Kým to všetko prečítam, čo som zameškala, rovno od hladu zahyniem.
Danilka ja myslím niečo väčšie. Obšírnejšie. Niečo ako beletriu a tak. Básničky zvané poézia a tak. Ty si mala určite slohové práce výberové.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Elena Navrátilová
Danilka ja myslím niečo väčšie. Obšírnejšie. Niečo ako beletriu a tak. Básničky zvané poézia a tak. Ty si mala určite slohové práce výberové.
Napíšem raz román o Porade. Nevadí, že niektorí ma aj prizabijú?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať