Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Dobrú noc!

0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Nóóó, tváriť sa viem tiež. Tak to vypadá, že tu máme súkromnú párty, všetci už odpadli.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

alebo dorábajú DPH
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Ivana Š
Dobrú noc!

Taky tak. pred
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Myslíš? Určite sa niekde vonku zabávajú.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Alebo na rozdiel od nás už sladko spinkajú

0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Icme aj my. Mám pred sebou perné dni-súkromne.
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
Viera123
No ja som asi jediná, komu ju teda nezdvihlo. Nepáčilo sa mi to....
Vierka!
Asi Ti budem pripadať takto ale ja som ani originál Titanic nemusela.

PS: Vyhodíte ma za tento prečin z klubu? Ak to pôjde nevyhadzujte ma, len mi v najhoršom prípade pozastavte činnosť a ja sľubujem (čestné iskričkovské), že si pozriem ten film.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

bezradná
Vierka!
Asi Ti budem pripadať takto ale ja som ani originál Titanic nemusela.

PS: Vyhodíte ma za tento prečin z klubu? Ak to pôjde nevyhadzujte ma, len mi v najhoršom prípade pozastavte činnosť a ja sľubujem (čestné iskričkovské), že si pozriem ten film.
Neboj, prečo by sme ťa vyhodili, ani ja som Titanic nevidela. Nemám rada katastrofické filmy. Vierka len povedala svoj názor. To sa u nás môže. Nemôžeme byť všetky rovnaké. Ale vypadá to tak, že strigy sme takmer všetky.
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
Simonab
Neboj, prečo by sme ťa vyhodili, ani ja som Titanic nevidela. Nemám rada katastrofické filmy. Vierka len povedala svoj názor. To sa u nás môže. Nemôžeme byť všetky rovnaké. Ale vypadá to tak, že strigy sme takmer všetky.
Jasné, veď ja som to ani tak nebrala. To ja len tak, aby reč nestála
A my všetky sme predsa :
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Dobrý deň dievčence moje. Ledvajko som sa sem dohrabala. Dočítam a prekontrolujem a popodpisujem. No teda aspoň dúfam, že aj mne sa nejaký flek ušiel.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Simonab
Neboj, prečo by sme ťa vyhodili, ani ja som Titanic nevidela. Nemám rada katastrofické filmy. Vierka len povedala svoj názor. To sa u nás môže. Nemôžeme byť všetky rovnaké. Ale vypadá to tak, že strigy sme takmer všetky.
Ale motorizované. 17 ročné. :p
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Danila
Dobrý deň dievčence moje. Ledvajko som sa sem dohrabala. Dočítam a prekontrolujem a popodpisujem. No teda aspoň dúfam, že aj mne sa nejaký flek ušiel.
Danilka narovnako. :p Už zase.:p Pekne sa vylieč, aby sme boli hlavnými hrdinkami.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Čafte Babenky, prosím Vás na akej stránke sú tie nádherné obrázky???
aj ja cem prikladať!!!!

stačí mi sem prísť , pozrieť sa čo tu je nového a hneď mi je lépe hlavne z tých nádherných obrázkov:p
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

stačí mi sem prísť , pozrieť sa čo tu je nového a hneď mi je lépe hlavne z tých nádherných obrázkov

Taky - tak.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Barbara
Čafte Babenky, prosím Vás na akej stránke sú tie nádherné obrázky???
aj ja cem prikladať!!!!

stačí mi sem prísť , pozrieť sa čo tu je nového a hneď mi je lépe hlavne z tých nádherných obrázkov:p

hahóóó ..posúvam................. a čakam na navigáciu:p
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

To Barbara a tuta: musíte ísť pekných pár strán dozadu v tejto téme a nájdete priložené linky na stránky s animáciami.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Včera večer ma tak napadlo. Čo robíte, ak vás chytá frustrácia? Isto by mi pomohla táto téma, lenže doma nemam internet . Ma chytala taká divná nálada, niečo medzi sentimentalitou a nostalgiou, až pri jednej pesničke z rádia (nové "pomalé" rádio) som sa rozplakala. Mávate aj vy takéto chvílky, alebo ja sa vymykám z priemeru?
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Gabi03
Včera večer ma tak napadlo. Čo robíte, ak vás chytá frustrácia? Isto by mi pomohla táto téma, lenže doma nemam internet . Ma chytala taká divná nálada, niečo medzi sentimentalitou a nostalgiou, až pri jednej pesničke z rádia (nové "pomalé" rádio) som sa rozplakala. Mávate aj vy takéto chvílky, alebo ja sa vymykám z priemeru?
Gabi, nič nového pod slnkom. Buď rada, že Ťa vie ešte niečo dojať.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Gabi03
Včera večer ma tak napadlo. Čo robíte, ak vás chytá frustrácia? Isto by mi pomohla táto téma, lenže doma nemam internet . Ma chytala taká divná nálada, niečo medzi sentimentalitou a nostalgiou, až pri jednej pesničke z rádia (nové "pomalé" rádio) som sa rozplakala. Mávate aj vy takéto chvílky, alebo ja sa vymykám z priemeru?
Jasné, že mávame aj my takéto chvíľky. Vtedy treba relax a čím skôr tým lepšie. Tiež mi nie je dvakrát do smiechu, ale práve preto som tu. Tak sa s nami snaž pozitívne myslieť, tešiť sa z toho, že máš možnosť byť medzi ľudmi, teda našimi CCCC - klubistkami, z ktorých je vždy niektorá k dispozícii podeliť sa s Tebou o trable a deliť ten Tvoj problémik na menšie, rozplývajúce sa častice až do stratena. Tie krásne obrázky a milé slová majú pre mňa moc slnka a dodajú mi vždy chýbajúcu energiu. Tak sa dnes pridaj podľa možností k nám.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať