Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
sex=šesť, to mi povedal môj vnuk. A ešte mi povedal, že také slovíčko je aj v slovenčine, používa sa na prírodovede, lebo vraj musí byť chránený, aby zabezpečil rodičovstvo, ale plánované. Z toho mi vychádza, ak chceš poznať pravdu, opýtaj sa dieťaťa.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Kamasutra 21. storočia
Naposledy upravil abel : 27.09.06 at 14:03
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
abel
Kamasutra 21. storočia
Odvčera tu nazízam, a vidím, že Elenka nám všetkým vyrazila dych. Teda ja sa neviem zmôcť na slovo.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Danila
Odvčera tu nazízam, a vidím, že Elenka nám všetkým vyrazila dych. Teda ja sa neviem zmôcť na slovo.

Danilka a dobre si si to všimla , aj mne najskôr vyrazila dych ...a potom som sa lepšie pozrela ......
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
abel
Kamasutra 21. storočia
No veď babky sedemnástky ,takto sme dopadli.:p
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Zita5
Danilka a dobre si si to všimla , aj mne najskôr vyrazila dych ...a potom som sa lepšie pozrela ......
Zitka, a keď si sa lepšie pozrela....../ pošuškni ...../ja mám už slzavé oči a nič.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Každý tam vidí, čo chce. Podaktorí už len striedanie polôh pri notebookoch, lebo už máme až zadky otlačené pri Porade, ale pri troške fantázie sa dá predstaviť čokoľvek... ja teda vidím skutočne len ten notebook
... už ani fantáziu nemám
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
abel
Každý tam vidí, čo chce. Podaktorí už len striedanie polôh pri notebookoch, lebo už máme až zadky otlačené pri Porade, ale pri troške fantázie sa dá predstaviť čokoľvek... ja teda vidím skutočne len ten notebook
... už ani fantáziu nemám
No veď práve... Lenže ja som sa zľakla, že už aj keď nie je...tak je notebook. To som si vydýchla. Len dúfam, že aj Zitka videla to čo my dve.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Danila
Zitka, a keď si sa lepšie pozrela....../ pošuškni ...../ja mám už slzavé oči a nič.
Mňa by skôr zaujímalo, čo tam videla skôr, ako sa lepšie prizrela, keď jej to dych vyrazilo
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
abel
Mňa by skôr zaujímalo, čo tam videla skôr, ako sa lepšie prizrela, keď jej to dych vyrazilo

No to sa ani nepýtajte , najskôr som žmúrila očami , lebo som nemala okuliare a tak som sa snažila zistiť čo tam je .Už len ten názov vo mne vyvolal pohoršenie .....čo to tá Elenka len prilepila za obrázok ...jéééj......prečítala som si názov .....no a išla som listovať stránky , ale myseľ som mala pri" Kamasutre" ....čo to tá Elenka len prilepila .Pravda plná hlava starostí , práce , škrebľov a podob.aktivít.

X krát som sa vrátila do príspevku a k obrázku ...nasadila som si moje ružové okuliare a zrazu veľký rehot ....neodolala som ...zazrela som notebook a k tomu chlapa s meniacou sa polohou...určite to je chlap , lebo žena by bola vykreslená originálnejšie.

No a potom nasledoval príspevok od Danilky ...ako to aj jej vyrazilo dych ....takže """""""z hladiska globálneho aspektu aspoň takto v skratke som Vám priblížila moje vyrazenie dychu """"""".

:p :p :p :p :p
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Ja ako vždy úprimne, najprv som sa potešila, že zas niečo nové. Potom ma zamrzelo, že ma niekto predbehol. Ale keď nájdem publikovateľné, isto prilepím. Dúfam, že sa mi to podarí opakovane zase vymazať. Ale som normálna a zdravá a nejaká kreslená kamasutra ma v moje 17-stke isto nezloží. Veď sem vari 17-násť roční nenakúkajú, lebo oni sa nikdy nezvyknú cítiť zle a M3G sa cíti stále lepšie a lepšie a dávno zabudol, že založil túto tému. A to som si istá, že keď ju začal mnoho významným príspevkom, tak toto ho isto nebude nijak zvlášť pohoršovať. Alebo, že by som sa mýlila? Zmažem ak bude veľa moralistov.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Elena Navrátilová
Ja ako vždy úprimne, najprv som sa potešila, že zas niečo nové. Potom ma zamrzelo, že ma niekto predbehol. Ale keď nájdem publikovateľné, isto prilepím. Dúfam, že sa mi to podarí opakovane zase vymazať. Ale som normálna a zdravá a nejaká kreslená kamasutra ma v moje 17-stke isto nezloží. Veď sem vari 17-násť roční nenakúkajú, lebo oni sa nikdy nezvyknú cítiť zle a M3G sa cíti stále lepšie a lepšie a dávno zabudol, že založil túto tému. A to som si istá, že keď ju začal mnoho významným príspevkom, tak toto ho isto nebude nijak zvlášť pohoršovať. Alebo, že by som sa mýlila? Zmažem ak bude veľa moralistov.
Elenka mňa to nezložilo
danc07.gif  
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Zita5
Elenka mňa to nezložilo
Zitka, iné veci nás nezložili, nie to nejaká Kama. Ale môžem Ti povedať, pri Drišľakovinách som si bola na chvíľku vylepšiť náladičku. Tí ma vždy zložia. Ja Vám dievčence východniarky veľmi závidím týchto chlapcov. Aj keď by sa človeku chcelo plakať, rozosmejú a rozosmejú. A bol tam aj Robo Kazík. Moje srdce si získal jeho piesňou o mame. Veru, veru, už nikdy nebude chutiť čajík tak, ako od mamy.... A Kazík celým svojim -Ja- precítil lásku k matke v tejto piesni tak, že sa dá pri nej spomínať aj na tú moju. A preto ja ho zbožňujem. Keď budete počuť kde vystupuje, pošlite mi ss - pekne prosím. V téme Ak sa cítiš zle, je mi to odpustené. Tu môže každý všetko v rámci etikety pre zbavenie sa srdcabôľu. Tu je naša domáca lekárnička, že áno?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
ja mám od R.Kazíka CD vianočné piesne. Rada počúvam jeho piesne.
Tu môžeme pokecať o boliestkach, veď dušičku si treba ohriať.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Danilka ,Tebe je všetko odpustené. A keby sa dalo, myTi tu aj spievať budeme,dokonca xhlasne.
P.S.
Už sme dávno nešantili v Mentose.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

No sa mi zdá, že spriaznené duše fungujú. A tak to má byť. Vytvárame krásne viruálne priateľstvá,či už s Mentosom a colou, alebo bez cigaretky s cigaretkou. Sme proste jednoduché 17-stky, koré vďaka porade zistili, že sa oplatí byť úprimne ľudské, so slovným ľudským pohladením. Verím, že to naše virtuálne spriaznenie raz zmeníme. Už sa teším a úprimne.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Danilka napíš mi názov tej piesne ......od R.Kazíka



Doplňam:

Niečo som našla .....ale pozri v linku ktorá z piesní to je

http://www.supermusic.sk/skupina.php...&idskupiny=346
Naposledy upravil Zita5 : 05.09.06 at 20:22
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Elena Navrátilová
No sa mi zdá, že spriaznené duše fungujú. A tak to má byť. Vytvárame krásne viruálne priateľstvá,či už s Mentosom a colou, alebo bez cigaretky s cigaretkou. Sme proste jednoduché 17-stky, koré vďaka porade zistili, že sa oplatí byť úprimne ľudské, so slovným ľudským pohladením. Verím, že to naše virtuálne spriaznenie raz zmeníme. Už sa teším a úprimne.
Elenka, tému cigaretky som už prelúskala, teraz som sa zasmiala na tejto téme a Hor sa na Mentos! A teším sa na Vás všetky, až sa niekde aj fyzicky stretneme.:p:p:p
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Evka, ver že aj ja a fakt úprimne.
0 0
alušik alušik

alušik je offline (nepripojený) alušik

Eulalia
Elenka, tému cigaretky som už prelúskala, teraz som sa zasmiala na tejto téme a Hor sa na Mentos! A teším sa na Vás všetky, až sa niekde aj fyzicky stretneme.:p:p:p
V mojom prípade - túto tému som prelúskala a hor sa na Mentos! Majka mi v telefóne spomínala, ako sa ide na Porade nasmiať, no ja som sa práve tým najlepším témam akosi vyhýbala. Len či sa vlastne môžem zamiešať medzi 17.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať