Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

willma
Ahoj babulky, ponúknem sa aj ja jednou kávou, ale silnejšiu ako mi dnes podali moji bývalí nájomníci už nenájdem. To Vám bol zas dnes zážitok, Pobavila som celý kancel.
Wilmuška veď sa vyrozprávaj aj nám. Tebe sa uľaví a my horíme zvedavosťou, čo alebo kto ťa tak nekonečne rozčúlil.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Simonab
Wilmuška veď sa vyrozprávaj aj nám. Tebe sa uľaví a my horíme zvedavosťou, čo alebo kto ťa tak nekonečne rozčúlil.
Simonka,práve sme Ťa pristihli,že nečítaš všetky príspevky,keď nevieš aký má Willma problém . Máš na domácu úlohu prečítať ich 5x.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Melnick
CCCC - cušky všetky môžete,len aby ste to potom neodležali,takže s mierou, dobre Simonka?
Ja už nasávam, ani som nečakala na zvolenie. Potrebujem trošku vypnúť. A ste ma potešili, že ste tu v takom hojnom počte. Inak Majka aj Dáška mala chuť na kávu, ale akosi sa jej nikto neozýval. Chúďatko naše už si myslela, že sme všetky pomreli.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Melnick
Simonka,práve sme Ťa pristihli,že nečítaš všetky príspevky,keď nevieš aký má Willma problém . Máš na domácu úlohu prečítať ich 5x.
No náhodou ja viem, že má problém s podnájomníkmi a že jej brata zbili a byt doriadili. Ja som len myslela že je niečo nové.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Milé CCCC, dám si aj ja kávu s Vami (nami). Roboty mám ako na kostole,dačo mi sedí v žalúdku, v hlave mi treští, ešteže nie som sedemhlavý drak, ale mám len jednu.Ale zvedavá som aj ja, čo rozčúlilo Wilmu.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Simonab
No náhodou ja viem, že má problém s podnájomníkmi a že jej brata zbili a byt doriadili. Ja som len myslela že je niečo nové.
No Simonka,dávam si samotrest 10x čítať tému,pretože toto zas neviem ja. A som takáto.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Dav
Milé CCCC, dám si aj ja kávu s Vami (nami). Roboty mám ako na kostole,dačo mi sedí v žalúdku, v hlave mi treští, ešteže nie som sedemhlavý drak, ale mám len jednu.Ale zvedavá som aj ja, čo rozčúlilo Wilmu.
Súhlas. Na bolenie stačí tá naša jedna hlava.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

No teraz neviem či isto doriadili aj byt ale boli tam dáke problémy s neplatením. No a ešte k tomu prerába byt. Ja si to tiež všetko až tak nepamätám. Dúfam, že sa Wilma nenahnevá, že to tu rozoberám. Je mi jej fakt ľúto má toho dosť. Idem pohľadať dáky pekný obrázok.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Konečne, konečne v CCCC. Ako to napísala Vlastička? Ak ti je úplne na houby, tak povedz že super. Ak ti nevyšlo vôbec, ale vôbec nič, povedz, že super. Ak si bol po členky v bahne, povedz, že super. Babenky moje, v živote som sa nemala tak super, ako teraz. Postoj chvíľa............
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Dneska veeeľmi potrebujem túto kúru, dnes sa cítim veľmi zle. Nemám dokončených 5 dépéháčok, šiesta je na spadnutie. Deti nie a nie zaspať, manžel na služobke... ja sa musím do roboty kopať. No hrôza. Chce sa mi vypnúť, ale potom mám výčitky svedomia. Potrebujem duševnú podporu a nemá mi ju kto poskytnúť.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Ak bude Willma chcieť ,vymažeme bez toho,aby sme sa urážali,tie príspevky kde sa jej problém rozoberal. Veď sme CCCC.Súhlas?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Marianna01
Dneska veeeľmi potrebujem túto kúru, dnes sa cítim veľmi zle. Nemám dokončených 5 dépéháčok, šiesta je na spadnutie. Deti nie a nie zaspať, manžel na služobke... ja sa musím do roboty kopať. No hrôza. Chce sa mi vypnúť, ale potom mám výčitky svedomia. Potrebujem duševnú podporu a nemá mi ju kto poskytnúť.
DRŽ SA - NEBOJ, JE NÁS TAKÝCH VIAC .
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Okamih postoj, si taký krásny, ako to ticho v Goetheho básni......
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Prípadne parafráza:

Postoj chvíľu, si krásny!

:p
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Marianka ,ja viem čo Ti chýba, doplň energiu štyrmi céčkami k miestu v profile a tie Ti budú dodávať pozitívnu energiu. Ja už som ju doplnila a idem makať. Taká som nažhavená,že pobudím ráno všetkých vtáčkov čo im budem tak vyspevovať,keď sa bude brieždiť a ja budem končiť zasa jednu DPH. :p :p :p :p :p :p :p
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Melnick
Marianka ,ja viem čo Ti chýba, doplň energiu štyrmi céčkami k miestu v profile a tie Ti budú dodávať pozitívnu energiu. Ja už som ju doplnila a idem makať. Taká som nažhavená,že pobudím ráno všetkých vtáčkov čo im budem tak vyspevovať,keď sa bude brieždiť a ja budem končiť zasa jednu DPH. :p :p :p :p :p :p :p
Majka, doplnila do profilu a teraz čakám ten príval pozitívnej energie. Keď budete počuť výkrik, tak ma zmiatol zo stoličky ako tsunami... Vrhám sa do práce a budem štebotať ako lastovičky. Dúfam, že do rána sa zo mňa nestane stará, namosúrená vrana...
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

A ešte krásné schody do nebe a cesta daleká.......do nebeskýho ráje.......
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Nevieš, ako končí tá úesnička?

Do nebeskýho ráje já sucho v krku mám...!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať