Zavrieť

Porady

uteráky-čistenie

Poraďte mi, prosím, ako mám vyčistiť zažratú a odolnú špinu na uterákoch alebo utierkach. Periete ich pri vysokých teplotách, alebo používate nejaké špeciálne prostriedky?
Usporiadat
Zita4 Zita4

Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

toto som našla: http://images.google.sk/images?hl=sk...sk&sa=N&tab=wi
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Zita4 ma predbehla ale tento je môj z kúpeľne!
Naposledy upravil Monika Kováčová : 18.10.06 at 14:20
0 0
rede rede

rede je offline (nepripojený) rede

Jéj, presne tento mali v drogérii v dvojbalení s Kameňožrútom. Ten však nepotrebujem, tak som ho nekúpila. Teraz ma aj trochu mrzí. Vytešovala som sa z Pullirapidu, ktorý som tam objavila. Keď prídem z práce, hneď ho idem vyskúšať. Bohužiaľ žlčové mydlo, ktoré by som si chcela kúpiť, nemali, ani o ňom nepočuli, tak budem pátrať ďalej.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

rede
Jéj, presne tento mali v drogérii v dvojbalení s Kameňožrútom. Ten však nepotrebujem, tak som ho nekúpila. Teraz ma aj trochu mrzí. Vytešovala som sa z Pullirapidu, ktorý som tam objavila. Keď prídem z práce, hneď ho idem vyskúšať. Bohužiaľ žlčové mydlo, ktoré by som si chcela kúpiť, nemali, ani o ňom nepočuli, tak budem pátrať ďalej.
Žlčové majú v dm drogérii.
0 0
rede rede

rede je offline (nepripojený) rede

Vďaka, za info, aspoň nemusím chodiť po všetkých drogériách a vypytovať sa predavačiek, ktoré nemajú o tom žiadnu predstavu, ale snažia sa "poradiť" takými odpoveďami, že ma to dobre vytáča. Ja vám poviem, to je niekedy sila, bohužiaľ neminulo ma to ani dnes pri hľadaní toho žlčového mydla.
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

twisterka
Ermon, zatiaľ som vyskúšala tvoju radu s antiflekom a fungovalo to. Fakt som ti vďačná. A ešte aj pekne voňal.
No vieš čo, veľmi si ma potešila... Bola som síce na dovolenke, ale hneď ako som sa vrátila, išla som pozrieť či sa ti zadarilo. Našla som tvoju odpoveď síce neskôr, lebo sú tu už ďalšie príspevky, ale o to som radšej.
0 0
Zuzana2 Zuzana2

Zuzana2 je offline (nepripojený) Zuzana2

Ďakujem veľmi pekne za fotky antifleku, ste zlaté. Už aspoň budem vedieť, čo mám hľadať v drogériách. Len dúfam, že to aj bude účinné.
Je drahý? Aspoň orientačne prosím.
Ešte raz vďaka.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Tak ja to napíšem aj tu, v 101 drogérie majú teraz antiflek v akcii. Vo vedierku píšu že 100% grátis je za 99,- Sk. Potom sú aj rôzne dvojbalenia. S inými prostriedkami. Napr. aj na vodný kameň aj na čistenie rúr. Ja som zobrala prášok anit flek sólo vedierko, gél v dojbalení s čističom na vodný kameň.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Áno, vyskúšala a som veeeeľmi spokojná. Doporučujem, aj kfarebnému, aj k bielemu, aj k jemnému. Aj do vyvárania utierok. Úplne nahradí drahý Wanish apod.
0 0
bulnova bulnova

bulnova je offline (nepripojený) bulnova

Tá fialová vodička na biely povlak na detskom jazýčku sme niekedy volali
gencianova violeť (neviem, ale si myslím, že hypermangán je niečo iné - manžel
ho používa proti plesni na nohy)
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Elena Navrátilová Pozri príspevok
Áno, vyskúšala a som veeeeľmi spokojná. Doporučujem, aj kfarebnému, aj k bielemu, aj k jemnému. Aj do vyvárania utierok. Úplne nahradí drahý Wanish apod.
Ešte sa dá kúpiť antiflek v drogérii? ... v Bille?
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

ja periem vsetky blede uteraky a spodne pradlo na vyvarke/80-90 stupnov,podla vysky znecistenia./
vzdy sa krasne vyperu.tmave zas len na 40 stupnov,aby nevysediveli a pri tejto teplote su uz znicene bakterie.takze pri tmavych staci.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Dievčatá, dlho som nevidela nikde v obchodoch mydlové vločky Tymi.
Svojho času som pravidelne právala v automatickej práčke s nimi. Použila som len polovicu pracieho prášku a prisypala som za cca polievkovú lyžicu vločiek. Viac som nedávala, aby mi nepenila celá práčka. Tie vločky boli báječné v tom, že dokázali odstrániť mastné škvrny, neboli agresívne voči prádlu a navyše nespôsobovali alergiu deťom na prací prostriedok. Som však sklamaná, že Timy som nevidela v obchodoch dobrých 5 rokov. Vyrába to Palma Bratislava ešte ?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
danushka Pozri príspevok
Dievčatá, dlho som nevidela nikde v obchodoch mydlové vločky Tymi.
Svojho času som pravidelne právala v automatickej práčke s nimi. Použila som len polovicu pracieho prášku a prisypala som za cca polievkovú lyžicu vločiek. Viac som nedávala, aby mi nepenila celá práčka. Tie vločky boli báječné v tom, že dokázali odstrániť mastné škvrny, neboli agresívne voči prádlu a navyše nespôsobovali alergiu deťom na prací prostriedok. Som však sklamaná, že Timy som nevidela v obchodoch dobrých 5 rokov. Vyrába to Palma Bratislava ešte ?


http://www.palma.sk/palmaprodukt.php?ID=140
0 1
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Juraj, toto je presne to, čo som myslela. Takže už len nájsť obchod v Ke, kde to ešte predávajú. Ak vieš, daj vedieť. Na Teba je fakt spoľah .
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
danushka Pozri príspevok
Juraj, toto je presne to, čo som myslela. Takže už len nájsť obchod v Ke, kde to ešte predávajú. Ak vieš, daj vedieť. Na Teba je fakt spoľah .
No , z dobre informovaných zdrojov mám takú informáciu , že v hypermarketoch tento produkt nevedú , nemajú ho totiž zalistovaný ...

Skôr by som sa poobzeral v sieti COOP , Jednota ....
0 1
ivetazosveta ivetazosveta

ivetazosveta je offline (nepripojený) ivetazosveta

celkom dobré je aj používanie kryštalickej sódy-ja aj na zmäkčenie vody a súčasne ochráni pračku, občas utierky namočím do NAMA, alebo mydlových vločiek- tie sa dajú nastrúhať z mydla na pranie
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
danushka Pozri príspevok
Dievčatá, dlho som nevidela nikde v obchodoch mydlové vločky Tymi.
Svojho času som pravidelne právala v automatickej práčke s nimi. Použila som len polovicu pracieho prášku a prisypala som za cca polievkovú lyžicu vločiek. Viac som nedávala, aby mi nepenila celá práčka. Tie vločky boli báječné v tom, že dokázali odstrániť mastné škvrny, neboli agresívne voči prádlu a navyše nespôsobovali alergiu deťom na prací prostriedok. Som však sklamaná, že Timy som nevidela v obchodoch dobrých 5 rokov. Vyrába to Palma Bratislava ešte ?
V ktorej predajni dostať mydlové vločky Tymi?

PS: Jurajov link je nefunkčný
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Alli, dočítala som sa, že vo V-drogérii, teraz už je to Teta drogeria http://tetadrogerie.sk/kdenasnajdete.htm
1 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Marína Pozri príspevok
Alli, dočítala som sa, že vo V-drogérii, teraz už je to Teta drogeria http://tetadrogerie.sk/kdenasnajdete.htm
V Teta drogérii mali iba tento druh.





O vločkách Tymi nechyrovali ...... našla som náhradu. http://www.rodinka.sk/index.php?id=571663
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať