Zavrieť

Porady

Ako sa dá vybaviť úver keď nemám čím ručiť?

Potreboval by som podnikatelský úver na vytvorenie obchodu s výpočtovou technikou. Poradte.
Usporiadat
Leggy Leggy

Leggy je offline (nepripojený) Leggy

Lydka R Pozri príspevok
Pre podnikateľov? Asi ťažko.
Dá sa prísť k úveru na začiatok cez RPIC, ale aj tam musíš ručiť.

http://www.rpicpo.sk/index.php?clanok=5
Slovenska sporitelna ponuka spotrebny uver,od 50tis. s moznostou splatenia 1-10 rokov.Na stranke sporitelne su podmienky pre ziskanie tohto uveru.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Leggy Pozri príspevok
Slovenska sporitelna ponuka spotrebny uver,od 50tis. s moznostou splatenia 1-10 rokov.Na stranke sporitelne su podmienky pre ziskanie tohto uveru.
Never všetkému. Raz som sa so synmi po zhliadnutí reklamy stavila, či sa dá spotrebný úver v spomínanej inšitúcii vybaviť do 24 hodín (dokonca v reklame padla aj taká veta: Nemusíte mať u nás účet). Nedá sa, pritom som chcela len 2 krát viac, ako mi tam príde každý mesiac a mám u nich účet 30 rokov.
0 0
zolik2001 zolik2001

zolik2001 je offline (nepripojený) zolik2001

Akop vravis tiez som sam skuysal u SLSP poziadat pozicku surne som potreboval 50 000sk na auto (myslim) dokazal som ich vratit o dva mesiace a samozrejme ze nic mal som aj rucitela potom chceli dvoch rucitelov. Som sa na to vykaslal a dobre som urobil. Mam u nich ucet 12 rokov a idem ho rusit uz som vsetko pretransferoval do VUB mozno to nebude lepsie ale aspon si mozem povedat ze so skusil nieco nove.
Takze ak mi niekto povie ze rychla pozicka od slsp 50 000 bez rucenia tak sa len smejem asi takto


Never všetkému. Raz som sa so synmi po zhliadnutí reklamy stavila, či sa dá spotrebný úver v spomínanej inšitúcii vybaviť do 24 hodín (dokonca v reklame padla aj taká veta: Nemusíte mať u nás účet). Nedá sa, pritom som chcela len 2 krát viac, ako mi tam príde každý mesiac a mám u nich účet 30 rokov.[/quote]
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať