Zavrieť

Porady

HUSACINA 2006

ta som to ja :-)
aby sa nemiešala husacina z roku 2005 s tohtoročnou,
zakladám novú tému...

Takže kto má záujem o husacinu za rok 2006
už prispevajte iba do tejto témy...

minuloročné húsky nechajte odpočívať v pokoji



predpokladaný termín HUSACINY

29.9. - 30.9.2006 - termín je piatok, sobota

30.9. - 1.10.2006 - termín je sobota, nedeľa

kto má záujem, prihláste sa tu...
Usporiadat
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Viera123
A odkedy treba začať držať diétu, aby sme tie všetky dobroty do seba mohli dostať?:p
Akú diétu?
Treba čo najskôr začať trénovať obžerstvo!!!
Žalúdok stiahnutý po diéte môže utrpieť šok pri konzumácii veľkého množstva dobrôt.
Najlepší je trojfázový tréning realizovaný každý deň v týždni (vrátane sobôt a nedieľ). Za mesiac zostávajúci do akcie by mohla byť forma vyladená spôsobom zodpovedajúcim tomuto vrcholovému "športovému" podujatiu
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Hlinkovx
Kto má zájem o stretnutie v dňoch :

30.9. - 1.10.2006 - termín je sobota, nedeľa

nech dá súhlas sem
Pretože cezpoľní majú záujem o termín v sobotu, ostatní sa vyjadrili, že im je to jedno, zostáva záväzne tento termín:

30.09. - 1.10.2006- sobota, nedeľa

Prosím ešte raz súhlas sem, aby som mala jasný prehľad, pretože v oboch termínoch sme sa hlásili súčasne.
0 0
McMarti McMarti

McMarti je offline (nepripojený) McMarti

ALDA
Pretože cezpoľní majú záujem o termín v sobotu, ostatní sa vyjadrili, že im je to jedno, zostáva záväzne tento termín:

30.09. - 1.10.2006- sobota, nedeľa

Prosím ešte raz súhlas sem, aby som mala jasný prehľad, pretože v oboch termínoch sme sa hlásili súčasne.

AKO CEZ POLNA SA HLASIM NA DATUM 1/10/2006
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

McMarti
AKO CEZ POLNA SA HLASIM NA DATUM 1/10/2006
Ivet, to sa hlásiš na dojedanie zbytkov a na upratovanie?
0 0
McMarti McMarti

McMarti je offline (nepripojený) McMarti

endrju
Ivet, to sa hlásiš na dojedanie zbytkov a na upratovanie?
to pridem aj s TELATOM ten doje aj uprace.. bude cisto ako po malovke
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
McMarti
AKO CEZ POLNA SA HLASIM NA DATUM 1/10/2006
Ivet a Ty nevieš ani čo si, že cez poľná, hádam cez cestná nie:p
Naposledy upravil ALDA : 29.08.06 at 21:05
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
príspevok č.64 dávam do pozornosti...termín prihlásenia do 20.09.2006!
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
ALDA
príspevok č.64 dávam do pozornosti...termín prihlásenia do 20.09.2006!
posúvam
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
ALDA
posúvam
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
ALDA
Heli...to akože sa ti vidí veľa či málo?
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
DanielaSĽ
Heli...to akože sa ti vidí veľa či málo?
Zatiaľ málo
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

ALDA
Zatiaľ málo
Hela a k čomu málo? K jedeniu, či k umývaniu riadu alebo bude tie húsky treba aj pekne ošklbať?
Lebo, vieš ako sa hovorí, na robotu málo a k jedeniu veľa .
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Viera123
Hela a k čomu málo? K jedeniu, či k umývaniu riadu alebo bude tie húsky treba aj pekne ošklbať?
Lebo, vieš ako sa hovorí, na robotu málo a k jedeniu veľa .
Vierka na jedenie sa mi zdá málo
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

ALDA
Vierka na jedenie sa mi zdá málo
Počkaj, počkaj a to padne za obeť celá farma, či ako? :p
Ja som si včera chcela urobiť predprípravu Husaciny 2006, keď som šla cez Bzenicu. Taký veľký billboard hlásal niečo o husacine, lokšoch, pečienkach.... uf, slinky sa mi zbiehali, už keď som ten pútač videla pred 3-4 dňami, keď som tadiaľ prechádzala... Tak som si povedala, že dosť bolo "pavlovových" psov, že sa ide jesť. Žiaľ, keď som sa snažila nájsť tú kráľovskú palotu, kde to ponúkali, tak všade ako vymreté, a to bolo cca 20.15 hod.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Viera123
Počkaj, počkaj a to padne za obeť celá farma, či ako? :p
Ja som si včera chcela urobiť predprípravu Husaciny 2006, keď som šla cez Bzenicu. Taký veľký billboard hlásal niečo o husacine, lokšoch, pečienkach.... uf, slinky sa mi zbiehali, už keď som ten pútač videla pred 3-4 dňami, keď som tadiaľ prechádzala... Tak som si povedala, že dosť bolo "pavlovových" psov, že sa ide jesť. Žiaľ, keď som sa snažila nájsť tú kráľovskú palotu, kde to ponúkali, tak všade ako vymreté, a to bolo cca 20.15 hod.
Vierka v Grobe to bolo tuším do 18-19.hod. Prechádzala som cez Grob okolo 16-tej hod. a bolo tam ľudstva akoby dávali zadarmo.
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

ALDA
Vierka v Grobe to bolo tuším do 18-19.hod. Prechádzala som cez Grob okolo 16-tej hod. a bolo tam ľudstva akoby dávali zadarmo.
Heli, a to je o 19.-tej hodine "fajront"? To je nejaká krátka hostina, nie? To nemusime ani na dva dni potom ostávať, či som niečo nepochopila?
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Viera123
Heli, a to je o 19.-tej hodine "fajront"? To je nejaká krátka hostina, nie? To nemusime ani na dva dni potom ostávať, či som niečo nepochopila?
Neviem, čím to je, ale čo napíšem nikto nevie pochopiť, asi som blbec a neviem už ani zrozumiteľne nič napísaťa o vtipnej poznámke ani nehovorím.

Vierka odpovedala som na akciu v Slov. Grobe v sobotu, slávnostné otvorenie jesennej husaciny. Čo sa týka akcie 30.09.2006, je dátum ukončenia v oblakoch../aby bolo jasné: dokedy budete chcieť-dovtedy!!!/ vlani sme sa tuším rozchádzali okolo 2.30 hod. ráno. Už budem reagovať iba v tejto téme, pretože som vám to sľúbila.
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

ALDA
Neviem, čím to je, ale čo napíšem nikto nevie pochopiť, asi som blbec a neviem už ani zrozumiteľne nič napísaťa o vtipnej poznámke ani nehovorím.

Vierka odpovedala som na akciu v Slov. Grobe v sobotu, slávnostné otvorenie jesennej husaciny. Čo sa týka akcie 30.09.2006, je dátum ukončenia v oblakoch../aby bolo jasné: dokedy budete chcieť-dovtedy!!!/ vlani sme sa tuším rozchádzali okolo 2.30 hod. ráno. Už budem reagovať iba v tejto téme, pretože som vám to sľúbila.
Hela, nieeeee, to ja som nedávala pozor! :-) Veď mi to bolo hneď divné...
(A to som dnes začala cvičiť... necítim si nohy, pozn. autorky... )
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
ALDA
príspevok č.64 dávam do pozornosti...termín prihlásenia do 20.09.2006!
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Aktuálny zoznam :

accad, ALDA, Aňuška, auctovnicka, babenko1, benka+1, bepo, Braňo, DanielaSĽ, dadika, denda, endrju, evina, eviketa, Eulália, garter, Hlinkovx, Chvojkova, ingi, Jana Acsová, JozefI, Jozef Mihál, Katarína STR, katkaj, liba2, luebchenko + 1, Luna, lucy, Manual, Muška, ola, petra:-), Ružena, sadžika, somij, sway, Viera123, Vladan???, Zuziana, Zuzka, účtovník 007, účtovníčka, willma.


Naposledy upravil ALDA : 20.09.06 at 15:55
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať