Zavrieť

Porady

Pomocníci v domácnosti alebo ako si vylepšiť bývanie

Chcela by som v tejto téme osloviť vás všetkých ktorí máte nejaké zlepšovacie prostriedky v domácnosti, ktorými si uľahčujete svoje domáco-pracovné povinnosti.... napr. rôzne nápady, ktorými si vylepšujete buď priamo prácu alebo bývanie. Či je to už nejaký ten pracovný nástroj, ktorý ste si zadovážili alebo niečo, čo ste si sami vymysleli alebo len niečo, čo prispieva k tomu, že sa to rýchlejšie alebo ľahšie urobí alebo to má efekt, že ste si vylepšili kvalitu bývania...
Sú to dve odlišné veci, ale myslím, že niekedy môžu úzko súvisieť...
Ďakujem!
Usporiadat
AGRO AGRO

AGRO je offline (nepripojený) AGRO

Pulirapid sa snažím zohnať- no zatiaľ nič . Chodím týždeň po obchodoch a zatiaľ som ho nezohnala.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

A odkiaľ si? V Košiciach ho majú napr. v Cottbuse.
0 0
denisamka denisamka

denisamka je offline (nepripojený) denisamka

Ja si (ak mám čas a náladu) vyrobím rôzne ozdoby z papiera(vianočné, velkonočné, detské..), ozdobím si poháre s farbami na sklo, hrnčeky si pomaľujem, obrusy povyšívam...:p
Keď upratujem, používam len krémový CIF. Je perfektný.
Na vodný kameň vo vecku je dobrCILLIT WC čistič. Kamoška sa nasťahovala do bytu a mali tam hnusne WC. Trochu Cillitu naliala, nechala pôsobiť, vykefovala a má WC ako nové.
Naposledy upravil denisamka : 27.08.06 at 18:50
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Nemáte skúsenosti po vystierkovaní stien s tým, ako navŕtať nové diery? Lebo akonáhle sa o niečo podobné snažíme, tak sa odlupuje aj časť stierky a zostávajú veľké diery. Preto mám momentálne všetky steny holé
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

zizi100
Ja som včera vyskúšala na obkladačky vyššie doporučený Pulirapid -pomohol. Aj batérie sa krásne lesknú.
Ženičky pridajte prosím Vás fotku pulirapidu, Aby som zbytočne netápala po obchodoch
0 0
twisterka twisterka

twisterka je offline (nepripojený) twisterka

0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

V 101 drogérie majú teraz v akcii anti flek, v rôznych kombináciách. Dvojbalenie a tak. Takže idem skúšať aj ja.
0 0
milanval milanval

milanval je offline (nepripojený) milanval

vlasticka amno mala by som zaujem o tie recepty dakujem dada
0 0
dari1 dari1

dari1 je offline (nepripojený) dari1

liduska
A aký dobrý prostriedok používate na čistenie obkladačiek v kuchyni ?
na obkladačky v kuchyni su najviac používam vyborne švédske handričky, (okrem špár), je tu o tom kopec príspevkov
0 0
sta sta

sta je offline (nepripojený) sta

táto téma trošku zapadla, tak pridám zasa zopár rád, možno sa niektoré opakujú s tými, ktoré som sem priložila pred rokom,ale je tam aj kopec nových
0 0
Marta_ Marta_

Marta_ je offline (nepripojený) Marta_

som panna, tiger a "1" ...viac
Ahojte poraďáci, som tu málo a krátko, ale chcela by som vysloviť súhlas so všetkými príspevkami, ktoré písala Ayya na tému švédske handričky - 100% súhlasím. Azda by som ešte doplnila, že sú naúčinejšie, keď ich namočíte do teplej vody a potom čistite. Pranie handričiek je naúčinejšie mydlom na pranie - skvele to púšťa špinu a samozrejme pláchať v horúcej vode. A ešte by som chcela doporučiť jeden výrobok na šetrenie práškov a na zmäkčenie vody pri praní, ale aj v umývačke riadu. Neviem, či to poznáte volá sa to Minnesota (je to magnet, ktorý upravuje vodu magnetickým poľom). Nemusíte dávať toľko prášku a ani prostriedky proti vodnému kameňu. Aj starý vodný kameň sa časom z práčky odstráni. Je to super vec. Prádlo je krajšie, mäkúčke. A aby sa prádlo nezafarbovalo existujú také papieriky na biele a farebné prádlo, ktoré vychytajú všetky farby. Ak by ste chceli viacej vedieť pozrite sa na stránku (nechcem robiť reklamu), ale len tak pre zaujímavosť www.hiteko.sk.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať