Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
U nás je takýto.
Dnes som pri nás videl toto (po nájazde...):
IMG_20181212_081730.jpg  
IMG_20181212_081735.jpg  
1/1
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Fuuuu, mne tu bolo vytykane slovo "pako". Ked citam posledne dve strany..........a nevadi nikomu.....
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

alaya1
Fuuuu, mne tu bolo vytykane slovo "pako". Ked citam posledne dve strany..........a nevadi nikomu.....
Škoda, že čítaš neskoro, keď minimálne 5 príspevkov je už odmazaných.
Takto to dopadne keď sa niečo vytrhne z kontextu.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Čím je pôvodných členov menej, tým horšie, zvrhávanie. Asi súťaž o prvenstvo, kto tu zostane posledný, vyhráva. Iba neviem čo.
4 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Porada je účtovnícke fórum, ktoré plní 2 funkcie:
- 1. skladisko informácií + aktuálnych zákonov
- 2. aktívne rady najmä v oblati účtovníctva, ekonomiky, právnych informácií.
Funkcia č.1 sa tvorí automaticky na základe uchovávania príspevkov, na funkcii č. 2 sa aktívne podieľa možno 10-30 členov /väčšinou radia tí istí/.
Užívateľ, ktorý sa tu zaregistruje, napíše do hodiny 10 príspevkov s nadávkami, rozošle súkromné správy s nadávkami čo čaká okrem výmazu z databázy?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Týmto žiadam kompetentných na Porade, aby vymazali ak nie celý pôvodný príspevok, tak aspoň túto jeho časť:

"Takže asi tak...milá pani riaditeľová.

P.S.:
Ešte stále dávaš prať starého košele do prevádzky, ktorej šéfoval starý...samozrejme, že zadarmo.
Z toho nemáš komplexy ???"
.
Táto časť príspevku nemá nič spoločné s jeho autorkou.
Zasahovať do súkromia členov, je už vrcholne neetické a nevkusné, a nemá to čo na Porade hľadať. Vrhá to to najhoršie svetlo iba na pisateľa reakcie na príspevok.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Korela, myslím, že pisateľ je s tým príspevkom úplne v pohode. Ono niekedy je dobre poukázať aj na to, že v skutočnosti je to úplne ináč ako sa zdá. Presne podľa starého príslovia: "Vodu kázať, víno piť"... ... nezasahovať do súkromia... :-)) neber to osobne, ale týmto sa v našom štáte obháňa každý zlodej, keď sa médiá začnú kukať na jeho "investované peniaze" do detí, vnukov, rodičov... Dokonca aj tu na porade bola jedna "mafiánova svokra" ktorej začala zaťova príslušnosť k mafii vadiť až vtedy, keď ich obe odstrihol od financií... dovtedy zrejme úplne v pohode, spokojné...
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

korela
Týmto žiadam kompetentných na Porade, aby vymazali ak nie celý pôvodný príspevok, tak aspoň túto jeho časť:

"Takže asi tak...milá pani riaditeľová.

P.S.:
Ešte stále dávaš prať starého košele do prevádzky, ktorej šéfoval starý...samozrejme, že zadarmo.
Z toho nemáš komplexy ???"
.
Táto časť príspevku nemá nič spoločné s jeho autorkou.
Zasahovať do súkromia členov, je už vrcholne neetické a nevkusné, a nemá to čo na Porade hľadať. Vrhá to to najhoršie svetlo iba na pisateľa reakcie na príspevok.

Korela, a ze to pises prave ty!!!.Co si sa ty nazasahovala do mojho sukromia, ci osobneho, ci pracovneho. ze ta prsty nebolia a nehanbis sa..toto napisat.



P.S. neznamena to vsak, ze suhlasim s tym, co je tam napisane o jednej poradacke.
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

bettylou
To sa ozvala vetroňovská elita... Mačky sa nejedia z dôvodu prenosných oných.
Že mačky sa nejedia?!
Prestav si, že úplne bežne sa konzumovali na Morave a to tak, ako inde zajkovia...perkelt, pečené. Či ešte aj dnes, tak to neviem.
Švajčiarsko? Pečená mačka na cesnaku, ako slávnostný obed na prvý Vianočný sviatok. Hoci je to už zakázané, tradície sa ešte v určitých regiónoch stále udržiavajú...pssst, nikomu to neprezraď.
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

korela
Čím je pôvodných členov menej, tým horšie, zvrhávanie. Asi súťaž o prvenstvo, kto tu zostane posledný, vyhráva. Iba neviem čo.
V poslednej dobe "NAJSUPER" postreh a komentár!!!
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Nandrolon
Afrikánka, tiež som chcel dopísať, že kopretinka asi nemá rada mačací perkelt a téma je už uzavretá. :-)))))
Mŕtvy chrobák sa nekonal...vďaka za vysvetlenie...
...taktiež vďaka za nemiestne komentáre, ktoré sa vyskytli v odpovediach pre nick kuskus.
A ďakujem aj "snaživým", ktorí požadovali uzavretie.
31450849_10156418346619540_4421870720464715776_n.gif  
1 1
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
zasa zbytocny obraztok
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Takmer rok som tu nebola.
Zmenilo sa niečo?
Áno...ešte viac sa tu prejavuje akési neoprávnené "majetníctvo" pár vyvolených, celé sa to nesie v duchu "Pokecu" spriatelených nickov.
Užitočné je tu iba účtovníctvo + zopár iných rubrík...
48190772_487750895081984_3832236109463552000_n.jpg  
3 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

vicktor
zasa zbytocny obraztok
Si nepochopil?
Dofajčené, ohorok zašliapnutý...
1 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

afrikánka
bettylou
To sa ozvala vetroňovská elita... Mačky sa nejedia z dôvodu prenosných oných.
Že mačky sa nejedia?!
Prestav si, že úplne bežne sa konzumovali na Morave a to tak, ako inde zajkovia...perkelt, pečené. Či ešte aj dnes, tak to neviem.
Švajčiarsko? Pečená mačka na cesnaku, ako slávnostný obed na prvý Vianočný sviatok. Hoci je to už zakázané, tradície sa ešte v určitých regiónoch stále udržiavajú...pssst, nikomu to neprezraď.
Ja som napríklad mačku jedol, dokonca na cesnaku. Bola celkom fajn... ako zajačik.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Vcera potesilo ...navsteva muzea...nemeckej krimi serie BIg Ben...tento nazov sa vymyslel v tv prima...lebo sa nevedelo ako do cesneho jazyka prelozit "bulo z Tölz"
.ja som tento serial objavila nedavno....okrem svojskeho fizla aj krasna bavorska priroda.....muzeum je sukromne ...majitel 50+rocny maxi nadsenec....strasne to bolo mile aky je stale zapaleny pre tento serial...pre mesto Bad Tölz..je to kutovka.....ziadne kulisy vsetko sa tocilo natur
https://www.dasbullevontoelzmuseum.de
Predstavitel-Big ben je na voziku ...parkinson udrel uz viac...
Buduci rok kuk....aj penzion....nevysiel cas...
2 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Zrejme si trávil Vianoce vo Švajčiarsku u praprababky
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
afrikánka
bettylou
To sa ozvala vetroňovská elita... Mačky sa nejedia z dôvodu prenosných oných.
Že mačky sa nejedia?!
Prestav si, že úplne bežne sa konzumovali na Morave a to tak, ako inde zajkovia...perkelt, pečené. Či ešte aj dnes, tak to neviem.
Švajčiarsko? Pečená mačka na cesnaku, ako slávnostný obed na prvý Vianočný sviatok. Hoci je to už zakázané, tradície sa ešte v určitých regiónoch stále udržiavajú...pssst, nikomu to neprezraď.
Na morave asi susedia nepodkladajú jed na potkany, potom mača zožralo,, dikii videla som to zdochýňať pár týždňov dozadu. nee diki na tanier by som to svojej rodine nepoložila
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

bettylou
afrikánka
bettylou
To sa ozvala vetroňovská elita... Mačky sa nejedia z dôvodu prenosných oných.
Že mačky sa nejedia?!
Prestav si, že úplne bežne sa konzumovali na Morave a to tak, ako inde zajkovia...perkelt, pečené. Či ešte aj dnes, tak to neviem.
Švajčiarsko? Pečená mačka na cesnaku, ako slávnostný obed na prvý Vianočný sviatok. Hoci je to už zakázané, tradície sa ešte v určitých regiónoch stále udržiavajú...pssst, nikomu to neprezraď.
Na morave asi susedia nepodkladajú jed na potkany, potom mača zožralo,, dikii videla som to zdochýňať pár týždňov dozadu. nee diki na tanier by som to svojej rodine nepoložila
betty... Aký kraj, taký mrav. S tým nič nenarobíš.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
afrikánka
vicktor
zasa zbytocny obraztok
Si nepochopil?
Dofajčené, ohorok zašliapnutý...
afrikánka
vicktor
zasa zbytocny obraztok
Si nepochopil?
Dofajčené, ohorok zašliapnutý...
AKO keby sa to normálnou čižmou nedalo ... haha
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať