Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Na rišina ako na predsedu nr sr...sa neda zabudnut ani na ten jeho tim
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

buchač
Slovensko si zaslúži prezidenta, ktorý nebude ohýbať pravdu
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...ohybat-pravdu/

Hm...azda nie Matoviča alebo Sulíkoviča....prípadne Galkoviča.
Veď tým neverí ani len ich vlastný tieň.
Len mi ešte povedzte ktorý to je.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Naštvalo:furt mi ukazuje červenú notifikáciu ku príspevku, ktorý som dávno prečítala.
Nedá sa mi upraviť prîspevok,keď kliknem na ceruzku,tak sa mi zväčší písmo.
Admin mi píše,že mãm nefunkčný mail a ak si to nedãm do poriadku,tak mi zrušia notifikãcie,no nech sa pãči.V nastaveniach je možnosť neodoberať notifikãcie emailom,tak som si to tak nastavila.Aj tak nemám žiadne práva,takže upozornenia a žiadosti o zatvorenie,otvorenie,vymazanie,vrãtenie atď mi chodili ùplne zbytočne a iba má otravovali.Že to teraz vyhadzuje ako chybu,nie je môj problém,ale programãtorov.
Zase tu niekto niečo vylepšoval.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kopretinka
Naštvalo:furt mi ukazuje červenú notifikáciu ku príspevku, ktorý som dávno prečítala.
Nedá sa mi upraviť prîspevok,keď kliknem na ceruzku,tak sa mi zväčší písmo.
Admin mi píše,že mãm nefunkčný mail a ak si to nedãm do poriadku,tak mi zrušia notifikãcie,no nech sa pãči.V nastaveniach je možnosť neodoberať notifikãcie emailom,tak som si to tak nastavila.Aj tak nemám žiadne práva,takže upozornenia a žiadosti o zatvorenie,otvorenie,vymazanie,vrãtenie atď mi chodili ùplne zbytočne a iba má otravovali.Že to teraz vyhadzuje ako chybu,nie je môj problém,ale programãtorov.
Zase tu niekto niečo vylepšoval.
Ono to vyzerá, že máš niečo prepnuté.... píše ti dlhé á ako a s vlnovkou (ã - letter a with tilde) - čiže nejaká divná znaková sada.
Prezri si PC a prehliadač, či sa niečo nemenilo.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Terezia13
párada
Fakt paráda ?
Preštuduj nasledovné ...
http://referaty.atlas.sk/ostatne/nez...QR4BsBImm6Hz0w
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

buchi, ďakujem za upozornenie
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
kopretinka
Naštvalo:furt mi ukazuje červenú notifikáciu ku príspevku, ktorý som dávno prečítala.
Nedá sa mi upraviť prîspevok,keď kliknem na ceruzku,tak sa mi zväčší písmo.
Admin mi píše,že mãm nefunkčný mail a ak si to nedãm do poriadku,tak mi zrušia notifikãcie,no nech sa pãči.V nastaveniach je možnosť neodoberať notifikãcie emailom,tak som si to tak nastavila.Aj tak nemám žiadne práva,takže upozornenia a žiadosti o zatvorenie,otvorenie,vymazanie,vrãtenie atď mi chodili ùplne zbytočne a iba má otravovali.Že to teraz vyhadzuje ako chybu,nie je môj problém,ale programãtorov.
Zase tu niekto niečo vylepšoval.
Ono to vyzerá, že máš niečo prepnuté.... píše ti dlhé á ako a s vlnovkou (ã - letter a with tilde) - čiže nejaká divná znaková sada.
Prezri si PC a prehliadač, či sa niečo nemenilo.
Píšem z mobilu a keď dlhšie podrzim písmenko "a" tak mi napíše to s vlnovkou a nemám nervy to furt opravovať.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Potesilo ma, ze v roku 2018 som nasiel 2 penazenky /zrejme ukradnute/ od mladych chalanov a obidve sme odovzdali policii. Aj ked to znamenalo ist pesi na policiu, prist neskorsie domov k dvom malym detom, ist domov v kolone... Ani v jednom pripade sme nenechali na seba cislo kvoli revansu. Dost, ze chudaka okradli, aby este nam chcel nieco davat... Policia ma vsetky udaje, to staci....
V kazdej penazenke bol obciansky, zdravotna karta, karty z obchodov. A v poslednej penazenke aj 2 platobne karty bezkontaktne...
Kolki z porady by sa zachovali tak cestne???
Ps: obidve som nasiel ja, pri prvej isla na policiu zena. Ja som bol v aute, predvcerom som nasiel druhu, isli sme na policiu obaja...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kopretinka
Píšem z mobilu a keď dlhšie podrzim písmenko "a" tak mi napíše to s vlnovkou a nemám nervy to furt opravovať.
Jáááj... tak to je iné..... aj mne, keď náhodou musím použiť mobil, alebo tablet, tak tie oné funkcie nejdú ani mne.... preto z mobilu a tabletu píšem len výnimočne (rozumej - skoro nikdy )....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft
kopretinka
Píšem z mobilu a keď dlhšie podrzim písmenko "a" tak mi napíše to s vlnovkou a nemám nervy to furt opravovať.
Jáááj... tak to je iné..... aj mne, keď náhodou musím použiť mobil, alebo tablet, tak tie oné funkcie nejdú ani mne.... preto z mobilu a tabletu píšem len výnimočne (rozumej - skoro nikdy )....
Mne to niekedy duplikuje slova a chby mi nejdu opravit. Ked vojdem do textu a nieco chcem opravit, hodi ma to na koniec...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
misoft
kopretinka
Píšem z mobilu a keď dlhšie podrzim písmenko "a" tak mi napíše to s vlnovkou a nemám nervy to furt opravovať.
Jáááj... tak to je iné..... aj mne, keď náhodou musím použiť mobil, alebo tablet, tak tie oné funkcie nejdú ani mne.... preto z mobilu a tabletu píšem len výnimočne (rozumej - skoro nikdy )....
Mne to niekedy duplikuje slova a chby mi nejdu opravit. Ked vojdem do textu a nieco chcem opravit, hodi ma to na koniec...
...a vy dvaja ste nepevní, alebo čo ???

Tie vlnovky boli jasné jak facka.

Vojsť do textu a šmarí na koniec ?...a čo tak zväčšiť/priblížiť text a vtedy vojsť do textu ?
Len mi nepovedz, že už si to takto skúšal...lebo proste neuverím.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Buchac, to bolo prve, co som skusal! A uz si mi odpustil, ze som ta v samonasieracej nalade nazval chu...??
Sak sa uzmierme :-))
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nechápem, čo je to za mániu, či pre vlastnú ochranu, alebo aký iný účel. Majú ho síce aj v štátnom znaku ...

https://tv.idnes.cz/listonoska-bat-s...3_idnestv_heli
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Potesilo.....co som dnes nasla na ich stranke
https://www.okrasa.sk/exkurzia-do-vyroby
A rovno si aj dačo kupim ...
2 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

každý by si tam niečo mohol vybrať
37683424_1766670330114976_3960675671931355136_n.jpg  
4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
https://sport.aktuality.sk/c/374066/...arom-smokovci/
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

jednoznačne potešilo
https://slovensko.hnonline.sk/186620...nqWc0kHaFL6-v0
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Sa môžu aj, prepytujem, posrať...aj tak nezabránia, viď argumentáciu v článku od hovorcu.

Zasa niečo niekto vydumal, nahnal pár bodíkov...a zvyšok - realizácia o hovne.

P.S.:
Tých 33€ je vlastne smiešna cifra.
Ak je vonku partia, ktorá za chlast a pyrotechniku pár stovák ečky, tak na tú smiešnu pokutičku sa v pohode zložia.
...mestskí odídu...a hajde pokračovať v činnosti.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať