Zavrieť

Porady

Usporiadat
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
GERTA Pozri príspevok
Konateľ-spoločník je zamestnancom a zároveň poberá mesačne aj odmenu za výkon funkcie.Ako správne zaúčtovať ?
rozdeliť- tak ako je to v príspevku č.37
mzda 522/366
odmena 523/366

alebo spolu na 522/366 ?
Už jasnejšie to ani nemôže byť, ako to vysvetlili predošlí poraďáci v tejto téme.....Fakt nechápem, a to si zaregistrovaná od roku 2004. Potom sa čudujeme, čo tu predvádzajú za ródeo nováčikovia. Prepáč, neodpustila som si. Stačí len pozorne čítať. Ale aby si nepovedala, moja nápoveda, posudzuješ ho ako spoločníka....
0 0
GERTA GERTA

GERTA je offline (nepripojený) GERTA

Očakávala som takúto reakciu. Takže to upresním.Áno som zaregistrovaná od r.2004 a robím IBA jednoduché účtovníctvo a myslím, že ho zvládam dobre ! Túto informáciu som potrebovala pre známu,ktorá začína robiť PÚ a áno je nováčik. Aj ja / aj Ty / som bola kedysi nováčik a bola som vďačná za každú pomoc od skúsenejších. Aj o tom je predsa PORADA. A keďže skúsenosti z PÚ nemám, opovážila som sa položiť túto otázku.Vďaka za nápovedu
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
GERTA Pozri príspevok
Očakávala som takúto reakciu. Takže to upresním.Áno som zaregistrovaná od r.2004 a robím IBA jednoduché účtovníctvo a myslím, že ho zvládam dobre ! Túto informáciu som potrebovala pre známu,ktorá začína robiť PÚ a áno je nováčik. Aj ja / aj Ty / som bola kedysi nováčik a bola som vďačná za každú pomoc od skúsenejších. Aj o tom je predsa PORADA. A keďže skúsenosti z PÚ nemám, opovážila som sa položiť túto otázku.Vďaka za nápovedu
...ak si očakávala takúto reakciu, tak si sa, ako vidíš, dočkala.....Nemáš za čo, vďačne.....
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať