Zavrieť

Porady

Vtedy na Západe

Prosím, poraďte mi, kde si môžem stiahnuť nádherné piesne z filmu Vtedy na Západe. Ďakujem.
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pangur Ban Pozri príspevok
Najlepsi western je The Good, the Bad and the Ugly. Ale aj teto patri medzi top
Vtedy na západe ..........neskutočný film , považovaný za najlepší western všetkých čias ...
Medzi týmito dvoma výrazmi je neskutočný rozdiel ...

Ty vravíš o jednom filme za seba ....

Ja citujem široké spektrum divákov ....medzi ktorých sa radím aj ja ...

To je asi tak , ako keby si tvrdil , že najlepšie auto na svete je Fabia / dokonca diesel /, lebo Tebe sa páči , vyhovuje .....ale širokému spotrebiteľskému okruhu šoférov / medzi ktorých sa radím aj ja / je takéto " auto " na dve veci .....
0 1
Pangur Ban Pangur Ban

Pangur Ban je offline (nepripojený) Pangur Ban

buchač Pozri príspevok
Medzi týmito dvoma výrazmi je neskutočný rozdiel ...

Ty vravíš o jednom filme za seba ....

Ja citujem široké spektrum divákov ....medzi ktorých sa radím aj ja ...

To je asi tak , ako keby si tvrdil , že najlepšie auto na svete je Fabia / dokonca diesel /, lebo Tebe sa páči , vyhovuje .....ale širokému spotrebiteľskému okruhu šoférov / medzi ktorých sa radím aj ja / je takéto " auto " na dve veci .....
Chyba, siroke spektrum divakov povazuje za najlepsi western vsetkyh cias The Good, the Bad and the Ugly, pozri na jeho postavenie napriklad na najpopularnejsej filmovej internetovej stranke na svete - imdb.com. Tam kraluje mnou spomenuty film. Vtedy na zapade je samozrejme skvely western, ale nie je povazovany za najpopularnejsi ci najlepsi. Tak ci tak, Leone je kral.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pangur Ban Pozri príspevok
Chyba, siroke spektrum divakov povazuje za najlepsi western vsetkyh cias The Good, the Bad and the Ugly, pozri na jeho postavenie napriklad na najpopularnejsej filmovej internetovej stranke na svete - imdb.com. Tam kraluje mnou spomenuty film. Vtedy na zapade je samozrejme skvely western, ale nie je povazovany za najpopularnejsi ci najlepsi. Tak ci tak, Leone je kral.
....najväčší .....

Nespochybniteľne , v tomto sa zhodneme pravdepodobne obaja ............a neostaneme osamotení ...
0 1

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať