Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
Vyjadrenie :
" Heger: Na Slovensku vrcholí zápas o právny štát, mafia a korupcia budú porazené..."

Moje konštatovanie :
Sektárko by si mal doplniť vedomosti z danej oblasti.
Mafia je na svete už pekných pár rokov, dalo by sa vravieť aj o storočiach.
Korupcia vládne od počiatku vekov.
...a nejaký Hegerko zadrie hentakú onačinu ?

P.S.:
Hm...včul dumem, že ako nazvať Oľajnistov...žeby mafia.
Že korumpujú ? ...o tom niet pochýb.
táto mafia bude porazená, môžeš sa tešiť....
ale zase vstane nová...je to nekonečný boj

ako ťa skorumpovali olajnisti...no daj teda...alebo koho ?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Táto mafia nebude porazená...na to dám krk a ty vezmi jed. Kľudne ti to dám aj písomne, s potvrdením od notára a 100€ kolkom.
Keď je to nekonečný boj, tak čo riešiš ? Ty to vieš, ja to viem...sektárovi ešte nedošlo ?
Ono nie je jedno, ktorá partia sa realizuje ?
Ak by som vzal príklad, tak Borža bol ten dobrý a Černák zlý (prípadne naopak) ?
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

táto je smerácka...už je....naka je hned vonku...
ale zase len tak bez akéhokovek príkladu... :


ako ťa skorumpovali olajnisti...no daj teda...alebo koho ?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...
Smiech.gif  
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

niekedy sa pozabudneš ...tu .nie si na pravde, ani na hs.....
a potom sa len strapňuješ......
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ak si si nevšimol, tak som Hegera len citoval a schválne nedal link na Pravdu...ale inak áno, tam som čítal jeho drísty. Heger je len prívesok sprostého Mudrosráča...jeho vláda sú jedinci bez chrbtovej kosti.
Ty sa ani netajíš a dávaš linky z besnej SMEčky a drbnutého DN. Buzíci a liberáli dokopy...partička na pohľadanie...
Tak kto je tu trápny ?

Ja idem zvyčajne vo všeobecnosti (už si to konečne zapamätaj) a keď konkretizujem, tak úplne presne a jasne.
Lenže tebe sa to máli a ty chceš presne do detailov to alebo ono. Mi povedz, že na čo a prečo by som to mal robiť ? Aj tak tým nič nezmením a môj čas je trochu drahý.
Tak kto je tu trápny ?

...a nie si náhodou trápny s otázkou ohľadom môjho korumpovania ?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
Ak si si nevšimol, tak som Hegera len citoval a schválne nedal link na Pravdu...ale inak áno, tam som čítal jeho drísty. Heger je len prívesok sprostého Mudrosráča...jeho vláda sú jedinci bez chrbtovej kosti.
Ty sa ani netajíš a dávaš linky z besnej SMEčky a drbnutého DN. Buzíci a liberáli dokopy...partička na pohľadanie...
Tak kto je tu trápny ?

Ja idem zvyčajne vo všeobecnosti (už si to konečne zapamätaj) a keď konkretizujem, tak úplne presne a jasne.
Lenže tebe sa to máli a ty chceš presne do detailov to alebo ono. Mi povedz, že na čo a prečo by som to mal robiť ? Aj tak tým nič nezmením a môj čas je trochu drahý.
Tak kto je tu trápny ?

...a nie si náhodou trápny s otázkou ohľadom môjho korumpovania ?
ako ťa skorumpovali olajnisti...no daj teda...alebo koho ?


hádaj, kto toto povedal :

a keď konkretizujem, tak úplne presne a jasne.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
buchač
Ak si si nevšimol, tak som Hegera len citoval a schválne nedal link na Pravdu...ale inak áno, tam som čítal jeho drísty. Heger je len prívesok sprostého Mudrosráča...jeho vláda sú jedinci bez chrbtovej kosti.
Ty sa ani netajíš a dávaš linky z besnej SMEčky a drbnutého DN. Buzíci a liberáli dokopy...partička na pohľadanie...
Tak kto je tu trápny ?

Ja idem zvyčajne vo všeobecnosti (už si to konečne zapamätaj) a keď konkretizujem, tak úplne presne a jasne.
Lenže tebe sa to máli a ty chceš presne do detailov to alebo ono. Mi povedz, že na čo a prečo by som to mal robiť ? Aj tak tým nič nezmením a môj čas je trochu drahý.
Tak kto je tu trápny ?

...a nie si náhodou trápny s otázkou ohľadom môjho korumpovania ?
ako ťa skorumpovali olajnisti...no daj teda...alebo koho ?


hádaj, kto toto povedal :

a keď konkretizujem, tak úplne presne a jasne.
že by nepoznal §340 trestného zákona? a čakal by na teba?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
buchač
Pápež na Luníku IX vyvolal veľký ohlas v zahraničných médiách
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...cnych-mediach/

Fujtajbl, dobrý materiál...
MI to pripomína doby za socíku, keď si zahraniční novinári fotili cigánske osady a tieto fotečky potom dávali ako materiál k článkom, v akých podmienkach sa žilo v Československu.
Misia na luniku splnená...
Teraz by sa mali zahraničné médiá pozrieť na L IX.
Kde sú ? Už zabudli na svoje mentorovanie ?
Kde je teraz debil Poláček, dzignutý liberálny ujo, ktorý pred príchodom pápu vyvreskoval do mikrofónu a velebil degešov ???

https://www1.pluska.sk/regiony/vycho...itm_position=1
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Len tak na okraj pre spochybňovačov korony. Pred chvíľou mi doniesla bratrancova dcéra z družstva kúpenú masť. Nevestu má v nemocnici. Následky na pľúcach z pred 3 mesiacmi prekonaného covidu.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nie zahraničné média, ale poslať to rovno Francescovi, aby videl, ako sa tí "utláčaní" starajú o to, čo im štát (z daní iných, čo ho ani vidieť nemohli) DAROVAL.
U nich (Romulánov) už od dôb konca socializmu je zakorenené, že oni nemusia NIČ, ale štát musí VŠETKO robiť na tom, aby žili. Teda dávky, podpory, dôchodky - pričom mnohí nemajú odrobenú ani jednu jedinú hodinu. Gádžo na to, aby mal dôchodok, musí drieť 40 rokov, Romulánovi stačí by sa len narodil a už mu vštepujú, že všetko mu to gádžovia zaplatia.

Dávnejšie som písal, ako to u nás chodí - boli obedy "satarmo", dovážali sa Romulánčatá z "osady" (mimochodom - bola to bytovka, teraz je to skoro ruina) "satarmo" autobusom do a zo školy. A čo robili Romulánčatá? 1 hodinu obsedeli a potom zmizli - hrabali sa v kontejneroch, bliakali po meste. Na obed prišli sa nadžgať a počkali si na autobus, ktorý ich odviezol domov (mimochodom - 800 metrov!!!) - a všetko to zaplatia občania mesta, ktorí pracujú.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

babka - ježibabka
Len tak na okraj pre spochybňovačov korony. Pred chvíľou mi doniesla bratrancova dcéra z družstva kúpenú masť. Nevestu má v nemocnici. Následky na pľúcach z pred 3 mesiacmi prekonaného covidu.
u nás práve zomrel 51 ročný popierač, zberateľ podpisov pod petíciu proti očkovaniu. Po dlhodobom umelom spánku v napojení na pľúcnu ventiláciu. Škoda v podstate mladého chlapa.
2 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

misoft
Nie zahraničné média, ale poslať to rovno Francescovi, aby videl, ako sa tí "utláčaní" starajú o to, čo im štát (z daní iných, čo ho ani vidieť nemohli) DAROVAL.
U nich (Romulánov) už od dôb konca socializmu je zakorenené, že oni nemusia NIČ, ale štát musí VŠETKO robiť na tom, aby žili. Teda dávky, podpory, dôchodky - pričom mnohí nemajú odrobenú ani jednu jedinú hodinu. Gádžo na to, aby mal dôchodok, musí drieť 40 rokov, Romulánovi stačí by sa len narodil a už mu vštepujú, že všetko mu to gádžovia zaplatia.

Dávnejšie som písal, ako to u nás chodí - boli obedy "satarmo", dovážali sa Romulánčatá z "osady" (mimochodom - bola to bytovka, teraz je to skoro ruina) "satarmo" autobusom do a zo školy. A čo robili Romulánčatá? 1 hodinu obsedeli a potom zmizli - hrabali sa v kontejneroch, bliakali po meste. Na obed prišli sa nadžgať a počkali si na autobus, ktorý ich odviezol domov (mimochodom - 800 metrov!!!) - a všetko to zaplatia občania mesta, ktorí pracujú.
Dušan, uvádzaš tých, ktorí sú odsúdení na neúspech?????
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Mila123
misoft
Nie zahraničné média, ale poslať to rovno Francescovi, aby videl, ako sa tí "utláčaní" starajú o to, čo im štát (z daní iných, čo ho ani vidieť nemohli) DAROVAL.
U nich (Romulánov) už od dôb konca socializmu je zakorenené, že oni nemusia NIČ, ale štát musí VŠETKO robiť na tom, aby žili. Teda dávky, podpory, dôchodky - pričom mnohí nemajú odrobenú ani jednu jedinú hodinu. Gádžo na to, aby mal dôchodok, musí drieť 40 rokov, Romulánovi stačí by sa len narodil a už mu vštepujú, že všetko mu to gádžovia zaplatia.

Dávnejšie som písal, ako to u nás chodí - boli obedy "satarmo", dovážali sa Romulánčatá z "osady" (mimochodom - bola to bytovka, teraz je to skoro ruina) "satarmo" autobusom do a zo školy. A čo robili Romulánčatá? 1 hodinu obsedeli a potom zmizli - hrabali sa v kontejneroch, bliakali po meste. Na obed prišli sa nadžgať a počkali si na autobus, ktorý ich odviezol domov (mimochodom - 800 metrov!!!) - a všetko to zaplatia občania mesta, ktorí pracujú.
Dušan, uvádzaš tých, ktorí sú odsúdení na neúspech?????
Narodiť sa do takéhoto sveta, kde prvý krát chytíš pero do ruky, keď si v škole. Kde máš prečítať vetu Labuť pláva. Ale ty netušíš, čo to je labuť, lebo s tebou nikto nechodí na prechádzky,, nečíta knižky. Lebo ani s nimi to nikto nečítal. Kde ti nikto nevie poradiť s domácou úlohou. Lebo doteraz také nepotreboval. Vymaniť sa z takéhoto prostredia, dokázať niečo, to je o inej sile.
Veľmi odporúčam prečítať knihu Cikánske evangelium

Ja neviem, aké má byť riešenie. Ani netuším. Ale viem, že len nadávať nič nevyrieši. Na druhej strane ani dávať všetko zadarmo.
11 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Dáša_
Mila123
misoft
Nie zahraničné média, ale poslať to rovno Francescovi, aby videl, ako sa tí "utláčaní" starajú o to, čo im štát (z daní iných, čo ho ani vidieť nemohli) DAROVAL.
U nich (Romulánov) už od dôb konca socializmu je zakorenené, že oni nemusia NIČ, ale štát musí VŠETKO robiť na tom, aby žili. Teda dávky, podpory, dôchodky - pričom mnohí nemajú odrobenú ani jednu jedinú hodinu. Gádžo na to, aby mal dôchodok, musí drieť 40 rokov, Romulánovi stačí by sa len narodil a už mu vštepujú, že všetko mu to gádžovia zaplatia.

Dávnejšie som písal, ako to u nás chodí - boli obedy "satarmo", dovážali sa Romulánčatá z "osady" (mimochodom - bola to bytovka, teraz je to skoro ruina) "satarmo" autobusom do a zo školy. A čo robili Romulánčatá? 1 hodinu obsedeli a potom zmizli - hrabali sa v kontejneroch, bliakali po meste. Na obed prišli sa nadžgať a počkali si na autobus, ktorý ich odviezol domov (mimochodom - 800 metrov!!!) - a všetko to zaplatia občania mesta, ktorí pracujú.
Dušan, uvádzaš tých, ktorí sú odsúdení na neúspech?????
Narodiť sa do takéhoto sveta, kde prvý krát chytíš pero do ruky, keď si v škole. Kde máš prečítať vetu Labuť pláva. Ale ty netušíš, čo to je labuť, lebo s tebou nikto nechodí na prechádzky,, nečíta knižky. Lebo ani s nimi to nikto nečítal. Kde ti nikto nevie poradiť s domácou úlohou. Lebo doteraz také nepotreboval. Vymaniť sa z takéhoto prostredia, dokázať niečo, to je o inej sile.
Veľmi odporúčam prečítať knihu Cikánske evangelium

Ja neviem, aké má byť riešenie. Ani netuším. Ale viem, že len nadávať nič nevyrieši. Na druhej strane ani dávať všetko zadarmo.
riešenie: všetci (naši, vaši, bohatí, chudobní, bieli, fľakatí) musia dodržiavať pravidlá zákony a normy. A oprávnení ich musia nekompromisne vyžadovať.
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Svedkovia liehovovi ziadaju o pomoc Zaborsku ...
https://www.startitup.sk/svedkovia-l...i-pise-zifcak/
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dáša_
Ja neviem, aké má byť riešenie. Ani netuším. Ale viem, že len nadávať nič nevyrieši. Na druhej strane ani dávať všetko zadarmo.
Samozrejme Dáška, že nemáš riešenie....veď kto by ho našiel a uplatnil s dobrými výsledkami do reality a praxe, tak by si zaslúžil Nobelovku.
Nadávanie nevyrieši nič, ale je dokázané, že sa jednému aspoň uľaví.
Vieš, oni dostávajú všetko zadarmo, a dokonca ešte aj lóóve navyše.

Hento je debata o ničom, ktorá aj tak nikam nepovedie a hlavne nič nevyrieši.
Na toto sú iní, ktorí sedia niekde inde a ktorí mali a aj budú mať moc na aký taký výsledok.
Lenže pri týchto liberáloch (počnúc EU a vládami štátov) môžeme očakávať skôr ešte zhoršenie stavu pre majoritu...a tá druhá strana bude využívať pozitívnu diskrimináciu.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Rusko ruší povinné STK áut! Motoristi ich absolvujú len ak chcú

Rusko je pripravené zrušiť povinné technické kontroly áut. Ostanú len pre úžitkové vozidlá. I tak bola sieť STK arénou korupcie.
https://auto.pravda.sk/magazin/clano...u-len-ak-chcu/

Príspevok z diskusie :
" U nás STK nieje arénou korupcie? "

Nech si odpovie každý sám...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nikdy som na STK nedal úplatok, aj keď ho v Žiline jeden starý šulín pýtal po tom, čo mi nalepil nálepku. Keďže som mal auto v 100% stave, nič som mu nedal. Nasratý mi povedal, že nech nabudúce nechodím, poslúchol som.
Ale koľko takých poznáš, čo sa im postavili???
Všetko je v ľuďoch. Kto chce nech platí.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Dáša_
Mila123
misoft
Nie zahraničné média, ale poslať to rovno Francescovi, aby videl, ako sa tí "utláčaní" starajú o to, čo im štát (z daní iných, čo ho ani vidieť nemohli) DAROVAL.
U nich (Romulánov) už od dôb konca socializmu je zakorenené, že oni nemusia NIČ, ale štát musí VŠETKO robiť na tom, aby žili. Teda dávky, podpory, dôchodky - pričom mnohí nemajú odrobenú ani jednu jedinú hodinu. Gádžo na to, aby mal dôchodok, musí drieť 40 rokov, Romulánovi stačí by sa len narodil a už mu vštepujú, že všetko mu to gádžovia zaplatia.

Dávnejšie som písal, ako to u nás chodí - boli obedy "satarmo", dovážali sa Romulánčatá z "osady" (mimochodom - bola to bytovka, teraz je to skoro ruina) "satarmo" autobusom do a zo školy. A čo robili Romulánčatá? 1 hodinu obsedeli a potom zmizli - hrabali sa v kontejneroch, bliakali po meste. Na obed prišli sa nadžgať a počkali si na autobus, ktorý ich odviezol domov (mimochodom - 800 metrov!!!) - a všetko to zaplatia občania mesta, ktorí pracujú.
Dušan, uvádzaš tých, ktorí sú odsúdení na neúspech?????
Narodiť sa do takéhoto sveta, kde prvý krát chytíš pero do ruky, keď si v škole. Kde máš prečítať vetu Labuť pláva. Ale ty netušíš, čo to je labuť, lebo s tebou nikto nechodí na prechádzky,, nečíta knižky. Lebo ani s nimi to nikto nečítal. Kde ti nikto nevie poradiť s domácou úlohou. Lebo doteraz také nepotreboval. Vymaniť sa z takéhoto prostredia, dokázať niečo, to je o inej sile.
Veľmi odporúčam prečítať knihu Cikánske evangelium

Ja neviem, aké má byť riešenie. Ani netuším. Ale viem, že len nadávať nič nevyrieši. Na druhej strane ani dávať všetko zadarmo.
Skúsim reagovať na tento príspevok, napriek tomu, že dostal doteraz 8 súhlasov.
.
Síce odporúčaš knihu, ale teba sa spýtam priamo, či si mala alebo máš s nimi priamu skúsenosť?
Ja áno. Hrávala som sa s nimi v detstve, nedávno som to tu spomínala, rodina s tromi dievčatkami, bývali v 1+1 búde obitej vlnitým plechom zo sudov, podlaha z udupanej hliny, dnes je kvôli jej vlastnostiam opäť vysoko cenená. Matka domáca, otec pracoval, doma vzorovo čisto. Okolo domu čisto. Nikdy z toho domu nešiel krik, dievčatá chodili všetky do školy, neskôr celý život pracovali. Najstaršia bola spomínaná v Smotánke, pohybovala sa medzi hudobníkmi.
Žiadny z rodičov gádžov nemal s nimi problém, a nikto ich neizoloval od svojich detí. Normálna slušná chudobná rodina, ale v tých rokoch robil každý čo vedel. Asi ako dnes, vtedy výmena peňazí, vstupom do únie efekt podobný kvôli kurzu.
Svojím spôsobom mali šťastie, lebo im pridelili byt iba kvôli tomu, že cez nich stavali líniovú stavbu, takže o žiadne umelé presťahovanie nešlo. Za obeť padli aj domy rodinám bulharským, maďarským. Všetky deti hovorili krásne plynne po slovensky ev. maďarsky vrátane mňa, lebo som sa od nich naučila, ako tieto od nás. Takmer za susedov sme mali nemeckú rodinu, hrávalo sa nám spolu všetkým veľmi dobre, rodičia všetci normálni a tiež spolu vychádzali normálne.
.
Tak sa ťa spýtam, o akom pere držanom v škole prvýkrát to píšeš? Každý musel dodržiavať zákon vrátane nich. Keby ostalo všetko v tomto zmysle pôvodne, nemuselo sa dospieť k dnešnému stavu. Rodičia pracovali, išli deťom príkladom.
.
"Narodiť sa do takéhoto sveta, kde prvý krát chytíš pero do ruky, keď si v škole." Zabudla si na povinnú predškolskú dochádzku, keby chodili, boli by pripravení aj do školy. To ti nejako vypadlo.
.
"Ja neviem, aké má byť riešenie. Ani netuším. Ale viem, že len nadávať nič nevyrieši. Na druhej strane ani dávať všetko zadarmo."
Riešenie je jednoduchšie, ako si myslíš. Otázka zákona. Keď to dokázalo s ich zaškolením na 98% Fínsko v rámci ich školskej reformy (aj keď ich bolo ich zastúpenie v populácii menšie ako u nás, ale ide o princíp, že tomu štát venoval pozornosť. Tých 98% sú údaje asi spred 10 r.)
Pred pár rokmi som tu pridala komplet materiál aj so štatistikami ako vo Fínsku ...
.
Škoda, že sa v prejavoch takmer nikde nespomína, že im bola podávaná ruka za socíka ako nikdy predtým. Dostávali byty zadarmo, deti chodili do škôl, prístup k zdravotníctvu mal každý. K osadám na východe sa vyjadriť neviem, ani ako vznikli. Ale tu sa likvidovali. Nachádzali sa aj v centre obcí, nielen na ich periférii.
.
Keď sa privatizovali jednotlivé rezorty, išlo sa podľa štátov. Nikomu to neprekážalo, že niečo podľa FR, VB, ... dôchodková reforma podľa Chile. Iba tu sa Slovensko nevie poobzerať okolo seba, kde to majú dávno zavedené a najmä odskúšané s veľmi dobrými výsledkami a hlavne vyriešené.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať