Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Doteraz som mala takto rušno na ulici. V hlave mi stále hučí.
DSCF2762.JPG  
DSCF2764.JPG  
DSCF2766.JPG  
DSCF2745.JPG  
1/1
2 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Po odchode majstrov treba skontrolovať kvalitu práce. Mačka dnes prvý krát vonku Idem to aspoň pri bráne pozametať.
DSCF2771.JPG  
DSCF2770.JPG  
1/1
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Oli, teším sa s tebou, do zimy hádam stihnete dorobiť aj doma, hoci teraz je to nepríjemné.
2 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Keď mám povedať pravdu, je to treba, ale vôbec sa neteším, skorej mám z toho depku. Konečne po ani neviem koľkých rokoch a starostoch idú v našej ulici robiť friško, friško kanalizáciu. Keď nás bol plný dom a mal kto aj poradiť aj robiť, tak sa to nerobilo a teraz narýchlo začali kopať a na otázky neviem odpovedať. Ako hlboko, aké široké atď....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

korela
bjuty smis
dezoláti všech zemí, vyližte si prdel !

prečo si nezaložíte vlastnú tému a tam si medzi sebou nevymienate tieto vaše múdra ?
prečo to tlačíte v kuse sem medzi normálných ?
Ak si reagoval na Šípov program, tak si pusti odpoveď doktora doktora 12:15, a vypočuješ si jeho názor na rúška a vakcináciu.
Môžeš sa hanbiť za nálepkovanie ľudí, každý sa snaží orientovať svojím spôsobom v informáciách o Covide.
Ja sa osobne radím k pozorovateľom. A nie som určite jediná.
No a kto je normálny, zadefinuj, kompetentní vedia aj vidia, aj poznajú dg, otvorene sa spomínajú čoraz častejšie. Je to zbytočné, vždy sa vyskytovali aj budú, a ich nositelia si ich neuvedomujú. Skupina ľudí, ktorá sa nikdy dobrovoľne nedá otestovať. Normálny človek s tým problém nemá.
Lenže tento druh ľudí prejde v pohode aj cez detektor. Keď niečo chýba, tak chýba, nedorastie to a transplantovať sa to nedá.
neviem v akom si dnes móde ....či registruješ, že reagujem na tvoj dotaz...
hanbit sa môžeš ty aj s dalšími exotmi, čo sem rok a pol dávate tie sračky ....

normálny človek je ten, čo sa na základe info rozhodne a zaočkuje..
s prižmúrením oka aj ten, čo sa ani napriek dostupnosti info a očkovania nezaočkuje....má na to právo

a dezoláti..sú tí, čo sa nezaočkujú, ale majú vnútorné nutkanie chodiť kvôli tomu blokovať dopravu , napádajú lekárov, alebo tu vyše rok musia dávať linky na košpiračné weby, alebo skrachovaných doktorov orieškov, čo žijú z ich sprostosti....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

buchač
bjuty smis
ajáj
ekonomickí experti smradu a náckov už vyriešili aj štátne teplárne...
Jáááj...a liberáli nám tu idú zvyšovať ceny.

Po uverejnení príspevku som nechcel na ten tvoj okamžite (respektíve vôbec) reagovať, ale článok ma k tomu vyzval.
Takže si ho prečítaj.
https://ekonomika.pravda.sk/energeti...ion-slovenska/

Nás si tu urazil, že sme experti tých alebo oných ? Tak po prvé akým právom tak činíš ?
...a po druhé tým chceš povedať že Sulík a jeho jebnutá a skurvená strana sú tí praví ekonómovia ? Pripomeniem, že do tejto strany patril aj najsamlepšejší ekonóm v širokom a ďalekom okolí a najbližších galaxiách Mihál...

Ale k veci.
Ty kde žiješ ? Mi povedz, čo išlo z cenou dole za posledných X rokov ?
Mi chceš povedať, že ceny energií išli dole a aj pôjdu dole ?

Asi bol zhúlený, keď toto povedal :
" Ceny tepla v roku 2021, dodávaného prostredníctvom šiestich štátnych teplárenských spoločností, by pre úspory mali klesnúť, respektíve by nemali stúpať. "
https://www.aktuality.sk/clanok/8318...-mali-klesnut/
Mali, nemali, avizoval,...atď. Reči sa hovori a chlieb sa je.

Lenže realita je trochu iná...radšej sa pozri na ten postup - zvyšovanie cien za posledných 10 rokov.
http://www.teko.sk/archiv-cien-tepla

NEEXISTUJE, aby cena bola na rovnakej úrovni alebo nebodaj išla dole !!!
čakal som že sa budeš paprčiť na toho smeráka, ale s tým si evidentne ok...vadí ti ten expert

dlhe roky ti smeráci pravidelne zdvíhali ceny za teplo a napriek tomu produkovali stratu
dostali teplárne do zisku a dokonca -aj ked ti tomu neveríš, čo samozrejme na veci nič nemení - znižovali ceny
a o čom sa s tebou tejto veci dalej baviť ??? ked neexistuje, tak neexistuje
čo tam po pravde a realite.... a zlá je teda sas......lebo už nieje strata, ale zisk..lebo sa už teplárne nerozkrádajú...
Naposledy upravil bjuty smis : 26.09.21 at 09:44
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
korela
bjuty smis
dezoláti všech zemí, vyližte si prdel !

prečo si nezaložíte vlastnú tému a tam si medzi sebou nevymienate tieto vaše múdra ?
prečo to tlačíte v kuse sem medzi normálných ?
Ak si reagoval na Šípov program, tak si pusti odpoveď doktora doktora 12:15, a vypočuješ si jeho názor na rúška a vakcináciu.
Môžeš sa hanbiť za nálepkovanie ľudí, každý sa snaží orientovať svojím spôsobom v informáciách o Covide.
Ja sa osobne radím k pozorovateľom. A nie som určite jediná.
No a kto je normálny, zadefinuj, kompetentní vedia aj vidia, aj poznajú dg, otvorene sa spomínajú čoraz častejšie. Je to zbytočné, vždy sa vyskytovali aj budú, a ich nositelia si ich neuvedomujú. Skupina ľudí, ktorá sa nikdy dobrovoľne nedá otestovať. Normálny človek s tým problém nemá.
Lenže tento druh ľudí prejde v pohode aj cez detektor. Keď niečo chýba, tak chýba, nedorastie to a transplantovať sa to nedá.
neviem v akom si dnes móde ....či registruješ, že reagujem na tvoj dotaz...
hanbit sa môžeš ty aj s dalšími exotmi, čo sem rok a pol dávate tie sračky ....

normálny človek je ten, čo sa na základe info rozhodne a zaočkuje..
s prižmúrením oka aj ten, čo sa ani napriek dostupnosti info a očkovania nezaočkuje....má na to právo

a dezoláti..sú tí, čo sa nezaočkujú, ale majú vnútorné nutkanie chodiť kvôli tomu blokovať dopravu , napádajú lekárov, alebo tu vyše rok musia dávať linky na košpiračné weby, alebo skrachovaných doktorov orieškov, čo žijú z ich sprostosti....
Díky, práve som sa dozvedel, že som nezaočkovaný NEdezolát.
Zase si objavil nejakú novú skupinu ľudí, daj si to patentovať.
Ináč, ty si nevozil tých vysoko inteligentných ľudí na tie PROTIprotesty Kotlebovcov po republike?
Ty si im nevyrábal tie transparenty, lebo oni by to nedokázali ani pravopisne správne napísať?
Díky, prajem pekný zvyšok nedele a veľa slaniny na stole.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Neondi ma v tak pekný jesenný deň...
Niekedy mám dojem, že fakt nechápeš alebo si robíš prdel....a v tomto prípade by druhá varianta bola pre mňa prijateľnejšia.
bjuty smis
čakal som že sa budeš paprčiť na toho smeráka, ale s tým si evidentne ok...vadí ti ten expert

dlhe roky ti smeráci pravidelne zdvíhali ceny za teplo a napriek tomu produkovali stratu
dostali teplárne do zisku a dokonca -aj ked ti tomu neveríš, čo samozrejme na veci nič nemení - znižovali ceny
a o čom sa s tebou tejto veci dalej baviť ??? ked neexistuje, tak neexistuje
čo tam po pravde a realite.... a zlá je teda sas......lebo už nieje strata, ale zisk..lebo sa už teplárne nerozkrádajú...
Ja sa nepaprčím na nikoho a na všetkých.
Ale ak si nepochopil, tak mi vadí, že ma dávaš dokopy so smerákmi...
capisci ???

Nie iba smeráci dvíhali ceny...ceny išli hore od nežnej revolúcie...VŽDY išli hore....šak už to chopok.

Zvyšok neriešim...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

https://teplarenzilina.sk/aktuality
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pavol54
Nandrolon
buchač
https://kosice.korzar.sme.sk/c/22745...e-kosicka.html

Sulík...idéééš...
Skuwení liberáli....
Dvihnú sa ceny, brutálne sa zoptimalizujú náklady /však iba kvôli tomu sa robia takéto operácie/ a zopár priaznivcov SaS sa stane zase milionármi.
Ale prajem im to. Ich voliči /tejto čvargy/ by sa mali tešiť, ináč by boli asi nesvojprávni ak by nadávali.
ak si spomenieš tak teplárne riešil riško už za radičovej vlády, posledný krok bude predať zahraničnému investorovi, aby mu nemusel nosiť nejaký slovenský mako obálku
Dnes povedal pčolinský pravdu(o5 min 12), riško chce novelu zákona o energetike (jeden subjekt sa ľahšie privatizuje ako 6)
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
...
...ach jo...takže si prdel nerobíš ?
Nuž potom ide o tú horšiu variantu...proste nechápeš, nechceš pochopiť, o čo mi ide a čo sa tu deje a aj to, čo sa bude diať.

P.S.:
K tým tvojim linkom snáď len otázka.
To aký je teraz rok ? Lebo môj kalendár ukazuje pomaly koniec roka 2021...a tie tvoje odkazy sú skoro rok staré.
....a za ten čas teplárne veľa splodín vypustilo do ľuftu...
Naposledy upravil buchač : 26.09.21 at 13:04
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

ale chápem, chápem

ako dôkaz ti to krátko zhrniem :
chcel si si - prvoplánovo a okato- kopnúť do sas a podyebáť ma
ked ti to nevyšlo a zistil si, že naopak konečne sa spravil v teplárnach poriadok a prestali sa tunelovať si hodil, že ceny nikdy neklesali
ked som ti ukázal, že aj klesali tak dáš, že tomu nechápem....tak ok

ale môžeš si byť istý, že ceny budú stúpať a dokonca poriadne......pokial nevyženú tú ekoteroristická chamrad z bruselu.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
ale chápem, chápem

ako dôkaz ti to krátko zhrniem :
chcel si si - prvoplánovo a okato- kopnúť do sas a podyebáť ma
ked ti to nevyšlo a zistil si, že naopak konečne sa spravil v teplárnach poriadok a prestali sa tunelovať si hodil, že ceny nikdy neklesali
ked som ti ukázal, že aj klesali tak dáš, že tomu nechápem....tak ok

ale môžeš si byť istý, že ceny budú stúpať a dokonca poriadne......pokial nevyženú tú ekoteroristická chamrad z bruselu.....
Nejak nevidno...ale to je jedno.

Do SaSKÁROV si kopnem kedy len chcem...a aj do druhých.
Podyebovanie je moja druhé povolanie...

Ten poriadok uvidíme až o nejaký čas...dovtedy niet o čom.

S Bruselom jednoznačne súhlasím...tam začínajú všetky hlúpe nápady.
Kuwa, keby sa dalo, ja by to bil jak hadov....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Bjuty, hádam si nezmenil zamestnanie zo šoféra na moderátora chatu, presne som si spomenul na teba, ty pišo.
https://www.cloudworkers.company/sk?lang=en
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dáška...mala si dať aj do témy o zdraví.
Ale už nemusíš, už som dal ja.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Musí prejsť na ten ruský ekvivalent youtube :-)))))))))))))))))))))))
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Naštval ma ako vždy ranný nákup v Tescu.Kým som ho zase celý prepátrala kvôli trom blbostiam do roboty....už ked sa k nemu blížim naskakujú mi zimomriavky.
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Trefné, či ani nie?
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať