Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
BXLmiami
misoft
BXLmiami
..................Kým som ho zase celý prepátrala kvôli trom blbostiam ...................
I ja "pátram"..... moja minulá hlava-mapa je neaktuálna - takže si musím ukladať novú hlava-mapu.
Zbytočné,nočná smena to zase celé prehádže.Majú uplne z cesty management.Len teda neviem čo robia odborári že neriešia túto nočnú šikanu pracovníkov.
Našťastie - u nás v T*** jediný, kto tam v noci je - je SBS-kár. Ale o "šikane" by sa dalo polemizovať, skôr je to zneužívanie postavenia....
Ja do T*** chodím často (v rámci zdravej prechádzky - je to dosť ďaleko od bydliska, tak sa prejdem), poznám mnoho ľudí z T**** - personál, dokladačov, SBS-károv... a ja ako zákazník si môžem hubu otvoriť - oni - ŽIAĽ - nemôžu, lebo by ihneď bol vyhadzov. A takto som (z moci zákazníka ) vyriešil nejeden problém zamestnancov (ťahanie veľkých paliet, dokladanie na spodne police, pričom kľačia na studenej a špinavej podlahe - i keď tam upratovači lietajú s tými metlami, strojmi, furt sa nájdu dementi, ktorí rozbijú, rozsypú, zablatia) a jednoducho som sprdol manažérku smeny, alebo rovno direchtora. a to nehovorím o niekedy chýbajúcich alebo nesprávnych cenovkách.
tak koho si vlastne sprdol? alebo - alebo? a porušenie akého zákona si im vytkol? zaznamenal si to niekam?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

ak by plačka natrela šulina bude kajúcnička, alebo sa zamotá do teplákovej bundy?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
buchač
misoft
a jednoducho som sprdol manažérku smeny, alebo rovno direchtora.
Nie manager smeny, ale vedúci dňa...

Ale inak ?....veríme ti, veríme...
By si zažil iné fukoty, ak by si natrafil na niekoho razantnejšieho...alebo sa dotyční na teba len zvysoka vyprdli a povedali si, že sa neoplatí rozčuľovať.
Ako vždy - zase len pindáš. Ak by bol razantnejší - ja by som bol viacej. Ak by sa vyprdol - iní by ho zdžubali.
Vravelo sa - Náš zákazník = náš pán. Žiaľ, dnes to akosi neplatí.
Brzdi trošička s výrazmi....a čítaj, čo som napísal.
Zbehni do histórie a prejdi si aj spätné príspevky...napríklad aj tento
buchač
BXLmiami
No len v Tescu je to raz za 24 hodín a nie raz za rok,musia padať od únavy....
Neviem síce, že ako v Tescu...ale raz za 24 hodín to rozhodne nebude........
Únava ? Čo ti budem hovoriť...keby som dokonale nepoznal zákulisie, tak ani nevravím.
Ty poznáš personál len z videnia a z predajnej plochy....ja som si z určitými jednotlivcami tykal. SBS ma zdravili vopred a nie ja ich...aj do zálusia som mal prístup.

...a teraz to konkrétnejšie.
Manželka robila vedúcu oddelenia v hypermarkete, ktorý bol väčší ako všetky supermarkety v MI.
Nie raz robila aj vedúcu dňa, takže prichádzala do kontaktu s takými mudrlantami, čo by chceli diktovať z pozície zákazníka, čo a ako sa má robiť, a ako to majú robiť.
Nemaj boja, nie každý (ergo moja 1/2) sa zľakne nejakého bububu a poserie sa okamžite.
Ono síce platilo..." náš zákazník, náš pán "...no ak prišlo nejaké vrieskajúce indivídium, tak vrieskajúce aj odišlo a nevybavilo proste nič. Ba dokonca, ak si nedal jedinec povedať, bol hrubý, hlučný, tak bol proste vyvedený...a to aj z omylu a aj z objektu.

Si sprdol direktora a aj iných ?
Hm...takže si museli ísť vymeniť prádlo ? Alebo sa len otočili a povedali si, že sa s tebou jednoducho nebudú baviť ?
Odpoviem si sám...druhá voľba je správna.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
tak koho si vlastne sprdol? alebo - alebo? a porušenie akého zákona si im vytkol? zaznamenal si to niekam?
Furt to nechápeš.
A) Sprdol som toho (v tom čase) najvyššieho, čo tam bol. Zákon nie som povinný citovať, ale ak by bolo treba - Zákonník práce §147, nariadenie vlády o požiadavkách o minimálnych požiadavkách na poskytovanie a používanie osobných ochranných - mimochodom, ja to nemusím im ani citovať - mali by to vedieť.
B) Či zaznamenal - je to jeho problém, ak vedľa seba mám zopár ľudí, ktorí to počuli.
Alebo- alebo?
Štátnych inštitúcii je kopa (žiaľ, niektoré sú len na kope a nehýbu sa).

U teba - pindať vieš, ale keby tebe (ako obchodníkovi) niekto niečo vytkol a ty by si sa na to vyprdol - buď by chodili stále k tebe a pindali, alebo by nechodili - a pindal by si ty (že malá návštevnosť - a potom následuje prepúšťanie, skracovanie otv. hodín, zavretie predajne).
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Furt to nechápeš.
A) Sprdol som toho (v tom čase) najvyššieho, čo tam bol. Zákon nie som povinný citovať, ale ak by bolo treba - Zákonník práce §147, nariadenie vlády o požiadavkách o minimálnych požiadavkách na poskytovanie a používanie osobných ochranných - mimochodom, ja to nemusím im ani citovať - mali by to vedieť.
ANI ty to nechápeš...

TEBA ako zákazníka je hovno po tom, či niekto má alebo nemá ochranné pomôcky.
Ich nepoužívanie nie je trestný čin, tak ho v zmysle zákona nie je potrebné nahlásiť....mal by si to vedieť.

...a radšej už prestaň, zhadzuješ sa.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
tak koho si vlastne sprdol? alebo - alebo? a porušenie akého zákona si im vytkol? zaznamenal si to niekam?
Furt to nechápeš.
A) Sprdol som toho (v tom čase) najvyššieho, čo tam bol. Zákon nie som povinný citovať, ale ak by bolo treba - Zákonník práce §147, nariadenie vlády o požiadavkách o minimálnych požiadavkách na poskytovanie a používanie osobných ochranných - mimochodom, ja to nemusím im ani citovať - mali by to vedieť.
B) Či zaznamenal - je to jeho problém, ak vedľa seba mám zopár ľudí, ktorí to počuli.
Alebo- alebo?
Štátnych inštitúcii je kopa (žiaľ, niektoré sú len na kope a nehýbu sa).

U teba - pindať vieš, ale keby tebe (ako obchodníkovi) niekto niečo vytkol a ty by si sa na to vyprdol - buď by chodili stále k tebe a pindali, alebo by nechodili - a pindal by si ty (že malá návštevnosť - a potom následuje prepúšťanie, skracovanie otv. hodín, zavretie predajne).
aj stranícku schôdzu si kvôli tomu zvolal? mne môže vytýkať ten čo má na krku zavesenú kartičku kontrolóra, alebo predloží plnú moc. Ak mám všetko podľa zákona splnené tak pindošov ako ty vykážem, alebo ich odkážem na príslušné zákony, alebo proti nim podniknem zákonné kroky, ak to vážne poškodzuje moju firmu
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54
ak by plačka natrela šulina bude kajúcnička, alebo sa zamotá do teplákovej bundy?
Nie.
Sulík sa verejne ospravedlní a bude z neho samaritán.
Prax v ospravedlňovaní už má.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
pavol54
ak by plačka natrela šulina bude kajúcnička, alebo sa zamotá do teplákovej bundy?
Nie.
Sulík sa verejne ospravedlní a bude z neho samaritán.
Prax v ospravedlňovaní už má.
má aj biely nos a bozkaný reprák
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Bukino sa nasral.
https://www.topky.sk/cl/10/2189419/B...ana-sa-ustavou
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Hm...a to je Bukino odborník už aj na právo ?

Pokiaľ viem, tak sídlo YT je v USA a nie na Slovensku, tak o čom točí ?
...a keď už sme pri tých pravidlách, preštudoval si on vlastne tie YTbácke ?
Pupušíka skôr serie, že mu klesol zárobok...čiže mu klesne aj niečo iné.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
aj stranícku schôdzu si kvôli tomu zvolal? mne môže vytýkať ten čo má na krku zavesenú kartičku kontrolóra, alebo predloží plnú moc. Ak mám všetko podľa zákona splnené tak pindošov ako ty vykážem, alebo ich odkážem na príslušné zákony, alebo proti nim podniknem zákonné kroky, ak to vážne poškodzuje moju firmu
Si fakt dilino! Ako by som poškodzoval firmu? Ak je niečo v neporiadku, tak na to upozorním zodpovednú osobu, alebo príslušný úrad.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

....lebo sa z neho YT neposral, ale sa na neho vysral....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Jááááj.... začínam byť z mojej 3/4 na prášky. Každý druhý deň niečo hľadá (a samozrejme - zapojí i mňa ). V lete to boli neustále slnečné okuliare, pravidelne hľadá mobil (kecá, dohovorí, hodí a potom "Prezvoň mi, neviem kde mám mobil....",) kľúče. I vravel som jej mnohokrát - Ukladaj si to na JEDNO miesto - nie, ona to hodí kdekoľvek a nezapamätá si to a potom lietame po byte a hľadáme. Pritom rôzny vešiačikov a háčikov po byte ne na milú kedveš. Dnes opäť - kľúče od "práce" - 45 minút hľadáme a napokon boli v mikine, ktorú včera hodila len tak, kdesi na posteľ. A vraj JA mám sklerózu .
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Teraz som našiel - zúrivá Grétka soptí (ako sopka na Kanárskych ostrovoch)....

Už by konečne mala dostať jednu výchovnú po hube, alebo by ju mal niekto poriadne *****, aby už konečne dospela. A tá jej mimika - v nejakom divadle by sa na 100% uplatnila.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
aj stranícku schôdzu si kvôli tomu zvolal? mne môže vytýkať ten čo má na krku zavesenú kartičku kontrolóra, alebo predloží plnú moc. Ak mám všetko podľa zákona splnené tak pindošov ako ty vykážem, alebo ich odkážem na príslušné zákony, alebo proti nim podniknem zákonné kroky, ak to vážne poškodzuje moju firmu
Si fakt dilino! Ako by som poškodzoval firmu? Ak je niečo v neporiadku, tak na to upozorním zodpovednú osobu, alebo príslušný úrad.
takto si nazývaj svojich príbuzných
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Jááááj.... začínam byť z mojej 3/4 na prášky. Každý druhý deň niečo hľadá (a samozrejme - zapojí i mňa ). V lete to boli neustále slnečné okuliare, pravidelne hľadá mobil (kecá, dohovorí, hodí a potom "Prezvoň mi, neviem kde mám mobil....",) kľúče. I vravel som jej mnohokrát - Ukladaj si to na JEDNO miesto - nie, ona to hodí kdekoľvek a nezapamätá si to a potom lietame po byte a hľadáme. Pritom rôzny vešiačikov a háčikov po byte ne na milú kedveš. Dnes opäť - kľúče od "práce" - 45 minút hľadáme a napokon boli v mikine, ktorú včera hodila len tak, kdesi na posteľ. A vraj JA mám sklerózu .
ak si na prášky, tak sa tu neventiluj
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
TERAZ som našiel - zúrivá Grétka soptí (ako sopka na Kanárskych ostrovoch)....
4 656 840 zhliadnutí
23. 9. 2019

Kde iní končia, ostatní ešte len začínajú...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Potešilo.
Dezolát Krčméry sa schováva v zahraničí, lebo sa bojí dezolátov.
Toto by mohli urobiť všetci politici a bolo by koniec covidu.
Dnes nás kontrolovali čiašníci v reštike, že OTP, samozrejme nič nemáme, myslela si, že si dáme jedlo zabaliť a hajde.....
Urobili sme iba to hajde :-))))))))))))))))))))))))))))))))
No, keďže sme tam chodili každý deň a nie sme jediní, tak za chvíľu to bude podľa mňa NE otp :-)))) alebo zatvoria. Každopádne tam už nevkročím, ale ak budem mať hlad, nechám si to zdarma doniesť na číslo svojich dverí do kanclu.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Nandy moje decko včera s kamkou-vysoke štádium tehotenstva...,že dajú niekde vobjed....2 prevádzky ,že iba OtP....v tretej sa pýtajú,že nie sú otp.... čašník....myslíte tým,že nemáte otvorený účet v OTP banke......no to nie je problém tak sa holky najedli...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

lujza.j
Nandy moje decko včera s kamkou-vysoke štádium tehotenstva...,že dajú niekde vobjed....2 prevádzky ,že iba OtP....v tretej sa pýtajú,že nie sú otp.... čašník....myslíte tým,že nemáte otvorený účet v OTP banke......no to nie je problém tak sa holky najedli...
Tomu čiašníkovi sa musel môj nápad s OTP bankou moc páčiť, alebo mu to niekto zvestoval. Mal som si to dať patentovať. :-))))))))
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať