Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

hej----ale košičania o 400 rokov dlhšie ..
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bjuty smis
to určite, hatlaniny sa budem učiť
a načo ? však vidím, že si dobre pochopil....
ale máčš pravdu, srandoval som

košičan ked dôjde do mesta, tak odparkuje na zlatých pieskoch a dalej ide električkou
netrúfa si šoferovať )))
Naozaj? Tak to si vedľa ako tá jedľa. ja by som ťa aj tromfol. Skúšal si jazdiť napr. v Brne, Plzni, v Prahe? Ak nie - tak si sraľo. Veď ty by si nevyšiel ani na Štrbské Pleso, ani Čertovicu, Vagnár, Dovovaly, Šturec nielen v zime, ale ani v lete (buchač vie, kde to je a istotne to tam dobre pozná).
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

misoft
bjuty smis
to určite, hatlaniny sa budem učiť
a načo ? však vidím, že si dobre pochopil....
ale máčš pravdu, srandoval som

košičan ked dôjde do mesta, tak odparkuje na zlatých pieskoch a dalej ide električkou
netrúfa si šoferovať )))
Naozaj? Tak to si vedľa ako tá jedľa. ja by som ťa aj tromfol. Skúšal si jazdiť napr. v Brne, Plzni, v Prahe? Ak nie - tak si sraľo. Veď ty by si nevyšiel ani na Štrbské Pleso, ani Čertovicu, Vagnár, Dovovaly, Šturec nielen v zime, ale ani v lete (buchač vie, kde to je a istotne to tam dobre pozná).
nie, tam si netrúfam...
ja len senec- madarbél....

preboha, prestaň sa už strkať do riti buchačovi....
2 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dnes som pozeral Krimi....
VšZP vs. poistenec, ktorý je vyhlásený za nezvestného.
Zmizla dievčina (je to už 7 rokov), rodičia ju v tej dobe prihlásili ako samoplatiteľa (dúfajúc, že sa vráti), ale zároveň po nej polícia pátrala, pokiaľ ju za nezvesnú nevyhlásili. Chceli ju z zo VšZP odhlásiť - vyjadrenie poisťovne "musí sa ona sama odhlásiť" (NEZVESTNÁ). Ale potom vysvitlo, že to mohla poisťovňa na základe policajného vyšetrovania a prehlásenia urobiť (ale oni nie - neurobili to!) Až kým sa to v médiách nezverejnilo, rodičia by platili do nekonečna (inak by vraj mala dlh na poistnom) - potom sa odrazu objasnilo, že za nezvestného sa neplatí, ale ostáva stále poistencom.
https://videoportal.joj.sk/krimi/epizoda/92595-krimi od 16:55
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bjuty smis
nie, tam si netrúfam...
ja len senec- madarbél....

preboha, prestaň sa už strkať do riti buchačovi....
Ja sa mu do zadku nestrkám - niekedy si vymeníme i pár "vľúdnych" výrazov i tu - na Porade. Zato ty - hráš sa na frajera a pritom by si uvedené cesty ani pešo neprešiel....
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

misoft
bjuty smis
nie, tam si netrúfam...
ja len senec- madarbél....

preboha, prestaň sa už strkať do riti buchačovi....
Ja sa mu do zadku nestrkám - niekedy si vymeníme i pár "vľúdnych" výrazov i tu - na Porade. Zato ty - hráš sa na frajera a pritom by si uvedené cesty ani pešo neprešiel....
pokiaľ je to na trase senec- maďarbél tak áno....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ach, istenem ...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

čo mu má povedať ?
že mám 3 x toľko nacúvané, ako on najazdené ?
a po polke europy ?
načo......
0 1
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
buchač
Akože tým chceš povedať to, že blaváci vedia jazdiť ?.....
Blavaci, teda po našom "dolezenci" nevedia jazdiť. Parkuju po travnikoch, mysliac si, že su doma na valaloch.
Bratislavčania, rodení také hňupoviny nerobia.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft
bjuty smis
nie, tam si netrúfam...
ja len senec- madarbél....

preboha, prestaň sa už strkať do riti buchačovi....
Ja sa mu do zadku nestrkám - niekedy si vymeníme i pár "vľúdnych" výrazov i tu - na Porade. Zato ty - hráš sa na frajera a pritom by si uvedené cesty ani pešo neprešiel....
Šturec, Čertovica - jedny z najkrajších ciest v SR na ťažkú moto, ale aj auto. Neexistuje motorkár, ktorý by konkrétne Šturec nepoznal. To Pezinská baba sa môže strčiť... V ČR je to buchlovická cesta.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Komisárka pre kohéziu: Bratislava je dosť bohatá, aby svoje problémy riešila sama

https://euractiv.sk/section/ekonomik...6V2YsdVLNg2LLf
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Vieš, čo je najzaujímavejšie na tomto?
Blava PÝTA, aby mohli niečo rozvíjali... a pozri sa tu
https://michalovce.dnes24.sk/chysta-...ion-eur-400341
KSK - mosty padajú jeden po druhom (*50-60-70 rokov sa o ne štát nestaral) a zaplatí si to samotprávny kraj - ŽIADNE DOTÁCIE z Bruselu: Pritom KSK a PSK - sú jedny z najchudobnejších krajov!!!! Sú tam okresy, kde je najnižšia miera zamestnanosti (lebo investori sem nechcú prísť, lebo nie je dopravná infraštruktúra) a najnižšie platy (a aj dôchodky).
Teraz otvoria v PO tunel (aspoň sa čiastočne uvoľní dopravné zaťaženie v PO), ale to je len zrnko piesku. Už 10 rokov sa vraví o elektifikácii trate TV-HN a PO-HN - LEN SA VRAVÍ - ale zatiaľ sa (okrem návštev ministrov a ich pokyvkovania hlavami) nič nedeje, lebo na to nie sú prachy!

P.S. Západojužny obchvat PO - plány na niečo podobné existovali už v roku 1971!!! - bol vypracovaný i projekt (tam sa však nepočítalo s tunelmi, ale zárezom) - mimochodom, moja mama pracovala v Geodézii, tá to dokonca vymeriavala a tie plány som videl. A aký bol výsledok - vraj sa to neoplatí.... a výsledok sa dostavil po 40-50-tich rokoch, vzrástla doprava, ale prešovské ulice sa nedali až tak nafúknuť bez toho, aby celé štvrte nepadali.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Pizzeria - stroje ... kde sa podel slogan robene s laskou
https://fb.watch/8KiJrPTQkN/
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
Pizzeria - stroje ... kde sa podel slogan robene s laskou
Kam ? Išiel do pééééčka...
Nik by ma nedostal do takejto pizzerky...respektíve by som tam šiel ako onehdá do Mekáča = po prvý a aj posledný krát.
To je ako sedieť v Tesle a nešoférovať...prípadne ako orál cez sklo.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

ako mozem dostat minusky za zdielany clanok?
Minusky za nazor chapem, ved teda nie kazdy s nim musi suhlasit.
0 1
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
To ťa mínuskovali kotlety.
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

duves
To ťa mínuskovali kotlety.
Kotlety dobre, moze byt
Keby matelkovia, normalne by som sa urazila.
0 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

včera večer som som dostal od miestneho poraďáka notifikáciu "kto sú kotleby? ty si koho volilo?"
odpoveď si dotyčný "poraďák" prečíta
https://kotleba-lsns.github.io/lsns/index.html
len nech nezabudne pozrieť všetky záložky
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

majkii
včera večer som som dostal od miestneho poraďáka súkromnú správu "kto sú kotleby? ty si koho volilo?"
odpoveď si dotyčný "poraďák" prečíta
https://kotleba-lsns.github.io/lsns/index.html
len nech nezabudne pozrieť všetky záložky
Síce neviem, kto ti písal, ale vieš čo sa mi veľmi páči???
Že v podstate nevidím medzi nimi jedného jediného zlodeja. Zrejme všetko čestní ľudia, ktorí sa neboja rozdávať a aj dostávať rany. Zlodejov máme v koalícii dosť. Kľudne by som prepáčil aj vraždu, ku ktorej dotyčnú osobu dohnala veľká "skrivodlivosť".
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať