Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Mestu Košice hrozí na COVID automate prechod do čiernej farby s ďalším sprísnením protipandemických opatrení. Je možné sa tejto hrozbe vyhnúť, ak sa ešte zaočkuje približne tisícka Košičanov vo veku nad 50 rokov. S výzvou na podporu očkovania proti COVID-19 na to v pondelok poukázal primátor Jaroslav Polaček.

Predsa nejde o zdravie ale o napichanie čo najviac ľudí.
2 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

slučka okolo hlavy mafie sa utahuje viac a viac

to zas bude pluť do plexiskla....kým si prenho príde naka

https://www.aktuality.sk/clanok/ge9m...oslava-bodora/

ale ak vraví tu kolega...100 x lepší ...
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
tabureett
buchač

Ani nevravím o tom, že za čias Richtera nemohlo ísť o poskytovanie podpory pracovných miest, nakoľko corona v roku 2019 ešte nebola.
[/url]
Takže si si tam na dalekom východe istý, že ´Tamťung NEDOSTAL PODPORU na udržanie pracovných miest ?
...a ty na tom ďalekom západe si pochopil, o čom sa vlastne bavíme ?
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
marleau
S výzvou na podporu očkovania proti COVID-19 na to v pondelok poukázal primátor Jaroslav Polaček.

Predsa nejde o zdravie ale o napichanie čo najviac ľudí.
Poláček je debil...

Ja poukazujem napríklad na to, že minul solídne peniaze na upratanie L IX kvôli pápežovi...holt, zbytočne.
0 1
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

anet
Mila123
Aha, takze moja suseda nechtarka = spolocnost IXCHEL.
Tak to ma fakt mrzi, ze ste si to takto spojila.
nespojila som to tak ako ste to napísala (pochopila som to tak, že Vaša susedka, nechtárka prežíva a niekto iný v rovnakom biznise dostáva štedré dotácie) ......
upozornila som Vás, že uvádzate nepresné údaje, nič viac....
rovnako som upozornila aj RNDr. J. Mihála, že na FB uviedol nesprávne údaje.....(príspevok dr. Mihál zmazal)......
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Mila123
rovnako som upozornila aj RNDr. J. Mihála, že na FB uviedol nesprávne údaje.....(príspevok dr. Mihál zmazal)......
Zaregistrovala som k tomu celkom trefne komentare, a uviedol aj dovod preco to zmazal.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

anet
Mila123
Aha, takze moja suseda nechtarka = spolocnost IXCHEL.
Tak to ma fakt mrzi, ze ste si to takto spojila.
Anet - ja ti nikde nevidím to = medzi tvojou susedou a IXCHEL - či zle pozerám,
...
no a ešte sem pripnem tú ZMLUVU (uzavretá 2.10.2019) - aby si každý pozrel (hlavne juraj, kým začne urážať). Všetko je to už v tom tvojom linku, len si si to ani ty nerozklikla (nielen dodatky tam sú)
https://www.crz.gov.sk/data/att/4246878_dokument1.pdf
A ešte pre juraja - že kde si nabral, že podpora na vytváranie pracovných miest sa vypláca/la len v korone????
3 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Dobre pozeras
Je pravda ze som najprv pozrela len dodatok ... ale ten je podla mna smerodatny, lebo na zaklade neho je odklepnuta suma. No ale ak firma s 25-49 zamestnancami tolko potrebuje ... musi sa uznat ze je konatelka sikovna (a to myslim ozaj ako poklonu).
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

anet
Mila123
rovnako som upozornila aj RNDr. J. Mihála, že na FB uviedol nesprávne údaje.....(príspevok dr. Mihál zmazal)......
Zaregistrovala som k tomu celkom trefne komentare, a uviedol aj dovod preco to zmazal.
predpokladám, že ste čítala aj jeho odpoveď na môj podnet......
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Mila123
predpokladám, že ste čítala aj jeho odpoveď na môj podnet......
Nie a je to pre Vas extra dolezite?
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

anet
Mila123
predpokladám, že ste čítala aj jeho odpoveď na môj podnet......
Nie a je to pre Vas extra dolezite?
nezáleží na tom, ako to ja osobne hodnotím, ide o objektívnosť
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

no musím skonštatovať ..... že mňa aj celkom potešilo (teší ma), že nemám ten fasabuk, nedávam súhlas na stránkach, takže si nemôžem už pomaly prečítať skoro nič .... ale aspoň sa nedostanem ku všetkým tým nenávistným a všelijakým iným komentárom - a nechýbajú mi. Veď aj tu na porade je ich v poslednej dobe už veru dosť - a úplne zbytočných!
Aby sa človek už odsrtihol od internetu úplne .... (keby sa podarilo)
Želám pekný večer!
5 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Mila123
nezáleží na tom, ako to ja osobne hodnotím, ide o objektívnosť
Objektivne uznavam, ze je sikovna.
Nie je potrebne o tom mna presviedcat.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Katy a R
hlavne juraj, kým začne urážať
Ja urážam ? Ale kdeže...to len vraciam požičané...alebo sa mám povzniesť nad tým, čo mne ich jasnosť Mila povedala ?
Gentleman som len ku tým dámam, ktoré si to zaslúžia...sliepky posielam zásadne do kurína.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Katy a R
, že nemám ten fasabuk,
Nevies o co prichadzas
to ti je ako hlasna truba ... nemam FB v mobile, nemam telku ... len cez net ... vecerne spravy takmer nesledujem, obcas pozriem ob den z archivu ... ale ked vecer konecne kliknem na FB sicko znam aj to, co kto veceral v Amsterdame, ci v Gdansku.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Veru všetko, ja som dnes počúvala nejakú babu, ktorá bola vypočúvaná na polícii za protest pri očkovaní, teraz to neviem nájsť. Vyzvala Hamrana ak má g.le, nech príde na ulicu medzi nich.
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Mila123
anet
Mila123
Anet, pozrela ste nielen dodatky ku zmluve? asi nie, lebo by ste nepísala to čo uvádzate.....teda fakty a nie dojmy sú:
Detailne som to nepozerala.
Pride Vam to teda v pohode? Papier vela znesie, to je fakt.
nezáleží na mojom názore, mne išlo iba o fakty, že ste uviedla, že spol. sa zaoberá nechtovým dizajnom, nepozrela ste ani prvú zmluvu, kedy sa podpisovala, kto viedol v čase podpisu zmluvy MPSVaR......ja som chcela poskytnúť iba fakty, ktoré som čerpala z registra účtivných závierok, prečítala som si zmluvu na CRZ (má 48 strán, 3 prílohy a je platná do r. cca 2028, ten rok si presne nepamätám a pozrela som aj 2 x dodatky k platnej zmluve ) ....... nič viac , iba fakty .........
Pozri rozpočet projektu, na ktory je tych 199 tis.dotacie poskytnutých. Celkom zaujímavé pracovné miesta...
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
kukučka
Veru všetko, ja som dnes počúvala nejakú babu, ktorá bola vypočúvaná na polícii za protest pri očkovaní, teraz to neviem nájsť. Vyzvala Hamrana ak má g.le, nech príde na ulicu medzi nich.
Dezolati ak budu mať gule, si podaju hranola a seba tiež vyfackaju
https://dennikn.sk/2586733/v-rimavsk...-zdvojnasobil/
1 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ty si bol zrejme sprostý aj pred covidom, ináč si to neviem vysvetliť. Prestaň ma napádať, nič som ti neurobila. Daj si ma do ignore a budeš lepšie spať.
3 1
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

duves
kukučka
Veru všetko, ja som dnes počúvala nejakú babu, ktorá bola vypočúvaná na polícii za protest pri očkovaní, teraz to neviem nájsť. Vyzvala Hamrana ak má g.le, nech príde na ulicu medzi nich.
Dezolati ak budu mať gule, si podaju hranola a seba tiež vyfackaju
https://dennikn.sk/2586733/v-rimavsk...-zdvojnasobil/
Co riesis, RS je ešte stále v covid automate červená...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať