Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

vicktor
Tak uz sa nam dni skracuju, blizia sa Vianoce a Lujza nic...
"Tomorrow will be 0 minutes 15 seconds shorter "
Anó..uz len 26tyzdbov
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Takto si predstavujem každú ulicu na Slovensku, moja obľúbená kvôli tým starým stromom, teploty už nebudú tak rýchlo nižšie. Som sa cez google maps pozerala na naše ulice, keďže sa zábery robili v lete, tak ulice ako na Sahare. V lete úpek. A v záhradách veľké stromy tiež poskromne. Kríky sú fajn, ale nebudú stačiť chladiť zem. Ani vytvárať vhodnú klímu.
https://www.google.com/maps/place/Po...32!4d17.314857
Pomlejská v Šamoríne (býba na nej bugy).
.
V detstve sme chodievali v Nových Zámkoch zo stanice na nám. do mesta, tiež tam mali alej, dlhá ulica, vždy sa mi páčila kvôli stromom.
Naposledy upravil korela : 24.06.19 at 21:12
4 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

pavol54
Máš pravdu, ale kiska bol aj odsúdený a ani sa len neospravedlnil, bojoval až do poslednej možnosti si ponechať ukradnuté
Odsúdený ? Daj niečo konkrétne, alebo si pletieš pojmy a dojmy.
Ako inak mal Kiska podľa teba postupovať, než nechať rozhodnúť súd, komu pozemok patrí ?
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
Máš pravdu, ale kiska bol aj odsúdený a ani sa len neospravedlnil, bojoval až do poslednej možnosti si ponechať ukradnuté
Pali - buď si zabrzdený, alebo pribrzdený.... Ten súd neprejednával niečo o krádeži - tam sa prejednávalo určenie vlastníckeho práva k pozemku a neplatnosť prevodu. Takže ČO TY SPLIETAŠ niečo od odsúdení Kisku? Súd určil, že vlastnícke právo toho pôvodného vlastníka bolo porušené, že prevod na Katastri bol vykonaný podvodným spôsobom (ale nie Kisku! Toho, čo mu ho predal - bieleho koňa) a uviedol právny stav do poriadku. A odporučil, aby si Kiska náhrady pýtal od podvodného predajcu. To, čo hovoril sudca potom - je nepodstatné. Bol to jeho názor.
Nebol tam ŽIADNY rozsudok za krádež.
UŽ SA ZOBUĎ! Začalo leto, tuším ti teplo škodí....
2 1
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Kiskovi vlastne ten pozemok vnutili podvodom bez jeho vedomia?
Dobre ten vedel o co sa jedna. Taku vymeru za smiesny peniaz!
Samozrejme, "odsudeny" nebol.
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

vicktor
Kiskovi vlastne ten pozemok vnutili podvodom bez jeho vedomia?
Dobre ten vedel o co sa jedna. Taku vymeru za smiesny peniaz!
Samozrejme, "odsudeny" nebol.
viktor, aspoň si prečítaj, na čo reaguješ...


Máš pravdu, ale kiska bol aj odsúdený a ani sa len neospravedlnil,
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
A ty na co / naco reagujes?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

vicktor
A ty na co / naco reagujes?
Keď si toto nepochopil, zbytočne sa baviť...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Kiska a dobra viera, to je ako "ludozrut - vegetarian".
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
https://spravy.pravda.sk/ekonomika/c...ovy-prispevok/

To bude v cigánskych osadách v septembri bašááável.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ale iba pre tych co prvy krat do prveho rocnika...aspon,ze tak....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
Máš pravdu, ale kiska bol aj odsúdený a ani sa len neospravedlnil, bojoval až do poslednej možnosti si ponechať ukradnuté
Pali - buď si zabrzdený, alebo pribrzdený.... Ten súd neprejednával niečo o krádeži - tam sa prejednávalo určenie vlastníckeho práva k pozemku a neplatnosť prevodu. Takže ČO TY SPLIETAŠ niečo od odsúdení Kisku? Súd určil, že vlastnícke právo toho pôvodného vlastníka bolo porušené, že prevod na Katastri bol vykonaný podvodným spôsobom (ale nie Kisku! Toho, čo mu ho predal - bieleho koňa) a uviedol právny stav do poriadku. A odporučil, aby si Kiska náhrady pýtal od podvodného predajcu. To, čo hovoril sudca potom - je nepodstatné. Bol to jeho názor.
Nebol tam ŽIADNY rozsudok za krádež.
UŽ SA ZOBUĎ! Začalo leto, tuším ti teplo škodí....
Prečo ma tak dôverne hodnotíš, ja predsa nie som ani tvoj syn, ani tvoja dcéra také hodnotenie si nechaj pre nich, ak to je u vás zvykom
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pozrite si čo k tomu povedal pre TV Pravda poslanec a exminister práce Jozef Mihál, ktorý prešiel viacerými stranami a teraz je v strane Spolu.
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...-hovori-mihal/

...ááále trt som sa pozrel.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Načo Fico vyrába soc. balíčky, keď si poštve proti sebe národ s ubytovňami, iba zneguje celé svoje úsilie.
Nech si fy postavia vlastné pre svojich zamestnancov rovnako ako Baťa, Gumon, Kablo, textilky, zbrojovka v Dubnici, a za socíku všetky podniky.
A mladí sa vyháňajú z republiky si zarobiť na bývanie von. Nájomné bývanie stále ostáva bokom.
Ale z fondu?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Práve pred pár dňami .."lahke aktovky ergonomicke 3700 čes. korún pre prvákov?"
Tých 100 eur je aj málo. :-)
https://www.mall.sk/skolske-batohy-a...BoC39EQAvD_BwE
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

korela
Načo Fico vyrába soc. balíčky, keď si poštve proti sebe národ s ubytovňami, iba zneguje celé svoje úsilie.
Nech si fy postavia vlastné pre svojich zamestnancov rovnako ako Baťa, Gumon, Kablo, textilky, zbrojovka v Dubnici, a za socíku všetky podniky.
A mladí sa vyháňajú z republiky si zarobiť na bývanie von. Nájomné bývanie stále ostáva bokom.
Ale z fondu?
Popri priemyselných parkoch na kysuciach sa to srbmi iba hemží. Ubytovne nastavané priamo pri fabrikách, a otroci robia deň noc, víkend, nevíkend.
Som zvedavý, keď sa tu zabývajú a začnú robiť bordel, čo bude robiť vedenie daných fabrík. Prepustia svojich kolonizovaných otrokov? A kde pôjdu?
Podľa mňa ich budú vydierať vyhostením z krajiny a podobne. Som zvedavý na následné konflikty dopichaných manažérov....
Ale kto chce kam, pomôžme mu tam...
A ešte ďalšia vec, či aspoň tým Srbom dávajú to, čo si odpracujú, alebo si rôzni supervízori, teamleaderi a ďalšie 3,14če ukradnú časť ich odpracovaných hodín. Predsa len tí cigáni /srbi/ asi nebudú raketoví inžinieri, aby si dokázali podrobne odkontrolovať svoju výplatnú pásku od svojich /našich/ cudzokrajných pandúrov.
Ak by si niektorá strana dala do programu ukončenie pracovných pobytov ľudí z tretích krajín, hneď by som nielen ja volil.
Predsa len nám tým znižujú celkovú cenu práce vo všetkých odvetviach, aj v tých, v ktorých ani nepracujú.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

lujza.j
Ale iba pre tych co prvy krat do prveho rocnika...aspon,ze tak....
Ako k tomu prídu rodičia prvákov stredoškolákov/vysokoškolákov? Tí majú menšie výdavky? Vnímam to ako diskrimináciu detí podľa veku. OK, budúci vysokoškolák si môže cez prázdniny privyrobiť, ale budúci stredoškolák ešte nie - zákon mu to nedovoľuje. Už mi s tými balíčkami fakt lezú na nervy... Nesystémové opatrenia, ktoré majú raz zvýhodniť raz toho, raz onoho... A stále sú skupiny obyvateľstva, ktoré sa nezmestia do nijakého balíčka - nemajú prváčika, nie sú na materskej, nepracujú vo firme nad 50 zamestnancov, nie sú dôchodcovia... Kedy sa dožijeme štátnikov, ktorí budú pracovať pre blaho všetkých a nielen pre to svoje a ľudia nebudú odkázaní na všelijaké balíčky, ale budú zarábať toľko, aby mohli žiť ako iní Európania a nie živoriť a aby nákup školskej tašky nezruinoval ich rodinný rozpočet?
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja som reagovala na buchiho..ze v osadach..ruka hore....a hlavne o tych prvakoch som pisala...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať