Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Lindruma
Hlavne, ze sce še pobavili. Tak uz to mozete zmazat
... však to neber tak tragicky - si na webe!. Ty sama si sa rozhodla sem napísať ... tak jednoducho terazky musíš strpieť aj negatívne, nesúhlasné aj blbé ohlasy ...
podľa mňa je aj dobre, že si to tu medializovala - ale tú prílohu s údajmi (neviem, či tam ešte je) si ozaj nemusela! stačili tie články
.....
ešte doplním, že keby si stále tému ty sama "nezviditeľňovala" ... nepísala o tom, ako sa tu píšu samé blbosti - tak je téma už dávno zabudnutá
Naposledy upravil Katy a R : 01.08.19 at 13:42
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Lindruma
Problem vidim v tom, ze tema bola uzavreta. Potom znova otvorena a doplnili sa tam blbosti na ktore som nestihla reagovat. A opätovne rychlo uzavreta. Tak ju zmazte, alebo otvorte. Neskutocna neferova arogancia. Vymazte aj moj nick, nechcem byt v tejto spolocnosti
Vymazať? Naozaj to chceš? Ak áno - ŽIADNY PROBLÉM - ak sem potvrdíš, že na 100% tu nechceš byť - do 10 minút tu nebudeš.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Inak... či sa ti to páči, alebo nie - celkom zaujímavá téma, niektoré názory Poraďákov sú na mieste...
Poukázala si na korupciu, zneužívanie, rozkrádanie, poukázala si na stranícke prepojenia a krytie "našich" ľudí. Žiaľ!

P.S. Chcela do minúty - bolo to do 30 sekúnd.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Lindruma
Katy a R
Lindruma
Hlavne, ze sce še pobavili. Tak uz to mozete zmazat
... však to neber tak tragicky - si na webe!. Ty sama si sa rozhodla sem napísať ... tak jednoducho terazky musíš strpieť aj negatívne, nesúhlasné aj blbé ohlasy ...
podľa mňa je aj dobre, že si to tu medializovala - ale tú prílohu s údajmi (neviem, či tam ešte je) si ozaj nemusela! stačili tie články
Problem vidim v tom, ze tema bola uzavreta. Potom znova otvorena a doplnili sa tam blbosti na ktore som nestihla reagovat. A opätovne rychlo uzavreta. Tak ju zmazte, alebo otvorte. Neskutocna neferova arogancia. Vymazte aj moj nick, nechcem byt v tejto spolocnosti
Vsak sa bran, zverejni to účtovanie vyberov konatela...
1 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
Oliwa
Lindruma
Odpoved poznam. Aj ja som dala konkretnu otazku. Nedostala som radu, len same hluposti. Tak zmazte https://www.porada.sk/t317653-sprenevera.html
Ako hovoria bratia Česi - "Co je psáno, to je dáno." Celá kauza má viac rovín:
- etickú - všetci vieme, že nie je správne brať/požičiavať si štátne peniaze na vlastné potreby
- ekonomickú - mesačné a koncoročné uzávierky vykazovali/nevykazovali schodok? Ak nie, otázka znie - ako to a prečo?
- právnu - existuje nejaký (interný) predpis, ktorý stanovuje konateľovi limit a spôsob ako nakladať s hotovosťou? Ak áno, bol porušený? Ak nie, ako sa píše v rozhodnutí prokuratúry, prečo neexistuje?
Môj subjektívny dojem z napísaného je, že zadávateľke z nejakého nám neznámeho dôvodu/dôvodov došla trpezlivosť a prestala kryť dlhodobé finančné "pôžičky" konateľa.
Ale keby to malo byť fér, tak primátor na to mal byť upozornený oveľa skôr a nie deň pred voľbami, ako to už bolo spomenuté.
Prečo stále do toho motáte pokladňu ? Ak vyberiem z účtu a nevložím peniaze do pokladne tak sú to peniaze na ceste. Ak zoberiem z pokladne a nevyúčtujem tak je to záloha. A pokladňa musí sedieť na cent. Alebo sa mýlim ?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

lubko6394
Oliwa
Lindruma
Odpoved poznam. Aj ja som dala konkretnu otazku. Nedostala som radu, len same hluposti. Tak zmazte https://www.porada.sk/t317653-sprenevera.html
Ako hovoria bratia Česi - "Co je psáno, to je dáno." Celá kauza má viac rovín:
- etickú - všetci vieme, že nie je správne brať/požičiavať si štátne peniaze na vlastné potreby
- ekonomickú - mesačné a koncoročné uzávierky vykazovali/nevykazovali schodok? Ak nie, otázka znie - ako to a prečo?
- právnu - existuje nejaký (interný) predpis, ktorý stanovuje konateľovi limit a spôsob ako nakladať s hotovosťou? Ak áno, bol porušený? Ak nie, ako sa píše v rozhodnutí prokuratúry, prečo neexistuje?
Môj subjektívny dojem z napísaného je, že zadávateľke z nejakého nám neznámeho dôvodu/dôvodov došla trpezlivosť a prestala kryť dlhodobé finančné "pôžičky" konateľa.
Ale keby to malo byť fér, tak primátor na to mal byť upozornený oveľa skôr a nie deň pred voľbami, ako to už bolo spomenuté.
Prečo stále do toho motáte pokladňu ? Ak vyberiem z účtu a nevložím peniaze do pokladne tak sú to peniaze na ceste. Ak zoberiem z pokladne a nevyúčtujem tak je to záloha. A pokladňa musí sedieť na cent. Alebo sa mýlim ?
citas niekde ze to bolo tak zaúčtované?
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Nechce sa mi veriť, že nikto vo firme nevedel, čo sa deje, alebo že to nevedel aj sám šéf. Koľkokrát tu boli témy ako vysporiadať vysoké výbery? Buchy, čo by si robil na mieste účtovníčky ty?
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

kukučka
Nechce sa mi veriť, že nikto vo firme nevedel, čo sa deje, alebo že to nevedel aj sám šéf. Koľkokrát tu boli témy ako vysporiadať vysoké výbery? Buchy, čo by si robil na mieste účtovníčky ty?
Nezverejnila uctovanie, je zbytočne pokracovat v tejto debate. Nevieme ci zlyhal kontrolny system, alebo sa niekto viezol spolu s konatelom. Miesat do toho politiku, ako sa to snazila zadavatelka, nie je fér...
Auditor sa vyjadril k tomu co našiel v účtovníctve, prokurator k stanovisku audítora
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kukučka
Nechce sa mi veriť, že nikto vo firme nevedel, čo sa deje, alebo že to nevedel aj sám šéf. Koľkokrát tu boli témy ako vysporiadať vysoké výbery? Buchy, čo by si robil na mieste účtovníčky ty?
Môj názor je taký, že nie je technicky možné, aby o tom nikto iný nevedel. Proste u podvojného účtovníctva a firmy, ktorá ma viac ako 1 zamestnanca sa to nedá.
Lenže väčšinou je to tak, že dotyčný spolupáchateľ začína byť nenažraný a nakoniec to všetko dá von...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Nechce sa mi veriť, že nikto vo firme nevedel, čo sa deje, alebo že to nevedel aj sám šéf. Koľkokrát tu boli témy ako vysporiadať vysoké výbery? Buchy, čo by si robil na mieste účtovníčky ty?
ALE tu nejde o mňa, čo by som robil ja.
Ja predsa nie som účtovník a či ekonóm nejakej firmy.

Ale vieš, ako to občas chodí ? Odpoveď hľadaj v časti textu od majstra Wericha.

My všichni budem na tom lépe,
když dáte rady nám a my vám dáme své rady,
když všichni všechno všechněm dáme,
tak budou všechni lidi všechno mit dohromady
I širší ulice a tvrdší podkovy,
kuřata, slepice, pečivo cukroví.
Když ten dá to a ta zas tohle,
tak všichni dohromady budeme mít dost.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Neviem či potešilo alebo rozčúlilo,ale pobavilo určite-Cigániková zase perlí :-).
Dobré ránko.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

BXLmiami
Neviem či potešilo alebo rozčúlilo,ale pobavilo určite-Cigániková zase perlí :-).
Dobré ránko.
Myslíš tieňovú ministerku zdravotníctva?
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

BXLmiami
Neviem či potešilo alebo rozčúlilo,ale pobavilo určite-Cigániková zase perlí :-).
Dobré ránko.
Mala sadnúť do vane a začať perliť.... mala by perličkový kúpeľ
0 0
Mikae Mikae

Mikae je offline (nepripojený) Mikae

potešilo - čučoriedkové šialenstvo, čučoriedkový kompót, čučoriedková hafirovica a čučoriedkový koláč
IMG_4632 (2).jpg  
IMG_4628 (2).jpg  
IMG_4640.jpg  
1/1
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Mikae
potešilo - čučoriedkové šialenstvo, čučoriedkový kompót, čučoriedková hafirovica a čučoriedkový koláč
Niečo tam chýba - toto
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Maximálna výška ročného školného na VŠ by mala byť 6780 eur
Účinnosť návrhu opatrenia sa navrhuje od 1. septembra.

https://www.skolske.sk/clanok/48679/...a-byt-6780-eur
.
To sa dajú všetky uvedené odbory študovať externe?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
Maximálna výška ročného školného na VŠ by mala byť 6780 eur
Účinnosť návrhu opatrenia sa navrhuje od 1. septembra.

https://www.skolske.sk/clanok/48679/...a-byt-6780-eur
.
To sa dajú všetky uvedené odbory študovať externe?
Určite, ja osobne externe študujem odbor gynekológ , len študijný materiál časom ubúda
1 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Stalo sa mi včera. Kamarátka prišla na moruše, ale už prepásla termín, ale napriek tomu mi priniesla 4 pradená vlny. Môžem mochluvat Neviem, aká to je, ale vypadá ako pravá vlna. Istého času sa niekde posielala na spracovanie, myslím, že to bude z tých čias. Kúpená v obchode nevyzerá. Tyrkysová je pradienko 15 dkg, bežová 20 dkg.
DSCF0628.JPG  
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

babka - ježibabka
Stalo sa mi včera. Kamarátka prišla na moruše, ale už prepásla termín, ale napriek tomu mi priniesla 4 pradená vlny. Môžem mochluvat Neviem, aká to je, ale vypadá ako pravá vlna. Istého času sa niekde posielala na spracovanie, myslím, že to bude z tých čias. Kúpená v obchode nevyzerá. Tyrkysová je pradienko 15 dkg, bežová 20 dkg.
V Novom Meste n./Váhom je pradiareň.Tam sa posielali staré svetre a oni na výmenu poslali vlnu.
Kupovala som nedávno vlnu odtiaľ,ale majiteľka ma oklamala,tvrdila,že to je mäkká vlna,a poslala hryzavú.
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Asi máš s tou vlnou pravdu. Totiž okrem vlny priniesla jeden pekný vlnený pulóver, ktorý jej bolo ľúto vyhodiť, alebo popárať a tak som volala neterkinho chlapca a on si ho zobral.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať