Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kočner sa má za mrežami ako vo wellnesse! Naštvaná Zlatica Kušnírová si o tom myslí svoje
https://www1.pluska.sk/spravy/z-domo...&utm_content=1

...hehehe...a minimálne pol republiky si myslí o Kušnírovej svoje.
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Nechápem.....email od
Tesler <szandy75@centrum.sk>
Adresát je <avion.letenky@euroweb.sk>
Čo to robí u mňa ????
A mám tam takýchto sprostostí zo 30.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

buchač
Kočner sa má za mrežami ako vo wellnesse! Naštvaná Zlatica Kušnírová si o tom myslí svoje
https://www1.pluska.sk/spravy/z-domo...&utm_content=1

...hehehe...a minimálne pol republiky si myslí o Kušnírovej svoje.
áno juraj - máš pravdu! Myslíme si svoje - a to, že ak by nebolo jej "naštvaného" postoja hneď v začiatkoch - tak by sa možno všetko zamietlo pod koberec ... a možno by pribudlo aj niekoľko vrážd ... ???
Ja osobne - klobúk dolu, že sa nedala ... a nedá sa, aj napriek vyhrážkam
2 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Katy a R
buchač
Kočner sa má za mrežami ako vo wellnesse! Naštvaná Zlatica Kušnírová si o tom myslí svoje
https://www1.pluska.sk/spravy/z-domo...&utm_content=1

...hehehe...a minimálne pol republiky si myslí o Kušnírovej svoje.
áno juraj - máš pravdu! Myslíme si svoje - a to, že ak by nebolo jej "naštvaného" postoja hneď v začiatkoch - tak by sa možno všetko zamietlo pod koberec ... a možno by pribudlo aj niekoľko vrážd ... ???
Ja osobne - klobúk dolu, že sa nedala ... a nedá sa, aj napriek vyhrážkam
Katy a Valkova rodina nemala peniaze, a preto sa to ututlalo.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Potesilo,ze chlap dal so mnou prvy dovolenkovy sport....6km rychla chodza...najprv,ze pojde az zajtra...ale ja som sa vychystala...ze idem kuk co nove na trase...a,ze ide aj on....po ...bol spoko,ze ho to bavilo....ze lepsie ako bežat....uvidim co bude zajtra
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
lujza.j
Potesilo,ze chlap dal so mnou prvy dovolenkovy sport....6km rychla chodza...najprv,ze pojde az zajtra...ale ja som sa vychystala...ze idem kuk co nove na trase...a,ze ide aj on....po ...bol spoko,ze ho to bavilo....ze lepsie ako bežat....uvidim co bude zajtra
Lui šak ho zober na pivo.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

marjankaj
Katy a Valkova rodina nemala peniaze, a preto sa to ututlalo.
Valkova rodina nemala peniaze?? Právnická rodina nemala peniaze??
A Kušnírová má peniaze?
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
kopretinka
marjankaj
Katy a Valkova rodina nemala peniaze, a preto sa to ututlalo.
Valkova rodina nemala peniaze?? Právnická rodina nemala peniaze??
A Kušnírová má peniaze?
To neviem. Možno má sponzora. Tým nechcem povedať, že sa z takýchto prípadov vytešujem. Ale máloktorý páchateľ sa s tým vychvaluje. A ani televíziu si k tomu nezavolá.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

kopretinka
marjankaj
Katy a Valkova rodina nemala peniaze, a preto sa to ututlalo.
Valkova rodina nemala peniaze?? Právnická rodina nemala peniaze??
A Kušnírová má peniaze?
Janko - ja som nepísala o peniazoch - ale o postoji! Možno??? keby Valkova dcéra robila to, čo Kušnírová - tak je to inak - neviem ... ale ťažko súdiť, lebo bola iná doba.
Ale aj tak si myslím, že vďaka Kušnírovej postoju sa veľa vecí zmenilo - hádam k lepšiemu -a dúfam, že sa už toľko vecí len tak ľahko neututlá... a okolie sa bude domáhať vyšetrenia. A nebude/nebudeme len "držať hubu a krok" .
Naposledy upravil Katy a R : 19.08.19 at 12:37
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Katy vraždy boli sú a aj budú. A deje sa to aj v iných demokraciach nielen u nás. Ani na Malte nič nevysetrili. A deje sa to aj vo veľkom. Saddáma obvinili že má zbrane hromadného ničenia a aj ho potrestali a s ním celú krajinu. A doteraz tam nič nenašli. Aj s Kadafim urobili krátky proces. Neviem síce prečo ale teraz si začínam myslieť, že chceli pustiť do Európy migrantov. A celkom im to vychádza.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Bežný smrteľník sa pravdu nikdy nedozvie, aj keď bude robiť neviem čo. Tú vedia iba páchatelia a tí, čo sú v tom zainteresovaní. Predpokladám, že ju vedia aj samotní vyšetrovatelia...
U nás spáchali migranti - pracovníci, ťažké ublíženie na zdraví s následkom smrti a hádaj, aký príkaz dostali policajti "z hora"? Tajiť to. Oni sú už vo väzbe a po obci sa umelo rozširujú klamstvá, že vraj umrel na rakovinu /lebo ju mal/...
1 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Máš pravdu. Vraždy boli, sú, aj budú. Nejedná sa o vraždu, ale o spôsob vyšetrovania. Viem o dvoch vraždách pred dosť veľa rokmi, nechce sa mi hľadať rok úmrtia na virtuálnom cintoríne, ktoré zostali nevyšetrené. Chlapec zrejme mafiánska vražda, babka motív neviem.
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Pokiaľ ide o spôsob vyšetrovania.
Stačí si dať otázku:Cui prodest?
Myslím že Ficovi alebo Kaliňákovi to nijako neprospelo.
Gašpar mohol mať z toho úžitok že by si odfajkol vyrieseny pripad.
Skutocny úžitok majú tí, ktorým ide o zmenu. Či to bude k lepsiemu, uvidíme po voľbách. Ja až taký optimista nie som. To čo sa deje v našom kocúrkove má nepatrný vplyv na to čo sa deje vo svete. Napr. USA versus Rusko.
2 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No buchač už napísal zásadný postreh z programu progresívcov.Neprijateľné.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Marjankaj - 100% súhlas.
Ja, ako človek, ktorý som Smer ani HZDS nikdy nevolil, by som mu dal dnes s kľudom angličana prednosť pred SPOLU, PS, a ŽALUĎMI, úplne bez výčitiek s pocitom dobre vykonanej voľby...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Pani doktorka a ty dnes neordinuješ? Alebo píšeš z Miami?
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Nandy žalude alebo bukvice všetko jedno.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

:-)) Ved ste písali,že doktori robia len dopoludnia,nie?
2 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
BXLmiami
:-)) Ved ste písali,že doktori robia len dopoludnia,nie?
Ja som nič také nepísal. Moja doktorka jeden deň robí aj poobede. A keď robí doobeda, tak potom ešte aj dve hodiny robí užitočnú administratívu pre poisťovne a iní dôležité inštitúcie. Viem to, lebo som sa pýtal. Asi by potrebovala ešte aj asistentku ako majú poslanci.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No rozhodne by potrebovala.Ale nebola by to taká flákáreň ako asistenti poslancov,a ani také peniaze.Nie,v tomto teple je lepšie dovolenkovať v prvej časti môjho nicku. :-))
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať