Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nedávno som si spomenul na nejakú reportáž cestovateľa, ktorú som čítal ako školák, že na niektorých miestach v ropných púštnych štátoch preniká plyn na povrch a samovoľne sa zapáli. Ktohovie ako to funguje na tej Sibíri či Amazónskych pralesoch a inde, či to nie je vplyvom zmeny klímy
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
buchač
kukučka
Nerozčúlilo, ani nič, len nesúhlasím a píšem poznámku mimo témy o obedoch. A keď už sme pritom, tebou uvedený stav som pri jedle nikdy nemala, sú jedlá, ktoré nejem, ale je to v hlave, nie v pocitoch.
Veľmi dobrý názor...

...a keď sme už pri tom ?
Len aby horšie nebolo....teda inak povedané, aby bolo vôbec čo do úst položiť.
Neboj buchac, ty isto budes mat v tom dome v zahranici, co ti sposobuje problemy ....a kukucka skus este do par inych tem o mojom nazore v obedoch napisat. Ci to tichy apel tu pre tych co tam necitaju, aby rychle nabehli?
Smiesne a detinske, ako nedokazes premlcat nazor ineho tebe nepodobneho nazoru.. a ano mne z toho prislo na grc. Snad to nie je trestne.
Ak sme my smiešny a detinský, tak čo si potom ty ?

Nejde tu o nejaké nabehnutie. Tu ide o niečo plne iné.
Si len povýšecká a arogantná osoba...vystatujúca sa svojim majetkom.
Táto osoba, ktorá sa na dovolenke hanbí za svoj rodný jazyk a v rámci rodiny sa medzi sebou bavia v inom jazyku ???

Ale kto ti dal právo odsúdiť inú osobu na základe jeho stravovania ?
Poznáš ju ? Poznáš výšku jej konta ? Poznáš jej výdavky ?

Fujtajbl.....a toto dáva citácie ohľadom kresťanskej lásky do jednej témy...???
---------------------------------
Citujem :
" Smiesne a detinske, ako nedokazes premlcat nazor ineho tebe nepodobneho nazoru.. a ano mne z toho prislo na grc. "

Presne....prečo si nedržala hubu a nereagovala na toho zajaca ???
---------------------------------
Aj mne ...

1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

[QUOTE="buchač"]
alaya1
buchač
kukučka
Nerozčúlilo, ani nič, len nesúhlasím a píšem poznámku mimo témy o obedoch. A keď už sme pritom, tebou uvedený stav som pri jedle nikdy nemala, sú jedlá, ktoré nejem, ale je to v hlave, nie v pocitoch.
Veľmi dobrý názor...

...a keď sme už pri tom ?
Len aby horšie nebolo....teda inak povedané, aby bolo vôbec čo do úst položiť.
Neboj buchac, ty isto budes mat v tom dome v zahranici, co ti sposobuje problemy ....a kukucka skus este do par inych tem o mojom nazore v obedoch napisat. Ci to tichy apel tu pre tych co tam necitaju, aby rychle nabehli?
Smiesne a detinske, ako nedokazes premlcat nazor ineho tebe nepodobneho nazoru.. a ano mne z toho prislo na grc. Snad to nie je trestne.
Ak sme my smiešny a detinský, tak čo si potom ty ?
.................................................. ...




........ oprav si buchac tie tvrdky v tvojom materinskom jazyku....!!!!!!!
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
Ak sme my smiešny a detinský, tak čo si potom ty ?
.................................................. ...
........ oprav si buchac tie tvrdky v tvojom materinskom jazyku....!!!!!!!
Chyba sa občas stane...a aj mne. Nie je problém opraviť...otázka pár sekúnd.
-----------------
Horšie je to s opravou pokriveného charakteru (teda tvojho), kde už niet čo absolútne čo opravovať.


...a ozaj...ak chcem, tak do 5 minút nájdem 5 tvojich príspevkov, kde máš chybu ... mám pripnúť odkazy ?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Radšej by som si dal mozoček, ako cestoviny /okrem cestovín v polievke/, aj v noci o dvanástej!
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač


...a ozaj...ak chcem, tak do 5 minút nájdem 5 tvojich príspevkov, kde máš chybu ... mám pripnúť odkazy ?

Nepripínaj.....

už nie sú na sklade......
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
marjankaj
lubko6394
Isteže mám - ten svoj. Prídeš sem na západ, budeš mať svoju vlastnú firmu a ja sa odporučím užívať si dôchodok.
No len aby ťa nepiclo, keď uvidíš koľko ti toho dôchodku nadelia.
Keď už je dôchodok malý, tak ho treba poberať dlho. Nech sa tí v Blave trochu povrtia...
Naposledy upravil bettylou : 25.08.19 at 18:09
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Nandrolon
Radšej by som si dal mozoček, ako cestoviny /okrem cestovín v polievke/, aj v noci o dvanástej!
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Takže mozoček ti chýba?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

A na oslave 90-tky skocis z okna? :-)))
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Nandrolon
A na oslave 90-tky skocis z okna? :-)))
Hlavičku, a bude aj mozoček
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
čak, z prízemia skočí, do lilijí..
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Marjankaj SZ.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


Už sa menej blýska nad Tatrou..... zato o to viac nad Blavou.... Dankov kolík je ako bleskozvod.

P.S. A čo na to úrady? Voľne prístupný bleskozvod takýchto rozmerov - ani sa nebudem čudovať, až sa bude písať, že v Blave utrpelo úraz (nedaj bože smrť) X občanov, keď do Dankovho kolíka udrel blesk.

Veď v poľských Tatrách (Giewont) šupol blesk do kríža a hneď tam mali "veselo"....
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
misoft

Už sa menej blýska nad Tatrou..... zato o to viac nad Blavou.... Dankov kolík je ako bleskozvod.

P.S. A čo na to úrady? Voľne prístupný bleskozvod takýchto rozmerov - ani sa nebudem čudovať, až sa bude písať, že v Blave utrpelo úraz (nedaj bože smrť) X občanov, keď do Dankovho kolíka udrel blesk.

Veď v poľských Tatrách (Giewont) šupol blesk do kríža a hneď tam mali "veselo"....
Poučenie? Dávaj si pozor na svoj kolík.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

misoft

Už sa menej blýska nad Tatrou..... zato o to viac nad Blavou.... Dankov kolík je ako bleskozvod.

P.S. A čo na to úrady? Voľne prístupný bleskozvod takýchto rozmerov - ani sa nebudem čudovať, až sa bude písať, že v Blave utrpelo úraz (nedaj bože smrť) X občanov, keď do Dankovho kolíka udrel blesk.

Veď v poľských Tatrách (Giewont) šupol blesk do kríža a hneď tam mali "veselo"....
Nepomylil si si smajliky?
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Myslim, ze nepomylil. Dufajme ze tam budu blesky udierat kazdy den. S poctom mrtvych sa bude zvysovat IQ obyvatelov a nebudu ho musiet sanovat vychodniari, vo vsetkych oblastiach.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
Myslim, ze nepomylil. Dufajme ze tam budu blesky udierat kazdy den. S poctom mrtvych sa bude zvysovat IQ obyvatelov a nebudu ho musiet sanovat vychodniari, vo vsetkych oblastiach.
To by museli triafat len hornakov...
A ze sa ich tam nadrbalo...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft

Už sa menej blýska nad Tatrou..... zato o to viac nad Blavou.... Dankov kolík je ako bleskozvod.

P.S. A čo na to úrady? Voľne prístupný bleskozvod takýchto rozmerov - ani sa nebudem čudovať, až sa bude písať, že v Blave utrpelo úraz (nedaj bože smrť) X občanov, keď do Dankovho kolíka udrel blesk.

Veď v poľských Tatrách (Giewont) šupol blesk do kríža a hneď tam mali "veselo"....
táraš, voľakedy všetky budovy, paneláky mali voľne prístupné bleskozvody, veselo by bolo keby počas búrky sa niekto motal v kritickej vzdialenosti, a tie oddialené hromozvody sa myslíš prečo stavali ? (aby v ich ochrannej zóne zachytili všetky a nešľahlo to objektov naložených muníciou)
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
misoft
A čo na to úrady? Voľne prístupný bleskozvod takýchto rozmerov ...
Vari si myslis ze toto je jediny stoziar na SK?
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

vicktor
misoft
A čo na to úrady? Voľne prístupný bleskozvod takýchto rozmerov ...
Vari si myslis ze toto je jediny stoziar na SK?
Stožiare elektrického vedenia predsa nestaval, Danko tie sú bleskuprosté. a tie elektrárenské komíny tie aké sú nebezpečné.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať