Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tweety, vidím, že aj ty mažeš, mažeš a mažeš :-)))))))))) nie len Jankovská!
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nandrolon
Tweety, vidím, že aj ty mažeš, mažeš a mažeš :-)))))))))) nie len Jankovská!
To sa tu niečo pototo, nevedela som pridať, upraviť pôvodný ... Tak som potom dala celkom iný. Ale podstata zostala. Myslím si, že moje a jej mazanie má úplne iný rozmer.
https://www1.pluska.sk/spravy/z-domo...-pred-vsetkymi
Naposledy upravil Tweety : 06.09.19 at 11:16
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

alaya1
Zaujalo

Za týmto záberom z Univerzity v Toronte sa skrýva jeden z najsilnejších príbehov histórie. Na snímke z roku 1929 vezú dieťa na ošetrovňu, kde malo spolu s inými čakať v diabetickej kóme na smrť. Do miestnosti plnej detí a ich nešťastných rodičov však vstúpili vedci Dr. Frederic Banting a Dr. Charles H. Best. Každému dieťaťu pichli injekciu s látkou, ktorú objavili. Bol to inzulín. O krátky čas sa všetky deti z kómy postupne prebrali. Miestnosť smrti a smútku sa tak stala miestom radosti a nádeje pre všetkých diabetikov na svete.
Táto udalosť stojí za pozornosť.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Tweety
Nandrolon
Tweety, vidím, že aj ty mažeš, mažeš a mažeš :-)))))))))) nie len Jankovská!
To sa tu niečo pototo, nevedela som pridať, upraviť pôvodný ... Tak som potom dala celkom iný. Ale podstata zostala. Myslím si, že moje a jej mazanie má úplne iný rozmer.
https://www1.pluska.sk/spravy/z-domo...-pred-vsetkymi
Ak má na to právo aj zo zákona, tak sa jej nečudujem, rovnako ako členom jej rodiny. Nemožno jej zazlievať, s kým sa v súkromí fotografovala. Nemuseli to plátky zverejňovať.
Prípad nie je dovyšetrovaný.
Nech hodí kameňom ten, kto je bez bez viny, vrátane novinárov. Ukameňovali by sa navzájom.
To, čo sa tu v súčasnosti deje, vo mne vytvára obrovský hnus.
Pritom podstatné veci z politického a mediálneho sveta, o ktorých by verejnosť mala vedieť, sa na svetlo nedostane.
Zásterky, odpútavanie pozornosti voličov, vytváranie kultu osobnosti - to im ide veľmi dobre.
Min.desať rokov malo byť každému Slovákovi jasné, o čo v tejto republike ide a kam to všetko smeruje. Možno si to uvedomia v poslednej minúte, bude však už neskoro. Už je aj tak neskoro.
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
Tweety
Nandrolon
Tweety, vidím, že aj ty mažeš, mažeš a mažeš :-)))))))))) nie len Jankovská!
To sa tu niečo pototo, nevedela som pridať, upraviť pôvodný ... Tak som potom dala celkom iný. Ale podstata zostala. Myslím si, že moje a jej mazanie má úplne iný rozmer.
https://www1.pluska.sk/spravy/z-domo...-pred-vsetkymi
Ak má na to právo aj zo zákona, tak sa jej nečudujem, rovnako ako členom jej rodiny. Nemožno jej zazlievať, s kým sa v súkromí fotografovala. Nemuseli to plátky zverejňovať.
Prípad nie je dovyšetrovaný.
Nech hodí kameňom ten, kto je bez bez viny, vrátane novinárov. Ukameňovali by sa navzájom.
To, čo sa tu v súčasnosti deje, vo mne vytvára obrovský hnus.
Pritom podstatné veci z politického a mediálneho sveta, o ktorých by verejnosť mala vedieť, sa na svetlo nedostane.
Zásterky, odpútavanie pozornosti voličov, vytváranie kultu osobnosti - to im ide veľmi dobre.
Min.desať rokov malo byť každému Slovákovi jasné, o čo v tejto republike ide a kam to všetko smeruje. Možno si to uvedomia v poslednej minúte, bude však už neskoro. Už je aj tak neskoro.
podľa hesla. "zlodej kričí chyťte zlodeja", DNES skutoční a dokázaní Kočnerovi spolupracovníci kričia "aha toto je kočnerov spolupracovník odstráňte ho"
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hmmmm... to ako za "boxera"... tiež mal len jednu Corsičku....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Pekne tie smeracke curvy zenieme))
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
Pekne tie smeracke curvy zenieme))
bolo 5 gramov bieleho dizajnu?
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
Pekne tie smeracke curvy zenieme))
bolo 5 gramov bieleho dizajnu?
ty tu trepeš ako po 50 g...
policia, súdy smerácke
generalny prokurátor úkolovaný smerákom kočnerom
a ty tu stále svoje......

ale nech je po tvojom...tak teda .neodstúpil fico, kalinák, gašpar, hraško, krajmer, stromček, vanek, jankovská, ten blbý hasič.....atd..
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

korela
Tweety
Nandrolon
Tweety, vidím, že aj ty mažeš, mažeš a mažeš :-)))))))))) nie len Jankovská!
To sa tu niečo pototo, nevedela som pridať, upraviť pôvodný ... Tak som potom dala celkom iný. Ale podstata zostala. Myslím si, že moje a jej mazanie má úplne iný rozmer.
https://www1.pluska.sk/spravy/z-domo...-pred-vsetkymi
Ak má na to právo aj zo zákona, tak sa jej nečudujem, rovnako ako členom jej rodiny. Nemožno jej zazlievať, s kým sa v súkromí fotografovala. Nemuseli to plátky zverejňovať.
Prípad nie je dovyšetrovaný.
Nech hodí kameňom ten, kto je bez bez viny, vrátane novinárov. Ukameňovali by sa navzájom.
To, čo sa tu v súčasnosti deje, vo mne vytvára obrovský hnus.
Pritom podstatné veci z politického a mediálneho sveta, o ktorých by verejnosť mala vedieť, sa na svetlo nedostane.
Zásterky, odpútavanie pozornosti voličov, vytváranie kultu osobnosti - to im ide veľmi dobre.
Min.desať rokov malo byť každému Slovákovi jasné, o čo v tejto republike ide a kam to všetko smeruje. Možno si to uvedomia v poslednej minúte, bude však už neskoro. Už je aj tak neskoro.
korela
Tweety
Nandrolon
Tweety, vidím, že aj ty mažeš, mažeš a mažeš :-)))))))))) nie len Jankovská!
To sa tu niečo pototo, nevedela som pridať, upraviť pôvodný ... Tak som potom dala celkom iný. Ale podstata zostala. Myslím si, že moje a jej mazanie má úplne iný rozmer.
https://www1.pluska.sk/spravy/z-domo...-pred-vsetkymi
Ak má na to právo aj zo zákona, tak sa jej nečudujem, rovnako ako členom jej rodiny. Nemožno jej zazlievať, s kým sa v súkromí fotografovala. Nemuseli to plátky zverejňovať.
Prípad nie je dovyšetrovaný.
Nech hodí kameňom ten, kto je bez bez viny, vrátane novinárov. Ukameňovali by sa navzájom.
To, čo sa tu v súčasnosti deje, vo mne vytvára obrovský hnus.
Pritom podstatné veci z politického a mediálneho sveta, o ktorých by verejnosť mala vedieť, sa na svetlo nedostane.
Zásterky, odpútavanie pozornosti voličov, vytváranie kultu osobnosti - to im ide veľmi dobre.
Min.desať rokov malo byť každému Slovákovi jasné, o čo v tejto republike ide a kam to všetko smeruje. Možno si to uvedomia v poslednej minúte, bude však už neskoro. Už je aj tak neskoro.
Tu by som si dovolil dosť nesúhlasiť.
Ak raz niečo uverejní verejne, teda účel je taký, aby to tá verejnosť videla, je to už navždy verejné, dokonca si nie som istý, či na to nezískava aj nejakú licenciu/práva daná spoločnosť, napr. facebook.
Ak raz sa chválim fotkami, ako si luxusne žijem, zbytočne už budem zo seba robiť chudáka, nakoľko fotky kolujú netom.
Tým kameňom by som si kľudne hodil, ale nie do Jankovskej, lebo jej fandím, aj keď nie som smerák. Má gule väčšie ako akýkoľvek chlap.
Čo ak Kočner písal aj o Korele, že je korela, alebo o Nandrolonovi, že je neviemčo?
Sex s hocikým nie je právne zakázaný, takže aj keď verím, že tá "opička" mohla v jeho posteli byť, prečo by mala odstupovať a neviem čo ešte?
Čo potom Kollár, najlepší Bašternákov kámoš a bývalý mafiánsky "štartér" Žaluďa???
Čo Sulík, ktorý rokoval s Kočnerom o generálnom prokurátorovi? Však za to by kedysi dostal doživotie, ak nie trest smrti za vlastizradu.
O týchto nič? Iba o Smere? Ak by bolo zrušené ĽSNS, dávam prísľub, že volím prvýkrát Smer.
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Že by sa to začalo rozuzľovať?
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...ch-telefonoch/
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ani nie - začne sa to ZAUZĽOVAŤ!
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

nandrolon, nikto nikoho nekameňuje za to, že sa s ním stretával, alebo si len písal

tweety ti dala link, prečo musela odstúpiť.....

a mafiánska sudkyňa má toho na rováši oveľa viac...tu to pekne zhrnul . murín, mimochodom elitný ficov riťolez
https://gumurin.blog.pravda.sk/2019/...o-sa-zblaznil/

že budeš voliť smer je jasné....mazureka ti vykopli, kotletov do volieb rozpustia
a náckovia mali vždy najbližšie ku komunistom...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Myslis, ze demokraticki fasisti zrusia LSNS???
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
bjuty smis
Pekne tie smeracke curvy zenieme))
bolo 5 gramov bieleho dizajnu?
ty tu trepeš ako po 50 g...
policia, súdy smerácke
generalny prokurátor úkolovaný smerákom kočnerom
a ty tu stále svoje......

ale nech je po tvojom...tak teda .neodstúpil fico, kalinák, gašpar, hraško, krajmer, stromček, vanek, jankovská, ten blbý hasič.....atd..
Za lipšicovho ministrovania som prehral súd kvôli novému autu s 30 vážnymi závadami, to už vtedy vedela sudkyňa že je smeráčka?
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Zrána pršalo, teraz je pod mračnom, čakajú ma na humne broskyne a stolček posuň sa.
DSCF0689.JPG  
4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Najvyšší súd čaká v pondelok duel troch žien. Jana Bajánková, Soňa Mesiarkinová a Ivetta Macejková zabojujú pred členmi Súdnej rady o post predsedníčky súdu. Člen Súdnej rady Dušan Čimo očakáva vyrovnaný výsledok všetkých kandidátok.
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...vyssieho-sudu/

- mali odovzdať mobilné telefóny
- preveriť daňové priznania
- zistiť majetkové pomery
- posúdiť rodinné pomery
- atď
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Telefony uz vsetci vymenili
2 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Harabín nestihol, tak to vzdal.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať