Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Ak si to vsimnes oneskorene, tak chod reklamovat po dalsom vybere.
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
tu je super clanok o past simple https://www.anglictinarychlo.sk/minu...e-past-simple/

Za dobry uzitocny link schytala chudera dva buchnaty, este dobre ze sa nikto nevyhraza vylucenim...

oprava: https://www.anglictinarychlo.sk/minu...e-past-simple/
Naposledy upravil vicktor : 13.09.19 at 11:11
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No vidíte ako fajn rozoberáte Havrana.Po asi druhom článku z ktorého si pamätám, hlavne vulgarizmy som prišla k názoru,že toto k životu nepotrebujem a článok ktorého autor je Havran odvtedy neotvorím.Načo?Aby som si zopakovala ,,slušné" slovenské slová a expresívne výrazy?Za ten nepríjemný pocit po prečítaní takéhoto článku mi žiadny autor na svete nestojí.
4 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

vicktor
tu je super clanok o past simple https://www.anglictinarychlo.sk/minu...e-past-simple/

Za dobry uzitocny link schytala chudera dva buchnaty, este dobre ze sa nikto nevyhraza vylucenim...
Tvoj link vedie do stratena.....
https://www.anglictinarychlo.sk/minu...e-past-simple/
toto je správne. Vyzerajú rovnako (tu na Porade, ale je v tvojom odkaze chyba.
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Preberáte tu príčinu obéznych detí. Jednou z príčin môže byť aj lenivá mater. Niektorej povieš, prídi si natrhať ovocie. Pozerá na mňa ako na blbca, čo si o ňom myslí, že ho považuješ za chudáka, čo si nemá za čo kúpiť v obchode chémiový kompót, alebo džem, prípadne inú blbosť pre dieťa. Keby som niekomu doniesla zoberie si. Ale obrať???????? Keď u mňa je už nie problém to spracovať, ale to vylezenie na humno a oberanie. Oberám posediačky zo stolčeka presuň sa, tak to nebudem lenivcom nosiť domov. Bejvávalo, keď som bola niekedy fit.
7 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja ked vidim nakupny kosik plny sladkosti....akoze fajnovych mam dost.....je jedno ci obyc alebo "znackova"lebo este aj pri tomto treba afektovat....furt tam je len hromada hnusneho cukru....o sladkych dzusikoch a malibovkach ani nehovorim....
Vzdy sa doma daco upiect kde si viem..kolko cukru a co tam dam...
Ale kazdy po svojom...sak farmako priemysel sa potesi
2 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Pridávam sa-minule v obchode,obe deti sa ledva hýbali-že-chodte si povyberať chrumky.A najlepšie je.že aj do ambulancie sa dopracú pomaly ročné dieťa s chrumkami.Priznám sa že vtedy nie vždy príjemne zareagujem.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Hm...
https://laitman.blog.pravda.sk/2019/...restania-deti/

Hmmmm...by som bol zvedavý, že koľko detí vychoval.
Z netu som sa nejak nedozvedel...ale študoval všetko možné celý život....a možno študuje ešte aj teraz.
Ale píše z toho Izraela na všetky možné strany....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Extraliga ide neskutočne dole. Hráči sa živia ako stavbári či taxikári
https://hokej.pravda.sk/extraliga/cl...n=shp_rightbox

Dlho som sa tak dobre nepobavil...

Kúúúwa...ak by to aj bola pravda, tak čo by chceli tí blbci robiť ?
Ak má z nich tak 10% učňovku/strednú školu, tak je to veľa...veď sa to ani vyjadrovať nevie, o čom svedčí nie jeden rozhovor pred mikrofónom.
0 0
Mikae Mikae

Mikae je offline (nepripojený) Mikae

BXLmiami
No vidíte ako fajn rozoberáte Havrana.Po asi druhom článku z ktorého si pamätám, hlavne vulgarizmy som prišla k názoru,že toto k životu nepotrebujem a článok ktorého autor je Havran odvtedy neotvorím.Načo?Aby som si zopakovala ,,slušné" slovenské slová a expresívne výrazy?Za ten nepríjemný pocit po prečítaní takéhoto článku mi žiadny autor na svete nestojí.
Robí hanbu všetkým protestantským teológom... Zbožňujem tieto premúdrelé osobnosti, ktoré značnú časť svojho života prežili mimo nášho Slovenska a potom sa vrátia domov a sú najmúdrejší... A ten spôsob vyjadrovania - o tom radšej pomlčím... ako toto mohlo vyštudovať teológiu? Aj jeho správanie počas štúdií svedčí o tom, že asi študoval niečo úplne iné, len neviem čo??
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Mikae
BXLmiami
No vidíte ako fajn rozoberáte Havrana.Po asi druhom článku z ktorého si pamätám, hlavne vulgarizmy som prišla k názoru,že toto k životu nepotrebujem a článok ktorého autor je Havran odvtedy neotvorím.Načo?Aby som si zopakovala ,,slušné" slovenské slová a expresívne výrazy?Za ten nepríjemný pocit po prečítaní takéhoto článku mi žiadny autor na svete nestojí.
Robí hanbu všetkým protestantským teológom... Zbožňujem tieto premúdrelé osobnosti, ktoré značnú časť svojho života prežili mimo nášho Slovenska a potom sa vrátia domov a sú najmúdrejší... A ten spôsob vyjadrovania - o tom radšej pomlčím... ako toto mohlo vyštudovať teológiu? Aj jeho správanie počas štúdií svedčí o tom, že asi študoval niečo úplne iné, len neviem čo??
alebo sa "preštudoval" niektorí z toho majú tik, iní sa potia alebo vypadajú vlasy a tomuto sa stalo toto.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Zaujalo, ked niekto robi to iste, nie je vysledok vzdy rovnaky
7 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Kde sa môžem sťažovať na postup zdr.poisťovne a zdrav.zariadenia? Na úrade na dohľad.....?
Nejedná sa o ošetrenie,nechcú mi preplatiť/ vrátiť platbu.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

http://www.udzs-sk.sk/podnet-obcana
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kopretinka
Kde sa môžem sťažovať na postup zdr.poisťovne a zdrav.zariadenia? Na úrade na dohľad.....?
Nejedná sa o ošetrenie,nechcú mi preplatiť/ vrátiť platbu.
Ja som v podobnom prípade preplatenia mag. rezonancie zo zahraničia písal oficiálnu sťažnosť na prepočet na papier + zaslané doporučeným listom na ústredie sociálnej poisťovne do BA.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

kopretinka
Kde sa môžem sťažovať na postup zdr.poisťovne a zdrav.zariadenia? Na úrade na dohľad.....?
Nejedná sa o ošetrenie,nechcú mi preplatiť/ vrátiť platbu.
Mala si dopredu schválenie?
0 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
slovensko.sk dnes zase nefunguje.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

143nora
................

Minule zmenili význam slova "intenzívne" = trvalo to 6 dní !
Teraz to možno bude 14 dní...... šak termíny, termíny.....
Ale milióny dostali....

"Termíny, termíny, kde vás ľudia berú?
Na horách nerastú, na poli nesejú.

Na horách nerastú, na poli nesejú,
byrokrati ich zo zadku vyserú!"
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

BXLmiami
kopretinka
Kde sa môžem sťažovať na postup zdr.poisťovne a zdrav.zariadenia? Na úrade na dohľad.....?
Nejedná sa o ošetrenie,nechcú mi preplatiť/ vrátiť platbu.
Mala si dopredu schválenie?
Mala som schválené,tak som poslala doklad o zaplatení do poisťovne,a oni mi odpisali,že to zariadenie je zmluvné,preto mi to nemôžu preplatiť,že dané zariadenie bolo informované a má mi vrátiť poplatok a u poisťovne žiadať preplatiť podľa ich zmluvy.
Zdr.zariadenie sa vyhovára,že mi nemôžu vrátiť peniaze len na základe tel.z poisťovne a že nemajú limitya bla bla bla.Do poisťovne na revízne odd.sa nedá dovolať,tel.po pár zvoneniach sa odpojí a na mail nereagujú.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No ale to majú pravdu,že nemôžu vrátiť peniaze len na základe telefonátu z poisťovne.účtovníčky asi vymyslia ako sa to dá,nie?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať