Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Terezia13

Keď som bol decko, nevzali ma
k psychológovi
Matka mi jednou fackou * otvorila čakru, stabilizovala karmu a očistila auru...!
Co si nspisala Terezka patri skor k vestici ako psychologovi.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nedávno jeden psychiater hovoril, že sa dosť často stáva hlavne po niekoľkých desaťročiach praxe u daných lekárov, že dotyčný začne používať slovník a slovné spojenia častokrát ako jeho pacienti.
Alaya1 síce nemá medicínske vzdelanie, ani nie je lekár, ale asi niečo podobné sa deje už aj u nej.
Včera som obodoval príspevok mínuskou, všimol som si, že ho písala ona /obodoval by som aj keby to písal ktokoľvek, však na to je tu bodovanie/.
O chvíľu obodované 4 dni staré príspevky v počte 4 ks....
Trošku choré a retardované.
Čo už, vek a prichádzajúcu demenciu človek nezastaví :-)
PS: kukám, že tie príspevky boli 2, ale obidva pohotovo a taktne už zmazala, no, asi sebareflexia, škoda, že neskoro.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Nandrolon
Nedávno jeden psychiater hovoril, že sa dosť často stáva hlavne po niekoľkých desaťročiach praxe u daných lekárov, že dotyčný začne používať slovník a slovné spojenia častokrát ako jeho pacienti.
Alaya1 síce nemá medicínske vzdelanie, ani nie je lekár, ale asi niečo podobné sa deje už aj u nej.
Včera som obodoval príspevok mínuskou, všimol som si, že ho písala ona /obodoval by som aj keby to písal ktokoľvek, však na to je tu bodovanie/.
O chvíľu obodované 4 dni staré príspevky v počte 4 ks....
Trošku choré a retardované.
Čo už, vek a prichádzajúcu demenciu človek nezastaví :-)
PS: kukám, že tie príspevky boli 2, ale obidva pohotovo a taktne už zmazala, no, asi sebareflexia, škoda, že neskoro.
1. Prispevky som nevymazala ja. Bolo odstranenych viac prispevkov, nielen moje
2. Dala som nesuhlas s prispevkami v tejto teme, tusim z 20.9., nesedim tu kazdy den, ohladne fasistickeho europoslanca. Aj keby som ti odminuskovala kazdy tvoj prispevok mam na to moznost danu touto strankou. Ak ti to prekaza neprispievaj. Nemusi s tebou kazdy suhlasit. To je riziko diskusneho fora.
3. Pred casom si nemiestne urazal inu poradacku, potom si sa v sutaku ospravedlnoval. Teraz urazas mna, moju profesiu. Ja netusim co ty robis, ani ma to nezaujima, Tvoje urazky mojej profesie su pre mna len bezvyznamne pismena na nejakej stranke.
4. Co je chore a retardovane si nazor urobi kazdy tu sam.
P.s. aby som bola v teme- pobavilo ma to.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

- nauč sa pravopis, lebo lepšie ho ovláda moja 8 ročná dcéra
- tvoju profesiu tu dosť často VEREJNE prezentuješ, dokonca ju máš aj vo svojom profile
- od 20.9.2019 si tu bola najmenej XY krát, tak rob vola z niekoho iného, ja vidím realitu
- 4. súhlasím

Dúfam, že číslam trošku rozumieš.
Z tvojho príspevku vyplýva, že vlastne si dala mínusky NEZÁVISLE na mojom hodnotení, takže toto bude čisto náhoda:
23.9. 14:01 hod. som ti dal hodnotenie
23.9. 15:15 hod. si mi dala svoje hodnotenie
23.9. 16:47 hod. som ti dal hodnotenie
23.9. 16:56 hod.
23.9. 16:56 hod.
23.9. 16:56 hod. - 3 x hodnotenie
- predpokladám, že po tom si si dala od svojho psychiatra lexaurín :-))
Naposledy upravil Nandrolon : 24.09.19 at 06:39
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Nandrolon
- nauč sa pravopis, lebo lepšie ho ovláda moja 8 ročná dcéra
- tvoju profesiu tu dosť často VEREJNE prezentuješ, dokonca ju máš aj vo svojom profile
- od 20.9.2019 si tu bola najmenej XY krát, tak rob vola z niekoho iného, ja vidím realitu
- 4. súhlasím

Dúfam, že číslam trošku rozumieš.
Z tvojho príspevku vyplýva, že vlastne si dala mínusky NEZÁVISLE na mojom hodnotení, takže toto bude čisto náhoda:
23.9. 14:01 hod. som ti dal hodnotenie
23.9. 15:15 hod. si mi dala svoje hodnotenie
23.9. 16:47 hod. som ti dal hodnotenie
23.9. 16:56 hod.
23.9. 16:56 hod.
23.9. 16:56 hod. - 3 x hodnotenie
- predpokladám, že po tom si si dala od svojho psychiatra lexaurín :-))
" Slušnosť, čestnosť a priateľský prístup
Nekomentujem úmysly, pohnútky, profil a osobu zadávateľa. V prípade že užívateľ porušuje etiketu Porady a dobré mravy, hlasovaním posúvam takéto príspevky smerom dolu ako nevhodné, prípadne nahlásim príspevok moderátorom Porady."....


Asi tak. Dovi....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
3. Pred casom si nemiestne urazal inu poradacku, potom si sa v sutaku ospravedlnoval. Teraz urazas mna, moju profesiu. Ja netusim co ty robis, ani ma to nezaujima, Tvoje urazky mojej profesie su pre mna len bezvyznamne pismena na nejakej stranke.
4. Co je chore a retardovane si nazor urobi kazdy tu sam.
P.s. aby som bola v teme- pobavilo ma to.
K bodu 3.
Zaujímavé je, že sa urážaš, keď niekto uráža tvoju profesiu...fakt zaujímavé.
Ale že ty nemiestne urážaš tie iné profesie, tak to je akože v poriadku ?????
Poznámka - môžem kľudne pridať screeny daných príspevkov.

K bodu 4.
Choré a retardované je tiež to, že niekto má viacero nickov...neboj, nie som sám, čo o nich vie a urobil si názor o tebe.

Nevystupujem na Porade pod viacerými užívateľskými kontami, prostredníctvom ktorých si v diskusii vytváram názorovú váhu.

P.S.:
Aby som bol v téme - vcelku si ma na ráno pobavila.



Asi tak... dovi, dopi, dopo...
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
143nora
bettylou
korela
Toto je na zamyslenie:
"Už žádná mrcha! Petice chce ze slovníku odstranit hanlivé výrazy pro ženu

...Téměř třicet tisíc lidí už podepsalo na portálu Change.org petici, která požaduje úpravu hesla žena v Oxfordském slovníku angličtiny. Petice se ohrazuje proti tomu, že se na internetu jako synonyma pro ženu zobrazují hanlivé a urážlivé výrazy."
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranic...zahranicni_zaz

v angličtine to nie je mrcha ale doslova suka - teda bitch, to len češi si to tak jemne prekladajú
Samica od psa je suka = normálny výraz
hej, ale ako oslovenie ženy je to už niečo úplne iné

"u bitch" - ty suka , prípadne "u fuckig bitch" - ty yebajúca suka, u nás sa prekladá ako ty poyebaná suka...

dámy prepáčia
Naposledy upravil bettylou : 24.09.19 at 07:10
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
alaya1
3. Pred casom si nemiestne urazal inu poradacku, potom si sa v sutaku ospravedlnoval. Teraz urazas mna, moju profesiu. Ja netusim co ty robis, ani ma to nezaujima, Tvoje urazky mojej profesie su pre mna len bezvyznamne pismena na nejakej stranke.
4. Co je chore a retardovane si nazor urobi kazdy tu sam.
P.s. aby som bola v teme- pobavilo ma to.
K bodu 3.
Zaujímavé je, že sa urážaš, keď niekto uráža tvoju profesiu...fakt zaujímavé.
Ale že ty nemiestne urážaš tie iné profesie, tak to je akože v poriadku ?????
Poznámka - môžem kľudne pridať screeny daných príspevkov.

K bodu 4.
Choré a retardované je tiež to, že niekto má viacero nickov...neboj, nie som sám, čo o nich vie a urobil si názor o tebe.

Nevystupujem na Porade pod viacerými užívateľskými kontami, prostredníctvom ktorých si v diskusii vytváram názorovú váhu.

P.S.:
Aby som bol v téme - vcelku si ma na ráno pobavila.



Asi tak... dovi, dopi, dopo...
To ale reagovala na mňa a nie na Teba :-))))))))))
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Chlapci, venujte sa polovickam, politike, srandickam , hubam a dobrej nalade. . . Na body sa vyprdnite, usetrite vela dusevneho zdravia.

Krasny den je, uzivajte


P.S. Buchac, tie nicky a akoze moje urazky inych profesii si myslel zo zartu Ak nie, je mi to aj tak jedno.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
To ale reagovala na mňa a nie na Teba :-))))))))))
To ale nevylučuje moju reakciu...či ?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

alaya1
Nandrolon
- nauč sa pravopis, lebo lepšie ho ovláda moja 8 ročná dcéra
- tvoju profesiu tu dosť často VEREJNE prezentuješ, dokonca ju máš aj vo svojom profile
- od 20.9.2019 si tu bola najmenej XY krát, tak rob vola z niekoho iného, ja vidím realitu
- 4. súhlasím

Dúfam, že číslam trošku rozumieš.
Z tvojho príspevku vyplýva, že vlastne si dala mínusky NEZÁVISLE na mojom hodnotení, takže toto bude čisto náhoda:
23.9. 14:01 hod. som ti dal hodnotenie
23.9. 15:15 hod. si mi dala svoje hodnotenie
23.9. 16:47 hod. som ti dal hodnotenie
23.9. 16:56 hod.
23.9. 16:56 hod.
23.9. 16:56 hod. - 3 x hodnotenie
- predpokladám, že po tom si si dala od svojho psychiatra lexaurín :-))
" Slušnosť, čestnosť a priateľský prístup
Nekomentujem úmysly, pohnútky, profil a osobu zadávateľa. V prípade že užívateľ porušuje etiketu Porady a dobré mravy, hlasovaním posúvam takéto príspevky smerom dolu ako nevhodné, prípadne nahlásim príspevok moderátorom Porady."....


Asi tak. Dovi....
Myslím, že v tom prípade by si tu ani nemala byť, lebo podľa mňa nemáš ani jedno, tak dovi.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
[QUOTE="bettylou"]
143nora
bettylou
korela
Toto je na zamyslenie:
"Už žádná mrcha! Petice chce ze slovníku odstranit hanlivé výrazy pro ženu

...Téměř třicet tisíc lidí už podepsalo na portálu Change.org petici, která požaduje úpravu hesla žena v Oxfordském slovníku angličtiny. Petice se ohrazuje proti tomu, že se na internetu jako synonyma pro ženu zobrazují hanlivé a urážlivé výrazy."
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranic...zahranicni_zaz

v angličtine to nie je mrcha ale doslova suka - teda bitch, to len češi si to tak jemne prekladajú
Samica od psa je suka = normálny výraz
hej, ale ako oslovenie ženy je to už niečo úplne iné

"u bitch" - ty suka , prípadne "u fuckin´ bitch" - ty yebajúca suka, u nás sa prekladá ako ty poyebaná suka...

dámy prepáčia
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
Chlapci, venujte sa polovickam, politike, srandickam , hubam a dobrej nalade. . . Na body sa vyprdnite, usetrite vela dusevneho zdravia.

Krasny den je, uzivajte


P.S. Buchac, tie nicky a akoze moje urazky inych profesii si myslel zo zartu Ak nie, je mi to aj tak jedno.
Dievča...choď už radšej niečo (po dvoch mesiacoch vegetovania) konečne robiť...

P.S.:
Žiadne žarty, je to proste fakt. Ako vravím, screeny nie sú žiaden problém.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Načo by robila, však policajti jej tam naženú 100 alkoholikov, každého vyinkasuje 250 eurami a vegetuje ďalej :-)))))))))))))))))))))))))
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
143nora
buchkač

Choré a retardované je tiež to, že niekto má viacero nickov...neboj, nie som sám, čo o nich vie a urobil si názor o tebe.
P.S.:
Aby som bol v téme - vcelku si ma na ráno pobavila.
Asi tak... dovi, dopi, dopo...
Sám si chorý ! ! !
Písal som všeobecne...ale nešlo mi o teba.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Nandrolon
Načo by robila, však policajti jej tam naženú 100 alkoholikov, každého vyinkasuje 250 eurami a vegetuje ďalej :-)))))))))))))))))))))))))
Ta to ši teraz hlbokú pravdu povedal, ja keby bola vedela, že také časy prídu, ta sejem na dajaké obchodné riadenie idem za psychologa.
2 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
143nora
buchkač

Choré a retardované je tiež to, že niekto má viacero nickov...neboj, nie som sám, čo o nich vie a urobil si názor o tebe.



P.S.:
Aby som bol v téme - vcelku si ma na ráno pobavila.



Asi tak... dovi, dopi, dopo...
Sám si chorý ! ! !
On o tom vie, ale teba do toho vôbec nič nie je, mr. najmúdrejší
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

143nora

Možno skôr :

uvolnila čakru , stabilizovala auru , očistila karmu, poslala na farmu.


Dôležitý princíp je, že musí prísť bez varovania a do 2 sekúnd.
....
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pavol54
korela
Toto je na zamyslenie:
"Už žádná mrcha! Petice chce ze slovníku odstranit hanlivé výrazy pro ženu

...Téměř třicet tisíc lidí už podepsalo na portálu Change.org petici, která požaduje úpravu hesla žena v Oxfordském slovníku angličtiny. Petice se ohrazuje proti tomu, že se na internetu jako synonyma pro ženu zobrazují hanlivé a urážlivé výrazy."
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranic...zahranicni_zaz
Ja som v rámci boja proti klimatickým zmenám odstránil zo svojho slovníka výrazy sušička prádla ,mikrovlnka, automatická pračka aj to sa ráta alebo len poskakovanie na námestiach a žiadať zmenu spôsobu života od druhých. Ale pre ohlúpenie národa stačí protest na uvedenom portáli.
Ide o to, či len zo svojho slovníka alebo aj z domácnosti...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Oliwa
pavol54
korela
Toto je na zamyslenie:
"Už žádná mrcha! Petice chce ze slovníku odstranit hanlivé výrazy pro ženu

...Téměř třicet tisíc lidí už podepsalo na portálu Change.org petici, která požaduje úpravu hesla žena v Oxfordském slovníku angličtiny. Petice se ohrazuje proti tomu, že se na internetu jako synonyma pro ženu zobrazují hanlivé a urážlivé výrazy."
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranic...zahranicni_zaz
Ja som v rámci boja proti klimatickým zmenám odstránil zo svojho slovníka výrazy sušička prádla ,mikrovlnka, automatická pračka aj to sa ráta alebo len poskakovanie na námestiach a žiadať zmenu spôsobu života od druhých. Ale pre ohlúpenie národa stačí protest na uvedenom portáli.
Ide o to, či len zo svojho slovníka alebo aj z domácnosti...
ak by bolo v domácnosti tak ako by som to mal nazývať "hento č.1, 2, 3 "?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať