Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Chváliť sa obdivom k fašistickej strane a jej voľbou vo voľbách toľko rokov po strašnej druhej svetovej vojne, je nemorálne a neúctive k jej obetiam.
1 2
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Bjuty, uvidíme vo voľbách, ale obávam sa, že SaS kári budú škrípať zubami, keď bude mať ĽSNS viac ako 2 x toľko...
a slovensko plakať...
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tweety
Chváliť sa obdivom k fašistickej strane a jej voľbou vo voľbách toľko rokov po strašnej druhej svetovej vojne, je nemorálne a neúctive k jej obetiam.
Fašistami ich nazývate iba vy, skutoční fašisti...
Obete boli, sú a aj budú v každej jednej vojne, takže asi tak.
Neviem, kde sa chválim ich obdivovaním, len píšem, že pre SaS to bude poriadna rana.
PS: ak sú fašisti, tak mali byť dávno zrušení, v opačnom prípade sa dá nad tým slovom v súvislosti s ĽSNS iba pousmiať.
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Veru krátku pamäť máš a ešte si aj protirečíš.Nandrolon
BXLmiami
Nevolila som ch,nebudem ich voliť,ale veci treba pomenovať pravým menom.A nie tlieskať odchádzajúcemu komisárovi ktorý má za sebou hlavne ničenie EU.Je veľmi smutné,že tieto veci nedokáže pomenovať niekto kto nie je nácek,len si to potichu myslí a zbabelo mlčí.
Čo si kto myslí je hovno platné, keď potom hlasujú tak ako hlasujú, lebo sú dosratí až za ušami...
Treba si nielen myslieť, ale aj povedať a hlavne podľa toho hlasovať. A takí sú iba tí fašisti, ktorých aj budem voliť.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Vôbec si neprotirečím, ale ty zase ako vždy máš problém pochopiť písaný text, tak ti dám k tomu aj výklad.
To, že niekoho volím, tak súčasne znamená, že ho obdivujem?
Ako je podľa Teba a podobných indivíduí možné, že je na Slovensku možnosť voliť fašistov, keď samotná propagácia a vyznávanie fašizmu, fašistické prejavy, fašistické svastiky a ostatné ich znaky sú trestné pod príslušnými sankciami? Prezradím ti ako. Tak, že fašisti sú iba vo vašich jednoduchých hlavách, ale ústava SR, Zákony SR a súdy SR to vidia trochu ináč ako Vy.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nandrolon
BXLmiami
Nevolila som ch,nebudem ich voliť,ale veci treba pomenovať pravým menom.A nie tlieskať odchádzajúcemu komisárovi ktorý má za sebou hlavne ničenie EU.Je veľmi smutné,že tieto veci nedokáže pomenovať niekto kto nie je nácek,len si to potichu myslí a zbabelo mlčí.
Čo si kto myslí je hovno platné, keď potom hlasujú tak ako hlasujú, lebo sú dosratí až za ušami...
Treba si nielen myslieť, ale aj povedať a hlavne podľa toho hlasovať. A takí sú iba tí fašisti, ktorých aj budem voliť.
Čítaj príspevky, aj svoje s porozumením. Stále trváš na tom, že si neprotirečíš?
Vyberiem z príspevku aby si to mal polopate.
A takí sú iba tí fašisti, ktorých aj budem voliť. Ale aj tak si myslím, že škoda strácať čas.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tweety
Nandrolon
BXLmiami
Nevolila som ch,nebudem ich voliť,ale veci treba pomenovať pravým menom.A nie tlieskať odchádzajúcemu komisárovi ktorý má za sebou hlavne ničenie EU.Je veľmi smutné,že tieto veci nedokáže pomenovať niekto kto nie je nácek,len si to potichu myslí a zbabelo mlčí.
Čo si kto myslí je hovno platné, keď potom hlasujú tak ako hlasujú, lebo sú dosratí až za ušami...
Treba si nielen myslieť, ale aj povedať a hlavne podľa toho hlasovať. A takí sú iba tí fašisti, ktorých aj budem voliť.
Čítaj príspevky, aj svoje s porozumením. Stále trváš na tom, že si neprotirečíš?
Vyberiem z príspevku aby si to mal polopate.
A takí sú iba tí fašisti, ktorých aj budem voliť. Ale aj tak si myslím, že škoda strácať čas.
To je len moje súkromné konštatovanie, žiaden obdiv. A áno, neprotirečím si. Ak by bolo koho voliť, určite by som nebol odkázaný na ĽSNS, nie som ani ich člen a ani ich sympatizant, dokonca si myslím, že Uhrík by sa mal odtrhnúť od Mariána... Ale u mňa je to vždy lepšia voľba ako všetko ostatné, čo je na scéne.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Z iného konca.....

KRACHLI!
A lavína sa svetom šíri. Cez 600000 dovolenkárov je v
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Je tragédia koho voliť? čo si povie radový občan?
Jekotu nie
blekotu nie
smerákov označených za zlodejov nie
sns nie
kopulantov nie
vyznavačov 5 g bieleho nie
mivka nie
pozemkárov nie
kto nič neukradol? tí čo sú označení za fašistov, teda stranu zo vzdoru. Dajte na moje slová
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A svätuškárov máš kde? Zabudol si na nich, zabudol!!!!
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Svätuškárom to posral satan v ľudskej koži menom Figeľ. Ten im poškodil zo všetkých najviac.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
A svätuškárov máš kde? Zabudol si na nich, zabudol!!!!
No tí budú ťahať los ale nebudú pri hráčskom stole
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

misoft, ty si už načisto stratil súdnosť? Spolu s Kamilom? Prečítajte si obaja niečo o úchylkách. A vy ostatní čo? Bojíte sa mínuskovať?
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

On to vymaže, len nás nechá riadne sa po ťažkom obede vyzvracať.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

misoft
Z iného konca.....

KRACHLI!
A lavína sa svetom šíri. Cez 600000 dovolenkárov je v
Naco cestuju cez cestovku. Nie je nic jednoduchsie si dovolenku vybavit sam.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Z iného konca.....
KRACHLI!
A lavína sa svetom šíri. Cez 600000 dovolenkárov je v
...a koho sere ? Teba ? Lebo mňa teda rozhodne nie.
Otázka je niekde úplne inde.
Odkiaľ je tých 600k dovolenkárov ? Koľko ich je zo Slovenska ?
Kto je vlastníkom cestovky ?
Žeby náhoda je ten krach v spojení s brexitom...??? Nejak sa mi nechce veriť na náhody.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Nemôžem si pomôcť,ale vždy ked si pozriem Harryho z kráľovskej rodiny,podobá sa mi na Henricha 8.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
[QUOTE="bjuty smis"]
Nandrolon
Bjuty, SaS sa ti akosi rozpadá!
:-)
Nech odpadne, čo je kolísavé, nech odpadne, čo je oportunistické, ale nech v tej strane zostane, čo je pevné, čo je charakterné, čo chce za tento národ zápasiť....

na národovca máš veľmô zvláštne slová nie rodnie nášmu národu
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
kopretinka
Ešte k tým práčkam.......no neverím,že dnes niekto používa Romo alebo niečo podobné.
Je to neskutočný zabijak času,minie to 100x viac vody a elektriny,a že sa pri tom človek narobí jak hovado,ani nehovorím.
Keby som nemala automatickú,tak by som strašne veľa vecí musela prať ručne,čo je ďalšie míňanie vody,elektriny,času a námahy a veľa vecí by som musela nosiť do práčovne,čo je zase kopa peňazí a strata času,keďže u nás čistiareň 25 rojov nie je.
Tak tu netvrďte nikto takú hovadinu,že nepoužívate automatiku.
Jedine,že to nosí niekomu,kto to operie za neho.
kvietok, ak by nebolo toľko chemikálií, tak je to u riti koľko vody v tom dunaji pretečie
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Tweety
Chváliť sa obdivom k fašistickej strane a jej voľbou vo voľbách toľko rokov po strašnej druhej svetovej vojne, je nemorálne a neúctive k jej obetiam.
majka,chceli ste demokraciu, hlas ľudu a už zase pičujete ak sa dáky ľud po svojom ozve... o čom to je???

demo- kratia
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať