Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Tiež chodím po chodníkoch, ale ak sú výlučne prázdne, prípadne na 20-tich metroch 1-2 ľudia. Idem ale rýchlosťou chôdze, častokrát za nimi ak idú vedľa seba. Zvonček nemám a volať na nich nebudem, keďže oni sú tam "doma".
Ináč páči sa mi, že v ČR sú na 90% chodníky a cyklochodníky jedno a to isté.
Sú oveľa širšie ako chodníky u nás.
Taktiež v rakúsku je častokrát chodník a cyklochodník spojený.
Na cyklochodníku ale nemám problém "zarevať" brzdami ak idú vedľa seba štyria chodci a zaberú obidva cyklopruhy.
No keď ťa chodci vidia rýchlo sa pakujú, to sa ti potom vyťahuje že jazdíš po prázdnych chodníkoch
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Turecko anektovalo severovýchod Sýrie - treba zaviesť nové sankcie na Rusko
0 1
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

také chýry idú, že v Budapešti sa naštvali a na svoj stojan inštalovali hromozvod. A zas sú vraj vyššie
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54
Nandrolon
Tiež chodím po chodníkoch, ale ak sú výlučne prázdne, prípadne na 20-tich metroch 1-2 ľudia. Idem ale rýchlosťou chôdze, častokrát za nimi ak idú vedľa seba. Zvonček nemám a volať na nich nebudem, keďže oni sú tam "doma".
Ináč páči sa mi, že v ČR sú na 90% chodníky a cyklochodníky jedno a to isté.
Sú oveľa širšie ako chodníky u nás.
Taktiež v rakúsku je častokrát chodník a cyklochodník spojený.
Na cyklochodníku ale nemám problém "zarevať" brzdami ak idú vedľa seba štyria chodci a zaberú obidva cyklopruhy.
No keď ťa chodci vidia rýchlo sa pakujú, to sa ti potom vyťahuje že jazdíš po prázdnych chodníkoch
:-)))) Na uzkom chodniku castokrat z ohladuplnosti uhybam ja. Tak, ze na poltonovom ebajku skacem cez obrubnik na travu /ktora deli vozovku od chodnika/ a spat, aspon precvicujem "bunny hop".
Len raz som musel kusok po hlavnej a ze idem na chodnik velmi tupym alebo ostrym uhlom /uhol pohladu/ az v poslednej chvili som si vsimol, ze je tam obrubnik a nie plynuly najazd. Ale zvladol som.
Kedysi 10r. spat som sa za bieleho dna kotulal takto v centre mesta po betonovej dlazbe za bieleho dna a udivu okoloiducich. Mat menej stastia tak uz tu nepisem. Na predoslom bicykli som chcel v rychlosti vyskocit na obrubnik bokom a nevydalo. Fungel nove teplaky derave, a telo ako po havarii boeingu :-))
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
:-)))) Na uzkom chodniku castokrat z ohladuplnosti uhybam ja. Tak, ze na poltonovom ebajku skacem cez obrubnik na travu /ktora deli vozovku od chodnika/ a spat, aspon precvicujem "bunny hop".
...
Fungel nove teplaky derave, a telo ako po havarii boeingu :-))
...a hlava inak v porádečku ???

Kuwa, že POLTONOVÝ ebajk...

Ale v konečnom dôsledku ešte dobre, že si nenapísal PONTÓNOVÝ ebajk...to by bol iný rehot.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Nandrolon
:-)))) Na uzkom chodniku castokrat z ohladuplnosti uhybam ja. Tak, ze na poltonovom ebajku skacem cez obrubnik na travu /ktora deli vozovku od chodnika/ a spat, aspon precvicujem "bunny hop".
...
Fungel nove teplaky derave, a telo ako po havarii boeingu :-))
...a hlava inak v porádečku ???

Kuwa, že POLTONOVÝ ebajk...

Ale v konečnom dôsledku ešte dobre, že si nenapísal PONTÓNOVÝ ebajk...to by bol iný rehot.
Sa smej, ale v porovnani s mojim "normalnym" 28 crossovym je to tazke hovado a samozrejme, ze som musel objednat najvacsi rozmer daneho modelu /trosku uchylka/. Takze na zem dostanem iba ako baletka spickami a sedlo je skoro na minime. Proste som si povedal, ze radsej vacsi ako mensi. Je to iba o zvyku.
Ale cez stromy a kolajnice sa nahovno prenasa, lebo ho nedas pod pazuchu, tym, ze ram je velky a kolesa 29 :-)
Pride mi trosku cudne, ked vidim 2 metraka na malom bicykli tak pre 175cm. Ja to mam presne opacne :-)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Pride mi trosku cudne,
Príde mi čudné, že sa rozpisuješ o nepodstatných info a tomu podstatnému sa vyhýbaš.

Takže ako je to s tým POLTONOVÝM bikom...pol tony = 500 kg...človeče, šak takúto hmotnosť nemá ani motorka a nie ebike...a ešte s ním dokážeš aj skákať ???
Kuwa, to na tých lazoch sa rodia takí siláci ???
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Si nepochopil že to bolo písané "obrazne"?
Ako keď niekto povie, že už 100x si to robil aj tak ti to nevyšlo. Mám najradšej potom tých mudrcov, ktorí budú špekulovať a tajtrlíkovať, že však to nerobil 100x ale iba 7x ...
Druhá vec je taká, že normálny bike, ktorý je primeraný tvojej postave prenášaš pod pazuchou. Tento ak zoberiem pod pazuchu, tak s ním neprenesiem ani 10 cm prekážku, lebo ti budú vadiť kolesá. Na pleco ho nedáš, lebo vozím komplet všetko na diaľkové cesty, takže každá voľné miesto v ráme je obsadené kapsou. musíš ho chytiť za predstavec, pravou za trubku pod sedlom a niesť ho tak. Jednoducho ako keď vyhadzuješ z pántov nasadené dvere, asi taká pozícia.
Samotná hmotnosť nie je nikdy problém takmer u ničoho. Problém je, že aj ľahká váha, ktorú by si v ruke ako tašku ani necítil môže byť tak rozmiestnená, že máš problém to prenášať.
Čo sa týka veľkosti a váhy dnešných dvojkolesových vozidiel /motoriek/ tak mám problém s ich "malosťou". Neviem, či sa vyrábajú pre škriatkov, ale kedysi mala Honda CBR 1000F/ cca 300 kg a veľkosť pre skutočného chlapa /okolo roku 1997/. Dnes sú tisícky superšporty ako zmenšeniny pre škriatkov niečo nad 150 kg a veľkostne tak pre moju 8 ročnú dcéru.
Kupovať dnes motorku tak asi jedine BMW GS 1200 alebo niečo podobné, veľkosťou pre skutočného chlapa, a to mám IBA priemernú výšku.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Priveľa mudruješ...šak z toho musíš mať okuliare zarosené.

Ak chceš niečo vyjadriť obrazne, tak použi úvodzovky.
Nejak si sa posunul od bikov cez ebikov ku motorkám.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nechám Vás obidvoch v tých Vašich predstavách.
Z reality by ste mali jedine komplexy a blbý pocit.
:-)))))))))))
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Hehehe...ale šak ty tu dávaš svoje predstavy a nie niekto iný...či ?

Mne je jedno...pre mňa, za mňa...kľudne si obstaraj aj tonový (1000kg) ebike a skáš si, kde len chceš.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Pokiaľ viem, píšem len realitu a žiadne predstavy. To že to tebe treba vysvetľovať ako malému decku použitím úvodzoviek je tvoj problém.
Ale narážal som na tie okuliare a následne retardovaný príspevok KIMA143.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
lujza.j
Krasne hodziny....len kolko je hodin...som nezistila
niečo pred pol osmou ukazujú
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Dnesny den potesil....a velmi....pocasie čadca,žilina...terchova nadherne....aj ked žilina vitala rano hmlou...
Od zaciatku roka...ze musim ist vd okrasa čadca..predajna+ kuk do vyroby....telepaticky ma vypoculi zmenili otv.hodiny - sobota otvorena....jupiii tak dnes....aj ked maju ešop...ale aj tak som tajne dufala...ze nakupim aj kusy co nie na esope....a to na ešope uz som zacala "hadzat" do kosika...ale obj.som nedokoncila...a dobre som urobila....
Dnes den pre mna...v predajni iba ja...predavacka a moj chlap dokonale....vyse hodiny....v kosoch aj kusovky-všeho chut....pre mna ako stvorene....veci z obj.na export co ostali...uzasne kusky...cista krehka krasa skla....+tri sady cervenych gul,zvonceky/chlap chcel/ a dva špice....
S predavackou som si fajne pokecala....aj ci nerobia kurzy fukania.. nerobia
Potesilo aj to,ze budu mat stojany z ozobami v kaufkande,ze aj pre obi vyrabaju a aj v terne sa budu dat kupit....vyrabaju teraz aj retro styl...ze si to ludia pytali.
Ak sa niekto pohrava s myslienkou mat na vian.stromceku tuto krasu navstevu predajne odporucam....ja som si to uzila maximalne
Idem kuk stranku.sklarni lednicke rovne...ze robia kurzy...trochu daleko....ale ako chlap povedal...aky mas problem vycestovat aj na tyzden
4 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Lednické Rovné máš o vyše 80 km bližšie ako Čadcu. Okrasa je uznávaná firma s dlhoročnou tradíciou. Na tie banky sa nechytajú žiadne ostatné šmejdy kúpené niekde po tržniciach. Minulý týždeň som pozeral v rakúsku jeden exkluzívny obchod s bankami, tak som si hovoril, že však to sú napodobeniny našich z Okrasy. Pričom to bola taká vyberaná ulička, kde boli vlnené svetre od 900 eur vyššie a hodinky za 25 000 eur tiež na počkanie a výber ako pečiva v potravinách.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Dnes bol ozaj nádherný deň, my do tmy v záhrade a zďaleka nie všetko hotové, včera v kine na Barabášovho Stračinu, odporúčam. No a pochválim aj vás, buchy ja ozaj rada čítam nandyho športové chválenkárstvo, ty tú jeho radosť necítiš? Tak isto sa teší, ako dnes lui, včera som jej chcela poslať obrázok od MP, vianočné čečelajzá už začali a možno pošlem. Pekný večer všetkým.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Paci sa mi..ze to fukanie tam asi nezanikne...ze v objekte...je este nejaky sukromnik co vyraba....ale iba na objednavku...nema predajnu ani esop...holka hovorila ,ze zeny ucia chlapov fukat spice...ale uz pridu s tym,ze vedia fukat gule....ale,ze kde sa to naucili nevie...
O kvalite a jedinecnoati nepochybujem...okrem inych krajin kde vyrabaju...aj do nemecka...co mi z.toho smiecno...ved keby si dali nemci patentovat...vianocna gula je ich...a v lauscha sa tusim stale fuka...inak je pekny film o sklaroch-ako vznikla vian.gula...
Smiala som sa.nad levandulovou kolekciou...pre moje oko nic vianocne....a ze taky uspech a tolko obj.,ze len levandu malovali
Pre tych co maju.biele stromceky..teraz cierno.strieborne robia...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
No a pochválim aj vás, buchy ja ozaj rada čítam nandyho športové chválenkárstvo, ty tú jeho radosť necítiš?
Čo ti na to ?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

No nepotesilo...kuk som sklarsku skolu...ak som dobre pochopila....kurz...ktory by som min.4osoby....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j
No nepotesilo...kuk som sklarsku skolu...ak som dobre pochopila....kurz...ktory by som min.4osoby....
To nie je až tak veľa.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať