Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Tweety, napis komu byvaly predseda hzds urval do tvare.
(Nikdy som ho nevolil, ide mi o fakty.)
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

vicktor
Tweety, napis komu byvaly predseda hzds urval do tvare.
(Nikdy som ho nevolil, ide mi o fakty.)
Pre tých, ktorí majú krátku pamäť. https://www.sme.sk/c/662268/meciar-z...-novinara.html
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Nereagovala som na skladbu, ale na komentáre pod ňou. Teba nezaujímajú, tak prečo na mňa reaguješ? Radšej si ich prečítaj, aj tie v tvojom linku a budeš viac v obraze.
0 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

kukučka
Nereagovala som na skladbu, ale na komentáre pod ňou. Teba nezaujímajú, tak prečo na mňa reaguješ? Radšej si ich prečítaj, aj tie v tvojom linku a budeš viac v obraze.
Prečo by ma mali ovplyvňovať komentáre? Som svojprávna a názor si viem urobiť aj sama bez toho, aby mi čo kto zakazoval, prikazoval. Ale možno to iní potrebujú.
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Tweety
Pre tých, ktorí majú krátku pamäť...
"...pravú ruku mal zovretú v päsť ... uhol som sa doprava"
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

vicktor
Tweety
Pre tých, ktorí majú krátku pamäť...
"...pravú ruku mal zovretú v päsť ... uhol som sa doprava"
Veď to, keby sa neuhol, tak to už len tak ľahko nerozdýcha. Podstatné je, že k niečomu takému vôbec došlo.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

vicktor
Tweety, napis komu byvaly predseda hzds urval do tvare.
(Nikdy som ho nevolil, ide mi o fakty.)
Zahnal sa ako byvaly boxerista po nejakom slnieckarovi s kamerou na pleci. Ten si musel doma potom menit damske nohavicky. Ten klip od Elanu som este nevidel, ale dokial tam niekomu nerozbil hlavu, tak to spada stale do "slobody slova".
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tweety
pavol54
Tweety
kukučka
Kukla som si komentáre aj v tvojom linku, tuším je väčšina plusov pre zástancov Elánu.
napríklad:
dnes 08:31 | | +26 -6
Reagovať
Nikde som v klipe nevidel že by Ráž mieril na človeka. Každý vidí čo potrebuje. Takto sa vytvárajú ilúzie, podľa mňa je klip v poriadku.
Nevidela si ani to, ako mu jednu urve do tváre, tak ako kedysi bývalý preceda hzds, ktorého toľko ospevoval ? Kto chce, nič nevidí, kto nechce, nevidí ani to, čo by mal. Mňa diskusie nezaujímajú, mám na to svoj názor.Demokracia je, tak si môže každý urobiť názor aký chce. Ale demokracia jedného končí tam, kde sa začína druhého. A propagovať násilie sa mi vo všeobecnosti bridí.
Propagovať môžu násilie len novinári a vyvolení politici? (Aj na základe skreslených informácií)
Asi si nečítal moju poslednú vetu. No, čo už.....
na tú som práve reagoval, aj na rozširovanie "vtipných humoristických obrázkov "
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

vicktor
Tweety, napis komu byvaly predseda hzds urval do tvare.
(Nikdy som ho nevolil, ide mi o fakty.)
No veď ale stokrát opakované sa stane pravdou. Ak sa nám niekto nepáči, tak budeme šíriť lži.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
vicktor
Tweety, napis komu byvaly predseda hzds urval do tvare.
(Nikdy som ho nevolil, ide mi o fakty.)
Zahnal sa ako byvaly boxerista po nejakom slnieckarovi s kamerou na pleci. Ten si musel doma potom menit damske nohavicky. Ten klip od Elanu som este nevidel, ale dokial tam niekomu nerozbil hlavu, tak to spada stale do "slobody slova".
pokiaľ si tú hlavu nerozbil sám o stenu pri uhýnaní.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Tweety
kukučka
Nereagovala som na skladbu, ale na komentáre pod ňou. Teba nezaujímajú, tak prečo na mňa reaguješ? Radšej si ich prečítaj, aj tie v tvojom linku a budeš viac v obraze.
Prečo by ma mali ovplyvňovať komentáre? Som svojprávna a názor si viem urobiť aj sama bez toho, aby mi čo kto zakazoval, prikazoval. Ale možno to iní potrebujú.
A nedáš si pokoj. Ja ti nič neprikazujem a ani sa s tebou nemienim naťahovať, ani tu lepiť priblblé vtipy. Chcela som len poukázať na to, že mi vadí takýto zbytočný cirkus pre jednu pesničku. Sú ďaleko horšie klipy, vulgárnejšie, mne vedí napr. ak sa niekto oblečie do mäsa, propaguje satanizmus a či provokuje v kostole. A o tom som tu nečítala nič.
3 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

kukučka
Tweety
kukučka
Nereagovala som na skladbu, ale na komentáre pod ňou. Teba nezaujímajú, tak prečo na mňa reaguješ? Radšej si ich prečítaj, aj tie v tvojom linku a budeš viac v obraze.
Prečo by ma mali ovplyvňovať komentáre? Som svojprávna a názor si viem urobiť aj sama bez toho, aby mi čo kto zakazoval, prikazoval. Ale možno to iní potrebujú.
A nedáš si pokoj. Ja ti nič neprikazujem a ani sa s tebou nemienim naťahovať, ani tu lepiť priblblé vtipy. Chcela som len poukázať na to, že mi vadí takýto zbytočný cirkus pre jednu pesničku. Sú ďaleko horšie klipy, vulgárnejšie, mne vedí napr. ak sa niekto oblečie do mäsa, propaguje satanizmus a či provokuje v kostole. A o tom som tu nečítala nič.
A tak, si si predsa kopla. Ešte, že máme každý nárok na názor lebo by aj to mnohí chceli zakázať.. Ale toto tu už vari bolo a vieme, ako to dopadlo.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tweety. Mam pocit, ze zakazovat by si chcela prave ty. V suvislosti s hranym klipom si napisala, ze demokracia konci tam, kde zacina demokracia druheho.... To bol akoze omyl, alebo co?
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nandrolon
Tweety. Mam pocit, ze zakazovat by si chcela prave ty. V suvislosti s hranym klipom si napisala, ze demokracia konci tam, kde zacina demokracia druheho.... To bol akoze omyl, alebo co?
Nepochopil si.Podľa môjho názoru, tá ich demokracia akože srandičiek,útoku, únosu, atď, čo tam predviedli v klipe zasiahla aj do práv tých novinárov. Ale nikto vám ten váš iný názor neberie. Majte si ho a ja trvám na tom svojom. V tom je demokracia, či nie?
0 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tweety
Nandrolon
Tweety. Mam pocit, ze zakazovat by si chcela prave ty. V suvislosti s hranym klipom si napisala, ze demokracia konci tam, kde zacina demokracia druheho.... To bol akoze omyl, alebo co?
Nepochopil si.Podľa môjho názoru, tá ich demokracia akože srandičiek,útoku, únosu, atď, čo tam predviedli v klipe zasiahla aj do práv tých novinárov. Ale nikto vám ten váš iný názor neberie. Majte si ho a ja trvám na tom svojom. V tom je demokracia, či nie?
Tweety
Nandrolon
Tweety. Mam pocit, ze zakazovat by si chcela prave ty. V suvislosti s hranym klipom si napisala, ze demokracia konci tam, kde zacina demokracia druheho.... To bol akoze omyl, alebo co?
Nepochopil si.Podľa môjho názoru, tá ich demokracia akože srandičiek,útoku, únosu, atď, čo tam predviedli v klipe zasiahla aj do práv tých novinárov. Ale nikto vám ten váš iný názor neberie. Majte si ho a ja trvám na tom svojom. V tom je demokracia, či nie?
Tvoja demokracia je mínuska, aj tak sa dá.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tweety
Tweety
Nandrolon
Tweety. Mam pocit, ze zakazovat by si chcela prave ty. V suvislosti s hranym klipom si napisala, ze demokracia konci tam, kde zacina demokracia druheho.... To bol akoze omyl, alebo co?
Nepochopil si.Podľa môjho názoru, tá ich demokracia akože srandičiek,útoku, únosu, atď, čo tam predviedli v klipe zasiahla aj do práv tých novinárov. Ale nikto vám ten váš iný názor neberie. Majte si ho a ja trvám na tom svojom. V tom je demokracia, či nie?
Tweety
Nandrolon
Tweety. Mam pocit, ze zakazovat by si chcela prave ty. V suvislosti s hranym klipom si napisala, ze demokracia konci tam, kde zacina demokracia druheho.... To bol akoze omyl, alebo co?
Nepochopil si.Podľa môjho názoru, tá ich demokracia akože srandičiek,útoku, únosu, atď, čo tam predviedli v klipe zasiahla aj do práv tých novinárov. Ale nikto vám ten váš iný názor neberie. Majte si ho a ja trvám na tom svojom. V tom je demokracia, či nie?
Tvoja demokracia je mínuska, aj tak sa dá.
Zase sa mylis? Lebo zase som ti ju ja NEDAL. Opakovane obvinujes, opakovane zacinas reakcie slovami "nepochopil si".
Ale fakt menej chapavy ako ty tu uz asi nikto nie je.
Druhykrat si laskavo minusku over, lebo tvoja demokracia konci tam, kde zacina moja :-)))
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Tweety
Veď to, keby sa neuhol...
KEBY, KEBY, KEBY, ...
Tak preco si napisala ze mu urval?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety
Demokracia je, tak si môže každý urobiť názor aký chce. Ale demokracia jedného končí tam, kde sa začína druhého. A propagovať násilie sa mi vo všeobecnosti bridí.
Tweety
Nepochopil si.Podľa môjho názoru, tá ich demokracia akože srandičiek,útoku, únosu, atď, čo tam predviedli v klipe zasiahla aj do práv tých novinárov. Ale nikto vám ten váš iný názor neberie. Majte si ho a ja trvám na tom svojom. V tom je demokracia, či nie?
S tými právami novinárov si ma vcelku fest dostala...normálne do kolien by som šiel, ak by som nesedel.
Takže chceš povedať, že novinári majú právo vymýšľať si, obviňovať, vyniesť aj ten ortieľ ?
To nemôžeš myslieť predsa vážne.
Nechce sa mi vyhľadávať nejaké kauzy, kde novinári na základe informácie "jedna babka povedala" obvinili napríklad chlapa zo sexuálneho obťažovania alebo ešte horšie, z pedofílie.
K maníkovi okamžite nabehli poliši, nasadili klepetá a šup do CPZ...a mašinéria sa rozbehla na plný plyn....celé dni siedma veľmoc - bulvár pitval a pitval kauzu. Síce nakoniec vysvitlo, že všetko to bolo len pomsta ohrdnutej milenky alebo platonicky zaľúbenej žiačky.
Na maník je nadobro odpísaný a v prípade slabšej psyché si to kľudne aj hodí...
Kde sú jeho práva ???

Práve o tom je tá demokracia, že jeden musí rešpektovať aj ten názor druhého, aj keď s ním nesúhlasí....novinárov nevynímajúc.
Čiže novinári majú objektívne a nezaujato informovať a nie ovplyvňovať !!!
...a tejto nafúknutej "kauze" trafená hus zagágala.

...a ozaj...tento videoklip ti nevadí, kde sú samopaly v rukách terajších oných...a hajzel Truban záchranca Slovenska, Sveta a priľahlých galaxií si robí promo ?????
TOTO je v poriadku ???

0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
Tweety
Demokracia je, tak si môže každý urobiť názor aký chce. Ale demokracia jedného končí tam, kde sa začína druhého. A propagovať násilie sa mi vo všeobecnosti bridí.
Tweety
Nepochopil si.Podľa môjho názoru, tá ich demokracia akože srandičiek,útoku, únosu, atď, čo tam predviedli v klipe zasiahla aj do práv tých novinárov. Ale nikto vám ten váš iný názor neberie. Majte si ho a ja trvám na tom svojom. V tom je demokracia, či nie?
S tými právami novinárov si ma vcelku fest dostala...normálne do kolien by som šiel, ak by som nesedel.
Takže chceš povedať, že novinári majú právo vymýšľať si, obviňovať, vyniesť aj ten ortieľ ?
To nemôžeš myslieť predsa vážne.
Nechce sa mi vyhľadávať nejaké kauzy, kde novinári na základe informácie "jedna babka povedala" obvinili napríklad chlapa zo sexuálneho obťažovania alebo ešte horšie, z pedofílie.
K maníkovi okamžite nabehli poliši, nasadili klepetá a šup do CPZ...a mašinéria sa rozbehla na plný plyn....celé dni siedma veľmoc - bulvár pitval a pitval kauzu. Síce nakoniec vysvitlo, že všetko to bolo len pomsta ohrdnutej milenky alebo platonicky zaľúbenej žiačky.
Na maník je nadobro odpísaný a v prípade slabšej psyché si to kľudne aj hodí...
Kde sú jeho práva ???

Práve o tom je tá demokracia, že jeden musí rešpektovať aj ten názor druhého, aj keď s ním nesúhlasí....novinárov nevynímajúc.
Čiže novinári majú objektívne a nezaujato informovať a nie ovplyvňovať !!!
...a tejto nafúknutej "kauze" trafená hus zagágala.

...a ozaj...tento videoklip ti nevadí, kde sú samopaly v rukách terajších oných...a hajzel Truban záchranca Slovenska, Sveta a priľahlých galaxií si robí promo ?????
TOTO je v poriadku ???

Asi je lebo Elán dokázateľlne kopali za HZDS takže je šanca kopnúť si do nich, do tohoto sa nemôže lebo má oholené vlasy. Nie sú vlasy nebolo 5 gramov
1 1
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
„God, Guns and America“ – tak zní název kampaně, kterou se americké dealerství Carolina Ford snaží přitáhnout nové zákazníky. K novému autu totiž přidává i vlajku, bibli a zbraň.

https://www.auto.cz/americky-dealer-...a-zbran-131547

Ale ved to je diskriminacia moslimov ?!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať