Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Kde tam vidiš soplač ?
Zvac si to foto, ked si stratila cviker

A nazor........uff...
0 3
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
bjuty smis
Kde tam vidiš soplač ?
Zvac si to foto, ked si stratila cviker

A nazor........uff...
ta v celom peletone vymyté mozgy ohlúpení, myslia, že pečené holuby padajú z neba do huby..... stačí na plachtu napísať čiernou farbičkou a my už sa za nich postavíme..... deň pri dni.. haha
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pre Tweety a jej demokratický pohľad na prácu novinárov.

" Podľa svedkov to mala byť bežná policajná dopravná kontrola. Hliadka zastavovala peugeot, vodič však pridal plyn a začal unikať. Mal na to dôvod: za volantom sedel len 17-ročný chlapec bez vodičského preukazu. "

" Na chodníku stáli tínedžeri, dve dievčatá sú dcéry policajtov. Holéci hovorí, že chlapca a jedno z dievčat náraz odhodil bokom, Tretie dievča sa však dostalo pod vozidlo, ktoré ho šmykom ťahalo pod sebou po tráve ešte približne štyri metre. "
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...do-troch-ludi/

Čo ma zarazilo ?
Novinárka zverejní, že dievčatá sú dcérami polišov...ale o tom buzerantovi za volantom nejak nič....
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bettylou

zas len dáki farizeji a v mhdčke nemá kto dvihnúť riť, ked starší nastúpia... sopľač unudená by si mohli prečítať timur a jeho družina, v blave je komu pomôcť vo voľnom čase miesto debilín a prázdnych fráz vypisovať poflakovať sa pred foťákmi... lebo krajina je taká akí sú ľudia, ak sú prázdni narcisti, taká je aj ich krajina
.... a to ti ešte i vynadajú, keď im to pripomenieš... ba často i jednu vzduchom chladenú, dobre mierenú dostaneš.... ako toť nedávno tí blbečkovia, čo teraz fľajster schytali....

Šak so spomínal, ako v PO mi jedna fiflena (pojazdná parfuméria) do sopliakov vynadala.... a potom sedela zo dve zastávky. Mala však z toho hanbu (od ostatných) a ja som sa zarehlil a mal pocit, že ešte furt mám len -násť .
Naposledy upravil misoft : 19.10.19 at 14:37
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

bettylou
bjuty smis
Kde tam vidiš soplač ?
Zvac si to foto, ked si stratila cviker

A nazor........uff...
ta v celom peletone vymyté mozgy ohlúpení, myslia, že pečené holuby padajú z neba do huby..... stačí na plachtu napísať čiernou farbičkou a my už sa za nich postavíme..... deň pri dni.. haha
Ked mas 89 r., tak tam vidis soplac...
Vymyty mozog..lebo nechcu spiny zlodejske..

Ty ho mas teda brilantny...aj s uderkou
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
Pre Tweety a jej demokratický pohľad na prácu novinárov.

" Podľa svedkov to mala byť bežná policajná dopravná kontrola. Hliadka zastavovala peugeot, vodič však pridal plyn a začal unikať. Mal na to dôvod: za volantom sedel len 17-ročný chlapec bez vodičského preukazu. "

" Na chodníku stáli tínedžeri, dve dievčatá sú dcéry policajtov. Holéci hovorí, že chlapca a jedno z dievčat náraz odhodil bokom, Tretie dievča sa však dostalo pod vozidlo, ktoré ho šmykom ťahalo pod sebou po tráve ešte približne štyri metre. "
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...do-troch-ludi/

Čo ma zarazilo ?
Novinárka zverejní, že dievčatá sú dcérami polišov...ale o tom buzerantovi za volantom nejak nič....
V prvom rade by som rád vedel aká to bola večerná hodina či už maloleté nemali byť doma? v druhom rade by som všetkých čo nepriamo vlastným porušením zákonov spôsobili inému ujmu na zdraví alebo smrť dal trest ako vinníkovi. Ten mladík si nezarobil na to auto teda ho niekomu, zobral alebo mu ho dal vlastník.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bettylou
bjuty smis
Kde tam vidiš soplač ?
Zvac si to foto, ked si stratila cviker

A nazor........uff...
ta v celom peletone vymyté mozgy ohlúpení, myslia, že pečené holuby padajú z neba do huby..... stačí na plachtu napísať čiernou farbičkou a my už sa za nich postavíme..... deň pri dni.. haha
Jedna banda zlodejov čo nie je pri moci kričí na druhú bandu zlodejov čo je pri moci, aby sa vystriedali pri korytách. Ako ich majú vytlačiť keď ich nikto nevolí? pouličnými protestmi. Akože neexistuje exsiskár( minulý) tak neexistuje minulý podvodník a zlodej. Má niektorý smrteľník doma nahrávku gorily? To za tie "peníze radšej v Praze dúm".
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

.....
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
pavol54
bettylou
bjuty smis
Kde tam vidiš soplač ?
Zvac si to foto, ked si stratila cviker

A nazor........uff...
ta v celom peletone vymyté mozgy ohlúpení, myslia, že pečené holuby padajú z neba do huby..... stačí na plachtu napísať čiernou farbičkou a my už sa za nich postavíme..... deň pri dni.. haha
Jedna banda zlodejov čo nie je pri moci kričí na druhú bandu zlodejov čo je pri moci, aby sa vystriedali pri korytách. Ako ich majú vytlačiť keď ich nikto nevolí? pouličnými protestmi. Akože neexistuje exsiskár( minulý) tak neexistuje minulý podvodník a zlodej. Má niektorý smrteľník doma nahrávku gorily? To za tie "peníze radšej v Praze dúm".
objavil ameriku a odftedy mame grule aj mandelinky
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
S tými sopliakmi sa po celom svete roztrhlo vrece ?

Tu, tam, hentam, a aj v onom...svet sa zbláznil.
Vrchol je demonštrácia v Santiagu...kde sopliaci ničia metro a iné ... sledoval som šot, niečo neskutočné. Pre mierne zvýšenie cestového sa museli prijať krajné opatrenia, že výnimočný stav ?????
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
najťažšie je niečo vymyslieť, trochu ľahšie naprojektovať a postaviť a najľahšie je to rozbiť....
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
misoft
bettylou

zas len dáki farizeji a v mhdčke nemá kto dvihnúť riť, ked starší nastúpia... sopľač unudená by si mohli prečítať timur a jeho družina, v blave je komu pomôcť vo voľnom čase miesto debilín a prázdnych fráz vypisovať poflakovať sa pred foťákmi... lebo krajina je taká akí sú ľudia, ak sú prázdni narcisti, taká je aj ich krajina
.... a to ti ešte i vynadajú, keď im to pripomenieš... ba často i jednu vzduchom chladenú, dobre mierenú dostaneš.... ako toť nedávno tí blbečkovia, čo teraz fľajster schytali....

Šak so spomínal, ako v PO mi jedna fiflena (pojazdná parfuméria) do sopliakov vynadala.... a potom sedela zo dve zastávky. Mala však z toho hanbu (od ostatných) a ja som sa zarehlil a mal pocit, že ešte furt mám len -násť .
ta vešelo mace...
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
misoft
Pozerám správy: dnes na obed bola u nás fest havária - Peugeot to napálil do VW. Ten, čo do nich napálil, šiel od Sobraniec. A policajtom tvrdil, že ho oslnilo slnko. Ale ten blbeček zabudol, že zo Sobraniec do Michaloviec je cesta v smere V-Z a v žiadnom prípade ho nemôže slnko oslepiť (okolo 14-tej svieti slnko na sever a v žiadnom prípade nie priamo na čelné sklo). Až to budú riešiť - súd - dúfam, že nebudú takí blbci, že mu to zožerú. On ľahko zranení, v tom druhom 1 skonal a 2 ťažko zranení.
možno ho už ráno oslepilo abo robil učko
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Pozerám správy: dnes na obed bola u nás fest havária - Peugeot to napálil do VW. Ten, čo do nich napálil, šiel od Sobraniec. A policajtom tvrdil, že ho oslnilo slnko. Ale ten blbeček zabudol, že zo Sobraniec do Michaloviec je cesta v smere V-Z a v žiadnom prípade ho nemôže slnko oslepiť (okolo 14-tej svieti slnko na sever a v žiadnom prípade nie priamo na čelné sklo). Až to budú riešiť - súd - dúfam, že nebudú takí blbci, že mu to zožerú. On ľahko zranení, v tom druhom 1 skonal a 2 ťažko zranení.
Ako bude súdený záleží od toho, kto je a kto je za ním.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
pavol54
misoft
Pozerám správy: dnes na obed bola u nás fest havária - Peugeot to napálil do VW. Ten, čo do nich napálil, šiel od Sobraniec. A policajtom tvrdil, že ho oslnilo slnko. Ale ten blbeček zabudol, že zo Sobraniec do Michaloviec je cesta v smere V-Z a v žiadnom prípade ho nemôže slnko oslepiť (okolo 14-tej svieti slnko na sever a v žiadnom prípade nie priamo na čelné sklo). Až to budú riešiť - súd - dúfam, že nebudú takí blbci, že mu to zožerú. On ľahko zranení, v tom druhom 1 skonal a 2 ťažko zranení.
Ako bude súdený záleží od toho, kto je a kto je za ním.
Ta motor sice roztrepany, ale mal ščesce, že aspoň je keho sudzic.... Aj ked predsa len ked dobre pamätam ta u totej biblii dakdze stoji, že ľudze nesúďte sa, na to je ten hore, vaš pan. Akurat, neznam, kto nas ateistoch budze sudzik, ked sme sobi rovni a panoch nesceme Mušime vekši pozor davac jak vy.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja pozeram, ze na blanicku še strepal vetron
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Ja pozeram, ze na blanicku še strepal vetron
Ešte napíš niečo po goralsky alebo po rusnacky...ono to bude aj tak jedno.

Mi to prichodí, ako keď sa čech snaží po slovensky mluvit...ani z voza, ani na voz.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Prežili by ste deň len so sto vecami? My sme to skúsili
Tri redaktorky sa rozhodli vyskúšať minimalistický experiment.

Čítajte viac: https://zena.sme.sk/c/22238787/prezi...#ixzz62tN2tH2R

Čítal som, čítal...a čítal. Stále som očakával nejaký ten zvrat...že niečo z tých vecí ubudne.
...a ono je to len ďalší stupídny experiment...kuwa, nakoniec došlo k tomu, že tie tri bedy (nie bedárky...beda = synonymum inej nadávky) počítali počet vecí, ktorých sa dotkli.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Nandrolon
Ja pozeram, ze na blanicku še strepal vetron
Na koho sa to strepal? Chúďa Blanka.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
marjankaj
Nandrolon
Ja pozeram, ze na blanicku še strepal vetron
Na koho sa to strepal? Chúďa Blanka.
Vetroň še strepal na Blankinu blaničku...tota nemala co robic, ta pukla...a vetroň puknul tež.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať