Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lubko6394
kopretinka
Akože je toto normálne!?!?Preplatok na elektrine a zálohové platby zvýšili o 30 centov????Zmena trv.prikazu v banke stojí 2eurá.Vivat Innogy.
Však zavolaj na zákaznícku linku že to nemá zmysel a budeš platiť ako doteraz. Ja mám zase zvýšenú zálohu ktorá nezodpovedá spotrebe na byte čo prenajímam ( aby nevznikol nedoplatok ). Dva roky som telefonicky vybavil a na tretí mi už zálohové platby nechali v pôvodnej výške.
Mne zase chcú napariť platby podľa ročnej spotreby vždy sa s nimi dohodnem miesto 300 len 50 však nebudem úverovať boháčov
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Som sa včera zarehlil..... volali mi z PO z mestského úradu (nejaká evidencia stavieb či jaka marija) - že vraj zistili, že na pozemku je postavená garáž a že to treba "opraviť".
Tak som jej odkázal, že za A) nie som už majiteľom pozemku (411 dňová anabáza s Katastrom) a že za B) som sa spýtal, čo robili 38 rokov? Ten pozemok s garážou tam bol od 1981 a teraz to až zistili, že sú tam radové garáže. Tiež som jej odkázal, že to je ICH maslo na hlave, pretože tie garáže dalo v 80-tych rokoch práve mesto postaviť.
No najviac ma na nej zarazilo, že vraj aby som prišiel aj s LV!!!!!!
Tak som na ňu (vcelku slušne) vybehol, že oni - ako úrad - si majú možnosť, dokonca povinnosť, takéto údaje zháňať SAMI a nie buzerovať občanov.
A nakoniec som jej odkázal, že si NEPRAJEM, aby mi už volala.
2 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Čo som nevedela o šatách

https://www.facebook.com/worldeconom...8406288304848/
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
BXLmiami
Tolvaj
priaznivci FB / aj inych soc. sieti / a ockovania by si mali pozriet reprizu dnesneho Siedmeho z neba
A priaznivci neočkovania nech si pozrú následky polio vírusu,tetanus či záškrt-.
A to nerátame dôsledky vplyvu potencionálnych neočkovaných bacilonosičov na nechránené skupiny napr. novonarodených, ktorí sú ešte mimo možnosti očkovania.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Som sa včera zarehlil..... volali mi z PO z mestského úradu (nejaká evidencia stavieb či jaka marija) - že vraj zistili, že na pozemku je postavená garáž a že to treba "opraviť".
Tak som jej odkázal, že za A) nie som už majiteľom pozemku (411 dňová anabáza s Katastrom) a že za B) som sa spýtal, čo robili 38 rokov? Ten pozemok s garážou tam bol od 1981 a teraz to až zistili, že sú tam radové garáže. Tiež som jej odkázal, že to je ICH maslo na hlave, pretože tie garáže dalo v 80-tych rokoch práve mesto postaviť.
No najviac ma na nej zarazilo, že vraj aby som prišiel aj s LV!!!!!!
Tak som na ňu (vcelku slušne) vybehol, že oni - ako úrad - si majú možnosť, dokonca povinnosť, takéto údaje zháňať SAMI a nie buzerovať občanov.
A nakoniec som jej odkázal, že si NEPRAJEM, aby mi už volala.
Na úrade je predpísané vzdelanie zamestnanca. Minule som hovoril so synom a ten hovorí každý kto má vzdelanie a je šikovný tak pracuje doma na dobrých miestach (nie na radových úradníckych miestach) alebo v zahraničí o čom svedčí 300 000 ľudí. Takže radový úradník je ten menej uplatniteľný a výsledok práce je jasný. A čo bude robiť taký polosprostý úradník robiť? plniť priania svojho pána (nadriadeného) na slovo aby si udržal post (aj menšia istá výplata je dobrá istota) Mám s tým bohaté skúsenosti.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bettylou
Netvrdím, že niečo o tom viem...ALE ak sa nad tým jeden zamyslí ?
Nuž logicky mu musí vyplynúť, že niekde proste tie šaty skončiť musia...a končia zásadne na smetisku...buď skôr alebo po nejakom čase.

...a fabriky vyrábajú a vyrábajú...na státisíce kusov trendového oblečenia...od ponožiek po zimné bundy...od šnúrok až po snehule...od utierok po posteľnú bielizeň...atď.
Kika, Lidl, Kaufáč, Jysk, Takko, Pepco, všetky značkové a neznačkové butiky....a číňakov do aleluja....
Kvalita všetko na jedno kopyto, ergo o houbese....samá umelovina, jak stvorené na všeliaké zdravotné problémy.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
...............................................Tak že radový úradník je ten menej uplatniteľný a výsledok práce je jasný. A čo bude robiť taký polosprostý úradník robiť? plniť priania svojho pána (nadriadeného) na slovo aby si udržal post (aj menšia istá výplata je dobrá istota) Mám s tým bohaté skúsenosti.
No - majú tam tri ingelérky a tri neingelérky.... .........ale asi tie tituly majú len tak.....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja som davnejsi citala o holke neviem uz aka narodbost...ze si dala vyzvu,ze cely rok si ziadnu handru nekupi....tazko ....ale podarilo sa jej....spatne ked analyzovala....kopu veci by iba zbytocne ..v osiali alebo pod tlakom vyrobeneho momentalne trendu sa kupuje...
2 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

lujza.j
Ja som davnejsi citala o holke neviem uz aka narodbost...ze si dala vyzvu,ze cely rok si ziadnu handru nekupi....tazko ....ale podarilo sa jej....spatne ked analyzovala....kopu veci by iba zbytocne ..v osiali alebo pod tlakom vyrobeneho momentalne trendu sa kupuje...
ja sa pravidelne snažim o takú výzvu aspon v pôste. Aj ked teda najťažšie je nezabudnúť. Clovek mnohokrát len tak mimochodom niečo prihodí do košíka.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Dáša_
lujza.j
Ja som davnejsi citala o holke neviem uz aka narodbost...ze si dala vyzvu,ze cely rok si ziadnu handru nekupi....tazko ....ale podarilo sa jej....spatne ked analyzovala....kopu veci by iba zbytocne ..v osiali alebo pod tlakom vyrobeneho momentalne trendu sa kupuje...
ja sa pravidelne snažim o takú výzvu aspon v pôste. Aj ked teda najťažšie je nezabudnúť. Clovek mnohokrát len tak mimochodom niečo prihodí do košíka.
ešte dodám, tento rok som pridala ešte jednu pôstnu výzvu Celoročnú. Jeden den do týždna nečítať, nepozerať bulvár. Žiadne články. A teda, ešte len toto je výzva. Byť v strehu a nekliknúť na odkaz na nejaký veledôležitý článok, to chce fakt ostražitosť

Pár rokov dozadu som vďaka takejto "výzve" prestala mastiť na počítači karty. Po cca 28 rokoch
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
kopu veci by iba zbytocne ..v osiali alebo pod tlakom vyrobeneho momentalne trendu sa kupuje...
No hej...a keď jeden vidí tie rôzne stupídne relácie - Nové bývanie, Trendy v kuchyni, ...a čo ja viem, že pod akými názvami a čo všetko je zrazu trendy ?

No ja neviem, ako niekto druhý, ale mne tie trendové íčoviny lezú solídne na city.
Nech sa nik nehnevá....ale ak považuje niekto nejakú drevotriesku zbitú do "trendy" podoby, tak je teda fakt "trendy"...

Tie určité nábytky dnešnej doby, akože trendy...hlavne produkcia určitých krajín zo severu Európy ? Pfujtajbl......................................... ..........
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Šokuješ ma, bulvár každý deň? To ja výnimočne, čítam kultúrne rubriky a občas prekliknem, skôr kvôli výročiam, móde, viď teraz napr. Lagerfeld. To bude asi tým, že aj telku pozeráme málo, veď niet ani čo, akurát poobede niečo na zasmiatie.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dáša_

ešte dodám, tento rok som pridala ešte jednu pôstnu výzvu Celoročnú. Jeden den do týždna nečítať, nepozerať bulvár. Žiadne články. A teda, ešte len toto je výzva. Byť v strehu a nekliknúť na odkaz na nejaký veledôležitý článok, to chce fakt ostražitosť

Pár rokov dozadu som vďaka takejto "výzve" prestala mastiť na počítači karty. Po cca 28 rokoch
Šak normálka...vidím nejaký odkaz na bulvár ? Málokedy otvorím...a to ich tu niekto pripája teda požehnane.

Napríklad neklikám na články All for ... už je toho priveľa.

Karty ? Tie sú na trt...lepšie je sa zahrať na nejakého snipera.



--------------------

Včul ide na STV relácia "o 5 minút 1"....je tam Budaj.
Nestíham dopísať, tak len takto...keď jeho vidím/počujem ???





0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
...............................................Tak že radový úradník je ten menej uplatniteľný a výsledok práce je jasný. A čo bude robiť taký polosprostý úradník robiť? plniť priania svojho pána (nadriadeného) na slovo aby si udržal post (aj menšia istá výplata je dobrá istota) Mám s tým bohaté skúsenosti.
No - majú tam tri ingelérky a tri neingelérky.... .........ale asi tie tituly majú len tak.....
za mojich mladých čias nás učili na základnej škole čítať, na strednej škole čítať s porozumením a na vysokej škole samostatne vyhľadávať študijné materiály na "čítanie" pre potreby pochopenia študovanej problematiky a prípravu na štátne záverečné skúšky a diplomovú prácu.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
Ja som davnejsi citala o holke neviem uz aka narodbost...ze si dala vyzvu,ze cely rok si ziadnu handru nekupi....tazko ....ale podarilo sa jej....spatne ked analyzovala....kopu veci by iba zbytocne ..v osiali alebo pod tlakom vyrobeneho momentalne trendu sa kupuje...
ja sa prihlasujem že spätne 5 rokov nič na seba nekúpim
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Dáša_
Dáša_
lujza.j
Ja som davnejsi citala o holke neviem uz aka narodbost...ze si dala vyzvu,ze cely rok si ziadnu handru nekupi....tazko ....ale podarilo sa jej....spatne ked analyzovala....kopu veci by iba zbytocne ..v osiali alebo pod tlakom vyrobeneho momentalne trendu sa kupuje...
ja sa pravidelne snažim o takú výzvu aspon v pôste. Aj ked teda najťažšie je nezabudnúť. Clovek mnohokrát len tak mimochodom niečo prihodí do košíka.
ešte dodám, tento rok som pridala ešte jednu pôstnu výzvu Celoročnú. Jeden den do týždna nečítať, nepozerať bulvár. Žiadne články. A teda, ešte len toto je výzva. Byť v strehu a nekliknúť na odkaz na nejaký veledôležitý článok, to chce fakt ostražitosť

Pár rokov dozadu som vďaka takejto "výzve" prestala mastiť na počítači karty. Po cca 28 rokoch
to je problém, lebo jeden z mojich potomkov povedal že to je "nemoc" , väčšina príde k počítaču otvorí si ho a automaticky ťukne na najčastejšie používanú klávesu ani keď to pôvodne nemala v úmysle. A aký stupeň obtiažnosti si hrala a s koľkými farbami?
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

kukučka
Šokuješ ma, bulvár každý deň? To ja výnimočne, čítam kultúrne rubriky a občas prekliknem, skôr kvôli výročiam, móde, viď teraz napr. Lagerfeld. To bude asi tým, že aj telku pozeráme málo, veď niet ani čo, akurát poobede niečo na zasmiatie.
nazvala som to bulvár, ale v podstate sú to v mojom ponímaní všetky noviny a časopisy. Vrátane odporúčaných článkov kdekoľvek. Aj na porade Je jedno, či recept, či o zdraví, o politike
1 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

pavol54
Dáša_
Dáša_
lujza.j
Ja som davnejsi citala o holke neviem uz aka narodbost...ze si dala vyzvu,ze cely rok si ziadnu handru nekupi....tazko ....ale podarilo sa jej....spatne ked analyzovala....kopu veci by iba zbytocne ..v osiali alebo pod tlakom vyrobeneho momentalne trendu sa kupuje...
ja sa pravidelne snažim o takú výzvu aspon v pôste. Aj ked teda najťažšie je nezabudnúť. Clovek mnohokrát len tak mimochodom niečo prihodí do košíka.
ešte dodám, tento rok som pridala ešte jednu pôstnu výzvu Celoročnú. Jeden den do týždna nečítať, nepozerať bulvár. Žiadne články. A teda, ešte len toto je výzva. Byť v strehu a nekliknúť na odkaz na nejaký veledôležitý článok, to chce fakt ostražitosť

Pár rokov dozadu som vďaka takejto "výzve" prestala mastiť na počítači karty. Po cca 28 rokoch
to je problém, lebo jeden z mojich potomkov povedal že to je "nemoc" , väčšina príde k počítaču otvorí si ho a automaticky ťukne na najčastejšie používanú klávesu ani keď to pôvodne nemala v úmysle. A aký stupeň obtiažnosti si hrala a s koľkými farbami?
ja som len základ mastila, práve že bezmyšlienkovite. Vyplňala som napríklad pauzy, keď som čakala, aj také krátke.
Mmch, na karty a hazard všeobecne si musím dávať pozor. Jeden z mojich predkov, asi 5 generácii nazad prehral veľké majetky v kartách....
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

kukučka
Šokuješ ma, bulvár každý deň? To ja výnimočne, čítam kultúrne rubriky a občas prekliknem, skôr kvôli výročiam, móde, viď teraz napr. Lagerfeld. To bude asi tým, že aj telku pozeráme málo, veď niet ani čo, akurát poobede niečo na zasmiatie.
Na stv1 ide dámsky klub a folklorika. My to na pol ucha a oka po obede ku káve, úžasné veci, niekedy by som folkloriku povinne dávala v školách, mňa tie ľudové tradície vždy dostanú. V dámskom klube sa radí, varí, oblieka, vychováva, zaujímavé témy, hosťami sú čistí odborníci, len mi občas vadí Ivetka.. Ale nedá sa to porovnať s inými tv.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


Ja to volám The Holopupkeles boys.... ale páči sa mi.
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať