Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač
Tweety
buchač
Tweety
Čo to tam v tej najväčšej dedine niektorí vystrájajú.
https://www.cas.sk/clanok/923605/ces...m-ruchu-video/
Zasa len chujoviny dávaš...? Tvoje problémy tak mať, sveta žiť.
Nasrať na nejakého dilina, čo cicinu ukazuje.

TOTO v Novom Čase nepíšu ???
TOTO ťa neserie ???
https://spravy.pravda.sk/regiony/cla...tkou-vo-vazci/
Ty sa nestaraj o to, čo ja čítam alebo nečítam. Po tom ťa nič nie je. Lepšie by si urobil, ak by si sa nechytal každého môjho príspevku.
Ale šak ja na teba dlabem (presnejšie seriem).

Mne len vadí, že tu pripájaš stupídne "články"....ale šak čo iné čakať od gadžovky zos Šariša ?
Potom tak vyzerajú aj voľby a ich výsledok...
No fuj, že sa nehanbíš. Ale na druhej strane, ty ani nevieš, čo to je hanba. Lebo za to, čo tu vystrájaš, by si sa mal hanbiť od rána do večera.
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tweety
Čo to tam v tej najväčšej dedine niektorí vystrájajú.
https://www.cas.sk/clanok/923605/ces...m-ruchu-video/
Úprimne ho ľutujem, (chlapi majú vždy držať spolu), najmä tí čo boli prichytení pri manželkách iných Bol jeden americký film, myslím že sa volal "Sprievodca ženatého muža" mal si zobrať poučenie, alebo možno za ním bežali nešikovní chlapci s kazajkou
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
pavol54
Tweety
Čo to tam v tej najväčšej dedine niektorí vystrájajú.
https://www.cas.sk/clanok/923605/ces...m-ruchu-video/
Úprimne ho ľutujem, (chlapi majú vždy držať spolu), najmä tí čo boli prichytení pri manželkách iných Bol jeden americký film, myslím že sa volal "Sprievodca ženatého muža" mal si zobrať poučenie, alebo možno za ním bežali nešikovní chlapci s kazajkou
Toto dokáže oceniť iba ten s podobnými skúsenosťami Či?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
Tweety
Čo to tam v tej najväčšej dedine niektorí vystrájajú.
https://www.cas.sk/clanok/923605/ces...m-ruchu-video/
Zasa len chujoviny dávaš...? Tvoje problémy tak mať, sveta žiť.
Nasrať na nejakého dilina, čo cicinu ukazuje.

TOTO v Novom Čase nepíšu ???
TOTO ťa neserie ???
https://spravy.pravda.sk/regiony/cla...tkou-vo-vazci/
https://spravy.pravda.sk/regiony/cla...n=shp_rightbox
POLICAJTI NIKDY NIČ NEDOKÁZALI (ani poriadok zjednať ani vyšetriť prečiny alebo trestné činy)
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
POLICAJTI NIKDY NIČ NEDOKÁZALI (ani poriadok zjednať ani vyšetriť prečiny alebo trestné činy)
Pravda... videl som to v nočnom rýchliku... banda "spoluobčanov" v počte 25 ks. Bordel, krik, smrad, slopanica... SBSkár - nič nezmohol. Prišli policajti, urobili BU-BU-BU a odišli... a spoluobčania pokračovali celú cestu vo svojom - celých 400km. To bola radosť cestovať.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

misoft
Tweety
Čo to tam v tej najväčšej dedine niektorí vystrájajú.
https://www.cas.sk/clanok/923605/ces...m-ruchu-video/
Ale houby.... manžel sa predčasne domov vrátil.....
Kto to tu vypisoval, ze cestuje na zapad ? )
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
bjuty smis
misoft
Tweety
Čo to tam v tej najväčšej dedine niektorí vystrájajú.
https://www.cas.sk/clanok/923605/ces...m-ruchu-video/
Ale houby.... manžel sa predčasne domov vrátil.....
Kto to tu vypisoval, ze cestuje na zapad ? )
Karma je zdarma
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety
No fuj, že sa nehanbíš. Ale na druhej strane, ty ani nevieš, čo to je hanba. Lebo za to, čo tu vystrájaš, by si sa mal hanbiť od rána do večera.
Nemám sa za čo...a ja si za svojim názorom stojím.
Zaujímavé, že si sa nevyjadrila k tým linkom...to je fakt zaujímavé.
Alebo platí..." Čo ťa nepáli, tak nehasíš ?"... ale to sa kľudne môže zmeniť...nikdy nevieš, ako môžeš na tom sídlisku (najväčší výskyt mladých grázlov a feťákov v meste) dopadnúť.

marjankaj
buchy nerozčuľuj sa, však každého zaujíma niečo iné
Ale šak ja sa nerozčuľujem...a nad hlúposťou iných už vôbec nie.

Zaujímavé, že jeden z hodnotiteľov môjho príspevku tu nie raz íčuje na Smerákov - voličov...ale šak to je predsa hlavná skupina tých, čo čítajú hentie stupidity a pobehujúcich cicinách v Bláááve....to je fak ozaj výpovedný článok - kuwa udalosť, ktorá zmení beh bežného jedinca.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
marjankaj
korela
"Novinári predsa objavili množstvo káuz.
Ale nedokázali ich dotiahnuť do konca, áno, niekedy aj z objektívnych dôvodov. Viete, čo je zaujímavejšia téma? Korupcia novinárov. Roky navrhujem, aby sa o nej hovorilo, ale nič sa nedeje." ... Jan Kraus.
.
Ja nechápem ako mohla UK pripustiť infiltráciu Penty priamo do radov budúcich novinárov na Katedre žurnalistiky len preto, lebo im nemal kto ozrejmiť nové ekonomické prostredie. Dovtedy škola vyslovene ekonomických nevychovávala, a je tiež fakt, že väčšina z nich mala problém na TB klásť fundované otázky. Aspoň takto vtedy vysvetľovala svoju nezištnú ponuku pre školu.

Či niekomu doteraz napadlo zisťovať, ktorých budúcich novinárov mali v tých
ročníkoch?
Ani pes nehryzie ruku ktorá ho kŕmi.
Zato človek do Zeme "hryzie" opreteky...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
POLICAJTI NIKDY NIČ NEDOKÁZALI (ani poriadok zjednať ani vyšetriť prečiny alebo trestné činy)
Pravda... videl som to v nočnom rýchliku... banda "spoluobčanov" v počte 25 ks. Bordel, krik, smrad, slopanica... SBSkár - nič nezmohol. Prišli policajti, urobili BU-BU-BU a odišli... a spoluobčania pokračovali celú cestu vo svojom - celých 400km. To bola radosť cestovať.
poznám z vlastnej skúsenosti. Auto stojí na súkromnom pozemku opakovane, volám 158 hlásim evid číslo, po hodine prídu prvá otázka vy ste volali? Ano predložte nám občiansky preukaz a vysvetlite vzťah k pozemku bežím domov hľadať nájomnú zmluvu. Druhá otázka kto tam parkuje hovorím viem len meno vodiča ale to auto slúži na podnikanie teda nemusí byť majiteľ. tretie poďte nám ho ukázať ukážem auto, ukážem kde býva zavolajú ho von povedia aby tam neparkoval a odídu. Na grcanie z tak dobre platenej štátnej polície.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
POLICAJTI NIKDY NIČ NEDOKÁZALI (ani poriadok zjednať ani vyšetriť prečiny alebo trestné činy)
Pravda... videl som to v nočnom rýchliku... banda "spoluobčanov" v počte 25 ks. Bordel, krik, smrad, slopanica... SBSkár - nič nezmohol. Prišli policajti, urobili BU-BU-BU a odišli... a spoluobčania pokračovali celú cestu vo svojom - celých 400km. To bola radosť cestovať.
čo keby sa vynorila ombudsmanka? alebo Ravas? Najlepšie skopú hasičovu dcéru, aj samotného otca hasiča a on im má hasiť ich požiare od zle inštalovaných šporákov.
1 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Balenie darčekov. Aby bola trochu sranda
DSCF0914.JPG  
4 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

babka - ježibabka
Balenie darčekov. Aby bola trochu sranda
Po prečítaní predchádzajúcich príspevkov sa mám akože na tomto smiať...?
Hm.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Obdarovaný sa zasmeje s Olinkou, najmä ak hneď okoštujú.
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

kopretinka
babka - ježibabka
Balenie darčekov. Aby bola trochu sranda
Po prečítaní predchádzajúcich príspevkov sa mám akože na tomto smiať...?
Hm.
Išlo mi tam o to, že hocikomu by som obal s kurencami nemohla dať, lebo by sa možno urazil.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

babka - ježibabka
kopretinka
babka - ježibabka
Balenie darčekov. Aby bola trochu sranda
Po prečítaní predchádzajúcich príspevkov sa mám akože na tomto smiať...?
Hm.
Išlo mi tam o to, že hocikomu by som obal s kurencami nemohla dať, lebo by sa možno urazil.
No vegetariánovi asi nie
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bjuty smis
misoft
Tweety
Čo to tam v tej najväčšej dedine niektorí vystrájajú.
https://www.cas.sk/clanok/923605/ces...m-ruchu-video/
Ale houby.... manžel sa predčasne domov vrátil.....
Kto to tu vypisoval, ze cestuje na zapad ? )
A spiatočná cesta - nyšt? Na západe som bol.... západne od Žiliny, Nitry..... A cestovne som si platil - zabudol som, že mám ten smiešny preukaz na 0€ cestovné...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Fujtajbl...niečo neskutočné. To je teda poriadny hajzel.
Takéto niečo sa v "mienkotvorných" médiách ani len nespomenie.

Pozrite sa, ako chodia rôzni mimovládkari do Bruselu kydať na Slovensko a pýtať pre seba milióny eur... Napr. mimovládny "expert" Daniel Milo - muž podpredsedníčky Progresívneho Slovenska Ireny Bihariovej, ktorý pracuje pre mimovládku financovanú priamo kongresom USA. Skrátka, taký "nezaujatý" a "objektívny" pánko. Z jeho príspevku v Europarlamente museli mať ostatní pocit, že na Slovensku žijeme v nejakej ruskej gubernii, kde behajú po uliciach antisemitskí militanti v tankoch...

3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tu sa Uhrík (hoci z ĽSNS) prejavil ako SLOVÁK a zastal sa svojej krajiny (na rozdiel od nejakého Mila, ktorého si platí Améryka.
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Tu sa Uhrík (hoci z ĽSNS) prejavil ako SLOVÁK a zastal sa svojej krajiny (na rozdiel od nejakého Mila, ktorého si platí Améryka.
ešte že ten inteligent nespomenul nostalgickú propagandu okolo vianočných nákupov No a teraz volit koho antisystémovú stranu.
Jeden vtip o ateistickej propagande v Rusku.
Prednášajúci má dvojhodinovú prednášku o ateizme na záver otvorí diskusiu. prihlási sa farár, tak ho upozorní že má jednu minútu na oponenciu k jeho prednáške.
Príde pre kecpult a pozdraví sa "Christus voskres" na to mu všetci hromadne odpovedia " určite(zabudol som ruský výraz) voskres" a odíde od pultu. Milo spravil málo prednášok
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať