Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

korela
Dáša_
Nuž takto, keby sa správal normálne, tak sa to vôbec nemusí riešiť. A normálne by bolo, keby aspoň povedal - napetel som, mrzí ma to. A nie najskôr tvrdil, že nepozná. Kto chce kam, pomôžme mu tam.
Škoda, že sa nevyhovoril ako emilko, že si z nej iba uťahoval.
,
1. téma z "Veci Verejné: „Dankijáda“ alebo Kde sú hranice podlosti niektorých médií?"
pána beka, to je zas ťo za idiota ??
vydržal som 3,5 min kydá na denník n, kydá na opozíciu...dalej nezvládnem

ako to je naozaj ?
tu ti skopírujem priamo denník n a porovnaj si to s tým dementom, čo trepe :
28. januára 2020 17:00
Danko trikrát telefonoval so Zsuzsovou, Kočner si to odložil v telefóne
Miro KernMiro Kern

Líder SNS si už vo funkcii predsedu parlamentu dôverným tónom dohováral stretnutie s Kočnerovou volavkou, kontakty s ňou doteraz popieral.

Predseda Slovenskej národnej strany a parlamentu Andrej Danko si najmenej trikrát telefonoval s Alenou Zsuzsovou, ktorá je podozrivá z účasti na vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej.

Bolo to pravdepodobne v novembri a v decembri 2016, keď už bol predsedom Národnej rady. Cez telefón sa dohovárali na osobnom stretnutí. Ich komunikácia mala intímny charakter. Zsuzsová sa počas hovoru zaliečavo smiala a predseda SNS hojne používal zdrobneniny.

Denník N má zvukové nahrávky rozhovorov, zverejňovať ich nebude, keďže sa priamo nezaoberali výkonom Dankovej verejnej funkcie
.Získali sme ich z dokumentov, ktoré má medzinárodná novinárska organizácia OCCRP (Organized Crime and Corruption Reporting Project).
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Čo je zač strana Spolu a jej hlavné tváre

Jozef Mihál je jeden z najväčších sociopatov v politike.

Vráťme sa do čias, kedy ešte mainstreamové média písali objektívne. Je rok 2010, vo vláde je pravica. Mihál je ministrom práce, sociálnych vecí a rodiny (2010 – 2012, pravicovo-liberálna koalícia SDKÚ-DS, SaS, KDH a Most-Híd). V tom čase písala Pravda: „Minister práce a sociálnych vecí Jozef Mihál (SaS) si zvolil rétoriku, ktorá pred štyrmi rokmi zlomila krk SDKÚ. Tvrdí, že ľudia, ktorí zarábajú zhruba 400 eur mesačne, čo je na Slovensku väčšina, sa s tým zmierili, namiesto toho, aby boli aktívni!
Odporúča im, aby išli pracovať do zahraničia. Ako povedal v rozhovore pre Plus jeden deň, preňho je suma zhruba 400 eur na prežitie nonsens, keďže on mesačne potrebuje päť- až šesťtisíc eur.“ (zdroj: Pravda). Ešte v roku 2010 Mihál hovoril, že zvyšovanie veku do dôchodku je neetické. (zdroj: SME). Pokračujme do roku 2018. Pán Mihál sa v tom čase snažil presvedčiť verejnosť, že šetriť sa oplatí – no ideálne na občanoch. Mihál sa tento krát postavil proti zastropovaniu veku odchodu do dôchodku, typický neoliberálnym argumentom: „Koláč je len jeden… Prestaňme sa baviť o dôchodkovom veku, ale o virtuálnom účte.“ (zdroj: Pravda). Bývalý člen neoliberálnej SaS založil v minulosti spolu s Jirkom Malchárkom stranu Nádej. Istého času sa preslávil aj v istej zábavnej relácii citátom „Mám copyright na svoj ksicht!“. Dvojica humoristov reagovala na Mihála umiestnením veľkého céčka v krúžka na tvár poslanca Mihála v televíznej diskusii. Tento poslanec posiela pracovať ľudí do zahraničia a na svojich prednáškach ako samozvaný odborník na dane a odvody radí ako oklamať štát. A to ešte treba pripomenúť, že v poslednom propagačnom klipe na Facebooku robil z ľudí úplných idiotov. Dnes sa oháňa sociálnym myslením. Uverí mu to skutočne už iba hlupák…
2 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Vzdy sa najdu kusy co uveria jemu...alebo inemu politikovi....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
Čo je zač strana Spolu a jej hlavné tváre

Jozef Mihál je jeden z najväčších sociopatov v politike.

Vráťme sa do čias, kedy ešte mainstreamové média písali objektívne. Je rok 2010, vo vláde je pravica. Mihál je ministrom práce, sociálnych vecí a rodiny (2010 – 2012, pravicovo-liberálna koalícia SDKÚ-DS, SaS, KDH a Most-Híd). V tom čase písala Pravda: „Minister práce a sociálnych vecí Jozef Mihál (SaS) si zvolil rétoriku, ktorá pred štyrmi rokmi zlomila krk SDKÚ. Tvrdí, že ľudia, ktorí zarábajú zhruba 400 eur mesačne, čo je na Slovensku väčšina, sa s tým zmierili, namiesto toho, aby boli aktívni!
Odporúča im, aby išli pracovať do zahraničia. Ako povedal v rozhovore pre Plus jeden deň, preňho je suma zhruba 400 eur na prežitie nonsens, keďže on mesačne potrebuje päť- až šesťtisíc eur.“ (zdroj: Pravda). Ešte v roku 2010 Mihál hovoril, že zvyšovanie veku do dôchodku je neetické. (zdroj: SME). Pokračujme do roku 2018. Pán Mihál sa v tom čase snažil presvedčiť verejnosť, že šetriť sa oplatí – no ideálne na občanoch. Mihál sa tento krát postavil proti zastropovaniu veku odchodu do dôchodku, typický neoliberálnym argumentom: „Koláč je len jeden… Prestaňme sa baviť o dôchodkovom veku, ale o virtuálnom účte.“ (zdroj: Pravda). Bývalý člen neoliberálnej SaS založil v minulosti spolu s Jirkom Malchárkom stranu Nádej. Istého času sa preslávil aj v istej zábavnej relácii citátom „Mám copyright na svoj ksicht!“. Dvojica humoristov reagovala na Mihála umiestnením veľkého céčka v krúžka na tvár poslanca Mihála v televíznej diskusii. Tento poslanec posiela pracovať ľudí do zahraničia a na svojich prednáškach ako samozvaný odborník na dane a odvody radí ako oklamať štát. A to ešte treba pripomenúť, že v poslednom propagačnom klipe na Facebooku robil z ľudí úplných idiotov. Dnes sa oháňa sociálnym myslením. Uverí mu to skutočne už iba hlupák…
a prispievateľ predošlého príspevku
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
Vzdy sa najdu kusy co uveria jemu...alebo inemu politikovi....
teba som nemyslel
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Správna otázka by mala byť: ktorému politikovi veriť? Odpoveď: ŽIADNEMU, klamať je ich povolaním, presvedčením, účelom!
1 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
Prišiel čas že sa blíži možnosť ísť na dôchodok a tak som sa k 31.12. vyhodil z vlastnej firmy, uzavrel dohodu za 50 mesačne na pol roka, zobral papiere a išiel na sociálnu poisťovňu. Po týždni mi zatelefonovali približnú výšku predčasného k 01.02. a ja som sa rozhodol že ho vezmem ( návratnosť 15 rokov) . Tak som tam zašiel znovu, vyfasoval termín na 03.02. na spísanie žiadosti s tým že v deň podania žiadosti na predčasný nesmiem byť poistený. Tak som sa vyrazil znovu a 03.02. podpísal žiadosť o predčasný. V kolónke 2019 a 2020 bola poznámka že chýba ELDP. Tak som sa spýtal že čo im to vlastne chýba keď pri odhade mi bolo povedané že tam vidia decembrový príjem a aj že mám od 01.01. dohodu. Odpovedali mi že už požiadali účtovníka a on im to v ten istý deň pošle. Žiadosť že pošlú na ústredie a do 60 dní by mi mal prísť výmer.
Takže za tie ťažké prachy čo štát dáva do informačných technológií to trvá úradu 60 dní keď je všetko v systéme ? To by som bral ak by sa to počítalo ingustovou ceruzkou na papieri a ručnom vyberaní podkladov z archívu.
Ako to že účtovník to úradu pošle obratom a úrad má 60 dní čas ? Prečo rovnaký čas nemá účtovník ? Akú pokutu by vyfasoval účtovník ak by ma neodhlásil k 31.12 v minulom roku, ale nechal si to na január ?
Čo tam vlastne počítajú ? Účtovník vojde do programu zvolí výstupnú zostavu a stlačí Enter . Čo sociálke dodali klávesnice bez tohto tlačidla ? Nechápem.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lubko6394
Prišiel čas že sa blíži možnosť ísť na dôchodok a tak som sa k 31.12. vyhodil z vlastnej firmy, uzavrel dohodu za 50 mesačne na pol roka, zobral papiere a išiel na sociálnu poisťovňu. Po týždni mi zatelefonovali približnú výšku predčasného k 01.02. a ja som sa rozhodol že ho vezmem ( návratnosť 15 rokov) . Tak som tam zašiel znovu, vyfasoval termín na 03.02. na spísanie žiadosti s tým že v deň podania žiadosti na predčasný nesmiem byť poistený. Tak som sa vyrazil znovu a 03.02. podpísal žiadosť o predčasný. V kolónke 2019 a 2020 bola poznámka že chýba ELDP. Tak som sa spýtal že čo im to vlastne chýba keď pri odhade mi bolo povedané že tam vidia decembrový príjem a aj že mám od 01.01. dohodu. Odpovedali mi že už požiadali účtovníka a on im to v ten istý deň pošle. Žiadosť že pošlú na ústredie a do 60 dní by mi mal prísť výmer.
Takže za tie ťažké prachy čo štát dáva do informačných technológií to trvá úradu 60 dní keď je všetko v systéme ? To by som bral ak by sa to počítalo ingustovou ceruzkou na papieri a ručnom vyberaní podkladov z archívu.
Ako to že účtovník to úradu pošle obratom a úrad má 60 dní čas ? Prečo rovnaký čas nemá účtovník ? Akú pokutu by vyfasoval účtovník ak by ma neodhlásil k 31.12 v minulom roku, ale nechal si to na január ?
Čo tam vlastne počítajú ? Účtovník vojde do programu zvolí výstupnú zostavu a stlačí Enter . Čo sociálke dodali klávesnice bez tohto tlačidla ? Nechápem.
Oni píšu "do 60 dní" to preto lebo sa môže nájsť niečo na čo nemajú dosah, ak by nestihli tak ich bude žiadateľ môcť žalovať. niekedy to urobia aj za 58 dní
1 1
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

pavol54
Oni píšu "do 60 dní" to preto lebo sa môže nájsť niečo na čo nemajú dosah, ak by nestihli tak ich bude žiadateľ môcť žalovať. niekedy to urobia aj za 58 dní
pali - figu borovú ich bude môcť žalovať - ak nestihnú 60 dní, dajú si tú námahu - že pošľú list a zdôvodnia - majú na to ďalší termín
Ale aby sme neboli nespravodliví - dakedy je to aj za 55 dní .. a v mojom prípade boli peniažky na účte za 45 dní - rozhodnutie o pár dní neskôr
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Katy a R
pavol54
Oni píšu "do 60 dní" to preto lebo sa môže nájsť niečo na čo nemajú dosah, ak by nestihli tak ich bude žiadateľ môcť žalovať. niekedy to urobia aj za 58 dní
pali - figu borovú ich bude môcť žalovať - ak nestihnú 60 dní, dajú si tú námahu - že pošľú list a zdôvodnia - majú na to ďalší termín
Ale aby sme neboli nespravodliví - dakedy je to aj za 55 dní .. a v mojom prípade boli peniažky na účte za 45 dní - rozhodnutie o pár dní neskôr
Mne dokonca dali 90 dní, lebo nemali príjmy medzi 1983- 1991, tak ich museli dožiadať, ale aj v mojom prípade to bolo skôr podstatne
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela...halóó....tak kde je ten tvoj názor ?

Lebo pani Katarína Farkašová, riaditeľka Aliancie žien Slovenska varí z teplej vody...a mieša jablká s hruškami.
...a že píše svoje bludy v DenníkuN, tak to je jasné...inde by jej to neuverejnili.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

.... a navyše - má len trojročný kurz o ľudských právach (kanadský), psychoanalýzu atď. Teda žiadne vysoké odborné vzdelanie.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Krásna pieseň k filmu o britkej skutočnosti. https://hudba.zoznam.sk/spravy/07-02...vina-od-hrdze/
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety
Krásna pieseň k filmu o britkej skutočnosti. https://hudba.zoznam.sk/spravy/07-02...vina-od-hrdze/
Anton Selecký • pred dňom

Hajzli na čele s Soltészom a Čengel - Solčanskou sprznili túto krásnu pieseň a Slovensko podobne, ako ho sprznil svojím "filmom" Hostel režisér Eli Roth.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Dokolecka dokola o tom istom sk filmy....
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Hrdzu mám rada a preto som sa bála pozrieť klip, lebo som si myslela, že zmenili aj text, našťastie to urobili výborne. Ale tiež mi prekáža zneužitie tejto nádhernej piesne, už sa vždy bude spájať s tým vulgárnym filmom. Pre peniaze treba pošliapať všetko slovenské. Tak isto ako Sokoly. Ruky im polámať.
úryvok
2.
Hej, mám otčinu ešte ja inú, kde večne vládne môj Boh a Pán.
Tam si povolá, tam si privedie Pán Ježiš svojich zo všetkých strán.
Tam miznú žiale aj náreky, tam budem bývať až na veky, na veky.
Hej, mám otčinu ešte ja inú, kde večne vládne môj Boh a Pán.

3.
Kým ten čas príde, že sa to stane, chcem Bohu, vlasti žiť oddane.
Blížnemu slúžiť a právo hájiť, to heslo mladých vždy musí byť.
Vypočítavosť a strach zdolať, lásku a radosť vyžarovať, rozdávať.
Kým ten čas príde, že sa to stane, chcem Bohu, vlasti žiť oddane.
6 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Hrdzu mám rada a preto som sa bála pozrieť klip, lebo som si myslela, že zmenili aj text, našťastie to urobili výborne. Ale tiež mi prekáža zneužitie tejto nádhernej piesne, už sa vždy bude spájať s tým vulgárnym filmom. Pre peniaze treba pošliapať všetko slovenské. Tak isto ako Sokoly. Ruky im polámať.
úryvok
Súhlas !!!!!

bjuty smis
si si i istý, že ho sprznili oni ?
to vážne ?
Dal som len citáciu z diskusie...ale s názorom súhlasím...a nie som sám.

Film Hostel som nevidel a ani nemienim pozerať.
Na vytvorenie názoru mi stačí aj diskusia iných...https://www.csfd.cz/film/213591-hostel/komentare/

...a názor na Arpiho radšej nedávam...
1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Momentka.


Zuzana Čaputová sa stretla s prezidentom Andrejom Kiskom ešte pred svojou inauguráciou.

Autor: Ľuboš Pilc, Pravda

0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať