Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BXLmiami
To nie,ale dakujem.Určite je tam odkiaľ čerpali aj SK,je tam napísané,že sa dá pozrieť krahina ktorú chceme.Len ja nemám vedomosti to spraviť a ani čas.Chcela by som takto vidieť SK.
Myslel som si, že nie iba link... Čas by som mal, akurát mašina nestíha, je spomalená.
Asi chceš mapu...či ?
https://www.klimatickazmena.cz/cs/
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
veronikasad
Čo hovoríte na vyhlasenie premiéra k zvolaniu mimoriadne schôdze NR SR dva tyzdne pred volbami, na ktorej bude prejednanie zvýšenie pridavku na dieta a 13. dôchodok? Telku nesledujem, pocula som ho v slov.rozhlase a mierne mi to zdvihlo tlak... (Volit sa nechystám)
Pridaj k tomu ešte vyhlásenie kapitána, že aké podmienky si kladie ohľadom mimoriadnej schôdze....ale najprv si nachystaj Nitrák a Diazepan...
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

veronikasad
Čo hovoríte na vyhlasenie premiéra k zvolaniu mimoriadne schôdze NR SR dva tyzdne pred volbami, na ktorej bude prejednanie zvýšenie pridavku na dieta a 13. dôchodok? Telku nesledujem, pocula som ho v slov.rozhlase a mierne mi to zdvihlo tlak... (Volit sa nechystám)
Je to nehorázny populizmus dvoch koaličných strán ako reakcia na nehorázny populizmus opozičných strán. Proste kto z koho.
Celý čas sa prídavky zvyšujú o pár centov a naraz dvojnásobne. Danko to zaklincoval tými dialničnými známkami, dobrý kabaret. Videl som to v správach na STV1.
Opozícia sa nemusí báť, odkiaľ na to vezmú. Však stále hovoria, že peňazí je dosť, keď nebudú kradnúť. Takže Smer asi len adekvátne reagoval :-))))))))))))))))
Aby uspeli, musia bojovať rovnakými zbraňami ako ostatní...
2 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Nandy, ak by rozdávali z vlastných, nech to robia, ale toto sú rozhodnutia 'po nas potopa...Ved ako sa napr.prejavilo znizenie DPH na potravinach pre spotrebitelov? Nijako, rozdiel zhltol obchod a omrvinky sa usli výrobcom. A štátna kasa dostane menej ...
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

buchač
BXLmiami
To nie,ale dakujem.Určite je tam odkiaľ čerpali aj SK,je tam napísané,že sa dá pozrieť krahina ktorú chceme.Len ja nemám vedomosti to spraviť a ani čas.Chcela by som takto vidieť SK.
Myslel som si, že nie iba link... Čas by som mal, akurát mašina nestíha, je spomalená.
Asi chceš mapu...či ?
https://www.klimatickazmena.cz/cs/
No hej,ale slovensku:-)
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Nandrolon
veronikasad
Čo hovoríte na vyhlasenie premiéra k zvolaniu mimoriadne schôdze NR SR dva tyzdne pred volbami, na ktorej bude prejednanie zvýšenie pridavku na dieta a 13. dôchodok? Telku nesledujem, pocula som ho v slov.rozhlase a mierne mi to zdvihlo tlak... (Volit sa nechystám)
Je to nehorázny populizmus dvoch koaličných strán ako reakcia na nehorázny populizmus opozičných strán. Proste kto z koho.
Celý čas sa prídavky zvyšujú o pár centov a naraz dvojnásobne. Danko to zaklincoval tými dialničnými známkami, dobrý kabaret. Videl som to v správach na STV1.
Opozícia sa nemusí báť, odkiaľ na to vezmú. Však stále hovoria, že peňazí je dosť, keď nebudú kradnúť. Takže Smer asi len adekvátne reagoval :-))))))))))))))))
Aby uspeli, musia bojovať rovnakými zbraňami ako ostatní...
:-))) tak toto ma nenapadlo-opozícia nebude kradnúť tak penazí bude mať dosť :-)).Kabaret naozaj.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

veronikasad: ak by to bolo také isté, netreba nám voľby. 01.03.2020 môže byť všetko ináč...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandy - myslíš? TRT MAKOVÝ.... bude tak ako predtým, len sa zmení garnitúra, kradnúť budú všetci rovnako.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft
Nandy - myslíš? TRT MAKOVÝ.... bude tak ako predtým, len sa zmení garnitúra, kradnúť budú všetci rovnako.
Ty si myslíš, že som to nepísal ironicky? Trubanovci budú kradnúť ešte 100 x viac ako Fico. Majú viac praxe z minulosti /ako keď išiel do politiky Fico/ a hlavne už vyrastali na nakradnutých majetkoch...
Ale už som to tu X krát písal.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tak si dáme makovník.... a budeme mať trt makový.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Nandy - myslíš? TRT MAKOVÝ.... bude tak ako predtým, len sa zmení garnitúra, kradnúť budú všetci rovnako.
Mali sme doma svinský chliev v tom chlieve bol válov a tri svinky, najviac kvičala tá, čo si nevedela strčiť rypák do válova, a ako sa strkali. Zaujímavé vždy to vyhrala tá najviac vyžraná. Po novom, ak by som choval, tak určite také uvedomelé, čo by čakali do radu.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
misoft
Nandy - myslíš? TRT MAKOVÝ.... bude tak ako predtým, len sa zmení garnitúra, kradnúť budú všetci rovnako.
Ty si myslíš, že som to nepísal ironicky? Trubanovci budú kradnúť ešte 100 x viac ako Fico. Majú viac praxe z minulosti /ako keď išiel do politiky Fico/ a hlavne už vyrastali na nakradnutých majetkoch...
Ale už som to tu X krát písal.
Vraj, údajne dal do volieb všetok majetok, ktorý získal predajom firmy. A vraj si ju ocenil štvornásobne a americká firma ju kúpila bez mrknutia oka. Podotýkam nebol som pri podpise zmluvy. Ak je to hoax, tak som v tom nevinne, ale po voľbách už bude strategická inštitúcia ktorá zabráni šíreniu takýchto správ.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Americké firmy majú akýsi veľký záujem o naše firmy. Najskôr Mistrík, potom Truban :-))
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ale h*vn* majú záujem... len vidia príležitosť. A kecy - vraj štvornásobne - volovina. Ak dostal 1,5 násobok, tak môže byť rád.

Prečo Amíci kedysi kúpili VSŽ? Pretože za Rezeša šli ku dnu. Zaplatili da vyrovnanie dlhov a niečo navyše a odrazu boli USS Steel. A pokiaľ sa oceľ dobre predávala, hrabali. A teraz? Chcú sa ich zbaviť. Zisky spadli dole, tak načo by ich mali vlastniť?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft
Ale h*vn* majú záujem... len vidia príležitosť. A kecy - vraj štvornásobne - volovina. Ak dostal 1,5 násobok, tak môže byť rád.

Prečo Amíci kedysi kúpili VSŽ? Pretože za Rezeša šli ku dnu. Zaplatili da vyrovnanie dlhov a niečo navyše a odrazu boli USS Steel. A pokiaľ sa oceľ dobre predávala, hrabali. A teraz? Chcú sa ich zbaviť. Zisky spadli dole, tak načo by ich mali vlastniť?
Podľa mňa keby si mal firmu ako Truban ty tu na porade, tak sa ti amíci na ňu vy*rú.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Preto veľmô pochybujem o tom štvornásobku v prípade Trubky. Amíci to asi získali, ale nie za takú cenu. Oni idú štýlom lacno kúpiť, zhrabnúť zisky, draho predať.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft
Preto veľmô pochybujem o tom štvornásobku v prípade Trubky. Amíci to asi získali, ale nie za takú cenu. Oni idú štýlom lacno kúpiť, zhrabnúť zisky, draho predať.
Tam nešlo o kúpu nejakej firmy. Tam išlo o to, ako dať legálne Trubanovi pár miliónov na voľby od jeho mecenášov. A nebolo to predražené 1,5x ani 4x. Hovorí sa o väčšom čísle. Detto Mistrík...
Akosi ste už pozabudli na "záhadnú" stratégiu prezidentskej kampane.
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ak išlo o "tichú" podporu - aj tak čakajú zisky - ako? No logicky..... na pozadí sa bude dirigovať.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft
Ak išlo o "tichú" podporu - aj tak čakajú zisky - ako? No logicky..... na pozadí sa bude dirigovať.
Ako? sranduješ? Presne rovnako ako doteraz, akurát sa vymenia figúrky a bábkari.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Ale h*vn* majú záujem... len vidia príležitosť. A kecy - vraj štvornásobne - volovina. Ak dostal 1,5 násobok, tak môže byť rád.

Prečo Amíci kedysi kúpili VSŽ? Pretože za Rezeša šli ku dnu. Zaplatili da vyrovnanie dlhov a niečo navyše a odrazu boli USS Steel. A pokiaľ sa oceľ dobre predávala, hrabali. A teraz? Chcú sa ich zbaviť. Zisky spadli dole, tak načo by ich mali vlastniť?
si si istý so svojim názorom? Prečo by mali do niečoho investovať čo nemá ekonomický zmysel? tomu sa hovorí a, politika , b filantropia. Ak by bola cena akcií príliš vysoká + úvery ako by si dosiahol najnižšiu kúpnu cenu? úvery sú konštantné, tak sa zníži cena akcii. ako? zatlačí sa na odberateľov aby nebrali výrobky.
Ty by si ako spriehľadnil toky peňazí ak potrebuješ na voľby 50 a máš 10, ale prijať od iného znamená vieš čo? aby to bolo transparentné tak použijem svoje prachy ktoré som získal predajom majetku ich vôňu už nikto neskúma (teda kto je konečný užívateľ firmy). , tak ako napr. ani vôňu peňazí kennedyovcov
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať