Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

veronikasad
Čo hovoríte na vyhlasenie premiéra k zvolaniu mimoriadne schôdze NR SR dva tyzdne pred volbami, na ktorej bude prejednanie zvýšenie pridavku na dieta a 13. dôchodok? Telku nesledujem, pocula som ho v slov.rozhlase a mierne mi to zdvihlo tlak... (Volit sa nechystám)
tu je rozpísané, čo a ako .. čo chcú na tej mim schôdzi - a v skrátenom leg konaní. Vláda už dala požehnanie.
https://www.topky.sk/cl/100535/18607...idavky-na-deti
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Preto veľmô pochybujem o tom štvornásobku v prípade Trubky. Amíci to asi získali, ale nie za takú cenu. Oni idú štýlom lacno kúpiť, zhrabnúť zisky, draho predať.
čo je v tomto prípade zisk? že by stavby kuchynky a kúpeľne (na Sliači)
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nikto sa nepozastaví nad tým, že voliči zo zahraničia volia v rozpore s Ústavou SR, hovorí Žitný
https://denniks.sk/23800/nikto-sa-ne...-hovori-zitny/
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Záborská: Z rozhodnutí európskych súdov vyplýva, že prijatím registrovaných partnerstiev dôjde k následnému schváleniu adopcií
https://denniks.sk/24061/zaborska-z-...leniu-adopcii/
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Chrapúňstvo a tancovanie na hroboch zavraždených. Sulík brzdil rozbehnuté kauzy o Kočnerovi, hovorí Blahová
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kde bola Záborská celý čas, keď mala mandát v EU ?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
misoft
Preto veľmô pochybujem o tom štvornásobku v prípade Trubky. Amíci to asi získali, ale nie za takú cenu. Oni idú štýlom lacno kúpiť, zhrabnúť zisky, draho predať.
Tam nešlo o kúpu nejakej firmy. Tam išlo o to, ako dať legálne Trubanovi pár miliónov na voľby od jeho mecenášov. A nebolo to predražené 1,5x ani 4x. Hovorí sa o väčšom čísle. Detto Mistrík...
Akosi ste už pozabudli na "záhadnú" stratégiu prezidentskej kampane.
Vyhoda anonymnych diskusii

Blahovi uz sud sekol po prstoch a musi tie klamstva zmazat

Ty to tu mozes zasierat klamstvami a konspirciami dalej..
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
misoft
Preto veľmô pochybujem o tom štvornásobku v prípade Trubky. Amíci to asi získali, ale nie za takú cenu. Oni idú štýlom lacno kúpiť, zhrabnúť zisky, draho predať.
čo je v tomto prípade zisk? že by stavby kuchynky a kúpeľne (na Sliači)
No pochybujem, že Amíci si budú stavať kuchyňku, alebo kúpelničku na Sliači.
Viď USS Steel.... vyžmýkali, čo sa dalo a teraz sa potrebujú ich zbaviť.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
misoft
Preto veľmô pochybujem o tom štvornásobku v prípade Trubky. Amíci to asi získali, ale nie za takú cenu. Oni idú štýlom lacno kúpiť, zhrabnúť zisky, draho predať.
čo je v tomto prípade zisk? že by stavby kuchynky a kúpeľne (na Sliači)
No pochybujem, že Amíci si budú stavať kuchyňku, alebo kúpelničku na Sliači.
Viď USS Steel.... vyžmýkali, čo sa dalo a teraz sa potrebujú ich zbaviť.
však zmluvy sú už pripravené, prostriedky v ich rozpočte vyčlenené, len sns povedala "nou nou". Neviem čo s tým má Steel
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
však zmluvy sú už pripravené, prostriedky v ich rozpočte vyčlenené, len sns povedala "nou nou". Neviem čo s tým má Steel
Dával som to ako príklad, ako to väčšinou funguje.... opäť si nepochopil (ako vždy).
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No konečne!
https://zive.aktuality.sk/clanok/145...-v-slovencine/
Ja len dúfam, že už tí bezduchí klikači na Knihe Facov nebudú klikať na kadejakú volovinu.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
však zmluvy sú už pripravené, prostriedky v ich rozpočte vyčlenené, len sns povedala "nou nou". Neviem čo s tým má Steel
Dával som to ako príklad, ako to väčšinou funguje.... opäť si nepochopil (ako vždy).
Minule mi jeden hovoril aby som sa nehádal s hlupákom,ktorý si myslí že je geniálny, lebo sa za chvíľu nepozná že kto je kto
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon
misoft
Preto veľmô pochybujem o tom štvornásobku v prípade Trubky. Amíci to asi získali, ale nie za takú cenu. Oni idú štýlom lacno kúpiť, zhrabnúť zisky, draho predať.
Tam nešlo o kúpu nejakej firmy. Tam išlo o to, ako dať legálne Trubanovi pár miliónov na voľby od jeho mecenášov. A nebolo to predražené 1,5x ani 4x. Hovorí sa o väčšom čísle. Detto Mistrík...
Akosi ste už pozabudli na "záhadnú" stratégiu prezidentskej kampane.
Vyhoda anonymnych diskusii

Blahovi uz sud sekol po prstoch a musi tie klamstva zmazat

Ty to tu mozes zasierat klamstvami a konspirciami dalej..
Presne rovnako ako TY.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

)) urrčite...ja to tu zaplavujem hoaxami
https://www.startitup.sk/mistrik-pre...ili-odbornici/


tu máš....píšu aj o tebe :
Poslanec za Smer Ľuboš Blaha musí zmazať svoje tvrdenia na Facebooku o firme Eset, v ktorých naznačoval, že má ovplyvňovať voľby.
Ľuboš Blaha Zdroj: TASR

Poslanec Smeru je tak povinný zdržať sa akýchkoľvek klamlivých tvrdení súvisiacich s údajným ovplyvňovaním volieb spoločnosťou Eset, informuje agentúra SITA s tým, že musí aj zmazať svoje nepravdivé statusy týkajúce sa tejto témy.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
Minule mi jeden hovoril aby som sa nehádal s hlupákom,ktorý si myslí že je geniálny, lebo sa za chvíľu nepozná že kto je kto
Veď sa nehádam - len konštatujem..... a nie je to HOAX, nie si geniálny.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Včera ukázali nepriamo, kto riadi toho spitého rapavého alkoholika ako zástupcu tých kamionistov. Štekal voči tým dialničným známkam skoro ako keď šteká na niečo Matovič.
Kolega mi už minule hovoril, že sú 2 skupiny. Jedna Česmad, ktorý pristúpil k štrajku férovo a druhá, ktorú ani Boh nevie, kto organizuje.....
Včera som si na to presne spomenul.
0 0
mari2x mari2x

mari2x je offline (nepripojený) mari2x

veronikasad
Čo hovoríte na vyhlasenie premiéra k zvolaniu mimoriadne schôdze NR SR dva tyzdne pred volbami, na ktorej bude prejednanie zvýšenie pridavku na dieta a 13. dôchodok? Telku nesledujem, pocula som ho v slov.rozhlase a mierne mi to zdvihlo tlak... (Volit sa nechystám)
Je to bezcharakterná arogancia moci.

A mohla by si ísť voliť, aby skončilo :

Vyhraj voľby , môžeš všetko.
0 0
mari2x mari2x

mari2x je offline (nepripojený) mari2x

Nandrolon
misoft
Nandy - myslíš? TRT MAKOVÝ.... bude tak ako predtým, len sa zmení garnitúra, kradnúť budú všetci rovnako.

Ty si myslíš, že som to nepísal ironicky? Trubanovci budú kradnúť ešte 100 x viac ako Fico. Majú viac praxe z minulosti /ako keď išiel do politiky Fico/ a hlavne už vyrastali na nakradnutých majetkoch...
Ale už som to tu X krát písal.
Presne takto píšu ženy z domácnosti (čo zabudli aj malú násobilku)
" budú kradnúť ešte 100 x viac ako Fico"

a Fico im tlieska

PS
Ak koaličný ZLEPENEC kradol doteraz pod 2 % rozpočtu = 2 000 000 000 €

tak z čoho by ukradli 200 000 000 000 , ak štátny rozpočet je niekde nad 35 000 000 000
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jaj, náš elektrikár so základnou násobilkou :-))))))))))))))))
Teším sa, ako si naserú do huby všetci, ktorí o terajšej koalícii písali ako o zlepencovi. Lebo potom neviem, ako budú nazývať novú vládu /ak nastane výmena/. Akože dvojnásobný zlepenec, alebo ako , daj tip!
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Za osem rokov vlád Smeru sa zvýšil detský prídavok o 2,41 eura. Dva týždne pred voľbami Smer navrhol povinnosť budúcej vláde zvýšiť vyplácanie detského prídavku o 25,05 eura.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať