Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
V Česku žije mimo zoologickej záhrady 49 púm, 44 levov, 34 rysov, 26 servalov, 20 tigrov, 15 ocelotov a osem leopardov. alebo ?
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok...ne-ho-usmrtil/
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Potesilo...pekne vysiel.....pre mamu adventny svietnik.....lebo obcas byva prekvapebie...ako to v peci dopadne
IMG-20190305-WA0009.jpg  
IMG-20190305-WA0008.jpg  
1/1
21 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ozaj ti vyšiel pjekne. :-)
2 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

sa mi nejako podarilo kliknúť na tú reklamu, čo tu furt vyskakuje ..
"Brušný tuk zmizne Ako odstrániť tuk, ak ste leniví garanttranzit.ru"
- som sa ozaj pobavila! ☺
ktovie, že či adela vôbec vie, aká je svetoznáma herečka ... a ako sa jej podarilo rýchlo schudnúť .. a tie keci v tom článku!
pokiaľ viem, vychudnutá bola odjakživa - ešte keď v dnes už zaniknutej telke uvádzala tú mládežnícku reláciu - tak ozaj neviem z čoho by tak ešte mohla schudnúť?
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Katy a R
sa mi nejako podarilo kliknúť na tú reklamu, čo tu furt vyskakuje ..
"Brušný tuk zmizne Ako odstrániť tuk, ak ste leniví garanttranzit.ru"
- som sa ozaj pobavila! ☺
ktovie, že či adela vôbec vie, aká je svetoznáma herečka ... a ako sa jej podarilo rýchlo schudnúť .. a tie keci v tom článku!
pokiaľ viem, vychudnutá bola odjakživa - ešte keď v dnes už zaniknutej telke uvádzala tú mládežnícku reláciu - tak ozaj neviem z čoho by tak ešte mohla schudnúť?
Adelu neriešim...ale dá sa povedať, že už aspoň nevyskakuje z mrazničky. Onoho času jej bolo plno, šla na nervy, aj keď ju uznávam.
-------------------------------
Citujem :
"S komplexom Choco Lite môžete schudnúť až o 24 kg za 4 týždne. Počas svojho chudnutia budete mať dobrú náladu a budete plní energie! Užite si svoje chudnutie! Čokoláda je jedinečný produkt, ktorý budete chcieť zas a znovu! "

---------------------------------
Zo stránky jedného maníka-cvičiteľa, trénera...ktorého poznám osobne.

"14,5 kg za 5 mesiacov
Chcel by som pochváliť Mirku za jej skvelú premenu,za ktorú môže vďačiť predovšetkým sebe, pretože disciplínovane dodržiavala stravu akú sme si nastavili a samozrejme pravidelne trénuje."

Fotky pred a po nedávam, ale je zjavné, že nejde o žiadnu úpravu fotošopu.
----------------------------------
Proti vyskakovacej reklame si nainštaluj
https://www.google.com/search?client...w=1366&bih=626
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Tak tiež som jej svojho času mala dosť.Ale problém je že má svoje názory,iné ako médiá a ostatní herci a začali ju blokovať.Adela bola taká drzá,že vyslovila svoj názor,ktorý sa nezhoduje s názorom viacerých jej kolegom.Takže vždy ked ju vidím som rada,že nedopadá ako kedysi Marta Kubišová.Predsa len je táto doba milosrdnejšia,aj ked len o trošku.
4 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Katy a R
sa mi nejako podarilo kliknúť na tú reklamu, čo tu furt vyskakuje ..
"Brušný tuk zmizne Ako odstrániť tuk, ak ste leniví garanttranzit.ru"
- som sa ozaj pobavila! ☺
ktovie, že či adela vôbec vie, aká je svetoznáma herečka ... a ako sa jej podarilo rýchlo schudnúť .. a tie keci v tom článku!
pokiaľ viem, vychudnutá bola odjakživa - ešte keď v dnes už zaniknutej telke uvádzala tú mládežnícku reláciu - tak ozaj neviem z čoho by tak ešte mohla schudnúť?
Mne tu nič nevyskakuje,chcem vidieť tučnú Adelu
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

nedávala som to sem kvôli adele (a jej hodnoteniu) - ale kvôli tomu, že aké kraviny vedia napísať a prezentovať to ako naozajstnú vec, kvôli reklame na nejaký produkt! A zneužiť pritom mená nejakých známych osôb, ktorí o tom ani nevedia! ( že ako adelu zažalovali - a ona následne vyhrala súd ) .. - kvôli informácii, že ako rapídne schudla - ha-ha ... a možno poniektorí aj uveria???
.... reklama už tuším zmizla, alebo ja ju neviem nájsť ...
Ale bolo tam toľko blbostí, pravopis samozrejme taký "prekladačový"- ako sranda, celkom fajn (aj ja by som chcela vidieť tú tučnú adelu pred schudnutím) aj tuto na hoaxoch je niečo
https://zn.sk/podvodne-stranky-adela...va-choco-lite/
Naposledy upravil Katy a R : 08.03.19 at 09:44
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BXLmiami
Tak tiež som jej svojho času mala dosť.
Adela hore, Adela dole...
Mne neskutočne lezie na nerv Kobielsky...všade je šturený...dokonca mám dojem, že má nejakú lukratívnu zmluvu s reklamnými agentúrami...skoro zo všetkých počuť jeho hlas.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Staci "bojkotovat" sk tv...asi je menej pažravy -ma lacnejsi hlas ako maštalir
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Pekný deň!
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
BXLmiami
Tak tiež som jej svojho času mala dosť.
Adela hore, Adela dole...
Mne neskutočne lezie na nerv Kobielsky...všade je šturený...dokonca mám dojem, že má nejakú lukratívnu zmluvu s reklamnými agentúrami...skoro zo všetkých počuť jeho hlas.
A to taký problém? Pre mňa (keď omylom pozerám) toto znamená - cikpause, pofajčpause, kafépause, poškarbgulepause, hajzelpause........
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Duski sak furt pauzujes
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tak, tak... a preto telku sledujem omylom.... správy si prečítam, shot televízny uvidím na nete, filmy si stiahnem, reklamy zablokujem (Ghostery)... náááá a potom mám pokoj.....
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

3 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka


Keď je už to MDŽ...
IMG_20190308_102713.jpg  
1 1
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

A s tymto suhlasis?
IMG_20190307_231401.jpg  
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
afrikánka
A s tymto suhlasis?
Keďže toto smeruje na mňa, nuž odpoviem.

Samozrejme, že súhlasím...veď preto na teba nereagujem (výnimky sú občasné pravidlo) a držím sa od teba čo najďalej.

Nesúhlasím ale s tým, že pomaly do každého príspevku uyebeš tie stupídne obrázky s dzignutými výrokmi ohľadom mačiek.
0 2
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať